IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение

    вируса ше ви оправи вас философите, заеви

    ЗАеВах! Цяла година вирусът ме оправя и мен, философа.

    Трябва да се молиш да не ме оправи скоро, иначе ще се наложи ти да водиш майка ми по доктори. Изглеждаш ми Оправен, та бих ти гласувАл доверие, за да се поочупиш малко в бъдещите "пандемии"..., само с тоя Ник ни ми се вписваш в обстановката - мощен вулкан, като Кракатау не би трябвало да трепери пред едно вирусче...

    Интересно ми е, как би реагирал, ако миналата година, през март твоята майка ти беше звъннала, за да ти каже, че е много зле?

    Щеше ли да "философстваш" или би тръгнал, за да помагаш? (аз избрах да НЕ философствам и продължавам така цяла година)... Кракатау!



    ​​​​​​​

    Коментар


    • Здравейте,
      В Бургас можеш да се запишеш за Пфайзер /Бионтекх - ТЪРГОВСКОТО ИМЕ на ваксината е Comirnaty.Искаха ми на декларация образец 8 това да напиша
      СЛЕД първи март ще имало за ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ.

      ..................да видим..................

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Балониада

        Волим да го сложа на медицинската сестра, хаха
        Мда, и аз имам една такава мечта - за последно съм бил в болница миналата година да дарявам кръв - ми има си сгодни момички, както казват по Пиринския край
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Още не съм го взела зверчето. Трябва да стане поне на 40 дни

          Това е латинска сентенция, която древните са използвали когато са били изправени пред труден избор. Ама латинският ми вече отдавна даде фира - помня само fronte и lupi. Не мое шашна публиката, както обичаш да цитираш един твой преподавател.
          Наздраве!

          П.П. Не ми се ровчка в нетя, затова би ли споделил какво е това чудо на чудесата "ваканционен сертификат"
          Homo homini lupus est - това помня за вълци, тази твоята не я знам оргиналдъ
          Ваксинационният сертификта ще е, за да те пущат у чужбина - аз у Малякия нямам къв да го диря и искрено се надявам да въведат такъв - те тогава ще има наплив за ваксиниране, хаха, но в нормалните държави ми се ходи, затова ще трябва да си купя такъв и да ме вкарат в съответната база данни като ваксиниран. Още не е гласувано, но е напът да се случи.

          Песимистче, аз знам как се купуват дипломи (или поне по мое време преди 20 години как се купуваха), включително такива на шеф на агенция Митници (да не споменавам имена), и то дипломи не като на Калинка, дето и я разкриха на секундата, че е фалшифицирана, ми с все записите по изпитните протокили и т.н., та един кирлив серитификат, дето всяко джипи ще ти го даде против 100 кинта, ли няма да намеря
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Не съм се интересувал на висше медицинско ниво, но не е точно така, поне не сега. Такива изводи се правят само след публикации в медицински журнали с импакт фактор над 4...другото е говорилня.
            шегата настрани, но ако това се окаже така и светът мисли така и не се ваксинира масово до две години мутантите ще са хиляди и никой не може да ги спре. И е въпрос на време да падне всеки от нас.
            Quo vadis? Или, или!? Избор. И не е личен, а на всички! Адио-Рио на човечеството. Но щом пък е дошло време за края, аз съм готов да го посрещна още утре. Въпрос на философия. Няма място за страх. А и все ще останат хора, поне 40%. Толкоз смятам че са резистентни и ще развият също мутации (не само вирусите го праеят, а и ние, и ще оцелеят).
            Левчо, не мога да намеря цитатите от онзи ден, но е сигурно, че е планирано/очаквано да ни ваксинират всяка година / ако не и по-често/ поне в следващите 5 години.... Затва е и чипирането - за да има тракинг кой за какво е ваксиниран и с какво трябва да се ваксинира следващият път / тва извън конспиративните теории/. Например както се оказа , че за ЮАР-ската мутация , че ваксините не работят към момента когато изкарат работещите след няколко месеца ще се наложи ново ваксиниране и понеже ще е мазало след 2-3 години кой за какво е или НЕ е ваксиниран трябва тракинг с какво да се ваксинира следващият път....
            За съжаление всичко това ще се случва без клинични изпитания / за да догоним мутациите/ и ще трябва само на оня горе да се разчита, че ще работят и няма да има странични ефекти....
            Това, за което се надяваш няма как да стане логистически/организационно/производствено.... За да има резултат трябва примерно да се направят 6 милиарда ваксинации в рамките на 2-3 месеца не по-дълго....Вероятно 2-3 пъти защото ще има изпуснати хора и трябва да върви с пълно затваряне на границите та където има изпуснати да останат затворени и да се работи само там... И пак всичко зависи какви ще са следващите мутации - приятелски или гадни...
            Накрая отиваме в утопичният сценарии на Бай Пешето....:-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Пускай вълкодава, нали имаш и нови попълнения
              Аз ще си купя ваксинационен сертификат - все пак живеем в България, страната на неограничените възможности, колко пък да е трудно да го направя.
              Наздраве!
              Принципно няма невъзможни неща , но ще трябва да минеш на абонаментен план щото ваксини ще се слагат поне веднъж годишно, а вероятно и 2 пъти.... Разбира се с данните не на Артия, а в базата данни в облака....
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 26.02.2021, 14:39.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                ... а около нас шества философията...

