IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ли ДПС да се забрани и лидерът и Ахмед Доган да бъде съден ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от новобранеца Разгледай мнение
    Фицка харесва ми как мислиш и че се интересуваш за виждането и желанието на българина но вземи смени снимката с някое бяло на цвят прасе.съвсем приятелски съвет ти давам
    В стадото винаги има и черни. Съдба !
    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от новобранеца Разгледай мнение
      Фицка от време на време чета инвестора но днес реших да се включа и да пиша по темите които живо ме интересуват.БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!ВОЛЕН ПРЕЗИДЕНТ!
      България над всичко ! - да
      Волен президент ! - не съм сигурен, със създаденият си имидж, по скоро-не

      Не това е смисълът на темата. Тук не водим политическа агитация. Така че бих те помолил, да говориш за Доган и партията му, а не за Волен.
      Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

      Коментар


      • Фицка харесва ми как мислиш и че се интересуваш за виждането и желанието на българина но вземи смени снимката с някое бяло на цвят прасе.съвсем приятелски съвет ти давам

        Коментар


        • само подчертаното ти е вярно .................. останалото са ти интерпретации за които не си заслужава дори да ти отговарям
          Ха интерпретации било???Може да са за теб такива но за мен не са.Да те светна ли за Биби нещо което не знаеш и то е ,че лично Доганоглу го предложи за генерал през 2002г и Гоцето издаде указ за званието „генерал-майор“, а през 2004 година с указ е удостоен със званието „генерал-лейтенант“.За вожда не ми се търси стар брой на Демокрация за да ти я постна и да четеш как същият хвалеше ДПС то навремето.
          Last edited by clearly; 29.05.2011, 22:30.
          http://www.youtube.com/watch?v=ABSXJiYQFuI&NR=1
          Всеки има право да изразява мнение и да го разпрост

          Коментар


          • Фицка от време на време чета инвестора но днес реших да се включа и да пиша по темите които живо ме интересуват.БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!ВОЛЕН ПРЕЗИДЕНТ!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
              Ашколсун Фицка !!!

              боднах едно твърдо ДА ....
              Партията също, за да олекне на хорицата из Родопите от активистите на Доган,
              които най-често са местните деребеи ....
              ..... и тъй без тях на спокойствие ще се концентрират върху нарастването на добива на картофите и зелето, а хармонията останала в повече ще окаже положително въздействие върху маслеността и млеконадоя на животинките в района.


              пп
              в приложения пример бате Боко случайно е попаднал в кадър.
              Очудвам се на твоето ДА, но..... Шегувам се приятелю
              Проблема е, че хорицата са прости и това ги прави лесни за манипулиране.
              Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от новобранеца Разгледай мнение
                ДА ЖИВЕЕ АТАКАААААА!ВСИЧКИ ДРУГИ НА САПУН!
                Сбъркал си темата !
                Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                Коментар


                • ДА ЖИВЕЕ АТАКАААААА!ВСИЧКИ ДРУГИ НА САПУН!

                  Коментар


                  • Ашколсун Фицка !!!

                    боднах едно твърдо ДА ....
                    Партията също, за да олекне на хорицата из Родопите от активистите на Доган,
                    които най-често са местните деребеи ....
                    ..... и тъй без тях на спокойствие ще се концентрират върху нарастването на добива на картофите и зелето, а хармонията останала в повече ще окаже положително въздействие върху маслеността и млеконадоя на животинките в района.


