IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой ще ми каже ли Секционните избирателни комисии ли въвеждат резултатите от бюлетините в протоколите или това го провят в Изчислителния пункт след като се занесат чувалите с бюлетините?
    Last edited by msimov; 25.10.2011, 21:38.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
      Никой не те кара да избираш на сила! Когато не виждаш подходяща алтернатива, значи че не припознаваш себе си в това което ти се предлага, но това не значи че болшинството от хората са като теб. Ако пък си усетил че това заради което си роден и живееш е да си полезен на хората и да правиш неща които биха били полезни не само на теб, но и на много повече хора, то винаги има начин да го реализираш, без никой и по никакъв начин да ти попречи.
      Мечтите не се сбъдват, желанията не се осъществяват, реализира се единствено чистото намерение, заложено у всеки един от нас! Животът не е мъчение, а шанс и възможност да покажеш онова за което си призван и което е заложено вътре в теб!
      Нищо лично, просто пиша това което чувствам. Бъдете здрави!
      Чисто намерение хъмм. Не искам да звуча цинично но никой не полага дългосрочни усилия за чисти алтруистични намерения. Може да се намери някой да извърши някакъв еднократен героичен акт, но то за него не трябва нито кой знае колко воля, нито акъл, даже акъла предимно пречи.

      Но политик работещ от чисти намерения, опазил ни бог от такива. По известните с подобна чиста кауза или поне те самите твърдящи че имат такава са са Хитлер, Мао и Сталин. Чистата кауза води до преследване на идеи, горене на книги, а в последствие и горене на хора.

      Винаги става дума за власт. А това което избирателите трябва да гледат са две неща. Какво е готов да пожертва за тази власт и за какво използва тази власт.

      Борисов очевидно е готов да пожертва демократични принципи за властта, но не е готов да пожертва егото си. Което за мен е брутално лоша комбинация - гарантира диктаторски амбиции. Плевнелиев той вече си е пожертвал самоуважението, аз лично няма как да уважавам човек който сам не се уважава. Калфин не го знам, но БСП очевидно са готови да пожертват някой друг закон за лично облагодетелстване, гадно е, но аз лично го приемам за по-леко нарушение от уанаби диктатори.

      За какво ще използват властта. Ами властта на президента се изчерпва горе долу до възпиране на премиера и парламента с вето и приказки, като правят глупости. Плевнелиев очевидно ще използва тази власт за да носи радост на Борисов от липсата на такива ограничения. За Калфин ами той в най-лошия случай ще я използва като Първанов, да спира тук там някой закон и да се надува по медиите. Не е отлично използване, но поне е по предназначение.

      Така че от тази моя прагматична или ако ще цинична гледна точка Калфин е очевидно по-добрия избор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
        "Вместо да бъдат допуснати камери в общинската избирателна комисия в София, вътре имаше депутати от ГЕРБ. Това е нонсенс районен координатор да присъства на преброяване на бюлетини", каза Антоанета Цонева от Института за развитие на публичната среда по БНТ.

        Герберче

        Аз съм гербер и обичам,
        със чувалите да тичам,
        първа радост е за мене,
        "лоши бюлетини" да крадеме.

        Аз съм гербер и се радвам,
        ако мога да покрадвам,
        "дреме ми" за тези хора,
        дет не са от моята сговора.

        Важно е обаче много,
        да се вземе "власт народу",
        за да няма после "Малеее!",
        и Европа да ни хвали.

        Аз съм гербер и порастнах
        край пожарна и навред,
        дето има харна почва,
        дет копай "орач напет".

