IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
    Аман от хора, които се правят на толкова умни, че всички други са глупаци. Добре, приемам, че не харесваш ГЕРБ. Приемам (май условно), че не харесваш БСП и Доган. Е, тогава кажи за кого ще гласуваш в неделя.
    Не приемам обясненията за тайната на вота, за правото на всеки ... и т.н. Няколко души тук ясно дават да се разбере, че ще гласуват за РП. Но почти няма хора, които ясно и категорично да кажат, че ще гласуват за ЙК. Всички обаче нападат ГЕРБ. Абе или сте мъже или не! Определете се ясно! От какво се страхувате? Че ще ви обвинят, че подкрепяте БСП. Та то си е ясно от писанията ви.
    Въпреки масовото отричане, че няма вот ляво-дясно, няма какво да премълчаваме. Вотът е какъв президент да имаме - ляв, неприеман от Европа (въпреки хвалбите на ЙК) или десен, говорещ на един език с европейските лидери.
    Та определете се ясно, какво се криете като мишки, че ще гласувате за БСП.Гласувайте, няма да съжалявате. Няма да бъде избран червен президент!

    ПП Една жена ви удря в земята с ясната си и категорична позиция - Мейси.
    Аз мисля че го казах, между ГЕРБ и БСП на тези конкретни избори предпочитам БСП. Което не мога да простя на ГЕРБ защото до сега никога не бях гласувал за БСП. Но между погазване на демокрацията, налагане на военно единоначалие и войнстваща глупост и простотия предпочитам консерватизма, цинизма и корупцията на БСП, тях по-лесно ги преглъщам спрямо грубото погазване на всичко което смятам за ценно в политическия ни живот, чието олицетворение е ГЕРБ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      А нещо по същество да кажеш Нищо забележимо няма в позицията ти. Единственото което използваш е да повтаряш едни и същи клишета спуснати отгоре. Няма собствена мисъл, няма собствени виждания, липсва каквато и да била креативност.

      Всеки който може да запомни три насоки може да възпроизведе какви постове пишеш. Едната е ГЕРБ сме велики, няма друга толкова добра партия, с произволно избрани псевдо успехи на правителството, раздувани и без това до безкрай от купените ви медии.
      Второто е тройната коалиция са лоши, Станишев е лош Доган е лош и който не е за нас е за тях. Което е пълна простотия защото Герб и тройната коалиция не изчерпват и 20% от идеите за управление.
      И третото е нападение срещу личността на този който казва нещо срещу вас, все едно омаловажаването и пренебрежителното отношение отношение към някой омаловажава и позицията му.

      Един добър програмист сигурно може да те замести и с бот, който да се справя също толкова успешно с репликите ти. Нали знаеш теста на Тюринг за изкуствения интелект. Изкуствен интелект е такъв, който като разговаря като човек и човека да не може да определи че говори не с човек. Е ти както и останалите гербери не покривате това условие. Съвсем лесно човек може да приеме че сте ботове Той всъщност и министър председателя ви, да се свети Името Му, не покрива този тест. И неговите реплики може да бъдат заместени от бот, и то не от добре направен такъв Така че не го приемай като критика

      Между другото и друг път съм го казвал психологията ми е само хоби.
      Аман от хора, които се правят на толкова умни, че всички други са глупаци. Добре, приемам, че не харесваш ГЕРБ. Приемам (май условно), че не харесваш БСП и Доган. Е, тогава кажи за кого ще гласуваш в неделя.
      Не приемам обясненията за тайната на вота, за правото на всеки ... и т.н. Няколко души тук ясно дават да се разбере, че ще гласуват за РП. Но почти няма хора, които ясно и категорично да кажат, че ще гласуват за ЙК. Всички обаче нападат ГЕРБ. Абе или сте мъже или не! Определете се ясно! От какво се страхувате? Че ще ви обвинят, че подкрепяте БСП. Та то си е ясно от писанията ви.
      Въпреки масовото отричане, че няма вот ляво-дясно, няма какво да премълчаваме. Вотът е какъв президент да имаме - ляв, неприеман от Европа (въпреки хвалбите на ЙК) или десен, говорещ на един език с европейските лидери.
      Та определете се ясно, какво се криете като мишки, че ще гласувате за БСП.Гласувайте, няма да съжалявате. Няма да бъде избран червен президент!

