IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А за умността на т.нар. ваксъри (или просто ковидиотените) - ето един от основните гурута, баш шамана от катрана, Тошко Африкански, пардон Канраджиански:


    „Провежда се една невидима ваксинационна кампания. Трябва да се обясни на хората спокойно, че трябва да се имунизират, това е най-важното в момента, защото 25 поставени ваксини означават 1 спасен човешки живот. Трябва да се убеждават и родителите, защото децата над 12-годишна възраст също е хубаво да се имунизират. Колкото повече ваксини сложим, толкова по-подготвени ще бъдем“, заяви професорът.

    Много бърза сметка -при 6 милиона население над 18 години у нас, ако всички се чипираме, значи сме спасили 240 000 човека, т.е. 2 години никой няма да умре у нас. Ами аз отивам още утре да си набия 3 ваксини накуп, щото иначе тази година ще измрат стотици хиляди хора заради мен, скапания смъртожаден. Посипвам си главата с пепел и хващам 5-цата за Пирогов - оф, то и 5-цата не бачка, че правят релсите - ми значи се отлага, Фъндупкова е виновна

    П.С. Вчера вечерях в известен столичен мол и приключих към 22.00 часа - да ви кажа ли колко народ бяха с маски в мола в този час - никой! Е, към 19.30, когато влязох, всички носеха намордниците де, ама не шото вярват в грипа или ги е страх, а защото им го налагат - изводите са за вас


    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Най-важното и първо условие за анализ и, дай Боже, синтез на на реалността е езиковата култура. Ти пишеш ilusion of knowledge, но абсолютно нямаш капацитет да осмислиш термина и се превръщаш в обикновен папагал. Очевидно и самите ти мисли са трансплантирани, т.е. въведени в съзнанието ти без твое активно участие. Изобщо не е случайно, че имаме толкова сериозен натиск за замяна на установени думи и термини или дори пълната им забрана.
      извинявай баце, нямам ниво на езикова култура, спирам да пиша и продължавам да чета

      Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Бааа, HEAR имат профит! Хакнат акаунт или сайд ефект от на ковид флуто? Даже чекнах сваги стокс дали няма спешъл новини. (Баси, а мойтe CLF изглежда са яко хот. Още малко и въглищата ще подхванат.)

      Моят тейк е, че компанията е валю трап и "много добрият фундамент" е залог някой по-голям да я лапне, за да не му се мота из краката. Възможно, но съвсем малковероятно. В случай, че подобен сълюшън не бъде реализиран - под среден за пазара ръст (т.е. дед мъни)
      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

      Коментар


      • Мдаааа:


        В болницата :
        - Причина за смъртта е коронавирус.
        - Но мъжът ми почина от инфаркт!
        - И според вас от какво получи инфаркт?
        - Ами имаше много неплатени сметки и кредити, притесни се и затова.
        -.А защо не ги плащаше?
        - Защото не работеше.
        - А каква е причината да не работи?
        - Еми, причината е коронавируса.
        - А ние какво казахме, госпожо?!



        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение

          Правиш грешни предположения - например, че смъртността на ковид грипа е висока, и че смъртността от ваксините е ниска. И двете ти предположения са грешни, защото статистиката директно се контролира от СЗО и компания. И точно тук опираме до въпроса за акъла - направи си ай кю тест и ще видиш в какво положение си. Досега умен ваксър не съм видял. Например ония ден от CDC на САЩ признаха, че писиар теста е фалшив - оттам нататък цялата пандемия става една голяма лъжа. Това нещо беше ясно видимо за всеки интелигентен човек още в началото на пандемията, но изглежда ваксърите дори сега не могат да разберат елементарни неща. Ако искаш ще ти постна линкове към мед проучвания за ваксините срещу корона вируси - всички опитни животни са измрели и това го имаше публикувано в медицински списания, ама иначе ваксърите били вярвали на науката - на коя наука - тази от телевизора ли?
          ".....- всички опитни животни са измрели...." Ей ,това е супер новина....Като гледам,в Западна Европа скоро ще достигнат 80-90 % на ваксинираните...А щом всички животни са измрели,значи и всички ваксинирани западноевропейци в най-скоро ще хвърлят топа.А ние.... ,щото не се ваксинираме ,ще станем господари на Европа......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

            виждам че всичко ти е ясно, предполагам и ай кюто ти е от най-високите и не страдаш от ilusion of knowledge
            ще обясниш ли за нас по-глупавите какво трябва да правим и как да се справим със ситуацията
            Най-важното и първо условие за анализ и, дай Боже, синтез на на реалността е езиковата култура. Ти пишеш ilusion of knowledge, но абсолютно нямаш капацитет да осмислиш термина и се превръщаш в обикновен папагал. Очевидно и самите ти мисли са трансплантирани, т.е. въведени в съзнанието ти без твое активно участие. Изобщо не е случайно, че имаме толкова сериозен натиск за замяна на установени думи и термини или дори пълната им забрана.

            Кандов пак протестира за това насилие над личността му, въпреки всяка справедливост.

            Онбашият, позачуден, попроси едного да му преведе думите на тоя разсърден челебия.

            — Кажи пак, Кандов, аз да разправя на ефендието — рече му Бенчо Дерманът, по-вещ в турския език.

            — Кажете му, моля ви — подзе Кандов, — че моята лична неприкосновеност, моето най-скъпо човешко право, въпреки всяка законност и справедливи основания…

            Бенчо Дерманът му махна с ръка отчаяно:

            — Та такива думи нито ги има на турски! Остави се бе, Кандов!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение

              Правиш грешни предположения - например, че смъртността на ковид грипа е висока, и че смъртността от ваксините е ниска. И двете ти предположения са грешни, защото статистиката директно се контролира от СЗО и компания. И точно тук опираме до въпроса за акъла - направи си ай кю тест и ще видиш в какво положение си. Досега умен ваксър не съм видял. Например ония ден от CDC на САЩ признаха, че писиар теста е фалшив - оттам нататък цялата пандемия става една голяма лъжа. Това нещо беше ясно видимо за всеки интелигентен човек още в началото на пандемията, но изглежда ваксърите дори сега не могат да разберат елементарни неща. Ако искаш ще ти постна линкове към мед проучвания за ваксините срещу корона вируси - всички опитни животни са измрели и това го имаше публикувано в медицински списания, ама иначе ваксърите били вярвали на науката - на коя наука - тази от телевизора ли?
              виждам че всичко ти е ясно, предполагам и ай кюто ти е от най-високите и не страдаш от ilusion of knowledge
              ще обясниш ли за нас по-глупавите какво трябва да правим и как да се справим със ситуацията
              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение

                Правиш грешни предположения - например, че смъртността на ковид грипа е висока, и че смъртността от ваксините е ниска. И двете ти предположения са грешни, защото статистиката директно се контролира от СЗО и компания. И точно тук опираме до въпроса за акъла - направи си ай кю тест и ще видиш в какво положение си. Досега умен ваксър не съм видял. Например ония ден от CDC на САЩ признаха, че писиар теста е фалшив - оттам нататък цялата пандемия става една голяма лъжа. Това нещо беше ясно видимо за всеки интелигентен човек още в началото на пандемията, но изглежда ваксърите дори сега не могат да разберат елементарни неща. Ако искаш ще ти постна линкове към мед проучвания за ваксините срещу корона вируси - всички опитни животни са измрели и това го имаше публикувано в медицински списания, ама иначе ваксърите били вярвали на науката - на коя наука - тази от телевизора ли?
                Умен ваксър и аз не съм виждал, но не това е интересното. Същите тези CDC в момента се готвят да направят маските задължителни за ВАКСИНИРАНИТЕ в САЩ понеже не само се заразяват а и разпространяват вируса. Кулата от карти, сътворена набързо от учените с купени дипломи и алчните фарм. компании, започва да се разпада. Тези дето учат наука от телевизора ще спечелят наградата Дарвин. Тези дето са чели книги може и да оцелеят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Ти има ли от нещо да не разбираш?
                  Той и АД (активна директория) на WIN XP знае как се конфигурира
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Не слагай всички под един знаменател. Съдбите са различни. Много си категоричен по тази тема.
                    Да съдбите са различни но поведението и приказките едни и същи.Надменно отношение към нас гледане от по високо дуене репчене превъзходство...Такива не ни трябват повече в България...
                    Last edited by X_Y; 29.07.2021, 08:42.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Не тая госпожа да си стои там на хубавото къде ще идва тука в кенефа?Нали така високомерно наричаха и наричат България всичките тея лайна отишли навън?Нали се дуеха че са в цивилизацията че са цветът на нацията???Са ше си идвала пеша.Аз от години им разправям че ще си дойдат тука насрани гладни боси болни и без пенсия...Но тук ще бъдат второ качество даже трето по долни от циганите и едно стъпало над животните.Не аз не ги искам тука нека си седят там на убавото на цивилизацията и на многото пари.Ние тука си можем и без тях.И да не ми се умилкват.
                      Не слагай всички под един знаменател. Съдбите са различни. Много си категоричен по тази тема.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                        Абсолютно съм съгласен. Ваксините са реално доста безопасни - а при сравнение със самия вирус всеки човек над 20 с капка акъл в главата изобщо не би трябвало да се колебае да се ваксинира.

