IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    Хайде още един цензор..когато им се свършат доводите ( които не са и много ) започват хленча , викат неволята на помощ и заплашват с наказания ..... Типично за червените маргинали

    И не се коси пич ..парите ми идват от Американска фондация.. Твоите жълти стотинки и да ми ги даваш няма да ги взема ...
    Колегата ти поне си го е написал, а ти се криеш и стига намесва червените, това се изтърка... а американските фондации ги знаем

    Потребителско име: Софиянец80
    Професия: чиновник

    Коментар


    • Първоначално изпратено от taliban Разгледай мнение
      Какво ще се подобри в страната след избирането на Плевенлиев??????
      Талибаните ще станат с един по-малко!!!
      Майтап бе Уили!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от taliban Разгледай мнение
        Какво ще се подобри в страната след избирането на Плевенлиев??????
        Може най после да се появи алтернатива на Герб, но тя не включва до тук, партиите били във властта последните 65г. Примерно......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
          Равносвесен знаеш ли какво осъзнавам ,че разговора с тебе е уморителен , скучен и безполезен.... но понякога ме разсейва от ежедневната ми работа...
          Е прав съм сега. Баси тръгнали някакви хора да си избират президент според някакви качества които сигурно щяха да са много важни, ако мислят да делят едно легло. Но в конкретния случай са леко ирелевантни.

          Почвам да се замислям че Фройд е бил прав за латентния хомосексуализъм, колкото и на мен тази теория досега да ми изглеждаше нелепа.

          Коментар


          • и какво от това

            Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
            Понякога си го забивате сами!

            Как ще гласувате на втория тур за президент?
            Анкетата ще бъде затворена на 31.10.2011 в 13:15
            За Росен Плевнелиев 39.31%

            За Ивайло Калфин 31.68%

            Няма да гласувам 29.01%

            Гласували: 262

            В неделя разликата ще бъде още по-голяма.
            Какво ще се подобри в страната след избирането на Плевенлиев??????

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Че ти да не би да се жениш за Калфин като гласуваш за него.
              Равносвесен знаеш ли какво осъзнавам ,че разговора с тебе е уморителен , скучен и безполезен.... но понякога ме разсейва от ежедневната ми работа...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                На тия двамата, Йосиф и Софиянец ние им плащаме заплатите денонощно да спамят форумите... не е истина просто...

                Моля, модераторите да кажат от кое министерство са им ИП-тата!
                Хайде още един цензор..когато им се свършат доводите ( които не са и много ) започват хленча , викат неволята на помощ и заплашват с наказания ..... Типично за червените маргинали

                И не се коси пич ..парите ми идват от Американска фондация.. Твоите жълти стотинки и да ми ги даваш няма да ги взема ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
                  Аз не искам да давам повече власт на Бойко. По ми се ще на Меркел или на Камерън, ама пустооо на балотажа Плевнелиев не е срещу тях, а срещу дървения комуняга, когото дори "вицето" му нарича "завалия" и "мухльо". Пък и се целува с доганчо! Айде кажи ми какъв е изборът тук и изобщо нормален човек има ли избор, когато единия кандидат е такъв?
                  Че ти да не би да се жениш за Калфин като гласуваш за него.

                  Коментар


                  • Аз не искам да давам повече власт на Бойко. По ми се ще на Меркел или на Камерън, ама пустооо на балотажа Плевнелиев не е срещу тях, а срещу дървения комуняга, когото дори "вицето" му нарича "завалия" и "мухльо". Пък и се целува с доганчо! Айде кажи ми какъв е изборът тук и изобщо нормален човек има ли избор, когато единия кандидат е такъв?

                    Коментар


                    • Герберите съвсем изпушихте. Един мой пост и след това ви дава храна за цяла война и мир

                      Ама айде кажете за какво му е повече власт на Борисов. Какво ще я прави тази власт. Дайте малко вътрешна информация от кухнята. Какво се говори във ведомствените столове.

                      Щото аз веднага мога да кажа как изгежда от страни. Или егото на Бойко не може да преглътне че вече не е обект на народната любов. И е готов и да фалшифицира избори само за да си запази илюзията че хората на които гледа на кучета и картофопроизводители вече не го харесват. А не виждам кой свестен човек ще гласява за политик чието его е ненаситно.

                      Или силно се притеснява от правомощията на президента да има квота в разни организации. И така да му пречи узурпирането на пълната власт в противоречие със всякакви демократични принципи.

                      Та пак питам за какво му е на Бойко повече власт. Кажете с ясни и разбираеми изречения, моля. Защото постовете ви имат уникалното свойство да са идентични с изказванията на Цветанов. Човек трябва да е слушал простотии 5 години в симеоново че да не му прави впечатление абсолютната им простотия и безсмисленост.

                      Коментар


                      • Понякога си го забивате сами!

                        Как ще гласувате на втория тур за президент?
                        Анкетата ще бъде затворена на 31.10.2011 в 13:15
                        За Росен Плевнелиев 39.31%

                        За Ивайло Калфин 31.68%

                        Няма да гласувам 29.01%

                        Гласували: 262

                        В неделя разликата ще бъде още по-голяма.

                        Коментар


                        • Леле, мале! То гладно бе, иска президентската баница!

                          Политическият емигрант Петър Бояджиев:
                          Калфин ми плачеше на рамото „Намери ми работа, гладен съм!”

                          http://www.vsekiden.com/105517/polit...ar-boyadzhiev/

                          Коментар


                          • Леле, мале! Равновесните искат президент - мухльо!

                            Ламбо нарекъл Калфин „мухльо”
                            Актьорът изпуснал репликата пред свои студенти в НАТФИЗ

                            Словесната престрелка между кандидата за президент Ивайло Калфин и неговото вице явно ще продължи до самия балотаж. Стефан Данаилов не спира да хвърля в публичното пространство реплики по негов адрес, като всеки гаф бива отиграван така, както само Ламбо може да го направи.

                            След като го нарече „завалията” и това вбеси Калфин, Данаилов стигна по-далече и определи кандидат-президента като „мухльо”. „Всеки ден” научи, че репликата прозвучала в една от аудиториите на НАТФИЗ, където професорът все още преподава. На въпрос на студентите си дали ще ги изостави, заради високия държавен пост, Мастера отговорил: „Как бе, заради тоя мухльо ли?!” и бурно се разсмял.
                            http://www.vsekiden.com/105512/lambo...kalfin-muhlyo/

                            Коментар


                            • Ха, ама само това ли? Че те са спецове по подривна дейност и терористични операции. Да вземат направо да взривят офисите на ГЕРБ (или който там им пречи), по възможност с майки и деца вътре, че иначе може да излезе някой и да ги ошамари.

                              Коментар


                              • На тия двамата, Йосиф и Софиянец ние им плащаме заплатите денонощно да спамят форумите... не е истина просто...

                                Моля, модераторите да кажат от кое министерство са им ИП-тата!

                                Коментар

                                Working...
                                X