IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Хахаха, ако тук са маргинали значи герберите сте на социални помощи теглени от банкоматите покрай факултето
    нормална тактика..за да избягаме от конкретиката почваме да разводняваме разговора с всякакви измислени тези....

    Посочи ми къде пиша за да се харесам на някого..посочи ми къде пиша в трето лице мн.число...Тезата ти ГЕРБ СМЕ ВЕЛИКИ къде съм я изразил..... посочи... Общи приказки за малоумници като декс ( човек без собствено мнение ,чакащ някой да му подаде реплика - нали виждаш с каква страст те цитира ) ... за тях си " велик " ..за мене маргинал.. Влюбен незнайно защо в едно минало, не искащ бъдещето защото го е страх от неизвестното , посочваш колко е "компетентен " в някакво си хоби ... резултат дребна маргинална групичка от поддръжници... друго интересно да кажеш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      +1

      Имаше един филм

      - Избери си един пръст
      - Ето този. Изгубих нали
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
        Нещо си се пообъркал пич .. крив може би ставаш ти усещайки безпомощността на приятелчетата ти от тройната коалиция и техните сателити...Трудно се преглъща окончателната загуба ...2009 г загубихте половината , сега дойде края ..Досега виехте с надеждата ,че на тези избори ще успеете да спасите поне остатъка от червените си бастиони - Президентство , съдебна система..Сега виждайки че изтървате тези важни за вас позиции полудявате..... Е надявам се да ви мине и да се превърнете пак в хора , а не в маймуните които станахте последните 2 г.ясно се видя последните две години за какво така неистово ревяха вашите партийни бюрократи - запапзването на личното си благополучие..Един от методите беше да омаскарим максимално сега управляващите - е не може да се отрече ,че сте професионалисти , втория начин бе крадеца да вика дръжте крадеца ... и там до някъде се справихте добре ...Резултата е видим ..една доста поляризирана нация ..Ползата от това остава само за няколко индивида и партийни елита...за народа среден пръст....
        не виждам смисъл да си хабя думите с теб, въртиш една и съща плоча. Този ти пост точно е описан от Равновесие по-долу. Прочети трите му точки и ще ги откриеш и трите тук... ще ти ги цитирам, да не се затрудниш в търсенето:

        Всеки който може да запомни три насоки може да възпроизведе какви постове пишеш. Едната е ГЕРБ сме велики, няма друга толкова добра партия, с произволно избрани псевдо успехи на правителството, раздувани и без това до безкрай от купените ви медии.
        Второто е тройната коалиция са лоши, Станишев е лош Доган е лош и който не е за нас е за тях. Което е пълна простотия защото Герб и тройната коалиция не изчерпват и 20% от идеите за управление.
        И третото е нападение срещу личността на този който казва нещо срещу вас, все едно омаловажаването и пренебрежителното отношение отношение към някой омаловажава и позицията му.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
          отново обърна палачинката... говоря ,че ти няма как да ме впечатлиш , а ти ми отвръщаш ,че съм искал да се харесам ... Не искам да се харесвам на никого .. особено сред маргиналите драскащи в този форум...
          Хахаха, ако тук са маргинали значи герберите сте на социални помощи теглени от банкоматите покрай факултето

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
            Онкилев от частен случай не може да ми генерализираш целия процес ..Това са елементарни неща и се учат в 6-7 клас..недей и ти да ставаш смешен...някъде по надолу бях писал ...Където има нарушения има си начини да се протестират и съответните органи да се произнесат ... нали се сещаш ,че съдебната система като цяло е още под контрола на комунягите така че се бъди сигурен ,че ще си свършат работата както трябва....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              По никакъв начин не се опитвам да те впечатлявам. Това отчаяната нужда да бъдете харесвани е персонална характеристика на слабите хора. Които очевидно сте привлечени от силната личност на Бойко като мухи от ла..но.
              отново обърна палачинката... говоря ,че ти няма как да ме впечатлиш , а ти ми отвръщаш ,че съм искал да се харесам ... Не искам да се харесвам на никого .. особено сред маргиналите драскащи в този форум...

