IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
    Като не искате ваксини, поне си пийте хапчетата.
    Click image for larger version

Name:	4c122559a5b3.jpg
Views:	1
Size:	72.5 КБ
ID:	3754415

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
      Като не искате ваксини, поне си пийте хапчетата.
      Чичка, пия макс няколко хапчета на година, не кат вас по цяла шепа всеки ден, нямам корем, висок холистерол. кръвно, диабет, не нося очила, мога да тичам със часове, или да изкачвам баири, не пуша, запоите ме дразнят, хрупам салата със малко месо, нямам страх да срещна грипо-ковидния вируз отново и отново.
      Няма лошо, ако човек е над 60-те и/или има няколко сериозни придружаващи заболявания разносметката е може би изравнена, иначе за по-млад здрав човек е лудост да се боцка със неизпробвана докрай субстанция.
      Предполагам някой със по-празна кратуна си мисли, че ваксинирането е като да изпие един аспирин, сироп за кашлица или да си вземе душ.

      Коментар


      • Като не искате ваксини, поне си пийте хапчетата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          Мутациите не зависят от теб и от мен.. ще има мутации и ваксини докато свят ти се завие тези които са яхнали вълната трудно ще се откажат.. рнк ваксините 2017 ги наричаха генна терапия ... та вие с ваксините му мислете, всяка година по две.. но няма да изкарате много години просто имунната ви система ще се срине.. има безброй заболявания и ковид не е най-страшното.
          по-скоро, за тези във Европа и САЩ ще ги направят вечно болни, за да им продават илачи и услуги,
          ама бедните във Африка и Азия ще ги ликвидират, че им изяждат кислорода и природните богатства.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

            Не е ли по-добре да се спре размножението на вируса за да няма нови мутации
            Мутациите не зависят от теб и от мен.. ще има мутации и ваксини докато свят ти се завие тези които са яхнали вълната трудно ще се откажат.. рнк ваксините 2017 ги наричаха генна терапия ... та вие с ваксините му мислете, всяка година по две.. но няма да изкарате много години просто имунната ви система ще се срине.. има безброй заболявания и ковид не е най-страшното.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

              Не е ли по-добре да се спре размножението на вируса за да няма нови мутации
              Братчед, предполагам си се боцнал вече, сега си сложи и втора маска и да ги носиш навсякъде, у планината, в колата и у дома.
              Верно е, Няма Такъв Народ
              А, нас ни остави да си живеем живота неваксинирани и социализиращи се без дистанция.

              By the way, нямало викат корупция със ваксините, тоя Брюксел е прояден от всякъде
              https://www.youtube.com/watch?v=82ShhNNEVUA
              Last edited by распутин; 03.05.2021, 12:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                За протокола, развитието на нашите случаи.
                Аз и жената сме добре, само лека кашлица, минахме го без драми и лекарства.
                Другите, всичките жени, са на антибиотици, с леки пневмонии, това според докторите в белодробна.
                Няколко деца са болни, вклю1ая и моите.
                Това е, ще живеем, май.
                Утре сме на постковидно парти пак на същото място.
                Не е ли по-добре да се спре размножението на вируса за да няма нови мутации

                Коментар


                • 1,047 Dead 725,079 Reported Injuries following COVID19 Experimental “Vaccines” Reported in the U.K.

                  https://healthimpactnews.com/2021/10...ed-in-the-u-k/
                  8,430 DEAD 354,177 Injuries: European Database of Adverse Drug Reactions for COVID-19 “Vaccines”

                  https://healthimpactnews.com/2021/84...d-19-vaccines/

                  Коментар


                  • GENOCIDE in the U.S. Continues: 3,848 DEATHS 118,902 Injuries Following COVID Injections – Children Now being Reported as Dying Also

                    https://medalerts.org/vaersdb/findfi...ON&VAX=COVID19

                    https://healthimpactnews.com/2021/ge...as-dying-also/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      16 годишно испанско момиче има перманентна кашлица след Ковид плюс серия други симптоми и никой не може да й помогне. Включително психо епизоди.
                      Селенка, нека не плашим народа.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Може да са мозъчно-съдови от ковида симптоми. Един мъж ра,ви психотични симптоми и гърчове, отзвучаха, после направи предсърдно мъждене.
                        16 годишно испанско момиче има перманентна кашлица след Ковид плюс серия други симптоми и никой не може да й помогне. Включително психо епизоди.

                        Коментар


                        • малко данни от унгарците. лявата колонка са заразени ваксинирани (пробити), дясната починали. в дописката се отбелязва, че с пфайцера са ваксинирали почти всички от медицинския персонал, които са изложени на по-голям риск, както и хора от домове за възрастни, така че данните не са напълно съвместими. синфорам и пфайцер са основните ваксини, следвани от астра, спутника и модерната са сравнително малко като брой.

                          Коментар


                          • За протокола, развитието на нашите случаи.
                            Аз и жената сме добре, само лека кашлица, минахме го без драми и лекарства.
                            Другите, всичките жени, са на антибиотици, с леки пневмонии, това според докторите в белодробна.
                            Няколко деца са болни, вклю1ая и моите.
                            Това е, ще живеем, май.
                            Утре сме на постковидно парти пак на същото място.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Цял живот съм бил анализатор и съм търсил причинно-следствени връзки. Няма как да избягам от себе си.
                              Знам че спазъм се получава - още като излязох писах че правим с докторите упражнения за разгъване на белия дроб, ама не ми е ясен механизма на РЯЗКОТО влошаване и подобрение - буквално за секунди. Това е причината за моите припадъци (докторите викат гърчове), а имаше и други в отделението със същите прояви
                              Може да са мозъчно-съдови от ковида симптоми. Един мъж ра,ви психотични симптоми и гърчове, отзвучаха, после направи предсърдно мъждене.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                За бронхоспазъм и автохтонна тромбоза чувал ли си, ако че от това си болен. Не се опитвай да си обясняваш всичко. Това е грешно поведение.
                                Цял живот съм бил анализатор и съм търсил причинно-следствени връзки. Няма как да избягам от себе си.
                                Знам че спазъм се получава - още като излязох писах че правим с докторите упражнения за разгъване на белия дроб, ама не ми е ясен механизма на РЯЗКОТО влошаване и подобрение - буквално за секунди. Това е причината за моите припадъци (докторите викат гърчове), а имаше и други в отделението със същите прояви
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X