IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тото, печалби, джакпот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Доколкото наблюдавам в БГ се почита и печели мн от черното тото, никои не влага в държавни институции

    Коментар


    • Играх тото в Унгария миналата неделя, но уви не успях да спечеля милионите.
      Повече от красива

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

        Видя се, че царят е гол след двата поредни тиража с еднакви цифри:-)))
        Затова пък, може три серпентини по €500, забавни португалски номера,признал съм ги.

        Коментар


        • Преди много години сметнах каква е вероятността да хвана тройка, четворка и петица (понеже за шестица всеки знае) и като сравних какви са печалбите и от тогава не играя тото.

          Коментар


          • Често пускам тото, ама какъв е тоя късмет..... нз. Е, последния път хванах 5 ца на 5 от 35 ( скромна работа - 180 лв)
            Повече от красива

            Коментар


            • Нали скоро имаше грабнат грамаден джакпот

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                Видя се, че царят е гол след двата поредни тиража с еднакви цифри:-)))
                Така е, прав сте! Подкрепям тази стара поговорка! Въпреки, че диалога не е с мен, имам много какво да каже за тотото и уж печалбите от него....
                I dream

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Silveto Разгледай мнение
                  Мисля, че в последно време, хората изгарещи тото много намаляха. А, за спечелили в последните години не съм чула дори. Дали заради скъпите фишове или хората са увеличили своето присъствие в интернет по- скоко.
                  Видя се, че царят е гол след двата поредни тиража с еднакви цифри:-)))

                  Коментар


                  • Мисля, че в последно време, хората изгарещи тото много намаляха. А, за спечелили в последните години не съм чула дори. Дали заради скъпите фишове или хората са увеличили своето присъствие в интернет по- скоко.
                    Повече от красива

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение
                      Не е точно за тото 2, но и аз да попитам нещо за печалбите от хазарт. Гледам едно клипче в тубата където човека твърди следното:
                      Печалби от игри със залагания /онлайн залагания/ не се облагат с данък. Това така ли е? И да разширя въпроса, това важи ли за компании които са регистрирани в ЕС и компании които са регистрирани в Азия и Америка?
                      Не се облагат играчите.Организатора се облага.

                      Коментар


                      • Не е точно за тото 2, но и аз да попитам нещо за печалбите от хазарт. Гледам едно клипче в тубата където човека твърди следното:
                        Печалби от игри със залагания /онлайн залагания/ не се облагат с данък. Това така ли е? И да разширя въпроса, това важи ли за компании които са регистрирани в ЕС и компании които са регистрирани в Азия и Америка?
                        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                        Коментар


                        • Някои печелил ли е скоро от тото? Някак покрай цялата политическа обстановка, прави ли ви впечатление, че вече не се шуми около предстояш голям джакпот..
                          Повече от красива

                          Коментар


                          • Забелязали ли сте, че когато започнат да се активират темите за хазарта (отчасти койна) комай сме се насадили в застой или криза !?
                            Без препроръка естествено
                            Last edited by precakanoto; 10.11.2022, 10:44.

                            Коментар


                            • Оставете нагласените игри на шиши и вижте, какво става по света - с фиш за $ 2 латинос е спечелил $ 2,04 млрд

                              Жител на щата Калифорния в САЩ спечели джакпота в американската лотария "Пауърбол", след като при последните 40 тегления никой не успя да познае печелившата комбинация и наградата набъбна до рекордните 2,04 милиарда долара, предаде Ройтерс.

                              Притежателят на печелившия билет от два долара и четири цента може да избира между това да получи наведнъж сумата от 997,6 милиона долара или да получи цялата сума, разделена на вноски, които ще му бъдат изплащани в продължение на 29 години.

                              Вероятността да се паднат всичките шест числа в тегленето е била едно към 292,2 милиона.

                              Предишният рекорд за джакпот в играта "Пауърбол" бе поставен през 2016 г., когато трима притежатели на билети от Калифорния, Флорида и Тенеси си поделиха голямата награда от 1,59 милиарда долара.

                              Според американски медии днешният джакпот от 2,04 млрд. долара представлява световен рекорд за подобна лотарийна игра.
                              Притежателят на печелившия билет от $2 може да избира между това да вземе наведнъж сумата от 997,6 млн. или да получи цялата сума, разделена на вноски, които ще му бъдат изплащани в продължение на 29 години

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение
                                От твоите уста в божиите уши!

                                Вчерашния джакпот от 7 милиона на 6 от 49 го изпуснах.
                                Това беше първото ми участие на него, но ще продължа до падането му. Пускам обикновен фиш за 2 лева и нещо.

                                Много рядко играя тото, само когато е с голям джакпот, ей така, без особени надежди, но за проверка на Госпожата Удача, а и да не ми се разсърди, па, и да ми прави въртели въобще

                                Та затова въпросът ме интересува от любопитство и наистина като умствено упражнение, а не защото мисля, че наистина ще ми потрябва.
                                Наистина ли вярвате, че можете да спечелите нещо? =)

                                Коментар

                                Working...
                                X