IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за мъже. Жените трейдъри си говорят за мъже

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Жените много си говорят и обсъждат дрехите си.

    Мъжете пък си разговаряме за "без дрехи".

    И в двете виждания има истинско.

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	270879249_282975357199864_8476037498706730175_n.jpg
Views:	1
Size:	52.2 КБ
ID:	3851838

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Какво има да се сещам? Навремето една мифка ми бе пратила младия си любовник, да му обясня на кафе за 15 минути, как се търгува с валута, че като дилър на банка, не знаел
        Певицата беше гадже на известен спортист в периода 2000-2001 г. И клип имат с една песен,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Зад тази песен има и още нещо. Сещате ли се?
          Какво има да се сещам? Навремето една мифка ми бе пратила младия си любовник, да му обясня на кафе за 15 минути, как се търгува с валута, че като дилър на банка, не знаел

          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Абе, Кой ... с отключен багажник.?.
            Last edited by X_Y; 24.12.2021, 21:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Зад тази песен има и още нещо. Сещате ли се?
              " Луна - Луна Президент " Pichku Vi Materinu
              https://www.youtube.com/watch?v=17aE6bg-uOw
              Колко време да търпя, всички знаят циркът свърши вече!

              Коментар


              • https://www.youtube.com/watch?v=22Tq6o_V3n8

                Коментар


                • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                  В "Полет над кукувиче гнездо" главният герой, човек, борещ се по принцип със Системата и бягащ от нея, е вкаран в лудница и убит с поредица мозъчни електрошокове.
                  Грешка – уби го най-добрият му приятел, защото го направиха безмозъчен "зеленчук" с електрошокове.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Поздрав за милфките-тейдърки Бягайте, крачета при младите момчета
                    Зад тази песен има и още нещо. Сещате ли се?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение


                      Та той разказва в лудницата, че са го "прибрали" за секс с 16-годишна, то ест непълнолетна.
                      Той я описва така: гони те, спъва те отзад, и докато си паднал, тя е вече под теб
                      +1 ,но все пак става дума за Да си говорим за мъже. Жените трейдъри си говорят за мъже

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                        Женска клетва!
                        Господ да те тръшне,върху мене!
                        В "Полет над кукувиче гнездо" (лош, но устоял се превод на името), главният герой, човек, борещ се по принцип със Системата и бягащ от нея, е вкаран в лудница и убит с поредица мозъчни електрошокове.

                        Та той разказва в лудницата, че са го "прибрали" за секс с 16-годишна, то ест непълнолетна.
                        Той я описва така: гони те, спъва те отзад, и докато си паднал, тя е вече под теб
                        Last edited by chan_tura_naga; 05.12.2021, 13:46.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                          Женска клетва!
                          Господ да те тръшне,върху мене!
                          Може и под мене и зад мене

                          Коментар


                          • Женска клетва!
                            Господ да те тръшне,върху мене!

                            Коментар


                            • Поздрав за милфките-тейдърки Бягайте, крачета при младите момчета
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                Може би, би могъл да я склониш с чаша кафе, поднесена пред заспалото ѝ носле... Строго индивидуално ще да е и е трудно да се обобщава!
                                В духа на темата прочетох заспалото и коте и се замислих, прочетох пак и така.........

                                Коментар

                                Working...
                                X