IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

410 000 души без работа откакто ГЕРБ е на власт ?????

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аре стига тъпи спекулации !!!

    Що не стартира тема: "Бойко е виновен за световната криза" ?

    Тук хората са що годе интелигентни, ходи да подмолничиш някъде другаде
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • Ако ти е скъпо на магазина, значи си се съгласил да работиш за малко пари!
      Ако народният ти представител не работи в твой интерес, значи си му го позволил!Когато в тази страна хората започнат да си защитават и отстояват интересите, тогава тя ще стане по-добро място за тях!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
        ПС. Не ме разбирай погрешно. С Бойко Борисов преди да стане МП, дори имахме "приятелски" отношения по спортна линия.
        Оппа, още един, който рита с бат Бойко
        Един съвет от мен: Много по-важно е да имаш телефона на Черкезов.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
          Марките имат заводчета и в САЩ и в Бразилия, някои в Аржентина, в Полша или в Украйна май Опел имат.
          Където и другаде да имат, не могат да си позволят да нямат заводче или даже две в Китай!

          Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
          Логично би било да Китай да са най-голямата икономика, след като имат 3.5 пъти повече население от най-голямата икономика в момента.
          Ако броят на населението ти бърка сметките, тогава логично би било Индия да е най-голямата икономика... Имат население по-голямо от Китай. Капиталистическа демокрация са, докато Китай се управлява от Китайската Комунистическа Партия!.... Да, ама не, както казваше един виден радетел за хамъро-атлантическите ценности!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
            Ами продължавам да твърдя, че си афектиран и разглеждаш нещата твърде едностранно. Бате Бойко не е месия. Че е гнила държавата е гнила, но за това си е виновен народа. Все пак всички управляващи идват с избори, а труда ни е евтин защото малко работим и не сме достатъчно квалифицирани.

            Както и да - виждам че днес нняма да чуеш някое разумно мнение та те оставям да си пиша. А забравих да ти кажа - хич не правиш хубаво за страната, като взимаш пари да пишеш глупости във форумите и да агитираш за някои политически сили. Забиваш още едно малко пиронче в ковчега на държавата.
            Трудът ни е евтин защото го продаваме евтино. Той е като доматите, които прекупвачите вземат от производителите за жълти стотинки защото те нямат смелостта и желанието да се обединят и да им забият пръста.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              От марките които си изброил май само Порше-то не се произвежда в Китай... Не че не могат ама просто е западаща марка!


              Няма съ пуашиш. Има няма още 10 години и вече ще са първата!
              Марките имат заводчета и в САЩ и в Бразилия, някои в Аржентина, в Полша или в Украйна май Опел имат.

              Логично би било да Китай да са най-голямата икономика, след като имат 3.5 пъти повече население от най-голямата икономика в момента.

              Някой ден ще стане, ама няма да е след 10 год. Ако се запазят сегашните темпове - сметките са към 2045.

              Забравих да допълня, че някои от марките имат и заводчета в Индия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                Никой не агитирам. Всеки си има глава на раменете. Изказвам мнение, че това правителство според мен е най малкото зло за страната ни и поне досега прави опити да се справи с всичко това и да ни направи една нормална държава я ясни правила. Ще видим Пилците се броят на есен. И още нещо. Досега само Бат Бойко е заявил в публичното пространство , че няма притеснения ако не го изберат отново! А какво правят другите партии. Ще продадат майка си за пет сребърника само и само да се намъкнат във власта!

                Разбирам те. Преди доста години аз бях така обсебен от г-н Иван Костов. Дори бях едно от лицата (даваха ме 2-3 пъти по телевизията как паля огньове под моста на влюбените, как мятам камъни по колите и полицията и след това катп "пиян лумпен провокатор") на протестите. След като дойде на власт Иван Костов дори не искаше да се срещне с мен. Уволни ме от работа и пак дори не се видя с мен. После видя какво стори на държавата. Та натам виждам по наина на писане че не си глупаво момче, сам ще си доразвиеш мисълта. Много интересно нещо са айсбергите - малко над водата и красиво, над 70% под водата и много опасно.


                ПС. Не ме разбирай погрешно. С Бойко Борисов преди да стане МП, дори имахме "приятелски" отношения по спортна линия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                  Никой не агитирам. Всеки си има глава на раменете. Изказвам мнение, че това правителство според мен е най малкото зло за страната ни и поне досега прави опити да се справи с всичко това и да ни направи една нормална държава я ясни правила. Ще видим Пилците се броят на есен. И още нещо. Досега само Бат Бойко е заявил в публичното пространство , че няма притеснения ако не го изберат отново! А какво правят другите партии. Ще продадат майка си за пет сребърника само и само да се намъкнат във власта!
                  Този властоман ако не го дават по пет телевизии на ден ....ще се разболее...
                  Та той по три пъти на ден си сменя мнението а някой дни и по четири...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                    Ами продължавам да твърдя, че си афектиран и разглеждаш нещата твърде едностранно. Бате Бойко не е месия. Че е гнила държавата е гнила, но за това си е виновен народа. Все пак всички управляващи идват с избори, а труда ни е евтин защото малко работим и не сме достатъчно квалифицирани.

