IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

410 000 души без работа откакто ГЕРБ е на власт ?????

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
    Не желаеш но никой не те пита. В щатите законно подслушват за терористи. ама то покрай терористите изловили и някой корумпиран политик. Много е удобно нали?? И тук ще му намерят цаката.Не само че ще ги подслушват но и ще ги следят и ще ги снимат със скрити камери. Политика трябва да е съвестта на нацията. Ако са недосегаеми като досега горко ни! Те му искат оставката че е ударил публично шамар на журналист а той си подава пред камерите бял празен лист и му се размина. какъв морал какво нахалство? Онзи пък Румбата скърца със зъби на водещата че му задава неудобни въпроси все едно и казва аз съм хищника ти си жертвата нали знаеш какво ще ти се случи. Това ли е лицето на социалната партия БСП. да не говорим за най социалната министърка която за да прикрие кражбите си спукаха от бой свидетеля и човека се отказа от показанията си. И вие чакате от тези хора да ви управляват и да мислят за вас и чакате бял хляб да ви дадат да ядете?
    Ха-ха-ха Засмял се графа на развален испански!
    Интересно защо забравяте че 90 % от ГЕРБ са бивши комунисти....
    Интересно защо се забравя че Борисов е от 10 години във властта в най корумпираният град ..София.
    Интересно защо се забравя ,че Борисов е ръководил МВР от 10 години и ако нещо не е ред то той е виновен...
    Интересно защо се забравя че бизнеса на Борисов е борчески и е свързан с рекет и заплахи...
    Интересно защо западните дипломати го обвиняват че ръководи канали за наркотици...
    Ама ГЕЙ Станишев е като Девица в сравнение с него ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Чунчов - какво да коментирам изказването ти? Аз нямам от какво да се срамувам, но не желая да бъда подслушван от Цецо Маймунякът, нито да пилеят стотици милиони за подслушване, докато възрастни и цял живот работили хора ровят по кофите, редом с хъхрещите гниди.

      Алънов - брой.



      Хора, хрумна ми, докато коментирах една статия в Днес.бг, че би било хубаво да уредим да кръстят на бойко борисов някой тайфун - колкото по опустошителен и щетонанасящ, толкова по-добре. Он го заслужава.
      Не желаеш но никой не те пита. В щатите законно подслушват за терористи. ама то покрай терористите изловили и някой корумпиран политик. Много е удобно нали?? И тук ще му намерят цаката.Не само че ще ги подслушват но и ще ги следят и ще ги снимат със скрити камери. Политика трябва да е съвестта на нацията. Ако са недосегаеми като досега горко ни! Те му искат оставката че е ударил публично шамар на журналист а той си подава пред камерите бял празен лист и му се размина. какъв морал какво нахалство? Онзи пък Румбата скърца със зъби на водещата че му задава неудобни въпроси все едно и казва аз съм хищника ти си жертвата нали знаеш какво ще ти се случи. Това ли е лицето на социалната партия БСП. да не говорим за най социалната министърка която за да прикрие кражбите си спукаха от бой свидетеля и човека се отказа от показанията си. И вие чакате от тези хора да ви управляват и да мислят за вас и чакате бял хляб да ви дадат да ядете?
      Ха-ха-ха Засмял се графа на развален испански!

      Коментар


      • Е то Тел Авив и Техеран може и да се объркат, по-добре човек да не рискува.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
          ами затова ще сме бедна и нещастна държавица ...защото пълно с многознайковци , които от всичко разбират и всичко знаят...Да се връща тройната коалиция и да видим тогава какви плюсове ще пишете и кави усмивки ще раздавате......

          А ти джей хващай влака за Гърция..чувам че те чакат с блестящата ти програма за спасение на братския гръцки народ ...тук очевидно си недооценен , но там национален герой ти е в кърпа вързано.....
          Йоска, а ти грешка на природата и юдейското семе, що не хванеш влака за Израел?
          Отговорът е ясен за всички - щото си най-тъпият евреин раждал се някога на тази земя.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
            ами затова ще сме бедна и нещастна държавица ...защото пълно с многознайковци , които от всичко разбират и всичко знаят.......
            Вярно е. И те са на власт сега. Напълно те подкрепям в мнението ти:









            Last edited by Jay Gould; 31.05.2011, 23:03.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
              .. Ако бръкнеш в празния скъсан джоб на панталона ми (какъвто е и бюджета оставен от тройната коалиция в наследство) ай познай какво можеш да извадиш да подадеш на народа?? .....
              Стига с тия кухи ленинови фрази за "тежкото наследство получено от омразната буржоазия , което налага дълга класова борба по укрепването на младата съветска власт ...." Някъде в тоя цитат , да са споменати обикновенните хора ?

