IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    Грешиш, тази жена не се казва така. Има няколко имена. Ето някои от тях:

    Свиролюба Бенатова
    Куролюба Бенатова
    Ромолюба Бенатова
    Ей, май прекрачи границата!

    Коментар


    • "Вместо да бъдат допуснати камери в общинската избирателна комисия в София, вътре имаше депутати от ГЕРБ. Това е нонсенс районен координатор да присъства на преброяване на бюлетини", каза Антоанета Цонева от Института за развитие на публичната среда по БНТ.
      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
        Ей, циции такива! Не ви е срам!
        аве шопе,
        сметките си объркал. сумарно процентите в поста ти излизат 110
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
          [B]..................
          Началник на Пресцентъра - Миролюба Бенатова
          ....................
          Грешиш, тази жена не се казва така. Има няколко имена. Ето някои от тях:

          Свиролюба Бенатова
          Куролюба Бенатова
          Ромолюба Бенатова
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Позамисли се не искай на готово.Ще се досетиш.Сега си изморен и превъзбуден.Умно момче си.
            Ей, циции такива! Не ви е срам!

            Коментар


            • А би ли могъл някой да ми обясни защо пред един възпитан и образован социалист, чиито убеждения не споделям трябва да предпочета поставеника на една мутра, която няма убеждения, която хвали Тодор Живков и която казва на вътрешния си министър " А,е говори ти бе, да те еба"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                Абе извинявайте и двамата, ама наистина не можах да схвана смисъла на спомените на Мрежата. Ако е това, че понякога в листите не влизат най-свестните, няма какво да ме убеждавате. Свидетел съм на всички Народни събрания след 1989 г. Във всяко имаше около 10 % свестни, 25 % горе-долу на мястото си и 75 % нули за запълване на парламентарните групи. Известно изключение имаше по времето на царя. Тогава имаше около 20 % свестни депутати.
                Та каква ви е мисълта, която не разбирам. Просветете ме, че се чувствам неудобно.
                Позамисли се не искай на готово.Ще се досетиш.Сега си изморен и превъзбуден.Умно момче си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Всички са актьори, а всички който им вярват са статисти.
                  В момента Плевела и Калфин сигурно се кискат по телефона на балъците които ще участват в цирка в неделя.
                  Защо повечето хора не могат да осъзнаят, че може да има и по-различни от тях!? Защо е толкова трудно да приемем, че може да съществува нещо, което на нас самите ни е чуждо!? Защо не може да си представите, че наистина има хора които мислят и биха направили това за което говорят!?
                  Аз знам защо е така, но проблемът е че от тази ситуация на пръв поглед няма изход! Защото никой не може да бъде господар на чувствата и убежденията на другите, колкото и да се опитва и каквото и желание да има! Ти си мислиш и казваш това което ти идва отвътре, другия прави същото, третия същото... и в това няма нищо нелогично, срамно и страшно. Единственият проблем е в нас, хората, защото ние не сме съвършени, защото сме емоционални същества, защото имаме чувства и инстинкт за самосъхранение. Но решение има, и то не е никак сложно, но не е едностранно а зависи както от хората, които са на "власт" така и от всеки един човек индивидулано. Всичко от което имаме нужда е скрито и заложено вътре в нас, и единствено наше е правото и възможността да го разкрием и приложим в живота си и по този начин да го осмислим и направим по-добър, а политиците и законописците биха могли само да са ни от полза, както на всеки поотделно така и на обществото като цяло...

                  П.С. Напоследък все повече взех да проглеждам в какво точно се състои професията на политика, но за сега не съм имал каквато и да е идея да реализирам това в реалността...
                  Last edited by kev; 25.10.2011, 20:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                    Президентски екип на Росен Плевнелиев


                    Шев на Охраната - Пашата
                    Съветници по икономическите въпроси - Тримата брокери с консултант Лъчо Мозъка
                    Съветник по етническите въпроси - Цар Киро
                    Съветник по енергийната политика - губернатор Уорлик
                    Съветник Европейска интеграция - Руми Желева
                    Съветник сектор земеделие - Калинка
                    Съветник сектор здравеопазване - Анна Мария (Кръстовището)
                    Началник на Пресцентъра - Миролюба Бенатова

                    Началник връзки с МС - РОСЕН ПЛЕВНЕЛИЕВ

                    ПРЕЗИДЕНТ - БОЙКО БОРИСОВ
                    По енергийните въпроси съветника ще бъде Путин

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      Погледни твойте проценти Миломе!!!Що гледаш на НДСВ!!!
                      Кефале,ти ли се разпозна като мильо
                      егати форума -инвеститор-милиционер
                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                        като си милиционер,то си е диагноза.
                        А като си демократ ,избираш да си с/у комунистите,ама де толкова акъл...
                        Ченгеджийницата ще ви докара до НДСВ резултат-след 2 мандата никой няма да си спомня за вас.
                        Като си залепиш етикет Прозд милиционер на челото и ще се кланяме,ама друг път...
                        Погледни твойте проценти Миломе!!!Що гледаш на НДСВ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
                          Е от 110% депутати толкова... колко да искаш ти...
                          Извинявай, ама и твоите думи не разбирам. Изясни се, моля!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                            Абе извинявайте и двамата, ама наистина не можах да схвана смисъла на спомените на Мрежата. Ако е това, че понякога в листите не влизат най-свестните, няма какво да ме убеждавате. Свидетел съм на всички Народни събрания след 1989 г. Във всяко имаше около 10 % свестни, 25 % горе-долу на мястото си и 75 % нули за запълване на парламентарните групи. Известно изключение имаше по времето на царя. Тогава имаше около 20 % свестни депутати.
                            Та каква ви е мисълта, която не разбирам. Просветете ме, че се чувствам неудобно.
                            Е от 110% депутати толкова... колко да искаш ти...
                            From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                            България Над Всичко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Бе не разбира.Много добре разбира ма не му изнася.Аз без да се занимавам и интересувам от политика що те разбирам.Столичанина да не би да е малоумен?Грамотен младеж па се прави на .....
                              Абе извинявайте и двамата, ама наистина не можах да схвана смисъла на спомените на Мрежата. Ако е това, че понякога в листите не влизат най-свестните, няма какво да ме убеждавате. Свидетел съм на всички Народни събрания след 1989 г. Във всяко имаше около 10 % свестни, 25 % горе-долу на мястото си и 75 % нули за запълване на парламентарните групи. Известно изключение имаше по времето на царя. Тогава имаше около 20 % свестни депутати.
                              Та каква ви е мисълта, която не разбирам. Просветете ме, че се чувствам неудобно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение


                                Не така, не така. Ако се започне отстрел, привържениците на Тройната ламя ще пострадат най-много. Очевидно не си разбрал, че това е посланието на избирателите на тези избори. Така че недей дърпа дявола за опашката...

                                Виж, Костов и Янето добре разбраха посланието....
                                като си милиционер,то си е диагноза.
                                А като си демократ ,избираш да си с/у комунистите,ама де толкова акъл...
                                Ченгеджийницата ще ви докара до НДСВ резултат-след 2 мандата никой няма да си спомня за вас.
                                Като си залепиш етикет Прозд милиционер на челото и ще се кланяме,ама друг път...
                                http://milom.blog.bg/

                                Коментар

                                Working...
                                X