IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Въпросният индивид е точно това плюс, че е абсолютно дърво

    Иначе лошо няма да се говори с малко по-нормални антивъксъри, при които има някаква мозъчна дейност

    Виж в тази група каква психария е https://m.facebook.com/groups/490802...eferrer=search

    Тукашните герои изглеждат като олицетворение на нормалността

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

      Това е научно доказано - щом не мислят като теб, гарантирано са тъпи. Доказано е от същите експерти, които доказаха че "ваксините" са безопасни и ефективни.
      Това е вид фашизъм, но всъщност е малко по-добър вариант, защото има някаква надеждица. В случая няма мисъл, а вяра. Вяра, която напълно противоречи дори на бая изкривените официални данни. Едно време имаше едни такива фенове на Костов.
      Last edited by X_Y; 01.08.2021, 10:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

        Това е научно доказано - щом не мислят като теб, гарантирано са тъпи. Доказано е от същите експерти, които доказаха че "ваксините" са безопасни и ефективни.
        В общи линии е точно така

        Коментар


        • Въпросният индивид е точно това плюс, че е абсолютно дърво

          Иначе лошо няма да се говори с малко по-нормални антивъксъри, при които има някаква мозъчна дейност

          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          Тренирам, възприемам разговора с антиваксъри като добро упражнение. Те са в общи линии представителна извадка на по-тъпата част от обществото, с която в общи линии не общувам реално. Така че тази тема е добър терен. Иначе в групите за антиваксъри във фейсбук, според мен едновременно са клинично луди и тъпи и в общи линии много нива под тукашните герои и там никакъв разговор не става.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

            Тренирам, възприемам разговора с антиваксъри като добро упражнение. Те са в общи линии представителна извадка на по-тъпата част от обществото, с която в общи линии не общувам реално. Така че тази тема е добър терен. Иначе в групите за антиваксъри във фейсбук, според мен едновременно са клинично луди и тъпи и в общи линии много нива под тукашните герои и там никакъв разговор не става.
            Това е научно доказано - щом не мислят като теб, гарантирано са тъпи. Доказано е от същите експерти, които доказаха че "ваксините" са безопасни и ефективни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Моята мацка знаеш ли какво ми вика, абе какво си губиш времето да обясняваш нещо на някакви българи...

              Направо ме убива

              Тренирам, възприемам разговора с антиваксъри като добро упражнение. Те са в общи линии представителна извадка на по-тъпата част от обществото, с която в общи линии не общувам реално. Така че тази тема е добър терен. Иначе в групите за антиваксъри във фейсбук, според мен едновременно са клинично луди и тъпи и в общи линии много нива под тукашните герои и там никакъв разговор не става.

              Коментар


              • Моята мацка знаеш ли какво ми вика, абе какво си губиш времето да обясняваш нещо на някакви българи...

                Направо ме убива

                Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                И Терзиев следващия път като ти хрумне че много схващаш нещо поеми си дъх, помисли седмица или две и може и да ти се появи в съзнанието, колко много не схващаш нищо. Честно направо ти се чудя как до сега не си фалирал пет шест пъти с такава неспособност за мислене. Но може би играта само на демо те спасява

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                  Би ли обяснил по прост начин как моето неваксиниране се отразява на потенциалното разболяване на твоите родители? Или пък твоето неваксиниране?
                  Ще им издишаш техния въздух и те няма да могат да дишат и трябва да ги интубират
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                    Сигурно има хора на които им е все едно ако се разболеят родителите им, но на мен не ми е все едно.

                    Би ли обяснил по прост начин как моето неваксиниране се отразява на потенциалното разболяване на твоите родители? Или пък твоето неваксиниране?

                    Коментар


                    • Песента на деня. От концерт в страната на седмицата. Новозаразените са 75% от намушканите. А армията пази заради 9 новозаразени. Новото нормално.

                      https://www.youtube.com/watch?v=FuoWykVNwyI

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                        Пак искам да обърна внимание на медийната манипулация с примера, който даваш.

