IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
    когато този "българин" - barbaron - ти каже "добър ден!" - вдигни очи нагоре, за да потърсиш слънцето.
    Daniela Gortcheva

    Един умник пита защо от ЕС не се били притеснявали, че в България сме били последни по доходи, а се били притеснявали, че сме последни по ваксиниране.

    Ами то има връзка между двете. Нарича се глупост и невежество.
    За каквито чалгаджии и политициси гласувате, такива ще ви управляват,
    а от това кой ви управлява зависи как ще живеете. И какви доходи ще имате. Като гласувате за простаци и престъпници, ще мрете от мизерия. Като не вярвате на науката, а на врачки и баячки, ще мрете от болести. Просто е и е логично.

    Освен това, докато сте последни по доходи, ЕС ви е предоставил правото да работите в други страни от ЕС, за да печелите според труда си.
    Но няма как да ви позволи да разнасяте зарази, понеже не сте ваксинирани.
    От ваксината ги е страх, а пият с шепи лекарства за щяло и нещяло, тъпчат се с хранителни добавки, щерките и жените им масово си инжектират ботокс.

    Чудовищна простотия, средновековно невежество и ниво по-зле от това в Третия свят.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

      Не, не... не бъдете толкова хитри - а ако стане така някои от ваксинираните да го пипнат, тях ще ги връщат ли? Според мен ваксинираните трябва да подпишат такава декларация, като в допълнение да се лишат от лечение за всички описани възможни странични ефекти от бодването. Откъде-накъде с осигуровките си ще им плащам първо ваксината, че после и лечението от това или онова?

      ПП. Ти (barbaron),не живееше ли в чужбина - кой от тоя форум, да ме вземат мътните, ти пречи за каквото и да било?

      УЖ barbaron живееШЕ във Франция (от 37 години - по негова информация - и не вярвам да лъже), но...

      Вчера barbaron ни "информира" ТУК (разбирай - ДЕЗИНФОРМИРА), че местата в болницата на Русе били запълнени?!?

      Т.е. barbaron - същият той (barbaron) - след 37 години във Франция имаