IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ли ДПС да се забрани и лидерът и Ахмед Доган да бъде съден ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
    Ахмед Доган, председател на ДПС:
    "- Депутатите нямат власт, нямат власт! Тяхната власт е законодателна, те създават закони и трябва да си много актуален, да имаш съвсем други позиции, позициониране да речем чрез министри и други неформални контакти, за да може един депутат да се превърне в инструмент на властта и да ви решава проблемите. Как депутатите ще решат проблемите за проектите и тяхното инвестиране. Не е възможно. Властта е в моите ръце! Ако сте имали инвестиции в Сатовча, тук ми дават проектите само. Искам да сте наясно какво става. Аз съм инструмент на властта, който разпределя порциите на финансирането от държавата. Искам да сте много наясно с това. Защото това е важен проблем. И когато искаме по-мощно присъствие в паралмента, това означава, че искаме по-широко позициониране в парламента и оттам в централната власт."

    Еин от ярките примери в който Доган се изживява, като Цезар и се поставя над България. И това ако не е наглост и подигравка
    По принцип фицка сокола тук е прав .как да им обясни на онези от балкана че правителството решава нещата а и преди това трябва да е гласувано от парламента това правителство

    Коментар


    • Ся кажи трябва ли да върнат смъртното наказание за тези друговерци или доживот в най-тъмните килии

      Коментар


      • Ахмед Доган, председател на ДПС:
        "- Депутатите нямат власт, нямат власт! Тяхната власт е законодателна, те създават закони и трябва да си много актуален, да имаш съвсем други позиции, позициониране да речем чрез министри и други неформални контакти, за да може един депутат да се превърне в инструмент на властта и да ви решава проблемите. Как депутатите ще решат проблемите за проектите и тяхното инвестиране. Не е възможно. Властта е в моите ръце! Ако сте имали инвестиции в Сатовча, тук ми дават проектите само. Искам да сте наясно какво става. Аз съм инструмент на властта, който разпределя порциите на финансирането от държавата. Искам да сте много наясно с това. Защото това е важен проблем. И когато искаме по-мощно присъствие в паралмента, това означава, че искаме по-широко позициониране в парламента и оттам в централната власт."

        Еин от ярките примери в който Доган се изживява, като Цезар и се поставя над България. И това ако не е наглост и подигравка
        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
          Ами казах си я ! Аз бях първият, който гласува със ДА в анкетата, която създадох.
          аз бях втория - причините са ясни на всички, но както са ясни, така решение на този наболял проблем няма да има. Много ми е гадно да пиша подобни неща, но са факт - толерантността ни ще ни убие. За феновете на ДПС - в съседната тема съм обяснил кое и как и съм задал няколко въпроса, като тогорите на тях, тогава пак си създавайте нови никове, за да манипулирате с елелменатрните си брътвежи
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от новобранеца Разгледай мнение
            Кажи си позицията искам пак да я прочета .ще вземеш още малко и да мислиш толерантно-мразя е дази дума
            Ами казах си я ! Аз бях първият, който гласува със ДА в анкетата, която създадох.
            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

            Коментар


            • Кажи си позицията искам пак да я прочета .ще вземеш още малко и да мислиш толерантно-мразя е дази дума

              Коментар


              • Първоначално изпратено от новобранеца Разгледай мнение
                Ей,фицка започнах да пиша заради тебе защото видях че мислиш крайно като мен а и като още много други БЪЛГАРИ.Много мек взе да ставаш взимаш да не ми харесваш а и снимката още не си я махнал.
                Не държа да бъда харесван от всички ! Да си твърд е различно от това да си краен !
                А дали съм мек.... Жената още не се е оплакала.
                Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                Коментар


                • Ей,фицка започнах да пиша заради тебе защото видях че мислиш крайно като мен а и като още много други БЪЛГАРИ.Много мек взе да ставаш взимаш да не ми харесваш а и снимката още не си я махнал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                    Прасе,ти ще се върнеш ли в БГ,ако ДПС,се забрани и Доган влезе в затвора
                    В България се връщам често Боко. Вече граници няма Хората са много тъжни Боко
                    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от clearly Разгледай мнение
                      fickata казваш да не раздвояваме темата ,но ако всеки един отговори на въпросът ти с ,,да ''или ,,не''и тя ще приключи много бързо.
                      Далеч съм от тази мисъл. Единственното, което не бих искал е да има политически агитации.

                      Новобранецът, брат нямам освен ако баща ми не е мърсувал нейде А в България има място за всеки, който я обича, такава, каквато са мечтали да я видят Левски и Ботев.
                      Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                      Коментар


                      • Прасе,ти ще се върнеш ли в БГ,ако ДПС,се забрани и Доган влезе в затвора
                        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                        Коментар


                        • fickata казваш да не раздвояваме темата ,но ако всеки един отговори на въпросът ти с ,,да ''или ,,не''и тя ще приключи много бързо.
                          http://www.youtube.com/watch?v=ABSXJiYQFuI&NR=1
                          Всеки има право да изразява мнение и да го разпрост

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                            Темата я отворих, не за да разберем какъв е интереса на Бойко, Волен, Първанов или който и да е политик, а какво е виждането и желанието на БЪЛГАРИНЪТ !
                            Интереса е да мааме пръжки с вино и ракия
                            "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                            Коментар


                            • Брат,няма място за други освен за българите в тази страната.Циганите на сапун,турците под ножа.Махни я тази снимка и да си другаруваме тогава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от новобранеца Разгледай мнение
                                ДА ЖИВЕЕ АТАКАААААА!ВСИЧКИ ДРУГИ НА САПУН!
                                не си в ред момче ... "хлопа ти дъската" и то яко.

                                Коментар

                                Working...
                                X