IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
    това не е вярно във всеки град има мандра и кланица и храната пътува само 10 км
    Камарата на хлебопроизводителите го казаха: Дига се цената на горивата дига се цената на хляба.

    Всичко е вързано.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
      Все едно слушам един познат

      Той ми вика много важно, че ще се гласува. Аз му викам, че е важно. Той ми вика, че взима по 4 хиляди едро това било важното. Аз пък му викам като ти се качи бензина с 40% и това рефлектива и на другите стоки щото производителите го казаха: Дигат се горивата ние трябва да го отразим в цената.

      Напълно съм съгласен, че човек се грижи сам за себе си първо но и това кой е на власт не е никак маловажно.
      това не е вярно във всеки град има мандра и кланица и храната пътува само 10 км
      в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Oоооооооо пич ти кефиш.Аз отдавна съм разбрал какво трябва да правя за да не гладувам.И това не е да ходя да гласувам.За да не гладувам
        1.Ходя на работа в една фирма
        2.Гледам 200 декара земя
        3.Гледам крави овце кокошки пуйки зайци и кучета
        4.Гледам половин декар градина с картофи домати лук пипер краставици магданоз целина
        5.Имам и малко овошки предимно череши ябълки круши праскови и две кайсии
        6.Имам и половин декар лозе което ми стига.И за винце има.
        Разбира се имам и помощници и работници когато е необходимо.Най много работа има през април май юли и края на септември и октомври
        Е те това трябва за да не гладуваш а не да ходиш да гласуваш.Дреме ми на мен кой ще е президент.Аз не разчитам на партии да ме уреждат с далавери и и платени службици.Разчитам на близките си хора на мен и най вече на Господ.Той пълни моята кошница за което искрено му благодаря
        Все едно слушам един познат

        Той ми вика много важно, че ще се гласува. Аз му викам, че е важно. Той ми вика, че взима по 4 хиляди едро това било важното. Аз пък му викам като ти се качи бензина с 40% и това рефлектива и на другите стоки щото производителите го казаха: Дигат се горивата ние трябва да го отразим в цената.

        Напълно съм съгласен, че човек се грижи сам за себе си първо но и това кой е на власт не е никак маловажно.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Въпросът с изборите този път не е толкова ясен.
          За Плевнелиев, добра кандидатура, но наследството от ГЕРБ е много тежко, освен това половин България нищо не е видяла от него освен пренебрегване, конкретно северна България, което също е голям минус.
          Най-интересна е кандидатурата на Кунева, голяма подкрепа има за нея, обаче не се афишира пред всички. Това е скрития победител този път, колкото и да не им се вярва на хората, защото тук положението се подценява жестоко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
            Росен няма да отиде на балотаж няма кой да го подкрепи толкова. Времето на Борисов отмина.

            И ако искаш да не е глад и беднотия гласувай за всеки друг но не и за Герб.

            Дори тройната коалиция дето я плюхме толкова се оказа 100 пъти по-добра от Герб.
            Oоооооооо пич ти кефиш.Аз отдавна съм разбрал какво трябва да правя за да не гладувам.И това не е да ходя да гласувам.За да не гладувам
            1.Ходя на работа в една фирма
            2.Гледам 200 декара земя
            3.Гледам крави овце кокошки пуйки зайци и кучета
            4.Гледам половин декар градина с картофи домати лук пипер краставици магданоз целина
            5.Имам и малко овошки предимно череши ябълки круши праскови и две кайсии
            6.Имам и половин декар лозе което ми стига.И за винце има.
            Разбира се имам и помощници и работници когато е необходимо.Най много работа има през април май юли и края на септември и октомври
            Е те това трябва за да не гладуваш а не да ходиш да гласуваш.Дреме ми на мен кой ще е президент.Аз не разчитам на партии да ме уреждат с далавери и и платени службици.Разчитам на близките си хора на мен и най вече на Господ.Той пълни моята кошница за което искрено му благодаря

            Коментар


            • http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%...80%D0%B8%D1%8F

              Погледнете статистиката от статията за изборите до сега.

              БСП с ДПС имат винаги над 1 милион гласували. Е няма ли да е Калфин единя твърд.

              Втория вече е много под въпрос ама много под въпрос. Светльо, Кунева, Плевнелиев, Семов, Христов един от тия ще е. Волен си изпя песента той ако вземе няколко %-та пак добре.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Ти друго каза ама айде ще се направя на неразбрал.За Светльо е ясно но според мен ако има балотаж Росен ще е единия.Аз не мисля да гласувам освен ако някой от разните му кандидати за селски кметове общински съветници кметове на община и президент не ми плати.Мога да му осигуря поне 8 гласа.За кинтата ще се разберем криза е не сме скъпчии.Росен също е много отвратителен и противен.А и ако го срещна някъде ще го питам какво е направил за Северна България.Ще строи Марица Струма и Тракия а Хемус някой друг мандат.Е тогава ще гласуват за него някой друг път.Житницата на България е на север от Балкана.А на югозапад е глад и беднотия.
                Росен няма да отиде на балотаж няма кой да го подкрепи толкова. Времето на Борисов отмина.

