IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Ха ха ха абе ного самонадеяно бе човек развеселяваш ме......

    Не ти мисля лошото но бъди по смирен
    Пешо, някой път, когато имаш малко повече време, зЕми я дай тая, твоята рецепта за смирението.
    Нека видим дали е приложима във всички случаи.
    Говориш за конкретен случай, в конкретна тема. Самият ти, никак не може да бъдеш пречислен към смирените. Като ти чета мненията тук - никак не мога да те отнеса към групата смирени, тип "монах/монахиня".
    Надявам се схващаш, че има толкова различни определения за смиреност, колкото са и хората. Изхождай (се) и от това, че не всички живеят като теб (условия, семейно положение, приятели, началници) и всеки има различни ангажименти и цели във времето, това е и при неговите наследници ..
    И стига си заставал на позицията на "пророк". Господ може да тресне всеки в тоя момент, включително и теб, с твоята "смиреност" - ако не я схваща точно като теб - доста вероятно.
    Не ти мисля лошото, но недей пази рецептата за себе си, иначе само ти знаеш що е то - твоето смирение, което хвърляш заплашително в определени случаи и теми, май по-скоро, когато другите ти аргументи са изчерпани..
    Например, мога да обиждам другите и да им се подигравам - но пак да бъда смирен като теб, нали? Увереността ти да говориш за нещо, което ти липсва навсякъде, е пословична. Смири се, бе човек!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

      Не е ли по-добре да се спре размножението на вируса за да няма нови мутации
      Не, за птичия мозък всичко се решава днес. Моментът е важен. Мутации-ментации, за лумпена нищо не означават. Не знаят че това досега би могло да е само прелюдия на това което би могло да стане.
      Last edited by bulgarian lev; 04.05.2021, 09:07.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

        Написах, нямам страх да срещна грипо-ковидния вируз отново и отново.
        Смях, ти не четеш ли, на улав ли се правиш.
        На два пъти от глупост и лош късмет през живота видях тая с косата, ама получи ритник в задника, по-спокоен съм, знам как изглежда.
        Ха ха ха абе отде ви идат тия сили по форумите не зная...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Ха ха ха абе ного самонадеяно бе човек развеселяваш ме.Ей така как не пиеш не пушиш нямаш холестерол мое те блъсне некой пиян на пешеходна пътека и да си идеш скоропостижно....Керемида може да падне на главата ти....Тия простотии къде си изброил не могат да ти удължат живота с една секунда дори,Не ти се вярва че можеш да умреш в отлично здраве????Не ти мисля лошото но бъди по смирен
          Написах, нямам страх да срещна грипо-ковидния вируз отново и отново.
          Смях, ти не четеш ли, на улав ли се правиш.
          На два пъти от глупост и лош късмет през живота видях тая с косата, ама получи ритник в задника, по-спокоен съм, знам как изглежда.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

            Чичка, пия макс няколко хапчета на година, не кат вас по цяла шепа всеки ден, нямам корем, висок холистерол. кръвно, диабет, не нося очила, мога да тичам със часове, или да изкачвам баири, не пуша, запоите ме дразнят, хрупам салата със малко месо, нямам страх да срещна грипо-ковидния вируз отново и отново.
            Няма лошо, ако човек е над 60-те и/или има няколко сериозни придружаващи заболявания разносметката е може би изравнена, иначе за по-млад здрав човек е лудост да се боцка със неизпробвана докрай субстанция.
            Предполагам някой със по-празна кратуна си мисли, че ваксинирането е като да изпие един аспирин, сироп за кашлица или да си вземе душ.
            Ха ха ха абе ного самонадеяно бе човек развеселяваш ме.Ей така как не пиеш не пушиш нямаш холестерол мое те блъсне некой пиян на пешеходна пътека и да си идеш скоропостижно....Керемида може да падне на главата ти....Тия простотии къде си изброил не могат да ти удължат живота с една секунда дори,Не ти се вярва че можеш да умреш в отлично здраве????Не ти мисля лошото но бъди по смирен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

              Чичка, пия макс няколко хапчета на година, не кат вас по цяла шепа всеки ден, нямам корем, висок холистерол. кръвно, диабет, не нося очила, мога да тичам със часове, или да изкачвам баири, не пуша, запоите ме дразнят, хрупам салата със малко месо, нямам страх да срещна грипо-ковидния вируз отново и отново.
              Няма лошо, ако човек е над 60-те и/или има няколко сериозни придружаващи заболявания разносметката е може би изравнена, иначе за по-млад здрав човек е лудост да се боцка със неизпробвана докрай субстанция.
              Предполагам някой със по-празна кратуна си мисли, че ваксинирането е като да изпие един аспирин, сироп за кашлица или да си вземе душ.
              Чичката уважава правото ти на избор (дали да се ваксинираш или не), но не и внушенията, с които е гарнирано.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                Защо правите постоянно грешни предположения. Не съм ваксиниран. Мисля да изчакам, да се ваксинират най нуждаещите се, след което на спокойно да се ваксинирам и аз с рнк-ваксина, a не с допотопните руски векторни ваксини, защото там неизвестните може да са повече. боли ме щепсепа за това което внушавате нон стоп във форума. След като повечето нормални хора се ваксинират, ще го отнесат най вече неваксинираните, защото другите могат да разнасят свободно вируса без да са застрашени и без да спазват мерки, но неваксинираните ще го поемат. Още повече че на такива дебили лекарското съсловие разчита зарад далаверите със здравната каса.
                Win-win е ситуацията. Не се ваксинирайте. Дръжте се за амулетите. Господ е българин, ще търпи още великата дебилщина.
                Пък има и механизма на естествения подбор.
                Не си се ваксинирал все още? Господ ти търпи все още "великата дебилщина" и не те е прибрал при себе си?
                Очевидно, Господ се прави на българин и това е само заради теб.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                  Братчед, предполагам си се боцнал вече, сега си сложи и втора маска и да ги носиш навсякъде, у планината, в колата и у дома.
                  Верно е, Няма Такъв Народ
                  А, нас ни остави да си живеем живота неваксинирани и социализиращи се без дистанция.

