IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
    Абе, евтино - евтино... Колко да е евтино? За теб всичко е евтино! И жилищата във Франция са евтини, но ако има кой да ти ги направи, а ти само "да се събуеш и да влезеш"...
    Пълна аналогия с жилището на твоята съпруга... Погледнато отстрани, през твоя поглед - всичко е евтино.
    Вив, ля Франсъ! Вив ма фаммъ! Вив ля фамийъ!
    Мунчо пак се обади

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


      Тези също са добре, но имат зъб на Драги
      Кажи на Копейкин да вземе да организира и той едно фейк-шествие
      Евтино ще му излезе

      Абе, евтино - евтино... Колко да е евтино? За теб всичко е евтино! И жилищата във Франция са евтини, но ако има кой да ти ги направи, а ти само "да се събуеш и да влезеш"...

      Пълна аналогия с жилището на твоята съпруга... Погледнато отстрани, през твоя поглед - всичко е евтино.

      Вив, ля Франсъ! Вив ма фаммъ! Вив ля фамийъ!

      Коментар



      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Бях се уплашил че е ритнала камбаната, ама щом вие казвате, вече съм спокоен.
        Надявам се и тези също да са добре- https://www.facebook.com/bobi123456/...94297405166466
        Тези също са добре, но имат зъб на Драги
        Кажи на Копейкин да вземе да организира и той едно фейк-шествие
        Евтино ще му излезе

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


          Имаш ли болежки-от вярната страна на ТРЕВИЧКИТЕ си
          Иначе моите годинки не са много и затова умората не е присъща, но пък ковида си е основателна причина. Да сме живи и здрави ще мине.
          Пожелавам на всички в темата без значение от коя страна на ваксина-бариерата са, да сте здрави.

          Не се гипсирай!Няма да се случи нещо повече от това, което има да става! Проверено е от по-дъртите от теб!

          И майка ми това казва и не иска да се ваксинира, още от март 2020…, когато официално "Бърза помощ" я "отписаха"... Ама си е жива и в движение..., да де - понаболява я тук-там, но мъдро се произнася. че това било (можеш ли да се сетиш?...).... Няма да ти дойде на ум, че било от... годинКИТЕ. .

          А ти пък си бил...млад... Че, колко пък да си млад?
          На 15… 16...20 - това са младите... Нагоре вече са... чичаци..., ОПССС - това беше за друга тема, май ..

          Живот и здраве!

          И да сме доволни, че тук и там ни понаболява нещо! ))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            да ти препоръчам нещо като гледаш към небето и видиш самолет да оставя следи
            Склад военни, ловни и туристически облекла и аксесоари. (armybg.com)

            истерията покрай ваксините ми напонмя на трейлс-сагата, но с много повече подръжници
            С разликата, че кемтрейлса лови конспиративно настроените и информиращите се от Интернет, а при Ковид боц-а основните противници на цирка са критично мислещи, интелектуалци, анализатори, журналисти и най-вече медицински лица.

            Иначе и на мен ми е малко тъпо, че сред антиКовидВаксърите седи и всякаква паплач - Бареков, Костя Копейкин, ония, които мислеха, че норвежците ще им крадат децата с вагони от "Подуене" и прочее.

            Ама какво да се прави - ако сериен убиец твърди, че столицата на Германия е Берлин, значи съм на едно мнение със серийния убиец.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              да ти препоръчам нещо като гледаш към небето и видиш самолет да оставя следи
              Склад военни, ловни и туристически облекла и аксесоари. (armybg.com)

              истерията покрай ваксините ми напонмя на трейлс-сагата, но с много повече подръжници

              Приятел. много си назад с матРиала! Лично съм опровергал първият, който ТУК пишеше за "следите" от самолетите, които "били пръскали отгоре", без да свързва температурата на газовете на изхода от газовата турбина - над 600 градуса, с температурата на въздуха горе.

              Така, че - запази "иронийката" си за някой, който няма понятие от топлинни двигатели и техническа термодинамика...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                Ми то, човек като трупа годинките - да не мислиш, че няма да чувства умора?

                Майтапчия!

                Тук и там ЩЕ те боли, разбира се, но това ще бъде вярната индикация, че си ОТ ПРАВИЛНАТА СТРАНА на ТРЕВИЧКИТЕ!

                Имаш ли болежки-от вярната страна на ТРЕВИЧКИТЕ си
                Иначе моите годинки не са много и затова умората не е присъща, но пък ковида си е основателна причина. Да сме живи и здрави ще мине.
                Пожелавам на всички в темата без значение от коя страна на ваксина-бариерата са, да сте здрави.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                  По-сигурно е, ако се придържаме към "сериозната" информация за "чувалите с ... трупове", нали?
                  ...за паникьори - ваксъри говорим, нали?
                  да ти препоръчам нещо като гледаш към небето и видиш самолет да оставя следи
                  Склад военни, ловни и туристически облекла и аксесоари. (armybg.com)

                  истерията покрай ваксините ми напонмя на трейлс-сагата, но с много повече подръжници
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Днес направих снимка на бял дроб и си пуснах кръвни изследвания да видим какво ни е донесъл дядо Ковид.
                    Резултата е следния ниски еретроцити и тромбоцити/ама аз съм си с анемия, не е причина ковида/
                    Д-Димер-а / това е за съсирването на кръвта/ 0.73 при максимална референтна стойност 0.5.
                    Снимката на бял дроб показва двустранна интерстициална пневмония.
                    Ще ходя и при пулмолог за да видим как се лекуват тези последствия.
                    Днес докато се лутах по болници и лаборатории установих, че умората е станала по-лесна.