                И ако искаш да не е глад и беднотия гласувай за всеки друг но не и за Герб.

                Дори тройната коалиция дето я плюхме толкова се оказа 100 пъти по-добра от Герб.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                  Всичко това което си написал е истина.

                  1000 пъти предпочитам Светлъо пред Кунева.

                  Но изборите за президент са едни сериозни избори и Светльо колкото и да е честен няма да се добере до балотаж.

                  Казах ви, Кунева отива на балотаж заради това, че е първата жена кандидатирала се президент. Обама спечели най-вече заради това, че е пълвия черен. Що чернилки са гласували за него само, защото е черен. Същото е и с Куневица просто жените искат да покажат и те кои са.

                  Втория който отива на балотаж е Калфин. Два твърди електората БСП с ДПС плюс още повече гласове от това, че хората няма да гласуват разочаровани от Герб.

                  Светльо, СДС и РЗС ще имат по около 10% но няма да стигнат до балотаж.

                  Аз не харесвам Кунева но ще я подкрепя за да съм сигурен, че Герб няма да отиде и на балотаж.

                  Принципно ако Плевнелиев хване над 10% пак ще е някакво чудо.
                  Ти друго каза ама айде ще се направя на неразбрал.За Светльо е ясно но според мен ако има балотаж Росен ще е единия.Аз не мисля да гласувам освен ако някой от разните му кандидати за селски кметове общински съветници кметове на община и президент не ми плати.Мога да му осигуря поне 8 гласа.За кинтата ще се разберем криза е не сме скъпчии.Росен също е много отвратителен и противен.А и ако го срещна някъде ще го питам какво е направил за Северна България.Ще строи Марица Струма и Тракия а Хемус някой друг мандат.Е тогава ще гласуват за него някой друг път.Житницата на България е на север от Балкана.А на югозапад е глад и беднотия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    На теб или ти плащат добре да пишеш глупости по форумите или просто си близък с другарката Кунева.Не ми хвали човек който се се е омъжил за мъчителите на баща му.Не ми хвали човек който гледа само келепира.Е този път няма да мине номера.Светльо поне е пич и може да изпее на Бойко песента "Ела ми го фани" или "Боли ме гъзо"Та другарката Кунева дето може да те удави в порой от думи без нищо да ти каже ли ще става президент.Да ми говори по цял ден от всички медии.Не благодаря.Разберете че не става така.Хората не са глупави камо ли пък в този форум.Ще предизвикате точно обратното на това което искате.На Куневица и е време да прави лютеница и да гледа внуци.Може и снахата да я центрова с десе н прав да и оправи физиономията че е малко крива.И е крайно време да се разкара.Не е приятно да се гледат разни бабки по цял ден
                    Всичко това което си написал е истина.

                    1000 пъти предпочитам Светлъо пред Кунева.

                    Но изборите за президент са едни сериозни избори и Светльо колкото и да е честен няма да се добере до балотаж.

                    Казах ви, Кунева отива на балотаж заради това, че е първата жена кандидатирала се президент. Обама спечели най-вече заради това, че е пълвия черен. Що чернилки са гласували за него само, защото е черен. Същото е и с Куневица просто жените искат да покажат и те кои са.

                    Втория който отива на балотаж е Калфин. Два твърди електората БСП с ДПС плюс още повече гласове от това, че хората няма да гласуват разочаровани от Герб.

                    Светльо, СДС и РЗС ще имат по около 10% но няма да стигнат до балотаж.

                    Аз не харесвам Кунева но ще я подкрепя за да съм сигурен, че Герб няма да отиде и на балотаж.

                    Принципно ако Плевнелиев хване над 10% пак ще е някакво чудо.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                      Президента на една държава трябва да е добър политик, честен, човек с характер и да има добър външен вид.

                      Светлъо Витков е само честен и човек с характер. Аз лично не искам плешив президент.

                      Росен Плевнелиев заяви, че за политик не става не иска да е президент човек с характер също не е заяви, че с никого не се е карал през живота си с две думи подлога нито пък има външен вид нисък е и 9 от 10 души в днес.бг гласуват, че им прилича на малко хахо.

                      Ивайло Калфин отговаря на условията обаче той си е БКП и слуша ко му кажат от БСП. Тъй, че стига вече комунисти на власт.