                    Както и да - виждам че днес нняма да чуеш някое разумно мнение та те оставям да си пиша. А забравих да ти кажа - хич не правиш хубаво за страната, като взимаш пари да пишеш глупости във форумите и да агитираш за някои политически сили. Забиваш още едно малко пиронче в ковчега на държавата.
                    Никой не агитирам. Всеки си има глава на раменете. Изказвам мнение, че това правителство според мен е най малкото зло за страната ни и поне досега прави опити да се справи с всичко това и да ни направи една нормална държава я ясни правила. Ще видим Пилците се броят на есен. И още нещо. Досега само Бат Бойко е заявил в публичното пространство , че няма притеснения ако не го изберат отново! А какво правят другите партии. Ще продадат майка си за пет сребърника само и само да се намъкнат във власта!
                    Last edited by 4un4o; 01.06.2011, 08:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                      Не си дорасъл още ти да ми правиш реценция! Пораснали пилци поебали квачки. Отново, и отново стигам до извода Мислещи хора в тази държава няма.Всички са космонавти или паднали от Марс. А мога ли да попитам макроикономическата рамка не е ли работа на управляващата партия и аз как да се конкурирам с обръчите от фирми когато те си правят безмитен внос, не внасят ддс а даже и го източват с корупционни схеми и винаги са с 20% ддс +50 до 70 % акциз напред. Аз като си платя ддс+митни сборове +акциз как цената ми ще е конкурентна с фирмите на господата политици които не го плащат. А за монополите които създадоха??? Как ще се конкурираш с монопол. Затова в нормалните държави има драконовски закони срещу монополните структури, а у нас така ли е? И кой да ги контролира тез структури като всичко е корумпирано и където и да барне бат ти Бойко отвсякъде излиза гнилоч.
                      П.П Наясно ли си че в България труда за чуждите инвеститори е безплатен .Ако имаше равни условия за конкуренция, ниска корупция и престъпност и с тези ниски данъчни ставки,инвеститорите щяха да се надцакват кой да направи бизнес в България Кризата изобщо нямаше да я усетим а безработни щяха да са само тези, които ги мързи. Да да ама не! Никой не е луд да си хвърля инвестициите в кенефа.

                      Ами продължавам да твърдя, че си афектиран и разглеждаш нещата твърде едностранно. Бате Бойко не е месия. Че е гнила държавата е гнила, но за това си е виновен народа. Все пак всички управляващи идват с избори, а труда ни е евтин защото малко работим и не сме достатъчно квалифицирани.

