IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за мъже. Жените трейдъри си говорят за мъже

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение

    Доста сексистко изказване от твоя страна. Това, че жените в тази сфера на дейност не са толкова известни, не значи, че изобщо ги няма.
    Само за твоя справка и да си свериш часовника: Кати Лиен, Дженифър Фан, Лорън Симънс (която е и най-младият трейдър в NYSE), Луси Балдуин.
    А и твърдението ти за рационалното и емоционалното мислене леко издиша. Но не искам да задълбават в тази тема.
    Как се казваше мацката от Бангладеш дето печелеше от къси позиции?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

      Ми нямаш нужда вече от плакнене. Неизползваема ти е от поне 15 години. Хубава седмица на всички !
      Хм. При теб просто гроздето е кисело. Оака всички теми. Тури сега нов ник и продължавай.

      Ако си говорим за МЪЖЕ няма теб да те обсъждаме

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Ми изплакване и ново простиране Весели празници на всички!
        Ми нямаш нужда вече от плакнене. Неизползваема ти е от поне 15 години. Хубава седмица на всички !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
          някой изобщо познава ли жени трейдъри в своето обкръжение? много рядко се срещат жени, които мислят рационално, а не емоционално и заради това аз мисля, че съм чувал само за една такава жена и тя май по-скоро беше брокер на акции и управител на портфолиа, а не да кажем дей трейдър..
          Доста сексистко изказване от твоя страна. Това, че жените в тази сфера на дейност не са толкова известни, не значи, че изобщо ги няма.
          Само за твоя справка и да си свериш часовника: Кати Лиен, Дженифър Фан, Лорън Симънс (която е и най-младият трейдър в NYSE), Луси Балдуин.
          А и твърдението ти за рационалното и емоционалното мислене леко издиша. Но не искам да задълбават в тази тема.

          Коментар


          • някой изобщо познава ли жени трейдъри в своето обкръжение? много рядко се срещат жени, които мислят рационално, а не емоционално и заради това аз мисля, че съм чувал само за една такава жена и тя май по-скоро беше брокер на акции и управител на портфолиа, а не да кажем дей трейдър..

            Коментар


            • В Инвестор вече се намират всякакви теми

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                Да, ама се размножават...
                Ми изплакване и ново простиране Весели празници на всички!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Контролен панел/игнор и не се занимаваш
                  Да, ама се размножават...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

                    Да плачеш ли, да се смееш ли ?
                    Контролен панел/игнор и не се занимаваш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                      Да вземем за пример СтанчевА.
                      Културно момиче, което харесва някого. Тоя, същият, когото харесва, изглежда не я "ебава" (след дълги години на пазарите и успешни сделки).
                      СтанчевА не е разколЕБАНА и вярва в това, че онзи гьон ще й обърне внимание, но междувременно може да хареса някой друг. Най-добре е другият да живее в чужбина.
                      Как СтанчевА да сподели всички подробности на непозната? Решава да се регистрира във форум и да остане с моминската си фамилия.
                      Да плачеш ли, да се смееш ли ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение

                        Супер. Мерси.

                        Да вземем за пример СтанчевА.
                        Културно момиче, което харесва някого. Тоя, същият, когото харесва, изглежда не я "ебава" (след дълги години на пазарите и успешни сделки).
                        СтанчевА не е разколЕБАНА и вярва в това, че онзи гьон ще й обърне внимание, но междувременно може да хареса някой друг. Най-добре е другият да живее в чужбина.
                        Как СтанчевА да сподели всички подробности на непозната? Решава да се регистрира във форум и да остане с моминската си фамилия.

                        Коментар


                        • ​​​​​​
                          Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение
                          Както се вижда, темата е за бъгъ-мама.
                          Трейдърките (what's that?) да си одат там да си чуруликат с останалите трейдърки.
                          Защо така с лошото?

                          Коментар


                          • Както се вижда, темата е за бъгъ-мама.
                            Трейдърките (what's that?) да си одат там да си чуруликат с останалите трейдърки.
                            Last edited by Николайко Перник; 30.04.2021, 14:26.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Я да взема да поздравя дамите тук:

                              Супер. Мерси.

                              Коментар


                              • Я да взема да поздравя дамите тук:

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X