                Щом пред вас и зад вас няма пътища, остават възможностите - наляво и надясно...
                вируса ше ви оправи вас философите, заеви

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Още не съм го взела зверчето. Трябва да стане поне на 40 дни

                  Това е латинска сентенция, която древните са използвали когато са били изправени пред труден избор. Ама латинският ми вече отдавна даде фира - помня само fronte и lupi. Не мое шашна публиката, както обичаш да цитираш един твой преподавател.
                  Наздраве!

                  П.П. Не ми се ровчка в нетя, затова би ли споделил какво е това чудо на чудесата "ваканционен сертификат"

                  Тракащият ще те отмени напълно в твоите задължения по отношение имотите ти в странство. Не се губИ в излишни терзания и му гласувай доверие. Той е Оправен и би се справил срещу символично месечно заплащане (5-6) К €. плюс осигуровките му в чужбина...

                  И няма да имаш грижа натам...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Пускай вълкодава, нали имаш и нови попълнения
                    Аз ще си купя ваксинационен сертификат - все пак живеем в България, страната на неограничените възможности, колко пък да е трудно да го направя.
                    Наздраве!
                    Още не съм го взела зверчето. Трябва да стане поне на 40 дни

                    Това е латинска сентенция, която древните са използвали когато са били изправени пред труден избор. Ама латинският ми вече отдавна даде фира - помня само fronte и lupi. Не мое шашна публиката, както обичаш да цитираш един твой преподавател.
                    Наздраве!

                    П.П. Не ми се ровчка в нетя, затова би ли споделил какво е това чудо на чудесата "ваканционен сертификат"
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Пред нас е пропаст, зад нас са вълци ...
                      Наздраве!
                      Пускай вълкодава, нали имаш и нови попълнения
                      Аз ще си купя ваксинационен сертификат - все пак живеем в България, страната на неограничените възможности, колко пък да е трудно да го направя.
                      Наздраве!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Той не се е шашкал. Съобщава последствия, точно както правиш и ти, самият тук.

                        И сега - НИЕ - трябва да вземем решението си.

                        И как да стане, ако не знаем какви съпътстващи заболявания има колежката му? Тия анализи трябваШЕ да направят производителите, преди да почнат да... печелят (никой не работи за черните ти очи, само трябва да подпишеш "информираното" ти съгласие - ега ти иронията!)

                        Оставям настрани и въпросът, че - щом си вече ваксиниран, то ти самият си от "рисковите" групи и най-вероятно вече си създал естествен имунитет ..., по нечия друга логика... Ясно е, че точно колкото те е боляла ръката, толкова са били "изпитанията" и на производителите...

                        Можеш да напишеш отново тук, дали е имало някакви други последствия от ваксината за теб (след 5-10 години), т.е. - онова, което пишеш за 2-та дни е без значение. И не се шашкай!
                        Проблема,е че УЖ ваксините бяха доброволни,НО НЕ СА на практика,защото се поставят ограничения на правата на неваксинираните.Реално ще има много хора които под страх от ограничения на правата им ще се ваксинират и в последствие ще умрат от ваксините !Имаме отявлен геноцид !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Пред нас е пропаст, зад нас са вълци ...
                          Наздраве!

                          ... а около нас шества философията...

                          Щом пред вас и зад вас няма пътища, остават възможностите - наляво и надясно...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

                            Стига си се шашкал бе човек,боли ръката 2 дена и толкова

                            Той не се е шашкал. Съобщава последствия, точно както правиш и ти, самият тук.

                            И сега - НИЕ - трябва да вземем решението си.

                            И как да стане, ако не знаем какви съпътстващи заболявания има колежката му? Тия анализи трябваШЕ да направят производителите, преди да почнат да... печелят (никой не работи за черните ти очи, само трябва да подпишеш "информираното" ти съгласие - ега ти иронията!)

                            Оставям настрани и въпросът, че - щом си вече ваксиниран, то ти самият си от "рисковите" групи и най-вероятно вече си създал естествен имунитет ..., по нечия друга логика... Ясно е, че точно колкото те е боляла ръката, толкова са били "изпитанията" и на производителите...

                            Можеш да напишеш отново тук, дали е имало някакви други последствия от ваксината за теб (след 5-10 години), т.е. - онова, което пишеш за 2-та дни е без значение. И не се шашкай!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Не съм се интересувал на висше медицинско ниво, но не е точно така, поне не сега. Такива изводи се правят само след публикации в медицински журнали с импакт фактор над 4...другото е говорилня.
                              шегата настрани, но ако това се окаже така и светът мисли така и не се ваксинира масово до две години мутантите ще са хиляди и никой не може да ги спре. И е въпрос на време да падне всеки от нас.
                              Quo vadis? Или, или!? Избор. И не е личен, а на всички! Адио-Рио на човечеството. Но щом пък е дошло време за края, аз съм готов да го посрещна още утре. Въпрос на философия. Няма място за страх. А и все ще останат хора, поне 40%. Толкоз смятам че са резистентни и ще развият също мутации (не само вирусите го праеят, а и ние, и ще оцелеят).
                              Пред нас е пропаст, зад нас са вълци ...
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                НЕ СЕ ВАКСИНИРАЙТЕ !!!!
                                Една колежка се е ваксинирала онзи ден и вече и е лошо,не се чувства добре,на зле са нещата за нея.Ваксините са смърт !
                                Стига си се шашкал бе човек,боли ръката 2 дена и толкова

                                Коментар

                                Working...
                                X