IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    ...а т.5 не я разбирам за какво се казва , но за мен това е поредното внушение за малоумници......
    Добре де като не я разбираш, що казваш че е внушение за малоумници.
    Аз ще ти я обясня макар и да си мисля, че се опитваш да ме правиш на луд

    В точка пет се казва, че ГЕРБ, БСП, СДС, ДСБ, РЗС, АТАКА, ДПС и ВМРО пърдят в едно гърне

    А да не забравяме и синдикатите, позволяващи в 2011 година 250 лева месечна заплата
    Last edited by mechobikov; 26.10.2011, 09:30.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
      +10....точно казано.
      Плюха мощно , сега ще ближат два пъти по мощно
      Бе не ви ли отваращават такива.Като дойде с даровете един як шут ВЪ ГЪЗЪ.Деба и помиярите.А тоя Семов е по голямо посмешище и от Янчо.А даровете му вземаш и му налагаш глоба няколко милиона според финансовото състояние.Като няма вземаш Галчето и я пускаш .......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Значи според тебе дето пращиш от акъл

        1. Организацията на изборите беше образцова
        2. Нямаше търговия с гласове
        3. Нямаше изнудване на хора
        4. Нямаше прозрачни бюлетини
        5. Имаше реална опозиция

        Българите не са прави да са недоволни тъй като вземат по високи заплати от германците

        В България има твърде малко полицаи на глава от населението
        ДА така беше... а ти и всички слушайки недоволни политици и недочули журналисти може да си фантазирате каквото ви душа сака......
        правя едно уточнение...говоря като пряк участник , НО в голям град....напълно е възможно и съм сигурен ,че в по малките населени места да е имало ситуации по т.2 и т. 3 като не приемам твърдения , че всички тези злоупотреби са били дело само и единствено на Герб.....но това с прозрачните бюлетини е измислица , а дори да е имало такива бих казал ,че е тех.грешка не надвишаваща 0,000001 % от общия брой на бюлетините....а т.5 не я разбирам за какво се казва , но за мен това е поредното внушение за малоумници......

        та пак да кажа ...ДА изборите бяха проведени според закона и нормативните документи , но поради своя характер ( 2 в 1 ) се създаде технически проблем който забави целия изборен процес и го забави във времето , но категорично се противопоставям това да бъде квалифицирано като хаос ...Това го казвам в качеството си на участник в изборите като служебно лице , а не като "гербераст " както повечето тук ще си го помислят......

        това е Мечо...а ти както си искаш си ги тълкувай нещата....Неприятното в случая е, че много лесно пичове като тебе успяха да ви изманипулират......За да ги усетиш нещата и за да имаш реална представа кое как на изборите трябва да си пряк участник...другото е фантазии на тема Една жена ми каза......
        Last edited by йосиф; 26.10.2011, 09:19.

        Коментар


        • Статистически данни.

          Президентски избори в България

          http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%...80%D0%B8%D1%8F

          2 837 000 гласували за президент на първи тур през 2001

          2 779 000 гласували за президент на първи тур през 2006


          3 365 000 гласували за президент на първи тур през 2011

          В момента управляващата партия се опитва да ни убеди, че народа от доброто и управление се е затичал да гласува и целия процент гласували над процента на предишните избори отива за Плевнелиев.

          Всичко трябва да отиде в съда и то във Върховния съд!
          Да се направи проверка на протоколите съответстват ли данните от предадените и въведените протоколи.
          Има ли протоколи фантоми въведени в системата!

          Много лесно могат да се проверят нещата и управляващата партия не трябва да има нищо против.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
            за две години комунягите успяха да ви промият мозъците ...факт....Това показва две неща...Или те успяха да си свършат перфектно работата или толкова и сте имали мозъци...Аз залагам на втория вариант....
            Значи според тебе дето пращиш от акъл

            1. Организацията на изборите беше образцова
            2. Нямаше търговия с гласове
            3. Нямаше изнудване на хора
            4. Нямаше прозрачни бюлетини
            5. Имаше реална опозиция

            Българите не са прави да са недоволни тъй като вземат по високи заплати от германците

