IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

410 000 души без работа откакто ГЕРБ е на власт ?????

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    За какви доходи говориш- даже официалната безработица е със скок два пъти. Ти явно си от онези с бонусите и си сляп за бедността на народа си. Крепете минополите и олигарсите , но и вашето време ще свърши. И аз не помня по лоша бизнес среда от свегашната.
    Лелеее, аз НЕ съм нито държавен служител, нито съм спечелил и 1 лв от това управление! Просто споделям, че предишното правителство бе много по-олигархично!
    За безработицата си прав и според мен.

    Коментар


    • За какви доходи говориш- даже официалната безработица е със скок два пъти. Ти явно си от онези с бонусите и си сляп за бедността на народа си. Крепете минополите и олигарсите , но и вашето време ще свърши. И аз не помня по лоша бизнес среда от свегашната.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KoMetov Разгледай мнение
        По-лошо време за средния и дребния бизнес от сега не е било последните 20 години.
        Дори и при Виденов нещата преминаха за около година и дойде подем при Костов, а сега 3 години мор.
        За твърдящите, че бизнеса бил принуден сега да излезе на светло - нищо подобно!
        Бизнесът отново търси начин да се скрие в момента, въпреки ниските данъци. Наблюдавам увеличение на бартерните сделки, като по времето на Виденов.
        И ще продължава да го прави, защото трябва да се оцелява.
        А хрантутниците какъв ще го крепят като се катурне хептен бизнеса, а?
        Да вметна, че не съм държавен служител, а съм в сферата на частния бизнес.
        Да, положението не е добро, а това за бартерите е абсолютна истина.
        Държавата обаче ни притискаше много, много по-силно при предишното правителство. Правеше се чрез лицензионни режими, до които имаха достъп обикновенно 1, единствена фирма!!!
        Сега е по-лошо заради общата финансова обстановка, но поне държавата НЕ пречи!

        Коментар


        • ЗА ПРАВАТА И БЕЗПРАВИЕТО НА БЕЗРАБОТНИТЕ:

          https://www.facebook.com/groups/237445353037443/

          ПРЕДСТОИ ИЗГОТВЯНЕ НА ПЕТИЦИЯ ДО ЕВРОПЕЙСКИЯ ПАРЛАМЕНТ!
          ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ И ПОМОГНЕТЕ С ИЗГОТВЯНЕТО НА ПЕТИЦИЯТА!
          Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

          Коментар


          • По-лошо време за средния и дребния бизнес от сега не е било последните 20 години.
            Дори и при Виденов нещата преминаха за около година и дойде подем при Костов, а сега 3 години мор.
            За твърдящите, че бизнеса бил принуден сега да излезе на светло - нищо подобно!
            Бизнесът отново търси начин да се скрие в момента, въпреки ниските данъци. Наблюдавам увеличение на бартерните сделки, като по времето на Виденов.
            И ще продължава да го прави, защото трябва да се оцелява.
            А хрантутниците какъв ще го крепят като се катурне хептен бизнеса, а?

            Коментар


            • Накрая ще останат само мангалите в България щото те са на помощи и ЕС ще ни се кара ако не се плаща на тях.

              Повтаряме вече едно и също а управника ни само малоумниците не са го разбрали що за стока е още.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от свирчо Разгледай мнение
                ++++++++ 1111111 , не Доган ами и Сталин да беше ,пак щеше да е по -добре. Съсипаха бизнеса тия некадърници. Актове,глоби , наказания, терор..... ама и те ще си идат ,само тая надежда ме крепи
                Крепи те надеждата да няма актове, наказания и т.н.
                Искаш всеки да си прави и граби както може, та да захлебиш за сметка на тези, които и преди това правителство са били изрядни?
                И ти като г-н 29 ст. не искаш да се закача нищо работещо - няма значение как работи, за чия сметка работи........?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Това правителство е толкова отвратително, че вече мисля, че и Доган беше по-добър вариант.
                  ++++++++ 1111111 , не Доган ами и Сталин да беше ,пак щеше да е по -добре. Съсипаха бизнеса тия некадърници. Актове,глоби , наказания, терор..... ама и те ще си идат ,само тая надежда ме крепи

                  Коментар


                  • Колега, сигурно се шегуваш?!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Ръст има само в администрацията, навсякъде в частния сектор има само спад. От там и от уволнението на тези с най-ниски заплати идват разликата. Ако имаш 10 човека от тях 5 ма с по 290 лв. останалите с по 700 и уволниш 4 ма от тези с минималната имаш покачване в цифрово изражение.
                      Абе хора, това са официални данни, стига с тези конспирации!
                      А в Германия, Гърция, Испания..... сигурно са уволнили другите 4ма и за това са по-зле в цифрово изражение
                      Нали тези данни са еднакви за всички, как така тук се уволняват тези 4ма, там - другите 4ма, а някъде - останалите 2ма?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                        Септември 2009 г. - средна заплата 594 лв.
                        Март 2012 - средна заплата 754 лв.
                        27 % ръст на заплатите!!! Малко ли е, или очаквате ние да продължаваме да произвеждаме по старому, да дойде Петкан и да ни изравни с немците ей така?
                        Сравнете ги сега тези числа с другите страни и кажете какво не ви харесва?
                        Ръст има само в администрацията, навсякъде в частния сектор има само спад. От там и от уволнението на тези с най-ниски заплати идват разликата. Ако имаш 10 човека от тях 5 ма с по 290 лв. останалите с по 700 и уволниш 4 ма от тези с минималната имаш покачване в цифрово изражение.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Да бе да- и какво промени за добро това правителство за доходите
                          Септември 2009 г. - средна заплата 594 лв.
                          Март 2012 - средна заплата 754 лв.

                          27 % ръст на заплатите!!! Малко ли е, или очаквате ние да продължаваме да произвеждаме по старому, да дойде Петкан и да ни изравни с немците ей така?
                          Сравнете ги сега тези числа с другите страни и кажете какво не ви харесва?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Това правителство е толкова отвратително, че вече мисля, че и Доган беше по-добър вариант.
                            Импе, съгласен ли си със СБ?
                            Еврозона 0%, БГ +0,6 ?
                            Защо не уважаваш фактите? Заплатите също са се вдигнали доста повече от средното за ЕС! Това са факти! А ако някой ви е принудил да излезете на светло или пък са уволнили жена ви, се нарича частен случай. Аз сега на кого да вярвам - на СБ, Евростат, НСИ и т.н. или на шепа хора в анонимен форум?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Да бе да- и какво промени за добро това правителство за доходите
                              http://www.stat.bg/bg/indicator/401/
                              Разгледай моля и съпостави с ЕС 27. За Март 2012 г. е 754 лв.!!
                              Ако искаш ще намеря и за там графика и числа.
                              Last edited by първи стъпки; 12.06.2012, 21:15.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                                Примерът, който дадох бе за което и да е правителство, а за това на ББ - НЕ виждам по-добра алтернатива и осъзнавам, че не е перфектно.
                                За БВП ще приложа цитат на Световната банка /с 0 поста тук/ от днес:
                                "Световната банка очаква БВП на еврозоната да се свие с 0,3 на сто тази година."
                                "Институцията прогнозира икономическият растеж на България тази година да се забави до 0,6 на сто".
                                Кое не е ясно и защо нашето правителство да е най-лошото
                                Това правителство е толкова отвратително, че вече мисля, че и Доган беше по-добър вариант.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X