                        Първо: за 3 случая в 8 милионна страна - такова крещящо заглавие?
                        Допълнително - не е казано, че са умрели ОТ коронавирус (това никой читав патоанатом няма да подпише), а само че са били С коронавирус.

                        Второ: проста логическа задача:
                        Възможни са само две състояния - ваксиниран и неваксиниран. От трима единият е неваксиниран. Какви са другите двама, щом като за тях не казват, че са неваксинирани? - явно и несъмнено са ваксинирани. Друг извод не е възможен.
                        И, гледай ти, медията заостря вниманието на единия неваксиниран... Като здравият разум казва, че трябва да заострят вниманието именно на ваксинираните умрели, щото нещо не е наред тогава с цялата им ваксокампания.



                        Вече втора година медийните лъжи в полза на коронаистерията и ваксопропагандата в така наречения развит свят са във всякакъв вид, невиждано масови и най-безобразни!
                        Мани ами са и толкова очоизвадно фалшиви - има няма ХИЛЯДИ ПЪТИ и пак хващат декиш сред овцете. А ефекта се върти около кръглата нула
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Не човек , народът страшно опростя , 30-ина години активни мероприятия по въпроса ... тепърва ще ражда резултати ..
                          Аве и аз така мислих до преди три четири лета, но ми се наложи да работя в една от кулите на цариградско и да минавам през "обучение". Знам и на сина в училище как ежегодно им правят ден на розовата тениска, а едни хора с ... нетрадиционна ориентация (http://voxtua.org/en/what-we-do/) обикалят стаите и им предлагат безплатни обучения и им дават диплома "от американското посолство" - техни думи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                            Taка е по CNN. В реалността обаче е друго. Ето кратко съобщение за жертвите в Израел преди два дни. С големи букви пише че един е бил здрав и прав антиваксър, а за другите двама ни гък, ни стон. Що ли?

                            Лош ден. Вместо 1:1000, 2:1.


                            Пак искам да обърна внимание на медийната манипулация с примера, който даваш.

                            Първо: за 3 случая в 8 милионна страна - такова крещящо заглавие?
                            Допълнително - не е казано, че са умрели ОТ коронавирус (това никой читав патоанатом няма да подпише), а само че са били С коронавирус.

                            Второ: проста логическа задача:
                            Възможни са само две състояния - ваксиниран и неваксиниран. От трима единият е неваксиниран. Какви са другите двама, щом като за тях не казват, че са неваксинирани? - явно и несъмнено са ваксинирани. Друг извод не е възможен.
                            И, гледай ти, медията заостря вниманието на единия неваксиниран... Като здравият разум казва, че трябва да заострят вниманието именно на ваксинираните умрели, щото нещо не е наред тогава с цялата им ваксокампания.



                            Вече втора година медийните лъжи в полза на коронаистерията и ваксопропагандата в така наречения развит свят са във всякакъв вид, невиждано масови и най-безобразни!
                            Last edited by chan_tura_naga; 31.07.2021, 22:34.

                            Коментар


                            • И Терзиев следващия път като ти хрумне че много схващаш нещо поеми си дъх, помисли седмица или две и може и да ти се появи в съзнанието, колко много не схващаш нищо. Честно направо ти се чудя как до сега не си фалирал пет шест пъти с такава неспособност за мислене. Но може би играта само на демо те спасява

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Божке, не съм вярвал, че баш в този мижав форум ще се води такава нелепа, елементарна, некомпетентна и до безобразност лъжлива пропаганда. Явно инструкцията е по някакъв начин да се съчетае русофобията с ковидиотията. Напомня ми по безобразие рефренът, че Русия е виновна за бежанците в Европа.

                                ДАННИТЕ: https://coronavirus.jhu.edu/data/mortality

                                В допълнение РФ ПЪРВИ създадоха използваема ваксина.
                                Създадоха първи, но и там са такива идиоти населението като в България и са под 20% ваксинирани, пак като в България. И както в момента има рекорда смъртност в Русия на ден от началото на пандемията, нищо чудно скоро и нашите антиваксъри да последват руския пример

                                Коментар

                                Working...
                                X