IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение
    Не знам дали и защо забравяте, или "забравяте", и вече не се говори за придобиването на естествен имунитет?
    Защо изкарвате така, че именитет може да се придобие само и само с ваксиниране?
    Ето и подтвърждение от най-високо ниво на почервененото: вчера Бойко Борисов е казал, че можем да отваряме кръчмите, защото сме имали вече "защитен щит" (цитирам медиите) от еди-колко си ваксинирани и еди-колко си преболедували.

    Преболедувалите влизат, според мен, в множеството на хора с естествено придобит имунитет.
    Но тези, през които е минал вирусът без никаква следа, са много повече и, по-важното, тяхната имунна система е много по-добра от тази на разболелите се. Те представляват много по-малка "опасност" за предаване на вируса, защото го кльопат за половин час и питат за още. Защо те не са включени в "щита" на бат ви Бойко?

    Айде той е мин-председател и пожарникар, но защо вещите лица около него премълчават този фактор, многократно по-силно влияещ на разпространението отколкото ваксинираните и преболедувалите?
    Ми тея вещи лица са вещици и така ще ги наричам от сега нататък.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Тази информация трябва да ти говори че вируса е една пунта мара
      Нали писаха че сменят методологията на ПСР-а от ШЗО. Та това е ефекта и го бяха предвидили че в ПЪТИ ще паднат ФАЛШИВО ПОЛОЖИТЕЛНИТЕ. Познаха.
      Тръмп беше противник на новия световен ред (просто за неговите хора индустриалци няма част от пицата)
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
        За последните 40 дни броят дневни "новозаразени" спада наполовина от 740 000 на 370 000. Това е първото толкова устойчиво намаление на показателя за новозаразени от самото начало на представлението, а броят ваксинирани с две дози в момента е не повече от 2% от населението на Земята. Не знам колко е бил делът ваксинирани преди 40 дни, но най-вероятно не е бил повече от 1%. И при смъртните случаи числата са сходни.
        50% спад при 1-2% ваксинирани, брей-брей..

        На мен тази информация ми говори за успешно постигане на естествен колективен имунитет, но предполагам в очите на много хора това ще е изцяло постижение на ваксините. Много е удобно така, добре са го измислили - първо правят локдауни, мерки и т.н., за да блокират естествените процеси и да удължат агонията във времето, докато успеят да докарат някаква ваксина и да припишат постигнатата от здравия самосъхраняващ се човешки организъм победа над пандемията на безумните си политики и на медицинското "чудо". Да нямаше затваряния и мерки, наистина щеше да е утихнало още през лятото, както твърдяха някои истински специалисти, но тогава нямаше да има печалби за солидния корпоративен Интернационал, както и пренареждане на световната политика в негов интерес. Всеки да вярва на каквото си иска, но за мен това остава най-големият световен цирк, който се е случвал в рамките на съзнателния ми живот и все още има да се видят чудеса от него.
        Тази информация трябва да ти говори че вируса е една пунта мара.
        За мен базата за сценария са 2 неща.

        1.Да разкарат Тръмп /направиха го/
        2.И докато изпълнят първата цел си превъртяха парите през борсите Март

        Коментар


        • За последните 40 дни броят дневни "новозаразени" спада наполовина от 740 000 на 370 000. Това е първото толкова устойчиво намаление на показателя за новозаразени от самото начало на представлението, а броят ваксинирани с две дози в момента е не повече от 2% от населението на Земята. Не знам колко е бил делът ваксинирани преди 40 дни, но най-вероятно не е бил повече от 1%. И при смъртните случаи числата са сходни.
          50% спад при 1-2% ваксинирани, брей-брей..

          На мен тази информация ми говори за успешно постигане на естествен колективен имунитет, но предполагам в очите на много хора това ще е изцяло постижение на ваксините. Много е удобно така, добре са го измислили - първо правят локдауни, мерки и т.н., за да блокират естествените процеси и да удължат агонията във времето, докато успеят да докарат някаква ваксина и да припишат постигнатата от здравия самосъхраняващ се човешки организъм победа над пандемията на безумните си политики и на медицинското "чудо". Да нямаше затваряния и мерки, наистина щеше да е утихнало още през лятото, както твърдяха някои истински специалисти, но тогава нямаше да има печалби за солидния корпоративен Интернационал, както и пренареждане на световната политика в негов интерес. Всеки да вярва на каквото си иска, но за мен това остава най-големият световен цирк, който се е случвал в рамките на съзнателния ми живот и все още има да се видят чудеса от него.
          Last edited by perin; 24.02.2021, 17:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

            Ако трясна някой ковид ще си имам далеч по сериозни проблеми,а пък ептен ако спре да става ,ще ползвам други органи
            Досега щом си жив и здрав сещай се за какъв вирус се опитват да ни манипулират .Хванали са едно недоносче вирус и с медийната пропаганда го направиха нещо страшно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              Който се ваксинира вече не му ставало както преди,затова давайте....слагайте си ваксини,та после жените ще имат по малък избор ,и конкуренцията за НЕ ваксинирани мъже ще е огромна...ха ха
              - Докторе след ваксината ще ми става ли?
              - Да, разбира се.
              - Брей, какво нещо е науката! От 2 години не ми е ставал.

