IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво да (не) правите, ако ваксите станат задължителни
    Това е практично четиво за една колкото хипотетична (засега), толкова и назряваща ситуация (в обозримо бъдеще)


    Трябва ли да вярваме, когато четем или слушаме уверенията им, че „на този етап“ дори не обмисляли експерименталните ковид „ваксини“ да станат задължителни? Аз не им вярвам и ще обясня защо. Първо, защото редовно се доказват като лъжци, пък и не те взимат решението. Имат си господари, от които ще зависи дали тези „ваксини“ да станат задължителни поне за определени групи в обществото.

    Второ, същите тези, които реално биха взели решението, контролират не само министрите, но и медиите. А всички масмедии — „сякаш са се наговорили“ — реват на умряло, че доброволната ваксинация в България се е провалила. Някои от тях пък още отсега открехват прозореца на Овертон за задължителни ваксинации у нас, като отрано инжектират идеята в общественото мисловно пространство.1

    Трето, новият здравен министър Кацаров не е много по-читав от Ботокса и няма да се поколебае за кой ли път да се отрече от неща, които е отстоявал доскоро. Вижте например това за дискриминацията на неваксинирани. Макар да знае, че дискриминира, в известен смисъл той вече дискриминира в полза на господарите си — и не показва да има проблем с това.

    Каквото му кажат отгоре да направи, Кацаров ще го направи. Това от един момент нататък може би ще включва и задължителни експерименталки поне за определени професии. Може би единствената му „свобода за действие“ ще бъде КАК ТОЧНО да го направи.2 И все пак нека завърша уводните думи с успокоението,

    че наистина „на този етап“ задължителните ковид „ваксини“ са само една хипотетична ситуация. Това обаче не означава, че тя трябва да бъде подценявана. Не и когато знаем какво се готви в някои щати на Америка, а вече се и осъществява в Германия и другаде. Не и когато точно българите сме на челните места по отказ от тези „ваксини“, за които вече няма и наночастица съмнение, че са ПРИВИДНА САМОЦЕЛ на политиката и задкулисието, нямаща нищо общо с „грижа за хората“.3
    https://www.otizvora.com/2021/06/13655/kakvo-da-ne-pravite-ako-vaksite-stanat-zadulzhitelni/


    Коментар


    • Teen Who Had Heart Attack After Pfizer Vaccine: ‘I’d Rather Have COVID’

      In an interview with The Defender, 18-year-old Isaiah Harris and his father described how Isaiah had to be hospitalized within 48 hours of his second dose of the Pfizer vaccine and subsequently had a heart attack.
      https://childrenshealthdefense.org/d...covid-vaccine/


      13 Year Old Boy Found Dead From Heart Problems After Second Pfizer Vaccine Shot
      A 13-year-old boy died from heart problems after getting his second dose of Pfizer’s Covid-19 vaccine, as health officials begin to link cases of heart inflammation in kids to the jabs.


      https://greatgameindia.com/boy-dead-pfizer-vaccine


      https://www.earnthenecklace.com/who-...ppened-to-him/



      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
        Президентът на Филипините Родриго Дутерте заплаши със затвор гражданите на страната, които отказват да се ваксинират срещу COVID-19, предаде агенция „Ройтерс“

        Добре дошли в ДОБРОВОЛНАТА ВАКСИНАЦИЯ!
        опс изпреварили са ме
        Този се е назобил със заеми от "правилните" хора и сега трябва план да се гони !

        Duterte took $9.91B in loans and grants for a "COVID-19 response". The billions came from Asian Development Bank (ADB), World Bank (WB), Asian Infrastructure Investment Bank, Agence Française de Développement, Japan International Cooperation Agency (JICA), and the dual-tranche issuance of US dollar-denominated global bonds.

        https://www.rappler.com/voices/thoug...-need-we-worry

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

          Швеция също няма данни за починали и нови случаи за последните 4 дни.

          Въздушно-капков вирус, имащ естествени вълни на разпространение и невлияещ се от мерки и локдауни ... хм, интересно, кой ли известен вирусолог ни спомена за това още от пролетта на миналата година и се скъсахме да го оплюваме?

          Естествено, човека беше прав.
          Глупости на търкалета.

          Като не се влия от мерки, що в съседна Дания, Финландия и другите скандинавски страни - имат 10 пъти по-малко умрели от Швеция на глава на населението.

          Коментар


          • Дутерте не цепи басма

            Доста наркотрафиканти разстреля. Даже беше обявил награда за тях - ако някой гръмне такъв.

