IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Обърнете внимание на една тенденция при смъртните случаи от ковид - вече не са само "дъртите". От 43 починали вчера, 16 са между 40 и 60 годишни, 3 са под 40!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Ха ха ха Матейко да се извини!!!!?????Ти май сънуваш
      Всички грешим, а в тази меркетингова промивка навсякъде от всеки ъгъл в полза на ваксините е нормално дори умен човек да бъде заблуден и излъган....Дори и такъв на следващото ниво след умен като Матеев :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

        A това все пак е стопроцентов фейк
        Разбира се че е фейк... Този дори пауърпойнт не може да ползва.... Ще ми чертае на некви листа. Ясно е че познанията му са от миналият век...., а технологиите на иРНК ваксините е от бъдещето....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Благодаря за линка.
          Видеото е както каза автора му видеото на годината....,поне за нас по-необразованите, както и предните 2....

          Матеев , отдели 2 часа и изгледай тези 3 видеа. Вместо да спамиш и ОТКЛОНЯВАШ темата с цел да се размие същественото / елементарен похват/След това ако наистина си човека за който се представяш е редно да се извиниш за нещата които писа последните няколко месеца.

          Това не променя , че е възможно да си взел правилно решение за СЕБЕ си да се ваксинираш било поради възраст, тегло, здравословни проблеми и т.н. поставяйки те в много рискова група от вируса .... За останалите обаче бъди така добър да разбереш тяхната изходна позиция правилно през призмата на тези 3 видеа направени от неслучайни хора....
          Ха ха ха Матейко да се извини!!!!?????Ти май сънуваш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
            Който още не е разбрал защо е толкова "важно" преболедувалите да се "ваксинират" с експерименталните отрови:

            RED CROSS AND DONATING CONVALESCENT PLASMA
            https://www.bitchute.com/video/elbob8Kn2uSO/
            Благодаря за линка.
            Видеото е както каза автора му видеото на годината....,поне за нас по-необразованите, както и предните 2....

            Матеев , отдели 2 часа и изгледай тези 3 видеа. Вместо да спамиш и ОТКЛОНЯВАШ темата с цел да се размие същественото / елементарен похват/След това ако наистина си човека за който се представяш е редно да се извиниш за нещата които писа последните няколко месеца.

            Това не променя , че е възможно да си взел правилно решение за СЕБЕ си да се ваксинираш било поради възраст, тегло, здравословни проблеми и т.н. поставяйки те в много рискова група от вируса .... За останалите обаче бъди така добър да разбереш тяхната изходна позиция правилно през призмата на тези 3 видеа направени от неслучайни хора....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
              RED CROSS AND DONATING CONVALESCENT PLASMA
              https://www.bitchute.com/video/elbob8Kn2uSO/
              A това все пак е стопроцентов фейк

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                "... Still, Thålin and other researchers stress that
                deliberate infection among unvaccinated people would put them at significant risk of severe disease and death, or the lingering, significant symptoms of what has been dubbed Long Covid.
                The study shows the benefits of natural immunity, but “doesn’t take into account what this virus does to the body to get to that point,” says Marion Pepper, an immunologist at the University of Washington, Seattle. COVID-19 has already killed more than 4 million people worldwide and there are concerns that Delta and other SARS-CoV-2 variants are deadlier than the original virus."

                Антиваксъри, намерете си болни от КОВИД и се заразете от тях
                Не сме искали да се заразяваме насила, но прекарахме Ковид(ваксини нямаше). Кой е имал желание за естествен имунитет и се е заразил нарочно? Да, ама имало последствия. Е, и? Какво да направим постфактум? А, сетих се. Да отричаме, че преболедувалите могат да изграждат имунитет.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Така разсъждават и крадците. Обидени са на цялото общество, че не им позволява да си крадат на воля когато си поискат и каквото си поискат. Те също си мислят, че цялото общество са стадо овце, които трябва да бъдат стригани.

                  Така разсъждават и убийците .....
                  Така разсъждават и егоистите .....
                  Така разсъждават и нарцисистите .....

                  Вие от кои сте?
                  Евтино, наивно, манипулативно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                    За мен едно от основните неща в тази "пандемна" история е грубото потъпкване на основни човешки свободи, най-вече тази на придвижване (то ест силово налагане на частичен или пълен тъмничен режим) – без никаква полза и съответно нужда от здравна гледна точка. Трябва да добавя, че е не само без полза, а е и с голяма вреда за здравето, икономиката и обществото.

                    Но най-важното за мен е това, че видях какъв грамаден процент от двукраките са овце, а не хора с минимума човешко достойнство, нужен, за да се смяташ човек.
                    Това узакони в мен мизантропията ми, в която се съмнявах в малка степен преди "пандемията". Даже и това малко съмнение изчезна и сега съм сигурен в овчедушието и свинщината на повече от 95% от двукраките (да ме прощават животните – те са много по-достойни същества).
                    Така разсъждават и крадците. Обидени са на цялото общество, че не им позволява да си крадат на воля когато си поискат и каквото си поискат. Те също си мислят, че цялото общество са стадо овце, които трябва да бъдат стригани.

                    Така разсъждават и убийците .....
                    Така разсъждават и егоистите .....
                    Така разсъждават и нарцисистите .....

