IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиции, борси и психо-типчета

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Вашият личностен тип е:

    Архитект

    INTJ-a

    Всеки път така
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      това излезна накрая;- Логистици, които може би познавате
      И при мен това излезна !

      Коментар


      • това излезна накрая;- Логистици, които може би познавате

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

          Това за борсата е анкета, а не тест и именно тя е в основата на текущата тема.


          Мога да споделя на лично съобщение, за да не манипулирам отговорите на потенциалните участници от същата порода
          Аха, разбрах. По-правилно е така, за да няма манипулация от участниците след мен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
            Попълних и теста за борсата, но не ми показа резултат.
            ​​​​​​​
            Това за борсата е анкета, а не тест и именно тя е в основата на текущата тема.

            Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
            Ще споделите ли какво да очаква клетата моя меча душа по кои акции да налита ? В смисъл какво очаквате за борсовотобпредставяне на моя тип, прибдопускане, че се интересувам за акции на компании, пренебрегвайки както имотите така и имотните и други дялови фондове
            ​​​​​​​
            Мога да споделя на лично съобщение, за да не манипулирам отговорите на потенциалните участници от същата порода

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
              моя меча милост INTP-T
              след малко ще отметна другия тест
              Много благодаря!

              Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Аз си направих предния път и вече забравих какъв тип съм.
              Ма как какъв бе, наш си си!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                Ама нищо не казваш за борсата. От твоя тип бих очаквал стабилна и консервативна инвестиционна стратегията.
                Попълних и теста за борсата, но не ми показа резултат.
                Любопитно ми е за резултатите, кой психо-тип какво попълва.
                Ще споделите ли какво да очаква клетата моя меча душа по кои акции да налита ? В смисъл какво очаквате за борсовото представяне на моя тип, при допускане, че се интересувам за акции на компании, пренебрегвайки както имотите така и имотните и други дялови фондове

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                  Бе и аз барабар Петко с мъжете си направих този тест.Не знам дали резултата е добър или лош,ама ми стана интересно и открих някои черти,за които не се бях замислял

                  [ATTACH=CONFIG]n3760431[/ATTACH]
                  Аз си направих предния път и вече забравих какъв тип съм.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Здравейт малки, големи и още-по-големи инвеститори и спекуланти. Отварям тази тема, с цел да проверя определени модели и парадигми, и ще съм признателен на всички, които окажат съдействие в полза на каузата.

                    За целта е необходимо да знаете психологическия си тип и да попълните кратък, анонимен въпросник, относно инвестиционното си поведение: Psychotype and Investment Style

                    Тези от вас, които не знаят типа си и все пак желаят да участват в проучването, могат да се определят с теста на сайта:
                    www.16personalities.com

                    Благодаря предварително на всички отзовали се!
                    Click image for larger version

Name:	Screenshot_2021-05-17-14-54-46-186_com.opera.browser.jpg
Views:	1
Size:	34.0 КБ
ID:	3760743

                    моя меча милост INTP-T
                    след малко ще отметна другия тест

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                      2018 два пъти излязох advocate вчера adventurer-assertive
                      възможно ли е да ми се промени типа?
                      По-скоро, си дала различаващи се отговори.

                      Коментар


                      • 2018 два пъти излязох advocate вчера adventurer-assertive
                        възможно ли е да ми се промени типа?
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                          И аз. Сигурно е станала грешка
                          не е грешка, матеев събира анализира ситематизира подрежда и извежда изводи, къде верни къде грешни но може да коригира ако се усети.
                          Аз обаче съм мечка с раздвоена личност. Защото Сега съм бик междувпрочем

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                            Бе и аз барабар Петко с мъжете си направих този тест.
                            Ама нищо не казваш за борсата. От твоя тип бих очаквал стабилна и консервативна инвестиционна стратегията.

                            Коментар


                            • Бе и аз барабар Петко с мъжете си направих този тест.Не знам дали резултата е добър или лош,ама ми стана интересно и открих някои черти,за които не се бях замислял

                              Click image for larger version

Name:	Screenshot_6.jpg
Views:	1
Size:	59.0 КБ
ID:	3760431
                              "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Попълних си максимално честно отговорите, защото исках истината и ми беше любопитно какво ще покаже. Не съм чел останалите видове профили, така че си нямам никаква представа АРХИТЕКТ добро ли е или е лошо. Просто съм си такъв, за добро или за лошо на хората около мене и на хората, с които комуникирам.
                                Тук няма добро и лошо. Всеки тип си има определени отличителни качества (за добро или лошо на околните). Накратко казано, всеки от типовете има предимства в конкретен контекст и по-трудно се вписва в друг. С попълването на анкетата ми помагате да верифицирам няколко работни теории и модели за борсовото поведение и инвестиционните мотиви на типчетата. Необходима ми е достатъчно представителна извадка, за да минимизирам грешките, внесени от неточността на тестовете и благодарение на форума съм близо до постигане на целта.

                                Коментар

                                Working...
                                X