      ПП Една жена ви удря в земята с ясната си и категорична позиция - Мейси.

      Коментар


      • Всъщност направо се чудя на опозицията. Аз ако бях от БСП отдавна да съм платил на някой да направи бот за отговори на Бат Бойко и да го пусна в интернет. Да се убедят от първа ръка хората колко кухи са му репликите и колко силно лишени от смисъл.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
          знаех си ,че си лесен и бързо изкачаш от чорапите..... за това ти казах ,че ми е гот да се гъбаркам с мишоци като теб.... ...а бе ти да не си психиатърчето от карлуково дето дава на форумния идиот all trader достъп до компа....
          и още нещо ... оная русенската , алкохоличката е пред нервен срив - виж ако можеш помогни и ,че там нещата излизат от контрол. Особено сега като и спрат от позитано дневните ... не се шегувам...Гигов и оня варненския катил също ще изперкат другата седмица , но те са мъжки момчета и си мисля че сами ще се справят....Но е хубаво сред нас да има психиатър , че много полудяват в този форум...
          А нещо по същество да кажеш Нищо забележимо няма в позицията ти. Единственото което използваш е да повтаряш едни и същи клишета спуснати отгоре. Няма собствена мисъл, няма собствени виждания, липсва каквато и да била креативност.

          Всеки който може да запомни три насоки може да възпроизведе какви постове пишеш. Едната е ГЕРБ сме велики, няма друга толкова добра партия, с произволно избрани псевдо успехи на правителството, раздувани и без това до безкрай от купените ви медии.
          Второто е тройната коалиция са лоши, Станишев е лош Доган е лош и който не е за нас е за тях. Което е пълна простотия защото Герб и тройната коалиция не изчерпват и 20% от идеите за управление.
          И третото е нападение срещу личността на този който казва нещо срещу вас, все едно омаловажаването и пренебрежителното отношение отношение към някой омаловажава и позицията му.

          Един добър програмист сигурно може да те замести и с бот, който да се справя също толкова успешно с репликите ти. Нали знаеш теста на Тюринг за изкуствения интелект. Изкуствен интелект е такъв, който като разговаря като човек и човека да не може да определи че говори не с човек. Е ти както и останалите гербери не покривате това условие. Съвсем лесно човек може да приеме че сте ботове Той всъщност и министър председателя ви, да се свети Името Му, не покрива този тест. И неговите реплики може да бъдат заместени от бот, и то не от добре направен такъв Така че не го приемай като критика

          Между другото и друг път съм го казвал психологията ми е само хоби.

          Коментар


          • Сидеров: "Каква легитимност ще има власт, която е фалшифицирана? Същият иска преброяване на бюлетините пред медии и наблюдатели.. http://www.novatv.bg/news/view/2011/...0%D0%BD%D0%B0/

            Членове на избирателни комисии станаха заложници в училищевидео http://www.novatv.bg/news/view/2011/...8%D1%89%D0%B5/
            Last edited by коки; 27.10.2011, 08:57.
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              Абе аз ви казвам, че изборите са флашифицирани и дори се знае как, а вие партийците "избори та избори". Разбира се, че ще "спечели" Киро, независимо кой как е гласувал. Нали те броят гласовете! Това обаче не значи, че няма да гласувам против него.
              Нито знаеш нито разбираш как става броенето на гласове , но си категоричен ,че са фалшифицирани..... Ами аз пък ти казвам ,че фалшифициране при броене на гласове и тяхното протоколиране няма как да стане..Това че по медиите ни облъчват с подобни тези не означава да са верни...Ти какво очакваш да говори например Борислав Гуцанов.... нали се сещаш ,че той е страшно обиден в момента и е нормално да реве като магаре.....

              А иначе като пряк участник ти казвам ,че НЯМА как да манипулираш резултати....защото много хора следят за тях...Като започнеш от факта ,че 7 члена в комисията са от 6 партии, отделно това ако имаш 40 партии и коалиции участници на местния вот това означава 40 застъпника и представители на партии, отделно това различни организации са довели и наблюдатели да гледат....От там в ОИК е подобна ситуацията....Та посочими Роди къде може да стане фалшификата..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Нали те броят гласовете!
                +1

                Имаше един филм

                - Избери си един пръст
                - Ето този. Изгубих нали
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Очевидно примера на Бойко е заразен. Всичките ли му последователи ставате с такова надуто его.