                        но акъла е дефицитна стока - особено по нашите географски ширини. В крайна сметка резултата след 2 месеца ще е идентичен - от лично моя гледна точка.

                        Или 70% ще са се ваксинирали, и 30% ще са изкарали вируса или ще си стоят ваксинираните под 20% а останалите ще изкарат вируса. И тъй като не ми е моя работа да им давам акъл на непознати параноици, като искат да си рискуват живота да си го рискуват. В крайна сметка от лично моя гледна точка се стига до един и същ резултат - пандемията ще изчезне.
                        Правиш грешни предположения - например, че смъртността на ковид грипа е висока, и че смъртността от ваксините е ниска. И двете ти предположения са грешни, защото статистиката директно се контролира от СЗО и компания. И точно тук опираме до въпроса за акъла - направи си ай кю тест и ще видиш в какво положение си. Досега умен ваксър не съм видял. Например ония ден от CDC на САЩ признаха, че писиар теста е фалшив - оттам нататък цялата пандемия става една голяма лъжа. Това нещо беше ясно видимо за всеки интелигентен човек още в началото на пандемията, но изглежда ваксърите дори сега не могат да разберат елементарни неща. Ако искаш ще ти постна линкове към мед проучвания за ваксините срещу корона вируси - всички опитни животни са измрели и това го имаше публикувано в медицински списания, ама иначе ваксърите били вярвали на науката - на коя наука - тази от телевизора ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          https://archive.is/066JQ#selection-728.0-728.2

                          Иначе вчера опитах да си купя сертификат и ми поискаха 3 бона на глава. Ако бях сам да ги прежаля, ама за цялото семейство излиза солено. Инфлацията и тук удари. Ще чакам примоция.
                          Не се занимавай с глупости, прочети за намагнетизираните протеини, скоро ще обяват, че ваксинираните могат да се проверяват със специални детектори и ще те хванат рано или късно, после не се знае в какво ще те обвинят, че си биологично оръжие например гледай мача, тази зима ще им се разкаже играта и стадото ще свърши черната работа.

                          Коментар


                          • Vaccinated individuals could have higher levels of virus and infect others amid the surge of cases driven by the delta variant
                            https://archive.is/066JQ#selection-728.0-728.2

                            И у нас беше забавно тия дни - завчера баш епидемиологът Кожухарова - Срам ме е да кажа какъв е процентът на ваксинираните медици https://www.youtube.com/watch?v=EoSgpgTSaK0

                            И веднага от Бялата мафия вдигнаха бройката - 53% от българските медици вече са ваксинирани. https://segabg.com/hot/vaksiniranite...-uvelichili-53

                            Но за вярата на доброволно ваксиниралите се бронебойни куршуми няма и горното няма как да хване дикиш при тях. Вяра с факти не се бори.

                            Иначе вчера опитах да си купя сертификат и ми поискаха 3 бона на глава. Ако бях сам да ги прежаля, ама за цялото семейство излиза солено. Инфлацията и тук удари. Ще чакам примоция.
                            Last edited by X_Y; 29.07.2021, 08:41.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Разбирам от компютърни невронни мрежи и много добре знам какво се случва, когато се изгуби информацията за връзките между клетките, както и теглото на коефициентите. Ами мрежата просто губи обучението си, и трябва да се преобучава отново. Тоест възрастни хора ще станат с разсъждения като на деца, и ще са нужни много години, за да възстановят интелектуалния си статус.

                                Точно същото се случва и тука във форума - виждам хора с детски разсъждения.
                                Ти има ли от нещо да не разбираш?

                                Коментар

                                Working...
                                X