            Не си поплюва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Желая ти да си прекараш както си знаеш.Ремонта да не дразни и притеснява и да се съберете всички...Лекинко ти завиждам
              Мерси, Батка, ремонтът е песен - пребоядисване и нови мебели - повече харчлък, отколкото работа, ма нейсе, жената иска. Живи и здрави и при вас, другото се оправя
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                Президентът на Филипините Родриго Дутерте заплаши със затвор гражданите на страната, които отказват да се ваксинират срещу COVID-19, предаде агенция „Ройтерс“

                Добре дошли в ДОБРОВОЛНАТА ВАКСИНАЦИЯ!
                опс изпреварили са ме
                За Путя кажи де, не се стискай и за демократичния медицински фашизъм в Московска област. То някога и с евреите е било така - доброволно и спесен, докато не разбрали какво ги очаква накрая, ма било късно либе за китка...
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Президентът на Филипините Родриго Дутерте заплаши със затвор гражданите на страната, които отказват да се ваксинират срещу COVID-19, предаде агенция „Ройтерс“

                  Добре дошли в ДОБРОВОЛНАТА ВАКСИНАЦИЯ!
                  опс изпреварили са ме
                  Има логика: по-добре в затвора, отколкото "в чувалите"...
                  Още по-логично е, къде да бъдат позиционирани пачките и кюлчетата от индустрията на производителите на "ваксините".

                  Коментар


                  • Президентът на Филипините Родриго Дутерте заплаши със затвор гражданите на страната, които отказват да се ваксинират срещу COVID-19, предаде агенция „Ройтерс“

                    Добре дошли в ДОБРОВОЛНАТА ВАКСИНАЦИЯ!
                    опс изпреварили са ме
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Добре съм, Бате пешо, няма оплаквания, вдугуден отивам да видя как е по морето, завършвам ремонта в хола и те такива неща. Чакам си родата (на жената брат ѝ от щатите и сестра ми от Франция), че не сме се виждали от доста време заради грипа и те така. Всичко е точно, животът продължава
                      Желая ти да си прекараш както си знаеш.Ремонта да не дразни и притеснява и да се съберете всички...Лекинко ти завиждам

                      Коментар


                      • Дутерте (президента на филипините) към антиваксърите: Ще ви арестувам и ще ви бия ваксините в задниците


                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Груйче пак ли се запени бе човек.Гледай какво е слънце наслаждавай му се
                          Добре съм, Бате пешо, няма оплаквания, вдугуден отивам да видя как е по морето, завършвам ремонта в хола и те такива неща. Чакам си родата (на жената брат ѝ от щатите и сестра ми от Франция), че не сме се виждали от доста време заради грипа и те така. Всичко е точно, животът продължава
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                            Ей го един тук. От месеци не съм чел тук, ама на, точно навреме надникнах, да си кажа. Срам ме е. Искрено и много ме е срам от месеци. И на бота опитах да пратя съообщение да се извиня - не че му пука, но за мен си. Прав беше, и страхливец съм, и ГЛУПАК, на гола кука се хванах и дърпах с всички крайници на това отгоре. Та така. Срам ме е.
                            Ти пък, признат грях, половин грях, а и всички грешим, освен една варненска групичка Не си глупак, много хора бяха подлъгани от държавната машина, аз се занимавам редовно с нея и със средствата за (дез)информация, та им знам похватите, а и имам някой и друг познат по високите етажи. Иначе е съвсем нормално човек да се притеснва, ако не за себе си, то за близките си, особено когато го набеждават за убиец, без да има вина, само защото иска да бъде човек.... Бъди здрав и успешен!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Груйче пак ли се запени бе човек.Гледай какво е слънце наслаждавай му се
                              Ти да не си братЧед на Боко? Това трябва да е негова реплика. Пълен непукизъм, когато става въпрос за едно държавно "управление", където изчезнаха едни милиарди.
                              Епа - гледай слънцето и му се радвай, Груйчи. А да - и мисли как ще се "подложиш" и на кого, за да се облАжиш (ако вече е възможно, де).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение


                                П.П.С. Къде са сега всички онези, дето пророкуваха апокалипсиса, срам ли ги е, с нови никове ли са?
                                Ей го един тук. От месеци не съм чел тук, ама на, точно навреме надникнах, да си кажа. Срам ме е. Искрено и много ме е срам от месеци. И на бота опитах да пратя съообщение да се извиня - не че му пука, но за мен си. Прав беше, и страхливец съм, и ГЛУПАК, на гола кука се хванах и дърпах с всички крайници на това отгоре. Та така. Срам ме е.

                                Коментар

                                Working...
                                X