              Радвам се че искаш да гласуваш за по малкото зло ..само не ми е ясен критерия по който го определи като такова.... Да ти е жив и здрав фаворита Стефчо Данаилов и му пожелавам достойно представяне на изборите в неделя.....

              Коментар


              • http://www.dnevnik.bg/izbori2011/201...i_izbori_2011/

                Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                Нито знаеш нито разбираш как става броенето на гласове , но си категоричен ,че са фалшифицирани..... Ами аз пък ти казвам ,че фалшифициране при броене на гласове и тяхното протоколиране няма как да стане..Това че по медиите ни облъчват с подобни тези не означава да са верни...Ти какво очакваш да говори например Борислав Гуцанов.... нали се сещаш ,че той е страшно обиден в момента и е нормално да реве като магаре.....

                А иначе като пряк участник ти казвам ,че НЯМА как да манипулираш резултати....защото много хора следят за тях...Като започнеш от факта ,че 7 члена в комисията са от 6 партии, отделно това ако имаш 40 партии и коалиции участници на местния вот това означава 40 застъпника и представители на партии, отделно това различни организации са довели и наблюдатели да гледат....От там в ОИК е подобна ситуацията....Та посочими Роди къде може да стане фалшификата..
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Свалям ти шапка Равновесие, с какво спокойствие и търпение ги правиш криви герберите, а те непрестават да се пенят
                  Нещо си се пообъркал пич .. крив може би ставаш ти усещайки безпомощността на приятелчетата ти от тройната коалиция и техните сателити...Трудно се преглъща окончателната загуба ...2009 г загубихте половината , сега дойде края ..Досега виехте с надеждата ,че на тези избори ще успеете да спасите поне остатъка от червените си бастиони - Президентство , съдебна система..Сега виждайки че изтървате тези важни за вас позиции полудявате..... Е надявам се да ви мине и да се превърнете пак в хора , а не в маймуните които станахте последните 2 г.ясно се видя последните две години за какво така неистово ревяха вашите партийни бюрократи - запапзването на личното си благополучие..Един от методите беше да омаскарим максимално сега управляващите - е не може да се отрече ,че сте професионалисти , втория начин бе крадеца да вика дръжте крадеца ... и там до някъде се справихте добре ...Резултата е видим ..една доста поляризирана нация ..Ползата от това остава само за няколко индивида и партийни елита...за народа среден пръст....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                    хоби - моби ... факт е че се опитваш да ме впечатлиш , но няма как да стане браточка..
                    По никакъв начин не се опитвам да те впечатлявам. Това отчаяната нужда да бъдете харесвани е персонална характеристика на слабите хора. Които очевидно сте привлечени от силната личност на Бойко като мухи от ла..но.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                      Браво, най-после малко честност с предпочитания към горното! Е, сега знаеш разликата между мен и теб! Хайде приятни избори и не плачи много!
                      То всеки който е инвестирал средства, време и усилия за да се развива себе си или бизнеса си в България ще плачи ако ГЕРБ постигнат мечтата на Бай Бойко.

                      Едно от определенията за фашизъм е Силен едър бизнес и Силна държава действащи в съглашение. точно това налага Бойко. Шепа олигарси си вършат безобразията под личната закрила на Бойко, от която пък и той печели и тези 10-15 души потискат останалите 8 милиона със силата на глупостта и глупостта на силата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Аз мисля че го казах, между ГЕРБ и БСП на тези конкретни избори предпочитам БСП. Което не мога да простя на ГЕРБ защото до сега никога не бях гласувал за БСП. Но между погазване на демокрацията, налагане на военно единоначалие и войнстваща глупост и простотия предпочитам консерватизма, цинизма и корупцията на БСП, тях по-лесно ги преглъщам спрямо грубото погазване на всичко което смятам за ценно в политическия ни живот, чието олицетворение е ГЕРБ.
                        мда .. sad but true

