IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • БСП си вкараха голям автогол с Стефан Данаилов.

    Заради лошата им преценка сега избори ще спечелят само ако на балотаж са с ГЕРБ.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4128731

      До изтичането на срока днес документи са подали: БЗНС, Българска демократична общност, инициативните комитети на Светослав Витков (Светльо от "Хиподил") и Николай Василев.

      Кандидатите, издигнати от основните парламентарно представени политически партии, са: Росен Плевнелиев и Маргарита Попова от ГЕРБ; Ивайло Калфин и Стефан Данаилов от "Коалиция за България"; Атанас Семов и Поля Станчева от РЗС; Волен Сидеров и Павел Шопов от Атака; Румен Христов и Емануил Йорданов от "Съюз на десните сили".

      От извънпарламентарни партии и движения са издигнати: Мария Капон и Николай Кисьов от Единна народна партия; Красимир Каракачанов и Даниела Димитрова от ВМРО – БНД; Павел Чернев и Анелия Димитрова от "За хората от народа"; Стефан Солаков и Галина Василева от "Национален фронт за спасение на България"; Сали Ибрям и Валентина Гоцева от Национално движение "Единство".

      От инициативни комитети са издигнати: Меглена Кунева и Любомир Христов; Димитър Куцаров и Камелия Тодорова; Алексей Петров и Николай Георгиев; Венцислав Йосифов и Владимир Славов.

      Вчера стана ясно, че за пръв път преди президентски избори

      ЦИК е поискала кандидатите да бъдат проверени

      дали отговорят на конституционното изискване да са живели в страната през последните пет години.

      Всеки кандидат трябва да е пребивавал на територията на страната повече от 183 дни за всяка от годините след 23 октомври 2006 година.

      Проверката е възложена на Главна Дирекция "Гражданска Регистрация и Административно Обслужване" (ГРАО) и трябва да приключи до 20 септември.

      Според публикация на "Медиапул" обаче такава проверка е невъзможно да се извърши, тъй като ГРАО няма достъп до подобна информация.
      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • между посочените имена има лица, които бих отнесла към категорията добри политици, но за жалост не всички са такива, политиката е призвание, а не това, което разбират по-голяма част от тях, за президентската институция са необходими най-вече компетентност, безпристрастност и висока доза ерудираност.

        Коментар


        • Досега в темата се коментират само некви безмислици. Дреме ми на мен дали ГЕРБ ще бъде наказан. Е, като ги накажем кой ще дойде. БСП ли? Те па са още по-големи боклуци. Оставам с чувството, че ни предстои футболен мач, а не президентски избори. И затова ще е интересно да коментираме следните въпроси:
          1. Кои са критериите, по които трябва да изберем бъдещия си Предзидент?
          2. Какво можем и трябва да очакваме от бъдещия си Президент?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pernik Разгледай мнение
            Какво общо има президента с цената на бензина, не по това трябва да го избираме, а по това как ще ни управлява. А бензина ще струва толкова колкото покаже пазара.
            Президентът няма правомощия да ни управлява.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение
              Сори колеги, ама има грешка в заглавието ) Меглена Кунева, а не Миглена
              Кога пущих анкетата я си я бех писал правилно ама модераторо взе, че бастиса всичко и темата ми фана че забърса
              Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                Лечков дали ще спечели в Сливен от Герб е подкрепен


                Във фейсбук Светлъо води 7 200 човека има в неговара грува Светлъо Витков президен......в Групата на Плевнелиев за президент има 2000 а на Кунева 1000
                Умни и точни неща пише само, че интернет е едно друго е цяла държава. А такива като Светльо са с голяма подкрепа но само при определени възрастови групи.

                Та къде виждаме пенсионерите да гласуват за някой като Светльо. Мога да дам много примери кои ще и кои няма да гласуват за Светльо.

                Казвам ви Кунето ше е, тя е много хитър играч знае кога точно да се пръкне.

                Мислех, че го харесват Лечков обаче народа явно го мрази 30 души против и само 2 в подкрепа за Лечков така е при коментарите в Днес.бг

                Пълен провал за Герб Пълен Пълен Пълен.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Сори колеги, ама има грешка в заглавието ) Меглена Кунева, а не Миглена

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                    Вабо аз следя гласуване също. Мисля, че за всички се покачиха почти плавно. Не е имало натрупване до момента за един момент и скача рязко за някой.

                    Плюс това тая Куневица се съмнявам, че някой ще си прави труда да и дига гласовете с много.

                    Подобни действия са присъщи за Плевнелие и съм страшно учуден, че не се изсипаха един куп фалшиви гласове по негов адрес както винаги ставаше в предишните анкети.

                    Иначе според мен Светльо ще се представи добре но хората искат освен честен преди всичко президента да е сериозен. Сега тая Кунева колко е честна не го знам но определено се прави на сериозна и от това хората и верват.