                  Хайде пък че не мога да те разгадая. ти си просто един уонаби политик. Вярваш в герб защото си мислиш че така ще се издигнеш, че ще достигнеш до истинска враст. А не просто да пишеш по форуми. Разбира се подмазвачеството дава резултати, и сигурно ще успееш но само ако герб достатъчно дълго се задържи на власт. Не вярваш нито в някакви идеи които привличат идиотите в герб. нито си особено възмутен от останалите политици. Въпреки изявяването на силно отрицателни чувства към БСП. Всъщност със същия план би бил готов да защитаваш и БСП. но смяташ че там шансовете са ти по-малки. Или пък че шансовете на бСП са по-малки.

                  та с други думи ти си просто кариерист опортюнист. И всякакви приказки за идеали, демокрация, и така нататък от твоята уста си прост цинизъм. не вярваш в нещо от това. Единственото което те интересува е да направиш впечатление на преките ти ръководители в герб. Предполагам че и те влизат от време на време в този форум да гледат как се справят подопечните им.
                  знаех си ,че си лесен и бързо изкачаш от чорапите..... за това ти казах ,че ми е гот да се гъбаркам с мишоци като теб.... ...а бе ти да не си психиатърчето от карлуково дето дава на форумния идиот all trader достъп до компа....
                  и още нещо ... оная русенската , алкохоличката е пред нервен срив - виж ако можеш помогни и ,че там нещата излизат от контрол. Особено сега като и спрат от позитано дневните ... не се шегувам...Гигов и оня варненския катил също ще изперкат другата седмица , но те са мъжки момчета и си мисля че сами ще се справят....Но е хубаво сред нас да има психиатър , че много полудяват в този форум...
                  Last edited by йосиф; 27.10.2011, 05:41.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Ще се убедиш като Киро Ментата ти стане кмет за четвърти път. Натам отиват нещата като СДС и БСП издигнаха неизбираеми кандидати. Кой сега ще отиде да гласува за Магарешки?
                    Абе аз ви казвам, че изборите са флашифицирани и дори се знае как, а вие партийците "избори та избори". Разбира се, че ще "спечели" Киро, независимо кой как е гласувал. Нали те броят гласовете! Това обаче не значи, че няма да гласувам против него.
                    Last edited by Jay Gould; 26.10.2011, 23:17.
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Разбира се, че процентите са фалшифицирани. Никой не може да ме убеди, че за Витков има 1,5 а за кандидата на ГЕРБ във Варна Кирил Йорданов има над 30 % ..
                      Ще се убедиш като Киро Ментата ти стане кмет за четвърти път. Натам отиват нещата като СДС и БСП издигнаха неизбираеми кандидати. Кой сега ще отиде да гласува за Магарешки?
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Разбира се, че процентите са фалшифицирани. Никой не може да ме убеди, че за Витков има 1,5 а за кандидата на ГЕРБ във Варна Кирил Йорданов има над 30 % ..
                        Виж сега Джей. ИнтИреса клати феса. Така, че % за БРЕГ са реални, както тези и за Витков.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Кажи сега - сбърка или не за процентите?
                          Разбира се, че процентите са фалшифицирани. Никой не може да ме убеди, че за Витков има 1,5 а за кандидата на ГЕРБ във Варна Кирил Йорданов има над 30 % ..
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            1.55%


                            И аз не виждам мой познат да гласува за ГЕРБ, ама герберастите в Шумен имат 41,72% . Факт!
                            Благодаря, но все пак:
                            Искам долния ник да ми каже колко са процентите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              И последно не разбрах. Витков колко процента има на национално ниво?

                              Ставаш доста груб. Селски задник ще излезеш.
                              1.55%


                              И аз не виждам мой познат да гласува за ГЕРБ, ама герберастите в Шумен имат 41,72% . Факт!
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                ‎"Не е важно как са гласували, а кой брои гласовете!" - Йосиф Висарионович Джугашвили — Сталин (1879–1953)
                                Кажи сега - сбърка или не за процентите?

                                Коментар

                                Working...
                                X