                      Меглена Кунева отговаря на всички условия. Не е била член на БКП но пък е женена за човек доста свързан с БКП.

                      Румен Христов отговаря на условията но е бивш член на БКП тъй, че за уж бивши комунисти пак да се гласува не мерси.

                      Волен Сидеров човека който плю по Бойко каза какви ли не неща по негов адрес и го наричаше ибрикчия и мухобойко сега му е първи приятел и му гласува 100% подкрепа та и тоя не мерси.

                      Атанас Семов става ама и той е плешив.

                      Каракачанов и Чернев няма нужда да ги коментирам те СДС и РЗС не могат да стигнат до балотаж та тия.
                      На теб или ти плащат добре да пишеш глупости по форумите или просто си близък с другарката Кунева.Не ми хвали човек който се се е омъжил за мъчителите на баща му.Не ми хвали човек който гледа само келепира.Е този път няма да мине номера.Светльо поне е пич и може да изпее на Бойко песента "Ела ми го фани" или "Боли ме гъзо"Та другарката Кунева дето може да те удави в порой от думи без нищо да ти каже ли ще става президент.Да ми говори по цял ден от всички медии.Не благодаря.Разберете че не става така.Хората не са глупави камо ли пък в този форум.Ще предизвикате точно обратното на това което искате.На Куневица и е време да прави лютеница и да гледа внуци.Може и снахата да я центрова с десе н прав да и оправи физиономията че е малко крива.И е крайно време да се разкара.Не е приятно да се гледат разни бабки по цял ден

                      Коментар


                      • ще я държа анкетата до 15 октомври и после ще пусна балотаж ,ако има де
                        в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                        Коментар


                        • Каракачанов е доносник и ченге и това е общоизвестно. Все пак е син на Дончо каракачанов, подлогата на БКП. Но Комисията по досиетата не го разкри, защото по времето на Костов го направиха продължаващ действащ агент. Много неща има да обяснява Костов. Но за това скоро ще бъде питан и Борисов.

                          Прочетете книгите на Атанас Панайотов!

                          http://www.helikon.bg/books/author/10714/

                          http://www.pe-bg.com/?cid=3&where=au...82%D0%BE%D0%B2


                          Бойко Борисов е наследник на Кузман Гуслеков, убит по нареждане на Поли Пантев!

                          Кузман беше човекът на ДЕА у нас. Той беше най-големият наркотрафикант. Прословутите 600 кила с кокаин, откраднати от Поли, бяха негови. Сега човекът на ДЕА е Бойко Борисов и каналите продължават да работят. Без протекцията на държавата нямаше да има Галевци, Брендовци, Таки и Маки. Всички те работят и сътрудничат на властта и специалните служби. Те са тези, които пълнят черните партийни каси. Като е много честен Бойко, защо не е арестувал още Цветелина Бориславова или неговия съсед Славчо Христов – Слави Кебапчето? Да видим техните пари откъде са!

                          Данте е казал: Всяка надежда оставете тук! Светлинка няма. Има, но тя се казва: „Калашников”. Не го ли грабне народът, за да си отвоюва заграбеното, цял живот ще е на това дередже. Костов – разстрел! Симеон – разстрел! Доган – разстрел! Бесепари, депесари, седесари, гербери, измекяри, помияри, говняри – разстрел. Това е единствената оправия, всичко друго е приказки на таркалета и ще идват винаги измекяри на власт като, да речем, Шурла-бурла тиквен гъз. Защото всичките са един дол дренки, останалото е прах в очите на хората.
                          Last edited by vabo_2008; 12.09.2011, 09:51.
                          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                            Да има кой да ги търпи,защото хорави в бг са необразовани избират вече 20 години само комунисти на влас....а ако бяха образовани нямаше да глесуват за комунисти
                            В грешка си за годините .22 избирате все партийци и такива продължават да бъдат лансирани.Я погледни миналото им на днешните кандидати кой е бил ком .секретар , партиен член на БКП и с досие в ДС??Май няма читави?
                            истината за робовладелеца Плевнелиев
                            Отдавна е лансирана из нета .Така ,че нищо ново не казваш
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • http://www.facebook.com/profile.php?...84042581609724

                              истината за робовладелеца Плевнелиев
                              в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                              Коментар


                              • Що - нали сега пък Бабешки цъкли твърди, че не е пипал парите на НЗОК !!! Тия вече ни мислят за склерозирали дебили, дето не помнят вчера какво са яли !!!


                                И да - Боко Кратуната, Цецо Маймуната и Мони Бабешки цъкли (а и не само тях) в Китай досега стократно да са ги разстреляли !!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X