                  By the way, нямало викат корупция със ваксините, тоя Брюксел е прояден от всякъде
                  https://www.youtube.com/watch?v=82ShhNNEVUA
                  Защо правите постоянно грешни предположения. Не съм ваксиниран. Мисля да изчакам, да се ваксинират най нуждаещите се, след което на спокойно да се ваксинирам и аз с рнк-ваксина, a не с допотопните руски векторни ваксини, защото там неизвестните може да са повече. боли ме щепсепа за това което внушавате нон стоп във форума. След като повечето нормални хора се ваксинират, ще го отнесат най вече неваксинираните, защото другите могат да разнасят свободно вируса без да са застрашени и без да спазват мерки, но неваксинираните ще го поемат. Още повече че на такива дебили лекарското съсловие разчита зарад далаверите със здравната каса.
                  Win-win е ситуацията. Не се ваксинирайте. Дръжте се за амулетите. Господ е българин, ще търпи още великата дебилщина.
                  Пък има и механизма на естествения подбор.
                  Last edited by Zaki; 03.05.2021, 16:18.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                    Като не искате ваксини, поне си пийте хапчетата.
                    Най-хубавото тук е, че времето ще покаже кой е прав и кой не, ще има последствия и всеки ще си носи отговорноста. Не може да си тъп като гъз и все да ти се разминава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                      Като не искате ваксини, поне си пийте хапчетата.
                      Click image for larger version

Name:	4c122559a5b3.jpg
Views:	1
Size:	72.5 КБ
ID:	3754415

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                        Като не искате ваксини, поне си пийте хапчетата.
                        Чичка, пия макс няколко хапчета на година, не кат вас по цяла шепа всеки ден, нямам корем, висок холистерол. кръвно, диабет, не нося очила, мога да тичам със часове, или да изкачвам баири, не пуша, запоите ме дразнят, хрупам салата със малко месо, нямам страх да срещна грипо-ковидния вируз отново и отново.
                        Няма лошо, ако човек е над 60-те и/или има няколко сериозни придружаващи заболявания разносметката е може би изравнена, иначе за по-млад здрав човек е лудост да се боцка със неизпробвана докрай субстанция.
                        Предполагам някой със по-празна кратуна си мисли, че ваксинирането е като да изпие един аспирин, сироп за кашлица или да си вземе душ.

                        Коментар


                        • Като не искате ваксини, поне си пийте хапчетата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                            Мутациите не зависят от теб и от мен.. ще има мутации и ваксини докато свят ти се завие тези които са яхнали вълната трудно ще се откажат.. рнк ваксините 2017 ги наричаха генна терапия ... та вие с ваксините му мислете, всяка година по две.. но няма да изкарате много години просто имунната ви система ще се срине.. има безброй заболявания и ковид не е най-страшното.
                            по-скоро, за тези във Европа и САЩ ще ги направят вечно болни, за да им продават илачи и услуги,
                            ама бедните във Африка и Азия ще ги ликвидират, че им изяждат кислорода и природните богатства.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

                              Не е ли по-добре да се спре размножението на вируса за да няма нови мутации
                              Мутациите не зависят от теб и от мен.. ще има мутации и ваксини докато свят ти се завие тези които са яхнали вълната трудно ще се откажат.. рнк ваксините 2017 ги наричаха генна терапия ... та вие с ваксините му мислете, всяка година по две.. но няма да изкарате много години просто имунната ви система ще се срине.. има безброй заболявания и ковид не е най-страшното.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

                                Не е ли по-добре да се спре размножението на вируса за да няма нови мутации
                                Братчед, предполагам си се боцнал вече, сега си сложи и втора маска и да ги носиш навсякъде, у планината, в колата и у дома.
                                Верно е, Няма Такъв Народ
                                А, нас ни остави да си живеем живота неваксинирани и социализиращи се без дистанция.

                                By the way, нямало викат корупция със ваксините, тоя Брюксел е прояден от всякъде
                                https://www.youtube.com/watch?v=82ShhNNEVUA
                                Last edited by распутин; 03.05.2021, 12:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X