                    Вие от кои сте?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение



                      Tова го правеха предимно доктори в началото. В момента антиваксърите са предимно прекарали грип и без желание да експериментират с принудително иглолечение. Мислех че е очевидно, но за дебилите май не е.
                      За мен едно от основните неща в тази "пандемна" история е грубото потъпкване на основни човешки свободи, най-вече тази на придвижване (то ест силово налагане на частичен или пълен тъмничен режим) – без никаква полза и съответно нужда от здравна гледна точка. Трябва да добавя, че е не само без полза, а е и с голяма вреда за здравето, икономиката и обществото.

                      Но най-важното за мен е това, че видях какъв грамаден процент от двукраките са овце, а не хора с минимума човешко достойнство, нужен, за да се смяташ човек.
                      Това узакони в мен мизантропията ми, в която се съмнявах в малка степен преди "пандемията". Даже и това малко съмнение изчезна и сега съм сигурен в овчедушието и свинщината на повече от 95% от двукраките (да ме прощават животните – те са много по-достойни същества).

                      Коментар


                      • Който още не е разбрал защо е толкова "важно" преболедувалите да се "ваксинират" с експерименталните отрови:

                        RED CROSS AND DONATING CONVALESCENT PLASMA
                        https://www.bitchute.com/video/elbob8Kn2uSO/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                          Те ти дават основите на знанието. Само с основите не можеш да направиш ваксина, но без тях – още повече не можеш.

                          Докато основите остават валидни, всичко, което противоречи на тях или отвежда встрани, трябва да се нарича лъжа.
                          Какъв човек трябва да си , ако си специалист в тази област и твърдиш тези ЛЪЖИ... Имаше дори някои форумни колеги работещи в близки сфери, които ги твърдяха като това че мутациите че се предизвиквали от неваксинираните , а не от ваксинираните. Пишеха тези лъжи , които са основни неща за всички научни направления в тази посока разчитайки на незнанието на нас непрофесионалистите в сферата. Няма как да не са знаели, че лъжат след като това е основата и идва въпроса що го правеха....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение



                            Tова го правеха предимно доктори в началото. В момента антиваксърите са предимно прекарали грип и без желание да експериментират с принудително иглолечение. Мислех че е очевидно, но за дебилите май не е.
                            Разбира се че е , но като са платени трябва да заработват надника....Почти няма страна / освен Китай, НЗ и Австралия и подобни поради мерките/ с под 50% прекарали вируса ...След това дали са останали неваксинирани или са се ваксинирали резултата при среща с вируса е ясен.
                            И едно топ инфо от видеата базирано на изследвания разбира се.
                            Относно дългосрочността на естественият имунитет и силата му.... Начи болните от САРС преди 20 години ИМАТ имунитет срещу сегашният ковид.... при само 80% еднакъв вирус, а сегашните мутации променят вируса с 0.3% примерно.... Антитела ала бала, но за вирусите се оказва че по-важен е клетъчният имунитет / Т клетките/ , който е до живот в случая със САРС вирусите. И затова БЪРЗАТ да ваксинират всички предизвиквайки мутации избягващи ваксиналният имунитет....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                              Питай специалистката от Фейса на Боби какво ще ти каже...Нещо като гимназиалните ти знания нищо не струват.... и айде с тях да направиш иРНК ваксина....
                              Те ти дават основите на знанието. Само с основите не можеш да направиш ваксина, но без тях – още повече не можеш.

                              Докато основите остават валидни, всичко, което противоречи на тях или отвежда встрани, трябва да се нарича лъжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                                Потресен съм!

                                Тези неща ги пише в учебниците от преди повече от 50 години.

                                На това, че естественият имунитет е много по-добър от ваксинационния, са ме учили още в час по биология в гимназията (без да омаловажават важността на ваксинирането за истински-опасни болести).

                                Това е "А и Б" в биологията.

                                Споменавам го едва ли не във всеки свой пост по различни начини; по някой път крещя и псувам с надеждата да ме чуят (и ме трият, съответно )


                                И сега изведнъж – "съвременни изследвания разкриха“... Потресен съм...

                                Е, хубавото е, че вече няма да изглеждам голословен по въпроса.
                                Питай специалистката от Фейса на Боби какво ще ти каже...Нещо като гимназиалните ти знания нищо не струват.... и айде с тях да направиш иРНК ваксина....
                                Естественият имунитет полиран / пак на принципа на мутациите и оцеляващите организми в битката с вирусите/ милиони години почти винаги ще бъде по-добър от какъвто и да е ваксинален имунитет придобит чрез подобни технологии с няколко години история и никаква представа за действията и последствията от тях / например преди 6 месеца се твърдеше, че имунитета от тях щял да е поне година, сега се оказа 6 месеца....Нямат към момента НИКАКВА представа кое как работи, колко и защо... След тестовете с милиарди хора за 5-10 години ще знаят много повече, но пак ще са далеч от естественият имунитет/
                                Разбира се горното се отнася за несмъртоносни вируси като този и не за ваксини на принципа на утрепани вируси / цели с всички части, а не отделни отрязъци от тях като само спайка/ При смъртоносни и наистина опасни вируси с които организми не може да се справи сам без подготовка е съвсем нормално да се ползва ваксина от НОРМАЛЕН тип. Например за жълта треска ...аз и жена ми сме ваксинирани за нея....

                                ПП Всеки платен слабоумник защитаващ ситуацията в момента след като изгледа двете видеа на екс шефа на Пфайзър и на Малоун трябва да се скрие в миша дупка и да поиска десеторен хонорар и да се моли да няма Нюрнберг 2....И фашистите в началото са си мислели, че ще им се размине....

                                Коментар

                                Working...
                                X