              Коментар


              • Не знам дали и защо забравяте, или "забравяте", и вече не се говори за придобиването на естествен имунитет?
                Защо изкарвате така, че именитет може да се придобие само и само с ваксиниране?

                Имунната система винаги е готова за среща с непознат "враг" и даване на отпор, най-често с краен резултат 1:0 за нас. При следващата игра врагът вече е познат и резултатът е 100:0 или 1 000:0 и нагоре.

                Ако става въпрос за сериозните болести, обаче, при първата среща резултатът може да е за тях и с немалък процент вероятност да завърши със смърт. Ако оживееш, обаче, при следващи срещи от този вид резултатът е пак за нашия отбор от 1 000:0 нагоре.

                Сериозните болести се срещат много по-рядко от настинката,грипа и короната, да речем, но са много по-опасни от настинката, грипа и короната. Съответно ползата от ваксините при тях е голяма, защото обезпечава при първата, веднага смъртно опасната среща, игра с втория или трети състав на противника, а и съдията е купен.

                Какво става с несериозните болести като настинка, грип и короната? Първата среща си минава с резултат >1 000:0 за нас и даже не може да ни накриви шапката, 90% от хората не разбират че мачът се е играл. От останалите (100-90=10%) също 90% от хората развиват меки грипоподобни симптоми. От останалите (100-99=1%) също 90% от хората развиват тежки грипоподобни симптоми, но се оправят. И остава 0.1%, за които грипът или короната може да е смъртно опасен.
                Измина почти една година от началото на коронапаниката. Не мислите ли, че много голяма част от нас вече са се срещали с тая ми ти корона и имат естествен имунитет?

                Изводът е, че ваксинирането за грип или короната е "мижи да те лажем" и че няма никаква полза за други, освен за онзи 0.1%, а тези хора се знаят кои са.


                Между прочем, ваксините само имитират естествено създаден имунитет, като вторият е много по-богат като ефективност и сила.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Който се ваксинира вече не му ставало както преди,затова давайте....слагайте си ваксини,та после жените ще имат по малък избор ,и конкуренцията за НЕ ваксинирани мъже ще е огромна...ха ха
                  По-малък избор? Забравяш че цяла неваксинирана Африка чака по пристанищата за лодка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

                    Ако трясна някой ковид ще си имам далеч по сериозни проблеми,а пък ептен ако спре да става ,ще ползвам други органи
                    Внимавай щото то ъака се почва и накрая остават само очилата последния полов орган....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Става сега,после следва мощно спадане след време,годинка,две..
                      Ако трясна някой ковид ще си имам далеч по сериозни проблеми,а пък ептен ако спре да става ,ще ползвам други органи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

                        Инфо от първо лице,,,........ става си като стой та гледай ,че и запитвания за проба имам
                        Става сега,после следва мощно спадане след време,годинка,две..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          Който се ваксинира вече не му ставало както преди,затова давайте....слагайте си ваксини,та после жените ще имат по малък избор ,и конкуренцията за НЕ ваксинирани мъже ще е огромна...ха ха
                          Инфо от първо лице,,,........ става си като стой та гледай ,че и запитвания за проба имам

                          Коментар


                          • Който се ваксинира вече не му ставало както преди,затова давайте....слагайте си ваксини,та после жените ще имат по малък избор ,и конкуренцията за НЕ ваксинирани мъже ще е огромна...ха ха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Има една приказка - когато таксиджиите заговорят за акции, продавай....

                              Та и тука - когато брокери на НИ пускат инфо от Гугъл - преводач и ни засипват с учебникарски приказки - не се занимавай...подминавай....


                              А ти баш тогава накупи.

                              Време е Майк Флорида да репортне какво да очакваме ако се ваксинираме.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Аз реших, че няма какво да отлагам и да чакам Пфайзер или Модерна и съм с първа АЗ...по-добре с нещо, отколкото с нищо

                                Коментар

                                Working...
                                X