IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

    Винаги съм казвал, че ме интересува само Европа, т.е. нашите съседи по континент....
    Странно, поне десетина пъти сте писали,че търсите ефекта на ваксините. Очаквате че ваксините са много различни в Европа и Израел?

    Коментар


    • Тези си играят, все едно са деца на пясъка на плажа. А медиите само раздухват пушилката и плашат хората.
      Публикации в британската и американската преса всяха смут с неверни твърдения

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Израел защо я няма? Това е първата ваксната държава, би следвало нея да следите най-изкъсо
        Винаги съм казвал, че ме интересува само Европа, т.е. нашите съседи по континент.
        От тях и към тях е най-големият човекопоток, преминаващ през държавата ни, и точно от тях си получаваме поредната порция бацили.
        Всички ковид-вълни, за които съм чувал, и които изкъсо следя от близо година, почват от Западна Европа и свършват в Русия. При нас идват с 2-3 седмици закъснение, след като са се развихрили при западняците, които по правило са най-ваксинирани.
        Изключение прави една вълна в западна Европа (април-май т.г.), точно след като се успокои о-микрона, и която ние въобще не усетихме, дори смъртността падна още при нас.
        Каквото и да си говорим, естественият имунитет е по-ефективен и по-дълготраен от изкуственият такъв, и не на последно място - без излишни странични ефекти, които се наблюдават при набодените.
        Last edited by Kildirim_Bei; 19.10.2022, 15:20.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]n3978849[/ATTACH]
          Реших да погледна какво става с ковид-смъртността в силноваксинираните (70+%) държави през последните 6 месеца.
          Общото население на 17-те държави, с които сравнявам България, е 421 млн. души. Това е 70% от населението на Европа (без Русия).
          Държавите, които са по-зле от нас за периода, са маркирани в оранжево - общото им население е 369 млн. души.
          Може да се каже, че за цитираният период сме по-добре от 88% от европейците, които са набодени с пълния курс експерименталки.

          P.S. Среднопретеглената по населенията смъртност в 17-те държави за периода е 201/М.
          Ако го погледнем така, смъртността при набодените е 32% по-висока от нашата.
          Израел защо я няма? Това е първата ваксната държава, би следвало нея да следите най-изкъсо

          Коментар


          • Ех, любителю на "тънки удоволствия"... , Satz...

            Нали ги знаеш някои дами, по-скоро си падат по другата крайност (не тънки, а къси и дебели)... Тази (според теб аномалия) те обясняват с това, хем да ги боли, хем да не стига...

            Ми, ако на ти стигат (безработица!) - кажи къде да ти преведа 100 еврАКА. Други също могат да те съжалят, зер с кого ще се дракаме, когато ни остане време...

            Иначе, обръщай внимание на данните, които обработва Kildirim и му имай доверие! Това НЕ са "анализи" от 1800 година .

            Суперлативи за Kildirim!
            Last edited by mikomikov; 19.10.2022, 10:10.

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	maxvax-191022.jpg
Views:	1
Size:	41.1 КБ
ID:	3978849

              Реших да погледна какво става с ковид-смъртността в силноваксинираните (70+%) държави през последните 6 месеца.
              Общото население на 17-те държави, с които сравнявам България, е 421 млн. души. Това е 70% от населението на Европа (без Русия).
              Държавите, които са по-зле от нас за периода, са маркирани в оранжево - общото им население е 369 млн. души.
              Може да се каже, че за цитираният период сме по-добре от 88% от европейците, които са набодени с пълния курс експерименталки.

              P.S. Среднопретеглената по населенията смъртност в 17-те държави за периода е 201/М.
              Ако го погледнем така, смъртността при набодените е 32% по-висока от нашата.
              Last edited by Kildirim_Bei; 19.10.2022, 09:59.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Эх мишо, ех мишев,
                още сте далече от тънкото удоволствие, да самооцените собствената си прогноза поне на 100 еврашки
                (не малко ъъъъ..... услужливи дами, са по-скъпи )

                Коментар


                • Към безработните, които търсят начин да "изкарат някоя кинта" чрез облози (бас) в анонимен форум - да потърсят други възможности за "изкарването на някоя кинта".

                  Достатъчно са ми познанствата, които имам. Нямам намерение да създавам нови познанства, за да запълвам времето си. В България съм периодично за ден-два и не бих се занимавал за това кратко време с тъпотии.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    Брях!
                    Мислех, че само разните величества говорят за себе си в първо лице множествено число....
                    Уважих обръщението на мишомишев

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                      Не казваме това, просто отбелязах невежеството Ви по отношение на възрастта на регресионния анализ. Въпросното ви твърдение показва и глупост, но дайте някоя прогноза за бас. Да се изкарва кинта все е Ок
                      Брях!
                      Мислех, че само разните величества говорят за себе си в първо лице множествено число....
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                        ...
                        Та, казвате ми, че Барбарела е обработвала хистограми на разпределение ..
                        Не казваме това, просто отбелязах невежеството Ви по отношение на възрастта на регресионния анализ. Въпросното ви твърдение показва и глупост, но дайте някоя прогноза за бас. Да се изкарва кинта все е Ок

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alex_ Разгледай мнение


                          Ако си здрав като кон няма проблеми, но аз погребах 28 годишно момиче, което имаше хронично заболяване и ако си беше сложила ваксина, щеше да оцелее. Супер неприятно е да си лекар и изведнъж всичките ти съседи, магазинери и таксиджии да започнат да коментират дали ваксините са ок. Запазете си мнението за себе си ако не сте лекар!
                          А ти предполагам си врачка и си напълно убеден че ваксината би го спасила

                          Всъщност да попитам - Лекар ли сте?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Who first used the term regression in the year 1877?
                            Ти, нали.... : ) Тогава си бил млад още.

                            Коментар


                            • Районната прокуратура в Габрово прекрати производството срещу лекар, уличен за това, че е снабдявал лица с лъжливи Covid...

                              Коментар


                              • Милите ми те - гълъбчета (не знаем коя е гълъбицата, но се предполага, че Барбарела върви изотзад в търсене на защита за елементарни казуси, които трудно възприема) ...

                                Та, казвате ми, че Барбарела е обработвала хистограми на разпределение и също с Елката е решавал/а сложните степенни показатели на експоненциалната функция в конкретния случай по темата и това е още преди повече от век?

                                Защо тогава "оспорва" резултатите от анализите на Kildirim? Нещо повече - не само, че не се е занимавал с Регресионен анализ, но се опитва по всякакъв начин да ни докаже, че е роден след 1880... Смех!

                                ​​​​​​​Друга възможност няма: ако си роден след 1880 трябва да се учиш на онова, което си пропуснал, а не да имитираш "знания" (за петокласници) пред хора, които имат доброто желание да те просветят - както е случая много последователно прави Kildirim.

                                Коментар

                                Working...
                                X