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          А нещо по същество да кажеш Нищо забележимо няма в позицията ти. Единственото което използваш е да повтаряш едни и същи клишета спуснати отгоре. Няма собствена мисъл, няма собствени виждания, липсва каквато и да била креативност.
                          добре като се възмущаваш от моята клишираност и нищоговорене, какво ти е мнението за лицата коки , гигов , монти и други подобни, вкл. и за теб самия ......
                          Всеки който може да запомни три насоки може да възпроизведе какви постове пишеш. Едната е ГЕРБ сме велики, няма друга толкова добра партия, с произволно избрани псевдо успехи на правителството, раздувани и без това до безкрай от купените ви медии.
                          Второто е тройната коалиция са лоши, Станишев е лош Доган е лош и който не е за нас е за тях. Което е пълна простотия защото Герб и тройната коалиция не изчерпват и 20% от идеите за управление.
                          И третото е нападение срещу личността на този който казва нещо срещу вас, все едно омаловажаването и пренебрежителното отношение отношение към някой омаловажава и позицията му.
                          същото може и да се каже за тебе само сменяме местата на субектите...никаква разлика.....
                          А между другото те моля да ми посочиш пост в който казвам Герб сме велики....А и никъде не говоря в трето лице мн.число ..ако имам нещо да казвам го казвам като мое мнение ..и няма сила която нещо да ми подсказва...Това е пак плод на болнията ти мозък и папагалстване от чужди постове ( справка гигов, монти , чичо ) ....Това са ти източниците на информация относно моята персона - наистина са достоверни...ха ха ха

                          Основно постовете са ми насочени към определени персони заради факта ,че ръсят само лъжи и пропагандни манипулации , в които не защитавам никого ,а се възмущавам от начина на слово изразяване ...


                          Между другото и друг път съм го казвал психологията ми е само хоби.
                          хоби - моби ... факт е че се опитваш да ме впечатлиш , но няма как да стане браточка..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            ... предпочитам консерватизма, цинизма и корупцията на БСП....
                            Браво, най-после малко честност с предпочитания към горното! Е, сега знаеш разликата между мен и теб! Хайде приятни избори и не плачи много!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              А нещо по същество да кажеш Нищо забележимо няма в позицията ти. Единственото което използваш е да повтаряш едни и същи клишета спуснати отгоре. Няма собствена мисъл, няма собствени виждания, липсва каквато и да била креативност.

                              Всеки който може да запомни три насоки може да възпроизведе какви постове пишеш. Едната е ГЕРБ сме велики, няма друга толкова добра партия, с произволно избрани псевдо успехи на правителството, раздувани и без това до безкрай от купените ви медии.
                              Второто е тройната коалиция са лоши, Станишев е лош Доган е лош и който не е за нас е за тях. Което е пълна простотия защото Герб и тройната коалиция не изчерпват и 20% от идеите за управление.
                              И третото е нападение срещу личността на този който казва нещо срещу вас, все едно омаловажаването и пренебрежителното отношение отношение към някой омаловажава и позицията му.

                              Един добър програмист сигурно може да те замести и с бот, който да се справя също толкова успешно с репликите ти. Нали знаеш теста на Тюринг за изкуствения интелект. Изкуствен интелект е такъв, който като разговаря като човек и човека да не може да определи че говори не с човек. Е ти както и останалите гербери не покривате това условие. Съвсем лесно човек може да приеме че сте ботове Той всъщност и министър председателя ви, да се свети Името Му, не покрива този тест. И неговите реплики може да бъдат заместени от бот, и то не от добре направен такъв Така че не го приемай като критика

                              Между другото и друг път съм го казвал психологията ми е само хоби.
                              Свалям ти шапка Равновесие, с какво спокойствие и търпение ги правиш криви герберите, а те непрестават да се пенят

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                психологията ми е само хоби.
                                И на мен. Иначе по моята специалност учихме два семестъра и излизаше на зачот. Велика наука
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X