                    С две думи Кунева и Калфин ша са.

                    Очаквам пълен погром за Герб както за президент така и за кметове. Най-много у некое село да спечели Герб подкрепен кмет

                    Борисов да си е подал оставката до една седмица след изборите.
                    Лечков дали ще спечели в Сливен от Герб е подкрепен


                    Във фейсбук Светлъо води 7 200 човека има в неговара грува Светлъо Витков президен......в Групата на Плевнелиев за президент има 2000 а на Кунева 1000
                    Last edited by vabo_2008; 14.09.2011, 13:58.
                    в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Зарзаватчийски глас Разгледай мнение
                      Де е Капоне? Не, че ми липсва.
                      Инвестора има ограничение до 10 отговора за анкета
                      в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                      Коментар


                      • Де е Капоне? Не, че ми липсва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                          вчера по евно време за много кратко изведнъж 40 гласа и кунева стана първа.....мисля,че е бил някой бот
                          Вабо аз следя гласуване също. Мисля, че за всички се покачиха почти плавно. Не е имало натрупване до момента за един момент и скача рязко за някой.

                          Плюс това тая Куневица се съмнявам, че някой ще си прави труда да и дига гласовете с много.

                          Подобни действия са присъщи за Плевнелие и съм страшно учуден, че не се изсипаха един куп фалшиви гласове по негов адрес както винаги ставаше в предишните анкети.

                          Иначе според мен Светльо ще се представи добре но хората искат освен честен преди всичко президента да е сериозен. Сега тая Кунева колко е честна не го знам но определено се прави на сериозна и от това хората и верват.

                          С две думи Кунева и Калфин ша са.

                          Очаквам пълен погром за Герб както за президент така и за кметове. Най-много у некое село да спечели Герб подкрепен кмет

                          Борисов да си е подал оставката до една седмица след изборите.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                            Президентски избори в България (2011

                            Светлъо Витков 20.93%

                            Росен Плевнелиев 18.60%

                            Ивайло Калфин 18.60%

                            Миглена Кунева 22.09%

                            Румен Христов 3.49%

                            Волен Сидеров 1.16%

                            Красимир Каракачанов 2.33%

                            Алексей Петров 11.63%

                            Атанас Семов 1.16%

                            Павел Чернев 0%

                            Гласували: 86

                            Ето ги резултатите за 24 часа. Убеден съм, че в бъдеще резултатите ще бъдат манипулирани.

                            Како виждаме за балотаж се борят 4 души:

                            Светлъо Витков 20.93%
                            Росен Плевнелиев 18.60%
                            Ивайло Калфин 18.60%
                            Миглена Кунева 22.09%

                            Моето мнение е абсолютно като основните резултати в тази анкета като само ще кажа, че Ивайло Калфин 18.60% не се бори за балотаж той отива на балотаж.

                            За втория кандидат или ще е Меглена или Светльо или Плевнелиев.

                            И най-вероятно няма да е Плевнелиев, защото дори тук в Инвестора мястото с най-голяма подкрепа към Герб в интернет виждате колко зле се представя Плевнелиев

                            Свършени са вие не ми вервате обаче аз ви казвам, че Герб ще се представят много зле на изборите.
                            вчера по евно време за много кратко изведнъж 40 гласа и кунева стана първа.....мисля,че е бил някой бот
                            в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                            Коментар


                            • Напълно е възможно Алексей Петров да вземе колкото Волен Сидеров и това вече ще бъде окончателния край на партия Атака
                              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                              Коментар


                              • Президентски избори в България (2011

                                Светлъо Витков 20.93%

                                Росен Плевнелиев 18.60%

                                Ивайло Калфин 18.60%

                                Миглена Кунева 22.09%

                                Румен Христов 3.49%

                                Волен Сидеров 1.16%

                                Красимир Каракачанов 2.33%

                                Алексей Петров 11.63%

                                Атанас Семов 1.16%

                                Павел Чернев 0%

                                Гласували: 86

                                Ето ги резултатите за 24 часа. Убеден съм, че в бъдеще резултатите ще бъдат манипулирани.

                                Како виждаме за балотаж се борят 4 души:

                                Светлъо Витков 20.93%
                                Росен Плевнелиев 18.60%
                                Ивайло Калфин 18.60%
                                Миглена Кунева 22.09%

                                Моето мнение е абсолютно като основните резултати в тази анкета като само ще кажа, че Ивайло Калфин 18.60% не се бори за балотаж той отива на балотаж.

                                За втория кандидат или ще е Меглена или Светльо или Плевнелиев.

                                И най-вероятно няма да е Плевнелиев, защото дори тук в Инвестора мястото с най-голяма подкрепа към Герб в интернет виждате колко зле се представя Плевнелиев

                                Свършени са вие не ми вервате обаче аз ви казвам, че Герб ще се представят много зле на изборите.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X