IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за мъже. Жените трейдъри си говорят за мъже

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
    Еротичен сън на мъж тази нощ.

    .................................................. ..............................................
    Сънят свърши, или поне толкова помня.

    Събудих се с ерекция, но тъй като това е в 4 часа сутринта, когато винаги имам ерекция, не знам кое е причината.


    Мисля, че няма причини за безпокойство! В някаква статия се коментираха причините: тялото тества функциите си, независимо от желанието/ нежеланието на индивида (мъж).

    Защо е в четири сутринта (другия проблем) - вероятно, с възрастта на индивида (мъж) му е необходим по-малко сън, за да се възстанови физически, но необходимостта от разтоварване на сексуалното напрежение, предвид нормалното функциониране на жлезите - да остава...

    При индивида (жена) - може би е по-различно, особено в четири, сутринта...
    Може би, би могъл да я склониш с чаша кафе, поднесена пред заспалото ѝ носле... Строго индивидуално ще да е и е трудно да се обобщава!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Майстора233

      Заеби градския, вози се у Метрото да сънуваш младички.
      От твоите уста в божиите уши!

      Коментар


      • Анди защо да е неприемливо мнението ми...

        Коментар


        • Еротичен сън на мъж тази нощ.

          Влак тип "електричка", на седалката пред мен възрастна жена, аз съм на нейните години; обръща се към прозореца и пита "Това бира ли е или спирт?"
          Осъзнавам, че въпросът е към мен и че явно лъхам "вчерашен".
          "Водка", казах, и почнах да се оглеждам за свободна седалка в салона да се преместя, за да не лъхам на дамата изодзадес.
          Даже ставам и се разхождам по пътеката, но няма празни седалки, с което извинително съобщение за жената се връщам на моето место с някакво чувство за вина.

          В следващия момент на съня тя се е облегнала с гърба си на гърдите ми като на облегалка на седалка, явно облегалката на седалката липсва и това е нормално в съня, и е отпуснала ръката си, леко докосваща коляното ми.
          Според чувството ми в съня ми тя ме иска, но не го показва определено, а "случайно".
          Аз като мъж отговарям с неслучайно прилепване на ръката ми към дупето ѝ, тя започва да диша учестено, тя ме глади (вече) с ръката си по крака.
          Пуснах другата ръка по корема и гърдите ѝ, дебели и висещи според годините ѝ, но и аз съм на същите години... и се получи някакво сексуално разбиране.
          Тя каза "Кажи им да спрат" (за да слезем), отговорих, че това е влак и не спира между спирките, както е възможно с автобусите.
          Сънят свърши, или поне толкова помня.

          Събудих се с ерекция, но тъй като това е в 4 часа сутринта, когато винаги имам ерекция, не знам кое е причината.
          Last edited by chan_tura_naga; 23.10.2021, 14:00.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Тая порода не могат да хванат мъж
            Гледай я, за марисата тръгна да говори - тя ги бърка една-друга, къде братче
            Тая пък е испанка - https://www.psicologiaenbolsa.com/dt...armen-narvaez/

            Щом мон амура иде аз се изнасям. Приказвайте си двамката

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Тая порода не могат да хванат мъж
              Гледай я, за марисата тръгна да говори - тя ги бърка една-друга, къде братче
              Нищо не бъркам аз. Ти за втората (тая от Бангладеш) даже не знаеше, че съществува. И почна да пускаш плоски лафове - Факи маки …

              Ти видя една печатна грешка и край. Намерил си кого да цитираш …

              Ти сега кажи коя от двете трейдърки би си избрал. Марисата или черната перла от Бангладеш. Айде лаф да става.
              Last edited by Selena; 14.09.2021, 23:18.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

                Santa Selena. А може и правилното да е Sancta Simplicitas Selena. Нямам предпочитание.
                Мъжа ти знае ли какви ги вършиш по цял ден тук?
                Тая порода не могат да хванат мъж
                Гледай я, за марисата тръгна да говори - тя ги бърка една-друга, къде братче

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Как се казваше мацката от Бангладеш дето печелеше от къси позиции?
                  Santa Selena. А може и правилното да е Sancta Simplicitas Selena. Нямам предпочитание.
                  Мъжа ти знае ли какви ги вършиш по цял ден тук?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Злато по индийци и мангали бол, там е като в Турция - носи си цялото злато щото мъжа и може всеки момент да я изгони на улицата без нищо
                    Кой я знае каква е, освен че се опитва да блесне за момент. И оная в Теранос беше милиардерка, миг преди да влезе в панделата и да фалира
                    Тая е по-хищна от марисата. Вервай ми. Ма и аз кво се хабя да приказвам и на кого.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Златото по нея виде ли го? Тя е биоложка - ти за нея си микроб най-вероятно. Финансов микроб.
                      Злато по индийци и роми бол, там е като в Турция - носи си цялото злато щото мъжа и може всеки момент да я изгони на улицата без нищо
                      Кой я знае каква е, освен че се опитва да блесне за момент. И оная в Теранос беше милиардерка, миг преди да влезе в панделата и да фалира
                      Last edited by aleks262; 14.09.2021, 23:08.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Принципно става, но не е мой тип - леко плоска като батерия от 4 волта и половина, с фиксация към ципове
                        ии, кратунчо, тая от твойта боя, бе
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Принципно става, но не е мой тип - леко плоска като батерия от 4 волта и половина, с фиксация към ципове
                          Златото по нея виде ли го? Тя е биоложка - ти за нея си микроб най-вероятно. Финансов микроб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Йок. Фахми Кадир

                            https://squaremile.com/features/fahm...0bRcg.linkedin

                            Уви недостижима за теб “индийка”.
                            Принципно става, но не е мой тип - леко плоска като батерия от 4 волта и половина, с фиксация към ципове

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Фали Тарка.
                              Йок. Фахми Кадир

                              https://squaremile.com/features/fahm...0bRcg.linkedin

                              Уви недостижима за теб “индийка”.
                              Last edited by Selena; 14.09.2021, 20:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Как се казваше мацката от Бангладеш дето печелеше от къси позиции?
                                Фали Тарка.

                                Коментар

                                Working...
                                X