IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КНИГИТЕ, които четем

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аз чета стария завет

    Странно, но не мога да коментирам. Толкова ми е трудно да го чета и разбирам, че няма на къде повече. Явно някой трябва да ме научи. Изданието, което чета е семейна реликва и е с цифрички,буквички и доста странни препратки. Надявам се някой да помогне, ако знае как се чете тази книга. В момента съм до второзаконие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 1anti
      в момента чета черната кутия на алек попов не е зле дори съм малко изненадан дано повечко такива неща излизат от български автори иначе троянския кон го имам но съм в пловдив а не в търново книжката е прилична спор няма но чак щуро търсене не заслужава
      ами малко съм го дал на фантастика и затова ми се чете ще потърся и книжката, която казваш

      Коментар


      • Има ли някой който да чете Библиятата - най-продаваната и превеждана книга на всички времена, т.е. Книгата която е извън всякакви класации.

        Да си я коментираме, та затова питам .....

        Коментар


        • в момента чета черната кутия на алек попов не е зле дори съм малко изненадан дано повечко такива неща излизат от български автори иначе троянския кон го имам но съм в пловдив а не в търново книжката е прилична спор няма но чак щуро търсене не заслужава

          Коментар


          • Отдавна търся една книга. Операция троянски кон, на Хосе Хуан Бенитес. никъде не я откривам, нито в електронен формат, нито по антикварни книжарници. ако някой я има или знае къде да я намеря моля да помогне

            Коментар


            • Сега прочетох Omnipotent Government на Ludwig von Mises и ми се отвориха очите за историята на Германия и съседите и в Европа през последните няколко века. Книгата е писана през погледа на либералните икономисти (от т.н. "австрийска филосовска школа", която е основана от автора на книгата).

              Препоръчвам на всеки да я прочете от кора до кора. Последната глава обяснява как да се избегнат бъдещи войни в Европа и поставя основите на ЕС, още през 1944.

              Има я на безплатен PDF на mises.org.
              "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от atb
                Първоначално изпратено от Tradanza
                Първоначално изпратено от 1anti
                9.99 - Фредерик Бегбеде
                Тоя е голям простак ама ги чува нещата!
                Наистина е голям дивак, но пък радва с простотията и истините . Чета пак негова книга- Любовта трае три години. Има досата истина
                Не съм чел. Сигурно ще я прескоча с нея Иначе за истините си прав. Ориентира се добре в ситуацията

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tradanza
                  Първоначално изпратено от 1anti
                  9.99 - Фредерик Бегбеде
                  Тоя е голям простак ама ги чува нещата!
                  Наистина е голям дивак, но пък радва с простотията и истините . Чета пак негова книга- Любовта трае три години. Има досата истина

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 1anti
                    9.99 - Фредерик Бегбеде
                    Тоя е голям простак ама ги чува нещата!

                    Коментар


                    • не четем ,нема време
                      "Бог е създал човека, а Самуел Колт ги направи равни"...

                      Коментар


                      • 9.99 - Фредерик Бегбеде

                        Коментар


                        • Ракът победи Майкъл Крайтън
                          07 ноември 2008

                          Известният писател Майкъл Крайтън почина в Лос Анджелис на 66-годишна възраст след дълга борба с рака, съобщи Би Би Си, цитирайки съобщение от неговото семейство.

                          Книгите на Крайтън са продадени в над 150 милиона екземпляра по цял свят. Сред най-известните му романи са "Конго", "Сфера", "Щамът Андромеда", "Джурасик парк", "Изгубеният свят", "Фатален срок", "Изгряващото слънце", "Разкриване", "Въздушна клопка". Много от тях са филмирани с голям успех. По негов сценарий е заснет и популярният сериал "Спешно отделение".

                          Коментар


                          • Последно "Критичните 25 на Джак Ланкастър", Ян Холингсхед - Нищо особено като сюжет, нищо завладяващо, но действа разтоварващо. Има бисери, над които можеш да се посмееш.

                            Коментар


                            • Богдан Филов, Дневник
                              "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                              Коментар


                              • "Подсъзнанието може всичко" - Джон Кехо

                                http://astro-pims.mylivepage.com/file/395/667

                                Коментар

                                Working...
                                X