IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

410 000 души без работа откакто ГЕРБ е на власт ?????

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.dnevnik.bg/biznes/compani...sne_bulgariia/

    а иначе всичко ни е наред според някой....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Стъпков - аз пък не гледам фалшифицираните им резултати в Евростат - гледам как живеят хората в действителност. На своите дзъркели да вярвам ли или на статистиката да вярвам ли, че:







      За тази анкетка от три въпроса трябва да кажа, че когато я погледнах за последно, гласовете бяха 1:78 СРЕЩУ хунтата ГРОБ - и мисля, че коментарът е излишен.
      Импе, статистиката на Евростат, СБ и т.н. сигурно не е идеална, но е най-добрата измислена до момента /поне според цял академичен свят/. Нали не вярваш, че манипулирана анкета от 79 човека и 1 чифт очи може да бъдат по-достоверни? Кажи честно - мислиш ли го наистина?
      За това, че сме много зле - НЕ ГО СПОРЯ, но според мен това се дължеше да кредити /така "обичаният" мен от вид ПЧИ/! Какво се случваше:
      Банката майка пускаше неограничено количество пари на тукашния си клон. Всеки сульо взимаше кредити и пазареше ТВ, коли, къщи и т.н. Мислиш ли, че това можеше да продължи вечно??? Само че майката като даде 100 лв, иска после 110, а икономиката не може винаги да бележи ръстове!

      Коментар


      • Стъпков - аз пък не гледам фалшифицираните им резултати в Евростат - гледам как живеят хората в действителност. На своите дзъркели да вярвам ли или на статистиката да вярвам ли, че:

        - Мнозинството хора подкрепят ГРОБ;
        - Че народът боготвори Питекантропският череп, Плевнята, Фъндъкът и Маймуната;
        - Че ГРОБ спечелиха изборите честно;
        - Че хъхряците в България са само 315 000;
        - Че безработицата е само 13%;
        - Че отвратителният Мамунь се е справил с престъпността;
        - Че живеем ного по-добре от хърбатите

        ..... и т.н. и т.н.



        Впрочем по отношение на пръвите въпроси аз редовно пускам в сестринският сайт анкети - и по "странни" причини резултатите им винаги са коренно противоположни на твърденията на стъкмистиците - вижте:






        За тази анкетка от три въпроса трябва да кажа, че когато я погледнах за последно, гласовете бяха 1:78 СРЕЩУ хунтата ГРОБ - и мисля, че коментарът е излишен.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sergo
          Трамвай ръчичките да ти отреже спамер мръсен.
          не им обръщайте внимание .. налазили са абсолютно всички възможни сайтове...

          Коментар


          • чичка, много ти е паднал гарда нещо


            Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
            здрасти :първи стъпки!!!!
            чета и си мисля за баснята ,където се говори че:
            –гроздето е кисело ,защото е било високо!!
            –гроздето е прекалено високо за мен / респ.за теб / !!
            –по принцип си "безпартиен комунист", който просто чака да блесне светкавицата / всички да започнат да карат Бентлита /,



            а докато тово се случи ,вие първи стъпки ,ще разкажете играта на неправилните комунисти ,респ.техните ортаци от ДПС!!!!
            защото така или иначе ПАРТИЯТА ,НИКОГА НЕ ГРЕШИ /пише го в забележителният комунистически труд " Мелницата на ЛИПОВАНСКИ "
            защото ,ще кажеш ,първи стъпки партията беше права ,но я прееба ДПС !!!!

            боже ,ДОКАТО ИМА ТАКИВА ВЪЗТОРЖЕНИ любители на БСП ,всичко ,ще бъде наред !!!
            вари я, печи я, сливата си остава слива - народна мъдрост

            Коментар


            • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
              Пак повтарям - не съм нито държавен, нито общински служител.
              Не защитавам ГЕРБ, а резултатите им, според СБ, Евростат и т.н.
              По принцип смятам, че БСП са най-подготвената партия, но изпадам в ужас от техния верен другар ДПС. Те без тях /за мое съжаление/ не могат да направят нищо. И не си мислете, че мразя ДПС заради етнически причини - ни най-малко! Не ги понасям поради чисто икономически! Някой от вас сблъсквал ли се е за каквато и да е работа с министерствата на ДПС и особенно по време на тройната коалиция?
              здрасти :първи стъпки!!!!
              чета и си мисля за баснята ,където се говори че:
              –гроздето е кисело ,защото е било високо!!
              –гроздето е прекалено високо за мен / респ.за теб / !!
              –по принцип си "безпартиен комунист", който просто чака да блесне светкавицата / всички да започнат да карат Бентлита /,



              а докато тово се случи ,вие първи стъпки ,ще разкажете играта на неправилните комунисти ,респ.техните ортаци от ДПС!!!!
              защото така или иначе ПАРТИЯТА ,НИКОГА НЕ ГРЕШИ /пише го в забележителният комунистически труд " Мелницата на ЛИПОВАНСКИ "
              защото ,ще кажеш ,първи стъпки партията беше права ,но я прееба ДПС !!!!