                      Както и да - виждам че днес нняма да чуеш някое разумно мнение та те оставям да си пиша. А забравих да ти кажа - хич не правиш хубаво за страната, като взимаш пари да пишеш глупости във форумите и да агитираш за някои политически сили. Забиваш още едно малко пиронче в ковчега на държавата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                        Кака, при 99% confidence, в какъв рейндж ще бъде оценката ти на изпита в събота?...
                        Леле, ПодНулата, сега ще се окаже, че се и познаваме
                        С 99 % сигурност мога да кажа, че изпита ще е P или F
                        Ти на кое ниво си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                          Този път сис се справил малко по-добре. Но отновво откривам старите пропуски. Влагаш много емоция, гледаш едностранно на нещата, прекалено си агресивен итн. Но най големият проблем в мненията ти е "че всеки който не е с теб е против теб. Много Хитлериско. Примерно аз съм един от най-отявлените борци срещу кумунистите и Гей Станишев, но ти имен нападаш при опитите ми нда те накарам да не политизираш проблеми които не са в следствие политически фактори. Опитай се да разгледаш безработицата през призмата на икономическото забавяне. Опитай да не боготвориш управляващите, а да си обективен. Очаквам следващото ти мнение. Към 10.30 ще ти го прегледам и напиша рецензия (или ще ти тегля една майна ако отново е като плакат на ГЕРБ).
                          Не си дорасъл още ти да ми правиш реценция! Пораснали пилци поебали квачки. Отново, и отново стигам до извода Мислещи хора в тази държава няма.Всички са космонавти или паднали от Марс. А мога ли да попитам макроикономическата рамка не е ли работа на управляващата партия и аз как да се конкурирам с обръчите от фирми когато те си правят безмитен внос, не внасят ддс а даже и го източват с корупционни схеми и винаги са с 20% ддс +50 до 70 % акциз напред. Аз като си платя ддс+митни сборове +акциз как цената ми ще е конкурентна с фирмите на господата политици които не го плащат. А за монополите които създадоха??? Как ще се конкурираш с монопол. Затова в нормалните държави има драконовски закони срещу монополните структури, а у нас така ли е? И кой да ги контролира тез структури като всичко е корумпирано и където и да барне бат ти Бойко отвсякъде излиза гнилоч.
                          П.П Наясно ли си че в България труда за чуждите инвеститори е безплатен .Ако имаше равни условия за конкуренция, ниска корупция и престъпност и с тези ниски данъчни ставки,инвеститорите щяха да се надцакват кой да направи бизнес в България Кризата изобщо нямаше да я усетим а безработни щяха да са само тези, които ги мързи. Да да ама не! Никой не е луд да си хвърля инвестициите в кенефа.
                          Last edited by 4un4o; 01.06.2011, 08:27.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                            Ей сега ще го коригирам. Природата космонавте е създала живота такъв. Оцеляват силните и способните, а не мрънкащите и протягащи ръка за подаяние. Работата на правителството не е да ви дава да рупате асфалт, а да създаде равни конкурентни условия за развитие на бизнеса, което от своя страна ще създаде работни места и търсенето на квалифицирана работна ръка. За да получиш висока заплата в условията на пазарна икономика, трябва нещо да можеш и да спечелиш конкурс, измежду много можещи кандидати, а не бате ти сергу да раздава назначения и оферти на кръговете от фирми които без да се напънат ни най малко правят несметни печалби за сметка на бюджета на държавата. а този бюджет се пълни от нас обикновенните хора, за които толкова много ревете. Те ви крадат данъците и не внасят стинка в бюджета, а някой списващи тук едва не се разреваха с глас за тях. Какво Ви даде бат сергей питам аз. две последователни години с по над 12% инфлация. е после като ви го натъкне за две години 24-25% ще ви пусне някоя троха от 10% увеличение и ще си счупите ръцете да гласувате за тази извратена клика. Не е ли по добре бат Бойка да задържи инфлацията в рамките на 4-5 % годишно и да създаде условия за чужди инвестиции които от своя страна ще създадат голямо търсена на работна ръка и тогава чак работодателите ще започнат да наддават сами кой да даде по висока заплата на кадърния работник за да го привлече да работи за неговата фабрика. Всичко друго е демагогия. Няма ли производство нама пари няма работни места и както Ви каза бат Гойко, ако днес раздаваме пари на калпак (както направи Жан Виденов-виден Бе Се Пар) утре децата Ви ще се замерят с камъни по улиците, като Гърците, защото, рано или късно някои трябва да плати кредитите изтеглени от политиците за да раздават пари на калпак срещу гласовете Ви. Ама то космическият вакуум е виновен. както се казва по нашенски "мразим да мислим"

                            Този път сис се справил малко по-добре. Но отновво откривам старите пропуски. Влагаш много емоция, гледаш едностранно на нещата, прекалено си агресивен итн. Но най големият проблем в мненията ти е "че всеки който не е с теб е против теб. Много Хитлериско. Примерно аз съм един от най-отявлените борци срещу кумунистите и Гей Станишев, но ти имен нападаш при опитите ми нда те накарам да не политизираш проблеми които не са в следствие политически фактори. Опитай се да разгледаш безработицата през призмата на икономическото забавяне. Опитай да не боготвориш управляващите, а да си обективен. Очаквам следващото ти мнение. Към 10.30 ще ти го прегледам и напиша рецензия (или ще ти тегля една майна ако отново е като плакат на ГЕРБ).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                              Ти пък ... изненадан ли си, че Пешо Млекото си пада по учиндолския гологлав педал?

                              Краставите магарета се надушват, нали знаеш?
                              Moралния стожер на нацията и почетен мултак Слави Трифонов.Той и кохортата му платени бездарни драскачи са унижение за интелигентните хора.Не разбирам защо БТВ му е дала час време всеки ден да залива с помия враговете си(финансови и имотни) и да си рекламира бездарната чалга.Това не е шоу а някаква простотия и манифестация на агресивно бездарие.Така че Пеко сериозно ми пада в очите.

                              Коментар


                              • Не харесвам особено Урко, но напоследък взе да проявява здрав разум.

                                Много жалко е, че българската пшеница трябва да бъде изнасяна през Румъния - Джеймс Уорлик
                                http://www.moreto.net/novini.php?n=134890
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X