IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КНИГИТЕ, които четем

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Български хроники на Стефан Цанев - интересно четиво

    Коментар


    • Та, то вече остава ли му време на човек да чете книги, поне на мен не. Пак ако има време един филм да изгледам, ще е добре.

      Коментар


      • "Непрочетената "Илиада" - Георги Велев
        Какво ме накара да си я купя?! Ами защото става въпрос за Витоша ( и аз смятам че: "Тя е вълшебна планина, която денем искри като изкусно шлифован диамант под лъчите на Слънцето, а нощем "улавя" светлината на Луната и звездите.") и различния поглед за произхода на морените.

        Коментар


        • Смешна книга

          Първоначално изпратено от Tiki Разгледай мнение
          Защо се напъваш, финансист. Хората не четат, може би освен книги от сорта на "Как да станем богати за 24 часа". В малките градове под "книжарница" разбират място, където продават тетрадки и химикалки. Около нас бродят хора, които не са прочели и една книга през живота си, а те са повече, отколкото предполагаш.
          И аз така си мислех, но се оказах приятно изненадан. Все пак не всичко е учебници по финанси, редно е да има и малко отмора :-)
          А по въпроса за книгите, които се четат - в книгата има цяла глава за това, какво четат канадците :-)

          Коментар


          • Смешна книга

            Първоначално изпратено от dikobraz Разгледай мнение
            интересно, за тази книга - Канада на екс - сте пуснали пет поредни мнения, като едното от тях е статия от любимия в. Дума.
            А интересно ми е защо книгата няма отзад баркод за цена а и отпечатана корична цена.
            поне на екземпляра който ми предлагаха.
            на мен лично ми я предлагаха на пазара срещу сумата от 15 лв.
            иначе аз лично бих препоръчал "Изгубени под звездите" на Павлина Павлова.
            накратко - какво сме преживяли през тези 20 г.
            http://www.helikon.bg/books/118/1438...te.-roman.html
            Петнадесет лева? Нямах представа, че вече толкова се е вдигнала цената :-) Иначе в книжарниците, в които се продава (има ги в сайта) струва 8. За петнадесет ще можете да си купите около 1 книга и 6/8 от втората ;-))))

            Коментар


            • интересно, за тази книга - Канада на екс - сте пуснали пет поредни мнения, като едното от тях е статия от любимия в. Дума.
              А интересно ми е защо книгата няма отзад баркод за цена а и отпечатана корична цена.
              поне на екземпляра който ми предлагаха.
              на мен лично ми я предлагаха на пазара срещу сумата от 15 лв.
              иначе аз лично бих препоръчал "Изгубени под звездите" на Павлина Павлова.
              накратко - какво сме преживяли през тези 20 г.
              http://www.helikon.bg/books/118/1438...te.-roman.html

              Коментар


              • Защо се напъваш, финансист. Хората не четат, може би освен книги от сорта на "Как да станем богати за 24 часа". В малките градове под "книжарница" разбират място, където продават тетрадки и химикалки. Около нас бродят хора, които не са прочели и една книга през живота си, а те са повече, отколкото предполагаш.

                Коментар


                • Нека се посмеем малко :-)

                  Click image for larger version

Name:	P9090075.jpg
Views:	1
Size:	81.5 КБ
ID:	3036016

                  http://kanadanaeks.blogspot.com/


                  http://bg-bg.facebook.com/people/Sme...00001757318509

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                    Монсанто България също е от фен клуба на Светлин Минев! Не се раждал по добър аналитик на Балканите последните 300години!
                    и такъв уникум като черкезов не се е раждал последните XXL г. но фактът се е факт, не е полов акт
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Излезе ли някъде Уолстрийт -2 "Парите никога не спят"

                      Коментар


                      • Робърт Антон Уилсън е много добър. Ако някои иска да се занимава с нещо по-алтернативно му го препоръвам.

                        Коментар


                        • малко оффтопик
                          вчера ходих да гледам Уолстрийт.

                          Без да задълбава в нещата филма е хубав и си струва да се гледа. Добра актьорска игра, а историята... тя ни е до болка позната .. 2007-2008 .
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Монсанто България също е от фен клуба на Светлин Минев! Не се раждал по добър аналитик на Балканите последните 300години!
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от investi Разгледай мнение
                              На Светлин Минев прочетох книгата и съм доволен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Аз също. На български не съм чел по - добра (и невярвам да има)

                              Коментар


                              • На Светлин Минев прочетох книгата и съм доволен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X