                    пп
                    в приложения пример бате Боко случайно е попаднал в кадър.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от clearly Разгледай мнение
                      Нима си мислиш ,че пък сега Биби има интерес да закрие ДПС -то???Тоя играч Доган и партийката му ,никога няма да я заличат.Помни ми думата.Аз и за това и не гласувам защото всички без изключение са от едно котило .
                      Темата я отворих, не за да разберем какъв е интереса на Бойко, Волен, Първанов или който и да е политик, а какво е виждането и желанието на БЪЛГАРИНЪТ !
                      Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                      Коментар


                      • Наистина взе да ми става интересно, защо няма хора изразяващи мнение по темата в защита на ДПС и Доган. Или са страхливи мижитурки или безмозъчни идиотри, като онези дето като отиват на избори, знаят само номера и цвета на бюлетината.
                        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                          Напълно съгласен, но размиваме темата. Въпросите , които зададох за СДС и БСП, бяха единственно, за доказателство, че и двете партии не са имали интерес да се закрие ДПС.
                          Нима си мислиш ,че пък сега Биби има интерес да закрие ДПС -то???Тоя играч Доган и партийката му ,никога няма да я заличат.Помни ми думата.Аз и за това и не гласувам защото всички без изключение са от едно котило .
                          http://www.youtube.com/watch?v=ABSXJiYQFuI&NR=1
                          Всеки има право да изразява мнение и да го разпрост

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от clearly Разгледай мнение
                            Доганоглу според мен е най-успешният проект на кадесарите и партийците.Да припомня ,че когато ДПС беше в коалиция с партията на дедо НДСВ кой беше Главен секретар на МВР, а днешен Вожд Ненагледен ?А когато ДПС беше в коалиция със СДС кой беше във вестник "Демокрация" главен редактор на "синята идея", а днес е Вожд Нумеро Дуе на Баш Вожда и най-свиден негов дрОгар и опора?Да не говорим къ,м днешна дата по места в общинските съвети как са си гласуват дружно и депесарите и герберистите,бесепарите ,атакистите и т.н!Дет има една приказка когато става дума за интереси и пари, никой не го интересува от коя партия е в Общ .съвети
                            само подчертаното ти е вярно .................. останалото са ти интерпретации за които не си заслужава дори да ти отговарям

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от clearly Разгледай мнение
                              Доганоглу според мен е най-успешният проект на кадесарите и партийците.Да припомня ,че когато ДПС беше в коалиция с партията на дедо НДСВ кой беше Главен секретар на МВР, а днешен Вожд Ненагледен ?А когато ДПС беше в коалиция със СДС кой беше във вестник "Демокрация" главен редактор на "синята идея", а днес е Вожд Нумеро Дуе на Баш Вожда и най-свиден негов дрОгар и опора?Да не говорим къ,м днешна дата по места в общинските съвети как са си гласуват дружно и депесарите и герберистите,бесепарите ,атакистите и т.н!Дет има една приказка когато става дума за интереси и пари, никой не го интересува от коя партия е в Общ .съвети
                              Напълно съгласен, но размиваме темата. Въпросите , които зададох за СДС и БСП, бяха единственно, за доказателство, че и двете партии не са имали интерес да се закрие ДПС.
                              Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                по-късно и другаря костов се опря на рамото на доган
                                Доганоглу според мен е най-успешният проект на кадесарите и партийците.Да припомня ,че когато ДПС беше в коалиция с партията на дедо НДСВ кой беше Главен секретар на МВР, а днешен Вожд Ненагледен ?А когато ДПС беше в коалиция със СДС кой беше във вестник "Демокрация" главен редактор на "синята идея", а днес е Вожд Нумеро Дуе на Баш Вожда и най-свиден негов дрОгар и опора?Да не говорим къ,м днешна дата по места в общинските съвети как са си гласуват дружно и депесарите и герберистите,бесепарите ,атакистите и т.н!Дет има една приказка когато става дума за интереси и пари, никой не го интересува от коя партия е в Общ .съвети.пп Пропуснах да кажа ,че и тримата ни президенти Жельо Желев, Петър Стоянов и Георги Първанов бяха избрани с гласовете на Доганоглу..
                                Last edited by clearly; 29.05.2011, 22:05.
                                http://www.youtube.com/watch?v=ABSXJiYQFuI&NR=1
                                Всеки има право да изразява мнение и да го разпрост

                                Коментар

                                Working...
                                X