IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • СЗО обяви победа над грипа! https://apps.who.int/flumart/Default?ReportNo=6

    Коментар


    • 90% Of Illinois' COVID Victims Were Over 60, Half From Long-Term Care Facilities

      https://www.zerohedge.com/covid-19/9...are-facilities
      А колко са надписани"с" ковид кой ще ни каже....?

      Коментар


      • Днес Saga стана първата туристическа група, която настоява всички пътници да бъдат ваксинирани, преди да предприемат своите круизи.

        Фирмата, която обслужва предимно хора над 50-те години, базирани в Обединеното кралство, днес написа имейли на пътниците, че трябва да бъдат ваксинирани най-малко 14 дни преди пътуването и да вземат тест Covid на терминала.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Пробвай - нали имаш?
          И да докладваш
          Добре, Ботич. Ще публикувам резултатите, но...ще има забавяне, не съм чак толкова имащ в момента. . А трябва бройка, нали така?
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Ако ли - да, смятам, не трябва да се рискува. Нощите са студени и дълги ..., ще има време и за трите варианта.
            Наздраве!
            ...наздраве, тнм! Рискът си е значителен, наистина!
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              И друг въпрос ме мъчи, Пика. Със семенната течност предава ли антитела и ако да как, при орален, вагинален или анален секс?
              Ако ли - да, смятам, не трябва да се рискува. Нощите са студени и дълги ..., ще има време и за трите варианта.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                И друг въпрос ме мъчи, Пика. Със семенната течност предава ли антитела и ако да как, при орален, вагинален или анален секс?
                Пробвай - нали имаш?
                И да докладваш
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                  Народа явно не се вълнува от ваксините, я виж темата се беше забатачила чак по средата на 2-ра страница,, та викам да я дръпна отгоре ...........

                  Въпроси напират в мене хора , ей на тия въпроси ся чакам некой умен чиляк да ми отговори, та да настъпи мир в душата ми и покой да намеря

                  Та въпросите ми са следните начи :
                  1. Неваксиниран човек ще може ли да прави секс с ваксиниран ?
                  2. Ако отговора е "Да" при секса от точка 1-ва неваксинирания получава ли естествен имунитет и антитела?
                  3. Неваксиниран човек ще може ли да се ожени / омъжи за ваксиниран ?
                  4. При развод децата при кого остават - при ваксинирания дето е с привилегии или при неваксинирания ?

                  ХАХАХАХАХАХААААА ............. извинете ме .............. не моа да спра да се смея на глас ................. [ATTACH=CONFIG]n3704397[/ATTACH]
                  И друг въпрос ме мъчи, Пика. Със семенната течност предава ли антитела и ако да как, при орален, вагинален или анален секс?
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                    Народа явно не се вълнува от ваксините, я виж темата се беше забатачила чак по средата на 2-ра страница,, та викам да я дръпна отгоре ...........

                    Въпроси напират в мене хора , ей на тия въпроси ся чакам некой умен чиляк да ми отговори, та да настъпи мир в душата ми и покой да намеря

                    Та въпросите ми са следните начи :
                    1. Неваксиниран човек ще може ли да прави секс с ваксиниран ?
                    2. Ако отговора е "Да" при секса от точка 1-ва неваксинирания получава ли естествен имунитет и антитела?
                    3. Неваксиниран човек ще може ли да се ожени / омъжи за ваксиниран ?
                    4. При развод децата при кого остават - при ваксинирания дето е с привилегии или при неваксинирания ?

                    ХАХАХАХАХАХААААА ............. извинете ме .............. не моа да спра да се смея на глас ................. [ATTACH=CONFIG]n3704397[/ATTACH]
                    Тузара ти си се смей ама от утре ще започне да ни се стъжнява...Лошите взеха властта...

                    Коментар


                    • Народа явно не се вълнува от ваксините, я виж темата се беше забатачила чак по средата на 2-ра страница,, та викам да я дръпна отгоре ...........

                      Въпроси напират в мене хора , ей на тия въпроси ся чакам некой умен чиляк да ми отговори, та да настъпи мир в душата ми и покой да намеря

                      Та въпросите ми са следните начи :
                      1. Неваксиниран човек ще може ли да прави секс с ваксиниран ?
                      2. Ако отговора е "Да" при секса от точка 1-ва неваксинирания получава ли естествен имунитет и антитела?
                      3. Неваксиниран човек ще може ли да се ожени / омъжи за ваксиниран ?
                      4. При развод децата при кого остават - при ваксинирания дето е с привилегии или при неваксинирания ?

                      ХАХАХАХАХАХААААА ............. извинете ме .............. не моа да спра да се смея на глас .................
                      Click image for larger version

Name:	animated101.gif
Views:	11
Size:	25.2 КБ
ID:	3704397

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                        Rabbi Lau infected with corona after receiving two Pfizer doses

                        https://www.jpost.com/israel-news/ra...r-doses-655703
                        Ако е вярно след boost дозата то не е неочаквано. Казаха 90% предпазва. Но е прекарал леко поне инфекцията.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                          Да поясня, students се отнася и за всички ученици (study=уча).
                          Ами, не отне толкова дълго време.
                          Интересно, възрастните могат да избират дали да го направят, а учениците ТРЯБВА да си сложат даже и нетествана за деца ваксина.
                          Неслучайно средната класа напуска джендърската, вечно фалиралата, корумпирана Калифорния, изискваща данъци вече назад до 2012 и със 40% испанско говорящо население.
                          Какво пък, легализираха марихуаната там, народа си навива масури и не го е еня.
                          Скоро тази тенденция ще плъзне и към европа.Очаквам UK да са първи.Да видим каква ще е реакцията ..

                          Коментар


                          • Rabbi Lau infected with corona after receiving two Pfizer doses

                            https://www.jpost.com/israel-news/ra...r-doses-655703

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                              Los Angeles Public Schools Require All Students To Receive Experimental COVID Vaccine

                              https://conservativedailypost.com/lo...covid-vaccine/
                              Да поясня, students се отнася и за всички ученици (study=уча).
                              Ами, не отне толкова дълго време.
                              Интересно, възрастните могат да избират дали да го направят, а учениците ТРЯБВА да си сложат даже и нетествана за деца 12-16 год ваксина, при умрели само 168 ученици за САЩ.
                              ФДА още не се е произнесла за такова разрешение.
                              Неслучайно средната класа напуска джендърската, вечно фалиралата, корумпирана Калифорния, изискваща данъци вече назад до 2012 и със 40% испанско говорящо население.
                              Какво пък, легализираха марихуаната там, народа си навива масури и не го е еня.
                              Last edited by hazard; 17.01.2021, 16:37.

                              Коментар


                              • Doctors in the health system estimate that in practice the number of cases is higher.

                                Коментар

                                Working...
                                X