IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Росен Плевнелиев с черен печат. Фирмата му „Ирис“ изгонена от Германия заради фалшиви трудови договори

    Кандидатът за президент на ГЕРБ Росен Плевнелиев е нарушавал трудовото законодателство в Германия и дори имал забрана да влиза в страната. Това разкри вчера зам. шефът на РЗС Атанас Семов. Плевнелиев, кажи си ти, за да не кажем ние, призова Семов.
    Съперникът на Плевнелиев поясни, че има доста тайни около кандидатурата на управляващите.
    „Росен Плевнелиев се появи от нищото и събра един пиар резултат, който го превърна в българска политическа Мадона. Те и инициалите му са ПР“, пошегува се кандидатът за Дондуков 2.
    Атанас Семов зададе въпроса „Кога немската държава е забранила на строителната фирма на Росен Плевнелиев „Ирис“ да упражнява дейност в Германия, както и какви санкции са й наложени“. Причината била измами с трудовите договори на
    служителите и техните осигуровки.
    Последната бомба от РЗС обаче дойде под формата на следния въпрос: Има ли забрана Росен Плевнелиев да влиза в Германия с черен печат? Кандидатът за президент на РЗС уточни, че ако опонентът му за „Дондуков“ 2 не отговори, то „ще отговорим ние от РЗС“.
    Лидерът на партията Яне Янев потвърди, че действително Плевнелиев е погазил немските закони. „Това е вярно и ще отнесем този въпрос до немския посланик в България, като ще проведем среща с него“, заяви още Янев. Часове по-рано социалистът Георги Божинов обяви, че като министър Росен Плевнелиев е взел подкуп от 50 хил. лв. ГЕРБ отказаха да коментират хвърлената ръкавица срещу своя кандидат.


    http://newsmaker.bg/post/view/articl...1149bebee5b6be

    Коментар


    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
      Аз лично ще кажа така: Ченгета, бивши ченгета, пожарникари по никакъв начин не трябва да заемат постовете Президен или премиер.

      Президент и премиер трябва да са хора завършили или политическо или финансово висше или нещо подходящо но не и милиционери.

      Оня Първанов искам да кажа г-н президента може да е всекакъв обаче има и висше и докторска дисертация.
      Симов за твое успокоение няма да гласувам за ГЕРБ освен ако не ми платят и то добре.
      И защо трябва да са завършили политическо или финансово висше?Защо например да не са енергийни инженери или агрономи?Защо да не са хора които през живота си произвеждат нещо?От разни финансови чалгари завършили УНСС ми дойде до гуша.Според мен правителството трябва да закрие тази кочина произвеждаща .......... с претенции за най умни и за елит

      Коментар


      • Аз лично ще кажа така: Ченгета, бивши ченгета, пожарникари по никакъв начин не трябва да заемат постовете Президен или премиер.

        Президент и премиер трябва да са хора завършили или политическо или финансово висше или нещо подходящо но не и милиционери.

        Оня Първанов искам да кажа г-н президента може да е всекакъв обаче има и висше и докторска дисертация.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rat Разгледай мнение
          Много е лесно да оплюеш някого, но дали имаш право?
          Дадохме предния път шанс на Бойко, добре, видя се.
          Но да се говори така за г-н Петров, не е редно.
          те са дупе и гащи, ама се плюят за парлама
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Би ли обяснил кой да изберем че да не се вдигне бензина?И какво зависи цената на бензина от Президента и разни селски кметове?
            Ми ако изберем президент от Герб значи на нас ни харесва това, че бензина се качи точно от както Борисов управлява от 1.80 на 2.50лв.

            Аз лично мисля, че Светльо или Семов са най-добрия избор но уви тези двамата според мен ще вземат по-малко от Кунева.

            Президент избираме за да покажем, че не искаме Герб да ни управлява и искаме да се махат час по-скоро от парламента.

            Кмета на София също е много важен, защото докато кмета е от Герб за протести и дума не може да става щото веднага кмета ще разпореди и ще се случи същото както Борисов когато беше кмет и разпореди прекратяване на протестите и натепаха народа на България.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Би ли обяснил кой да изберем че да не се вдигне бензина?И какво зависи цената на бензина от Президента и разни селски кметове?
              Какво общо има президента с цената на бензина, не по това трябва да го избираме, а по това как ще ни управлява. А бензина ще струва толкова колкото покаже пазара.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                Все едно слушам един познат

                Той ми вика много важно, че ще се гласува. Аз му викам, че е важно. Той ми вика, че взима по 4 хиляди едро това било важното. Аз пък му викам като ти се качи бензина с 40% и това рефлектива и на другите стоки щото производителите го казаха: Дигат се горивата ние трябва да го отразим в цената.