              боже ,ДОКАТО ИМА ТАКИВА ВЪЗТОРЖЕНИ любители на БСП ,всичко ,ще бъде наред !!!
              Last edited by 4i4ko Pari4ko; 13.06.2012, 00:25.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                Да,
                Е до тук можеше да приключиш

                Разбираемо е, печелиш от тях, кефиш им се. Ама все пак едно е да печелиш от тях и да им се кефиш за това, друго е да им се кефиш защото смяташ че си вършат работата както трябва.

                Защото все пак те са там да вършат работа, не да режат лентички, да измислят гръмки названия на посредствени милиционерски акции или да заменят финансите като наука с финанси като идеология, дори само за това че идеологията си е идиотия по същество.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Кво се обесняваш, очевидно е че си на герберска хранилка.
                  Да, дават ми пари да пиша по форумите - 20 лв. парчето , а ако направя 10 000 поста, ще ми дадат хонорар от 1 млн. като проектант по известен проект!
                  Тези конспирации вашите Чакайте да ви питам: Дали САЩ са стъпили на луната, защото и от НАСА ми се предлагат да им бъда хранилка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                    Пак повтарям - не съм нито държавен, нито общински служител.
                    Не защитавам ГЕРБ, а резултатите им, според СБ, Евростат и т.н.
                    По принцип смятам, че БСП са най-подготвената партия, но изпадам в ужас от техния верен другар ДПС. Те без тях /за мое съжаление/ не могат да направят нищо. И не си мислете, че мразя ДПС заради етнически причини - ни най-малко! Не ги понасям поради чисто икономически! Някой от вас сблъсквал ли се е за каквато и да е работа с министерствата на ДПС и особенно по време на тройната коалиция?
                    Кво се обесняваш, очевидно е че си на герберска хранилка.

                    Коментар


                    • Пак повтарям - не съм нито държавен, нито общински служител.
                      Не защитавам ГЕРБ, а резултатите им, според СБ, Евростат и т.н.
                      По принцип смятам, че БСП са най-подготвената партия, но изпадам в ужас от техния верен другар ДПС. Те без тях /за мое съжаление/ не могат да направят нищо. И не си мислете, че мразя ДПС заради етнически причини - ни най-малко! Не ги понасям поради чисто икономически! Някой от вас сблъсквал ли се е за каквато и да е работа с министерствата на ДПС и особенно по време на тройната коалиция?
                      Last edited by първи стъпки; 12.06.2012, 23:24.

                      Коментар


                      • Абе народа може да е зле но поне шкембаците на управляващите станаха двойни от както са на власт.





                        Тия двамата са най-близо до парите на народа и за това най-много се уяждат.
                        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • Бойко Борисов прави публична изява - отива при децата в едно училище. Почва си по неговият си начин - бльъ-бльъ-бльъ - по някое време пита:
                          - И какво, дечица, имате ли некви въпроси?
                          Иванчо вдига ръка:
                          - Господин Борисов, искам да задам четири въпроса, ако може:
                          - Защо в България хората живеят бедно?
                          - Защо законите са само за някои?
                          - Защо всичко поскъпва, а родителите ни се оплакват?
                          - Защо майка ми не може да си намери работа, а е с висше образование?
                          Премиерът се обръква, но звънецът бие и децата хукват навън. Междучасието свършва, децата се връщат и борисов - пак бльъ-бльъ-бльъ. Накрая пак пита за въпроси. Петърчо вдига ръка:
                          - Господин, Борисов, господин Борисов - имам шест въпроса:
                          - Защо в България законите важат за едни, а за други не важат?
                          - Защо хората са бедни и бягат от държавата?
                          - Защо батко ми от пет години си търси работа и не може да си намери?
                          - Защо заплатите на родителите ми са толкова малки?
                          - Защо предния час звънецът би 15 минути по-рано?
                          - Къде е Иванчо, къде го отведе господин Цветанов?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • СХората масово са без работа и живеят много по- зле, а ти ни убеждаваш в обратното. Затова и мисля , че си платен и користен пропагандатор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                              Крепи те надеждата да няма актове, наказания и т.н.
                              Искаш всеки да си прави и граби както може, та да захлебиш за сметка на тези, които и преди това правителство са били изрядни?
                              И ти като г-н 29 ст. не искаш да се закача нищо работещо - няма значение как работи, за чия сметка работи........?
                              Искам да ме оставят за 20 минути насаме с пожарникаря .Абе вие заплатаджиите сами ще го усетите дебелия край,ама ще е късно за мърдане. Аз и десетки хиляди като мен вече сме партизани,сива икономика .... още много ще ни последват. Много сме - силни сме ..

                              Коментар


                              • Хааа не си ти от частния бизнес , а си сигурно от хрантутниците и глашатаите на властимащите- не мога да повярвам, че има хора толкова да са сляпи за мизерията и бедността на народа си

                                Коментар

                                Working...
                                X