                    Ми то, човек като трупа годинките - да не мислиш, че няма да чувства умора?

                    Майтапчия!

                    Тук и там ЩЕ те боли, разбира се, но това ще бъде вярната индикация, че си ОТ ПРАВИЛНАТА СТРАНА на ТРЕВИЧКИТЕ!

                    Коментар


                    • NoVaxx Jokovic новото име на Джокера

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        паника, хипервентилация....и оо ужаст за паникьорите антиваксъри

                        ПП спри да се излагаш с тия глупости от фейса, който са за нивото на Мечо и Марулка (герои от тубата)

                        По-сигурно е, ако се придържаме към "сериозната" информация за "чувалите с ... трупове", нали?

                        ...за паникьори - ваксъри говорим, нали?

                        Коментар


                        • Бях се уплашил че е ритнала камбаната, ама щом вие казвате, вече съм спокоен.

                          Надявам се и тези също да са добре- https://www.facebook.com/bobi123456/...94297405166466

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Слабо Намери друг фейк

                            СЕСТРАТА, КОЯТО ПРИПАДНА СЛЕД ИМУНИЗАЦИЯ:
                            СЛУЧАЯТ НЕ Е СВЪРЗАН С COVID-ВАКСИНАТА


                            Една от главните медицински сестри в американската болница CHI Memorial, намираща се в Чатануга, щата Тенеси, припадна секунди след като получи доза от ваксината срещу Covid-19 на Pfizer/BioNTech. Инцидентът бе излъчен на живо и се случи, докато Тифани Доувър даваше интервю пред местни телевизии, а потребителите в социалните мрежи изразиха безпокойство относно сигурността на препарата.

                            В четвъртък медиците в Чатануга станаха едни от първите американци, имунизирани срещу коронавируса. Сред тях бе и Доувър, която е мениджър и обясни пред телевизиите колко е развълнувана, че екипът ѝ получава ваксината. „Ние работим в Covid-отделението, така че моите колеги ще приемат възможността да се ваксинират първи“, каза тя. В същото време обаче спря да говори и, хващайки се за главата, сподели, че се чувства замаяна. Секунди след това Доувър падна на земята, а лекарите на място се притекоха да ѝ окажат медицинска помощ.

                            Скоро след това тя се възстанови, успя да се изправи и отново застана пред репортерите, предаде Newsweek. „Просто ме удари изведнъж, усетих го. Почувствах се малко дезориентирана, но сега съм добре. А болката в ръката ми изчезна“, сподели медицинската сестра пред WTVC.

                            Тя добави още, че често изпада в такова състояние и припада, когато почувства болка. Каза, че не е изненадана, че е загубила съзнание след получаването на ваксината.

                            „Имам история, свързана със свръхвисока вагусна реакция на организма (б.а. – свързана с вагусния нерв) и мога да припадна от всякаква болка – ако отрежа надълбоко нокътя си или ако ударя малкия пръст на крака“, обясни Доувър. Не е ясно защо лекарите са ѝ позволили да застане пред камерите, знаейки за симптомите ѝ, като най-вероятната причина е, че е главната сестра в отделението.

                            Вагусната реакция е отговор на организма, който се появява след стимулация на вагусния нерв, или „блуждаещ нерв“, който започва от мозъка и стига до коремните мускули. Има няколко фактора, които отключват тази реакция на тялото и един от тях е болката. Когато организмът създаде подобен отговор, човек може да изпита чувство на замаяност, гадене и да загуби съзнание.

                            Лекарите от болницата в Тенеси съобщиха, че подобни реакции са се случвали и на хора, получавали други ваксини, а инцидентът не е свързан конкретно с препарата на Pfizer/BioNTech. „Няма причина да си мислим, че причината е точно тази ваксина“, каза д-р Джеси Тъкър, директор на интензивното отделение в CHI Memorial.

                            Американският център за контрол и превенция на заболяванията (CDC) съобщава, че около 3% от мъжете и 3,5% от жените са припадали поне веднъж в своя живот. Загубата на съзнание е резултат от намаления поток на кръв към мозъка и често причините за това са различни болки. CDC казват още, че са получавали много оплаквания от хора, които припадат след получаване на която и да е ваксина – HPV, MCV4 или TDap (против тетанус). Съставките на тези препарати са напълно различни, което кара учените да направят заключение, че загубата на съзнание по принцип е причинена от самия ваксинационен процес.

                            Американският регулатор FDA потвърди, че ваксината на Pfizer/BioNTech показва 95% ефикасност при предотвратяването на тежки форми на Covid-19 и създава солидна защита за организма. Над 40 хиляди души участваха в трета фаза на клиничните изпитания.

                            https://boulevardbulgaria.bg/article...ovid-vaksinata

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              паника, хипервентилация....и оо ужаст за паникьорите антиваксъри

                              ПП спри да се излагаш с тия глупости от фейса, който са за нивото на Мечо и Марулка (герои от тубата)
                              Last edited by bertram; 07.01.2022, 18:58.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Мале, мале.... като ви гледам "източниците на информация"!
                                Дърти магарета сте, а акъла ви е не като на подрастващ, ами като умствено изостанали...

                                По-долу от същия "автор" - Жан Виденов-единственият Български премиер от 1990 г. до днес, който има смелостта да откаже Плана Ран-Ът

                                Коментар

                                Working...
                                X