            В България има твърде малко полицаи на глава от населението
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Brazilia231 Разгледай мнение
              Поздрав за всички привържаници на РЗС
              По-добре сам, отколкото зле придружен. Яне иска прошка. Семов също. Ще гласуват за ПлевнелиевИскат да пият вода от каната , в която плюха. За да не умрат от жажда , да пият Това е тяхна воля. Но Б. Б. никога няма да ги допусне да пият от кладенеца. Така им се пада.
              Но да си го кажем направо-Янето се е посра.л от страх.Страхува се че Човекът с големия Трактор вече може да дойде за него.Сега се надява просто да оживее,като се подслони под мощното рамо на Бате Бойко.
              +10....точно казано.
              Плюха мощно , сега ще ближат два пъти по мощно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Как си представяш да стане това без брутално насилие.

                Трябвало да сме доволни от изборите.
                От какво да сме доволни.
                1. От безобразната организация
                2. От търговията с гласове
                3. От изнудването на хората
                4. От прозрачните бюлетини
                5. От липсата на реална опозиция, която да вземе мерки срещу първите 4 точки

                Ма българите се били недоволни. Ми като мислите така господа платени драскачи пробвайте да давате на германците заплати от по 250 лева на месец, да видите на кое му се вика недоволство

                А забравих. Някой ако знае за друга държава дето има повече полицаи на глава от населението да каже да чуем

                Всяка държава има армия за борба с външните врагове, и полиция за борба с вътрешните врагове.

                Тъй като на България основните и врагове са Българите, напълно нормално е полицията да е в пъти по многобройна от армията.
                за две години комунягите успяха да ви промият мозъците ...факт....Това показва две неща...Или те успяха да си свършат перфектно работата или толкова и сте имали мозъци...Аз залагам на втория вариант....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                  Стига бе, човек!
                  Има бяла бюлетина, а има и невалидна.

                  Непопълнената, непипнатата бюлетина, сложена в плик и пусната в урната - не се брои невалидна.
                  Бил съм два пъти наблюдател от "Честни избори" и два пъти застъпник на Волен Сидеров - та съм присъствал на броенето и класифицирането на бюлетините.
                  Чел съм и книжицата за изборните правила и критерии.

                  Ти си, Йоска, въздухар в тази тема. Моля, запознай се с фактите и закона, та след това си прави чикиите тука.
                  Манков да си тъп не е беда , но да го демонстрираш с такова настървение е вече болестно състояние. Не знам за какво спориш , но си уникално нахален в незнанието си.....
                  за последен път.....НЯМА БЯЛА БЮЛЕТИНА , както и НЯМА ПЛИКОВЕ -повтарям ПЛИКОВЕ НЯМА....

                  бюлетините са ИНТЕГРАЛНИ (т.е. всички кандидати са в една бюлетина) и АКО е пусната в урната без да е отбелязано НИЩО се води НЕВАЛИДНА ....и сега ако не разбереш за какво говоря бегай при психиатър пич

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Тези избори са срам за организаторите им и за да не остава съмнение в преднамереност в техните действия трябва да се анулират.
                    Как си представяш да стане това без брутално насилие.

                    Трябвало да сме доволни от изборите.
                    От какво да сме доволни.
                    1. От безобразната организация
                    2. От търговията с гласове
                    3. От изнудването на хората
                    4. От прозрачните бюлетини
                    5. От липсата на реална опозиция, която да вземе мерки срещу първите 4 точки

                    Ма българите се били недоволни. Ми като мислите така господа платени драскачи пробвайте да давате на германците заплати от по 250 лева на месец, да видите на кое му се вика недоволство

                    А забравих. Някой ако знае за друга държава дето има повече полицаи на глава от населението да каже да чуем

                    Всяка държава има армия за борба с външните врагове, и полиция за борба с вътрешните врагове.

