IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ли ДПС да се забрани и лидерът и Ахмед Доган да бъде съден ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от clearly Разгледай мнение
    Доколкото не ме лъже памета ДСП в парламента е била в коалиция с БСП и със СДС /есента на 1992 г. до есента на 1993 г/оно време.Депесарите изнудваха тогава сините за различни отстъпки, тъй като те нямаха мнозинство в парламента. И накрая ги свалиха или се бъркам??Ако не е така поправи ме.
    Е и, това какво променя политическата ситуация в България. Или е сценарий или е предателство. Да търсим ли в историята аналогични случаи, откак свят светува ?!
    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от clearly Разгледай мнение
      Доколкото не ме лъже памета ДСП в парламента е била в коалиция с БСП и със СДС /есента на 1992 г. до есента на 1993 г/оно време.Депесарите изнудваха тогава сините за различни отстъпки, тъй като те нямаха мнозинство в парламента. И накрая ги свалиха или се бъркам??Ако не е така поправи ме.
      по-късно и другаря костов се опря на рамото на доган

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
        СДС и БСП, ползвали ли са във времето подкрепата на ДПС ?
        Доколкото не ме лъже памета ДСП в парламента е била в коалиция с БСП и със СДС /есента на 1992 г. до есента на 1993 г/оно време.Депесарите изнудваха тогава сините за различни отстъпки, тъй като те нямаха мнозинство в парламента. И накрая ги свалиха или се бъркам??Ако не е така поправи ме.
        http://www.youtube.com/watch?v=ABSXJiYQFuI&NR=1
        Всеки има право да изразява мнение и да го разпрост

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
          Види се има привърженици и на " НЕ"-то, а няма едно мнение в темата
          единно мнение има само на конгреси на партии от тоталитарен тип като БКП, ДПС и т.н.

          Коментар


          • Види се има привърженици и на " НЕ"-то, а няма едно мнение в темата
            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
              Съгласен съм с теб, но по-важното е какво може и трябва да се направи , а не какво е трябвало.
              трябва да се направи това което не е направено навремето - съвсем просто е

              Коментар


              • Ако СДС и БСП са ползвали подкрепата на ДПС идва и следващият ми въпрос. Могат ли да се налагат политически решения на съда ?
                Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                  СДС и БСП, ползвали ли са във времето подкрепата на ДПС ?
                  Фил Кенеди я ползва да .......
                  и през носа му я изкараха тая подкрепа 92
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от clearly Разгледай мнение
                    Правителство на България (79) 8 ноември 1991 - 30 декември 1992 Филип Димитров СДС
                    ................................
                    Правителство на България (82) 26 януари 1995 - 12 февруари 1997 Жан Виденов БСП, БЗНС Александър Стамболийски, ПК Екогласност
                    СДС и БСП, ползвали ли са във времето подкрепата на ДПС ?
                    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      това, че не знаят и една българска дума не е световен прецедент ................. това го има и с турците в германия, има го и в САЩ, и т.н.

                      недалновидната ни вътрешна политика е във възродителния процес и насилственото сменяне на имената им

                      трябваше на възрастните българи от турски произход да им оставят имената с които са родени, а всяко новородено дете да се записва с българско име ................... така както е в една демократична държава като САЩ

                      .................. и след няколко поколение по естествен начин щеше да им се сменят имената и фамилиите без насилие и комунистически глупости
                      Съгласен съм с теб, но по-важното е какво може и трябва да се направи , а не какво е трябвало.
                      Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                      Коментар


                      • Не така обаче мислят в РЕШЕНИЕ № 4
                        от 21 април 1992 г.по конституционно дело № 1 от 1991 г http://www.constcourt.bg/Pages/Docum...ult.aspx?ID=33
                        и в ОПРЕДЕЛЕНИЕ № 9
                        от 19 декември 1996 г.
                        по конституционно дело № 30 от 1996 http://www.constcourt.bg/Pages/Docum...lt.aspx?ID=326
                        Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                        Би ли ми припомнила кой управляваше държавата по това време ?
                        Правителство на България (79) 8 ноември 1991 - 30 декември 1992 Филип Димитров СДС
                        ................................
                        Правителство на България (82) 26 януари 1995 - 12 февруари 1997 Жан Виденов БСП, БЗНС Александър Стамболийски, ПК Екогласност
                        http://www.youtube.com/watch?v=ABSXJiYQFuI&NR=1
                        Всеки има право да изразява мнение и да го разпрост

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                          Бих добавил, дали не е време в селата и градовете, населени предимно с български турци ( егаси и понятието ) да падне феодалният строй ?
                          И не е ли време да се вземат мерки, поколенията на същите тези да учат и се образоват на български език ( официалният за България ). Много хора сигурно не знаят, но голяма част от тези "български граждани" не знаят една дума на български.
                          това, че не знаят и една българска дума не е световен прецедент ................. това го има и с турците в германия, има го и в САЩ, и т.н.

                          недалновидната ни вътрешна политика е във възродителния процес и насилственото сменяне на имената им

                          трябваше на възрастните българи от турски произход да им оставят имената с които са родени, а всяко новородено дете да се записва с българско име ................... така както е в една демократична държава като САЩ

                          .................. и след няколко поколение по естествен начин щеше да им се сменят имената и фамилиите без насилие и комунистически глупости

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от clearly Разгледай мнение
                            Не така обаче мислят в РЕШЕНИЕ № 4
                            от 21 април 1992 г.по конституционно дело № 1 от 1991 г http://www.constcourt.bg/Pages/Docum...ult.aspx?ID=33
                            и в ОПРЕДЕЛЕНИЕ № 9
                            от 19 декември 1996 г.
                            по конституционно дело № 30 от 1996 http://www.constcourt.bg/Pages/Docum...lt.aspx?ID=326
                            Би ли ми припомнила кой управляваше държавата по това време ?
                            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                              Не е глупаво Руки, когато е антиконституционна и антибългарска та дрънка .
                              Не така обаче мислят в РЕШЕНИЕ № 4
                              от 21 април 1992 г.по конституционно дело № 1 от 1991 г http://www.constcourt.bg/Pages/Docum...ult.aspx?ID=33
                              и в ОПРЕДЕЛЕНИЕ № 9
                              от 19 декември 1996 г.
                              по конституционно дело № 30 от 1996 http://www.constcourt.bg/Pages/Docum...lt.aspx?ID=326
                              Особено мнение
                              на съдията Тодор Тодоров по к.д. № 30 от 1996 г. http://www.constcourt.bg/Pages/Docum...lt.aspx?ID=330
                              Last edited by clearly; 29.05.2011, 21:38.
                              http://www.youtube.com/watch?v=ABSXJiYQFuI&NR=1
                              Всеки има право да изразява мнение и да го разпрост

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                точно на обратното на твоето мнение съм

                                не трябва да се допускат етнически партии в никакъв случай

                                и трябва да се уточни за какво да се съди доган .................. защото просто да се съди за идеята да се съди ми напомня за първите години след ВСВ
                                Ами може да се започне с корупция и предателство на народните интереси.
                                Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                                Коментар

                                Working...
                                X