              Всички родни премиери от последните 20 години , въртят лакардията колко тежко наследство са получили от предишното управление и крайният резултат е ,че след себе си оставят още по тежко , на следващите по мандат !

              Истината е ,че нашите са най-големите мрънкалници от целия соц.лагер . И това при положение че единственно Русия започна от абсолютната Нула , през 1991 г. а сателитите й имаха много по -висок старт , отколкото самата нея ...Но аз не съм чул нито един руски политик да оправдае провалите си с последиците от съветския период ...

              Само на Голтак Ганьо винаги му е виновен социализъма , ако не - фашизъма , а и той ако не е -е " турското " робство и т.н ...та чак до Аспарух .
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                Ако имам желание мога да отговора по следният начин ... При 2 милиона чужденци /зиме и лете/ по хиляда евро ,оборотите даже са и по малко....
                Но истината е друга 10 % живеят поносимо а 90 % си правят сметката на всяка стотинка а това е нормално ...икономия ,икономия пък вземат някое заемче или продадат някое имотче...
                А аз ще ти кажа пък нещо друго. Наясно ли си колко некадърна работна ръка остана в България, и как след 20 години преход, начина им на мислене не е мръднал и на йота. Пак старите соц нрави. Този взема 2 лв повече и затова аз няма да работя. Да отида на работа да си почина че после на къра мотиката ме чака и ред други. неспазване на работното време. един работник в българия не уплътнява повече от 6 часа от работното си време и това при работа на конвеер. Да не говорим за държавната администрация. Обаче стане ли дума за заплати, как никой не закъснява да си я вземе и да остане за другия ден? А мрънкане постоянно за повече и за още и още без нищо насреща колкото душа ти сака.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  ++++++++++++++++
                  ами затова ще сме бедна и нещастна държавица ...защото пълно с многознайковци , които от всичко разбират и всичко знаят...Да се връща тройната коалиция и да видим тогава какви плюсове ще пишете и кави усмивки ще раздавате......

                  А ти джей хващай влака за Гърция..чувам че те чакат с блестящата ти програма за спасение на братския гръцки народ ...тук очевидно си недооценен , но там национален герой ти е в кърпа вързано.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Чунчов - какво да коментирам изказването ти? Аз нямам от какво да се срамувам, но не желая да бъда подслушван от Цецо Маймунякът, нито да пилеят стотици милиони за подслушване, докато възрастни и цял живот работили хора ровят по кофите, редом с хъхрещите гниди.

                    Алънов - брой.



                    Хора, хрумна ми, докато коментирах една статия в Днес.бг, че би било хубаво да уредим да кръстят на бойко борисов някой тайфун - колкото по опустошителен и щетонанасящ, толкова по-добре. Он го заслужава.
                    Не става - тайфуните са само с нежни/женски имена

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                      . Ето ти малко факти - докато ти разправяше колко е вредно да се намаля бюджетния дефицит за икономиката - аз твърдях обратното - тва беше преди доста време. Сега да видим резултатите - Естония тогава сви рязко дефицита си ето и резултата:
                      15 май 2011
                      Estonia's gross domestic product increased by 8 percent in the first quarter compared to the same period a year ago, the national statistics office reports.
                      ------------------------
                      Осъзнаваш ли колко си смешен или все още не? Давам ти пример с Естония защото не ми се служат глупости за фалшива статистика гербери и други простоии - не че ще схванеш нещо ама карай
                      Даваш ми пример с Естония, защото друг пример няма. що не ми дадеш пример с България.

                      Че статистиката ни е фалшива фалшива е. Но като бута нагоре резулатите, че да не изглежда толкова безнадеждно управлението на ГЕРБ.

                      Ей го на една статистика подценил Дянков - тази на заетите и цяла тема го псуват. Пък как се прави ръст на БВП след като заплатите падат и заетите са спаднали с 410 х. не ми е ясно. Някак си трудно ще се получи ръст и потребление и на инвестиции като са ти се свили потребителите с 6% от населението на държавата.

                      Като при тази безнадеждна ситуация на пазара на труда, разбира се си внесохме инфлация. сега очаквам официално съобщение от Герб по новините на БТВ че това че храните са поскъпнали с 20% от както те са на власт не се брои за инфлация. Защото това са стари запаси от тройната коалиция.