        Аз съм гербер и ще кажа
        к'вото разреши ни "Той",
        че ни гледат "Той" сурово
        засега ... от министерки стол.
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
          А би ли могъл някой да ми обясни защо пред един възпитан и образован социалист, чиито убеждения не споделям трябва да предпочета поставеника на една мутра, която няма убеждения, която хвали Тодор Живков и която казва на вътрешния си министър " А,е говори ти бе, да те еба"
          Катаджията бе дали верно го е ебал.А дали не е ебал и Роско и Данчето?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Ами сега ..!!!???
            Станишев е бил ляв но по десен налог от плоският данък няма . При моя премиер Костов имаше необлагаем минимум пък най големите ставки бяха по 30 и нещо процента.Лукойл на руснаците
            Влезнахме в ЕС и имаме американски бази...
            Гоце комунист който служи на Русия....ама влезнахме в НАТО и прати по поръка на американците войски в ИРАК и Афганистан....
            Турците ако комунистите бяха същите заради изселването никога нямаше да бъдат заедно....
            По нищо не се различават освен по това с колко власт ще разполагат....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              Никой не те кара да избираш на сила! Когато не виждаш подходяща алтернатива, значи че не припознаваш себе си в това което ти се предлага, но това не значи че болшинството от хората са като теб. Ако пък си усетил че това заради което си роден и живееш е да си полезен на хората и да правиш неща които биха били полезни не само на теб, но и на много повече хора, то винаги има начин да го реализираш, без никой и по никакъв начин да ти попречи.
              Мечтите не се сбъдват, желанията не се осъществяват, реализира се единствено чистото намерение, заложено у всеки един от нас! Животът не е мъчение, а шанс и възможност да покажеш онова за което си призван и което е заложено вътре в теб!
              Нищо лично, просто пиша това което чувствам. Бъдете здрави!
              Прекланям се пред такъв чувствителен изказ...!!!
              СЕРИОЗНО...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                А би ли могъл някой да ми обясни защо пред един възпитан и образован социалист, чиито убеждения не споделям трябва да предпочета поставеника на една мутра, която няма убеждения, която хвали Тодор Живков и която казва на вътрешния си министър " А,е говори ти бе, да те еба"
                Никой не те кара да избираш на сила! Когато не виждаш подходяща алтернатива, значи че не припознаваш себе си в това което ти се предлага, но това не значи че болшинството от хората са като теб. Ако пък си усетил че това заради което си роден и живееш е да си полезен на хората и да правиш неща които биха били полезни не само на теб, но и на много повече хора, то винаги има начин да го реализираш, без никой и по никакъв начин да ти попречи.
                Мечтите не се сбъдват, желанията не се осъществяват, реализира се единствено чистото намерение, заложено у всеки един от нас! Животът не е мъчение, а шанс и възможност да покажеш онова за което си призван и което е заложено вътре в теб!
                Нищо лично, просто пиша това което чувствам. Бъдете здрави!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                  А би ли могъл някой да ми обясни защо пред един възпитан и образован социалист, чиито убеждения не споделям трябва да предпочета поставеника на една мутра, която няма убеждения, която хвали Тодор Живков и която казва на вътрешния си министър " А,е говори ти бе, да те еба"
                  Ами сега ..!!!???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Техническа грешка и толкова извинения ,важно е какво искаш да кажеш повечето не сме дребнави .....
                    Аз просто съм заядлив...

                    Но на мен ми е интересно от хората, дето ходят да гласуват дали са прочели две, три стрнички за човека, за който гласуват и за неговите идеи за подобряване на ситуацията...
                    Всъщност, не ми е интересно... аз знам отговора... и сега знам, че всички ще се изкарате, че сте чели платформите и биографиитте на "избранниците" си. Само, че докато мързеливият българин не прочете за какво мааму стара гласува, все ще сме си на същият хал!
                    From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                    България Над Всичко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Техническа грешка и толкова извинения ,важно е какво искаш да кажеш повечето не сме дребнави .....
                      Ами какво - състава на всички парламенти след 1989 г. Ама то навсякъде е така, да не мислите, че ние сме изключение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        спориш за неща , които очевидно не разбираш...Първо НЯМА БЯЛА бюлетина..Бюлетините са интегрални и на тях са отбелязани всички кандидати...
                        Второ ..всяка бюлетина , на която не е отбелязано със знак Х ЕДИН от кандидатите е НЕВАЛИДНА .. колко пъти да ти го обяснявам.....
                        Не разбирам дебели глави ли сте или просто не ме разбирате какво ви казвам.....Явно ти си ходил пак за гъби... ами разкажи поне за какви гъби , а казусите с бюлетините го остави на знаещите
                        Стига бе, човек!
                        Има бяла бюлетина, а има и невалидна.

                        Непопълнената, непипнатата бюлетина, сложена в плик и пусната в урната - не се брои невалидна.
                        Бил съм два пъти наблюдател от "Честни избори" и два пъти застъпник на Волен Сидеров - та съм присъствал на броенето и класифицирането на бюлетините.
                        Чел съм и книжицата за изборните правила и критерии.

                        Ти си, Йоска, въздухар в тази тема. Моля, запознай се с фактите и закона, та след това си прави чикиите тука.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                          А би ли могъл някой да ми обясни защо пред един възпитан и образован социалист, чиито убеждения не споделям трябва да предпочета поставеника на една мутра, която няма убеждения, която хвали Тодор Живков и която казва на вътрешния си министър " А,е говори ти бе, да те еба"
                          100% те подкрепям!
                          From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                          България Над Всичко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                            Леле, наистина съм сбъркал, извинявайте! Та остават 10 свестни, 15, нормални, останалите нули. Някои дори две.

                            Не съм шоп, родата ми е много смесена, ама за щастие нямам капчица шопска кръв.
                            Техническа грешка и толкова извинения ,важно е какво искаш да кажеш повечето не сме дребнави .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                              Леле, наистина съм сбъркал, извинявайте! Та остават 10 свестни, 15, нормални, останалите нули. Някои дори две.

                              Не съм шоп, родата ми е много смесена, ама за щастие нямам капчица шопска кръв.
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                                аве шопе,
                                сметките си объркал. сумарно процентите в поста ти излизат 110
                                Леле, наистина съм сбъркал, извинявайте! Та остават 10 свестни, 15, нормални, останалите нули. Някои дори две.

                                Не съм шоп, родата ми е много смесена, ама за щастие нямам капчица шопска кръв.

                                Коментар

                                Working...
                                X