                    Тъй като на България основните и врагове са Българите, напълно нормално е полицията да е в пъти по многобройна от армията.
                    Last edited by mechobikov; 26.10.2011, 06:49.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Аноне, загубих си 5 минути да ровя из речници и да звъня на езикови справки към БАН, за да ми докажат очевидното - НЯМА ДУМА ПРОСЕК В БЪЛГАРСКИЯ КНИЖОВЕН ЕЗИК. Виж , ако речника ти от 1954 година, може и да е бил актуален към тогава, но в момента - НЯМА ТАКАВА ДУМА!!!!!!! Освен като средновековна крепост в сегашна Македония, де или като просека, което пък е съвсем друго
                      Ти малко като котките - не падаш по гръб.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Катаджията бе дали верно го е ебал.А дали не е ебал и Роско и Данчето?
                        За Данчето... може ли и аз? Хубавка баба...
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Тези избори са срам за организаторите им и за да не остава съмнение в преднамереност в техните действия трябва да се анулират.

                          Бюлетините бяха прозрачни и при прегъване и пускане, оставяха възможност да се види и зачеркнатото квадратче.
                          Ако по закон, вотът е таен, то на тези избори, законът беше нарушен.


                          И ако за мен това не е проблем, то това е удобен начин да се сплашат всички платени гласове или тези, изнудвани по някаква причина с една приказка, че има някой, който ще следи при пускането....за кого е, знаете колко лесна е манипулацията с уязвимите хора

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                            Стига бе, човек!
                            Има бяла бюлетина, а има и невалидна.

                            Непопълнената, непипнатата бюлетина, сложена в плик и пусната в урната - не се брои невалидна.
                            Бил съм два пъти наблюдател от "Честни избори" и два пъти застъпник на Волен Сидеров - та съм присъствал на броенето и класифицирането на бюлетините.
                            Чел съм и книжицата за изборните правила и критерии.

                            Ти си, Йоска, въздухар в тази тема. Моля, запознай се с фактите и закона, та след това си прави чикиите тука.
                            Може да си "бил", но това е било в миналото, сега има Изборен кодекс и в него пише:

                            Чл. 221. (1) При установяване на резултатите от гласуването една бюлетина съответства на един глас, който може да е действителен или недействителен.
                            (2) Гласът е действителен, когато:
                            1. бюлетината е по установения образец;
                            2. бюлетината съдържа два броя печата на съответната секционна избирателна комисия, и
                            3. само в едно от квадратчетата за гласуване има поставен знак "Х" с химикал, пишещ със син цвят, който изразява по еднозначен начин вота на избирателя.
                            (3) Гласът по ал. 2 е действителен и когато:
                            1. в бюлетината има отклонения, дължащи се на дефекти и грешки при производството, или когато върху нея има механични увреждания или зацапвания;
                            2. поставеният от избирателя знак "Х" с химикал, пишещ със син цвят, излиза извън квадратчето на съответната кандидатска листа, но не навлиза в квадратчето на друга листа;
                            3. в бюлетината няма вписани специални символи като букви, цифри или други знаци.
                            (4) Гласът е недействителен, когато:
                            1. няма поставен знак "Х" с химикал, пишещ със син цвят, в нито едно от квадратчетата за гласуване;
                            Та без да се заяждам, считам, че ти трябва да се запознаеш с фактите и закона ....
                            Last edited by netware5; 25.10.2011, 22:17.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                              Някой ще ми каже ли Секционните избирателни комисии ли въвеждат резултатите от бюлетините в протоколите или това го провят в Изчислителния пункт след като се занесат чувалите с бюлетините?
                              Резултатите от бюлетините се въвеждат в протоколите от секционните избирателни комисии преди да се занесат .Ей ти една измама от Русе http://ruse-future.com/410/
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                                Стига бе, човек!
                                Има бяла бюлетина, а има и невалидна.

                                Непопълнената, непипнатата бюлетина, сложена в плик и пусната в урната - не се брои невалидна.
                                Бил съм два пъти наблюдател от "Честни избори" и два пъти застъпник на Волен Сидеров - та съм присъствал на броенето и класифицирането на бюлетините.
                                Чел съм и книжицата за изборните правила и критерии.

                                Ти си, Йоска, въздухар в тази тема. Моля, запознай се с фактите и закона, та след това си прави чикиите тука.
                                Стига бе,човек!Любимата ти група е Pink Floyd и два пъти си бил застъпник на Волен Сидеров,ей т"ва ,ама изобщо не ми се връзва!

                                Коментар

                                Working...
                                X