                      Но явно за теб това е ОК, пълно доказателство за богоподобието на Бат Бойко и неговия пророк Дянков. Я кажи къде ходите да им се молите. Някъде в Банкя трябва да е, но го пазите в тайна. Само за посветените. Ама сте палавници тъпички, но може би с добри сърца. Няма нищо, той народа ви обича такива каквито сте, някой по един начин друг по -друг

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Миломов казва това, което щях да кажа и аз. ГРОБ, макар да се саморекламира като дясноцентристка партия, всъщност е една посткомунистическа хунта, която води политика на терор и смазване на свободата на словото срещу нормалните хора, политика на необявена война срещу частният бизнес, покровителстване на гибелните монополи и държавната администрация, ограбване дори на частните спестявания на хората (помните какво стана с пенсионните фондове).

                        И на всичко отгоре Тимберицата заяви, че Сините не били десни и че Костов не разбирал от финанси и икономика.

                        Пъдарят казва на икономистът, че не разбира от икономика - коментарът е излишен.



                        Мечето - тая стъкмистика е смехотворна. Редовно пускам анкетки (с плюс и минус) в Днес.бг и смея да твърдя, че одобрението за животното борисов и политическото му недоносче е под 15%. А да се твърди, че институцията, която се ползва с най-голямо доверие е т.нар. "полиция" е смехотворно - освен ако не са правили проучването основно сред мангалите - нали тях ушевите ги пазят ревностно да не се изколят помежду си, да не говорим че ги охраняват докато крадат, просят, продават контрабандни цигари и дори докато убиват. Не съм срещал досега нормален човек, който да обича ушев и да му вярва.
                        Императоре,
                        обръщам внимание на социалното и здравното положение на хората защото 70 % били много добре и богатеели...
                        Иначе и мен да ме питат явно за кой ще гласувам няма да кажа защото тези тъпанари ще ме изгонят на втората минута след като разберат какво съм казал....така са и останалите ,на изборите ще си кажем думата ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Миломов казва това, което щях да кажа и аз. ГРОБ, макар да се саморекламира като дясноцентристка партия, всъщност е една посткомунистическа хунта, която води политика на терор и смазване на свободата на словото срещу нормалните хора, политика на необявена война срещу частният бизнес, покровителстване на гибелните монополи и държавната администрация, ограбване дори на частните спестявания на хората (помните какво стана с пенсионните фондове)....
                          ++++++++++++++++
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Миломов казва това, което щях да кажа и аз. ГРОБ, макар да се саморекламира като дясноцентристка партия, всъщност е една посткомунистическа хунта, която води политика на терор и смазване на свободата на словото срещу нормалните хора, политика на необявена война срещу частният бизнес, покровителстване на гибелните монополи и държавната администрация, ограбване дори на частните спестявания на хората (помните какво стана с пенсионните фондове).

                            И на всичко отгоре Тимберицата заяви, че Сините не били десни и че Костов не разбирал от финанси и икономика.

                            Пъдарят казва на икономистът, че не разбира от икономика - коментарът е излишен.



                            Мечето - тая стъкмистика е смехотворна. Редовно пускам анкетки (с плюс и минус) в Днес.бг и смея да твърдя, че одобрението за животното борисов и политическото му недоносче е под 15%. А да се твърди, че институцията, която се ползва с най-голямо доверие е т.нар. "полиция" е смехотворно - освен ако не са правили проучването основно сред мангалите - нали тях ушевите ги пазят ревностно да не се изколят помежду си, да не говорим че ги охраняват докато крадат, просят, продават контрабандни цигари и дори докато убиват. Не съм срещал досега нормален човек, който да обича ушев и да му вярва.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • . Ето ти малко факти - докато ти разправяше колко е вредно да се намаля бюджетния дефицит за икономиката - аз твърдях обратното - тва беше преди доста време. Сега да видим резултатите - Естония тогава сви рязко дефицита си ето и резултата:
                              15 май 2011
                              Estonia's gross domestic product increased by 8 percent in the first quarter compared to the same period a year ago, the national statistics office reports.
                              ------------------------
                              Осъзнаваш ли колко си смешен или все още не? Давам ти пример с Естония защото не ми се служат глупости за фалшива статистика гербери и други простоии - не че ще схванеш нещо ама карай


                              Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Ти пък как прецени след като познанията ти са от политсъбрания

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                                Вярно е! от 2 години насам доходите ми са по малки защото започнах да си плащам данъците. Значи и аз живея по зле. само че статистиката показва че за заплати са изплатени примерно 2 милиарда месечно. а оборотите на магазините са 5 милиарда . От къде се вземат тези 3 милиарда всеки месец кой да ти каже??
                                Ако имам желание мога да отговора по следният начин ... При 2 милиона чужденци /зиме и лете/ по хиляда евро ,оборотите даже са и по малко....
                                Но истината е друга 10 % живеят поносимо а 90 % си правят сметката на всяка стотинка а това е нормално ...икономия ,икономия пък вземат някое заемче или продадат някое имотче...

                                Коментар

                                Working...
                                X