                Напълно съм съгласен, че човек се грижи сам за себе си първо но и това кой е на власт не е никак маловажно.
                Би ли обяснил кой да изберем че да не се вдигне бензина?И какво зависи цената на бензина от Президента и разни селски кметове?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  защото и той е маскара
                  като другите
                  Много е лесно да оплюеш някого, но дали имаш право?
                  Дадохме предния път шанс на Бойко, добре, видя се.
                  Но да се говори така за г-н Петров, не е редно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от rat Разгледай мнение
                    защо да не му дадем възможност?
                    защото и той е маскара
                    като другите
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Нали бе пръв приятел с Борисов, толкова дълги години, преди да почнат да правят цирк? Който им е дал власт и пари и на двамата, да си гласува за тях
                      Какво като е бил близък приятел на Борисов, да не е само той?
                      Важното е, че човекът има представа как следва да се управлява народа и не малък опит. Мисълта ми е че добре ще ни управлява, защо да не му дадем възможност?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Все едно слушам един познат

                        Той ми вика много важно, че ще се гласува. Аз му викам, че е важно. Той ми вика, че взима по 4 хиляди едро това било важното. Аз пък му викам като ти се качи бензина с 40% и това рефлектива и на другите стоки щото производителите го казаха: Дигат се горивата ние трябва да го отразим в цената.

                        Напълно съм съгласен, че човек се грижи сам за себе си първо но и това кой е на власт не е никак маловажно.
                        се ще е маскара
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rat Разгледай мнение
                          Защо още никой не е подкрепил Алексей Петров? Това е една логична и нормална кандидатура за президент на странта ни, вече се видя че човека може да върши добра работа, сега е време да му се гласува и доверие. Това ще е един перфектен президент за нашата страна.
                          Нали бе пръв приятел с Борисов, толкова дълги години, преди да почнат да правят цирк? Който им е дал власт и пари и на двамата, да си гласува за тях
                          Last edited by Jay Gould; 13.09.2011, 15:09.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Защо още никой не е подкрепил Алексей Петров? Това е една логична и нормална кандидатура за президент на странта ни, вече се видя че човека може да върши добра работа, сега е време да му се гласува и доверие. Това ще е един перфектен президент за нашата страна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefal Разгледай мнение
                              Абе какво общо има президента с икономиката ни?
                              Разбирам да бяха парламентарни избори, но не, имаме президентски, а от президента ни определено не зависи икономическата политика на страната ни.
                              Добре би било поне да се види една добра подкрепа за ГЕРБ на тези избори за да се знае че народа подкрепя управляващите и има воля за реформи. Няма ли подкрепа за ГЕРБ то останалите 2г. ги пишете само за изчакване и ослушване.
                              принципно правилно разсъждение, само дето мантрите от сорта: Дайте да дадем и Ние не сме като ония, ги слушам вече повече от 20 години с абсолютно един и същ резултат. Ако следващите 2 г са изчкаване и ослушване, то първите 2 как би ги окачествил, ама без мантрите за 3-ната ламя, ако може

                              истината на тези избори е една - мощен вот за малоумника Витков. да, ясно е, че той после ще осребри известността си, но това е единственият начин да покажем на всички управляваши (сегашни и предипни) какви карикатури са в действителсност. Лошото е, че виков може и да не гио регистрират - дали заради него си (взел нещичко под масата примерно) или заради страх от него, а и той вече заяви, че нямало да ходи по дебати - шо бре Витков, та нали затвоа ще гласувам за теб, заради малоумнието ти.....


                              А реално, и трите водещи кандидатури са сравнително силни, като най-силната изглежда на комунетата - те единствени имат разпознаваем от народа вице. Което пък много ме учуди, защото единственият кандидат, имащ шанс срещу Плевнята е Пръмова. калфата на втори тур ще загуби с много, т.е. комунетата трябва да направят всичко възможно да отиде Пръмова на балотаж, но явно вътрешната опозиция срещу гея е силна и би му изяла главата, ако не стигне поне балотаж.

                              Другото много интеерсно ще е да се види тоталният срив на Бойковия пудел - Боленчо. Срам и позор за Българяи е да има подобни роддотстъпници като него, а имаше всички шансове да е бъдещият държавен галва, ако не беше толкова вярно пуделче. Ееееех.....
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Абе какво общо има президента с икономиката ни?
                                Разбирам да бяха парламентарни избори, но не, имаме президентски, а от президента ни определено не зависи икономическата политика на страната ни.
                                Добре би било поне да се види една добра подкрепа за ГЕРБ на тези избори за да се знае че народа подкрепя управляващите и има воля за реформи. Няма ли подкрепа за ГЕРБ то останалите 2г. ги пишете само за изчакване и ослушване.

                                Коментар

                                Working...
                                X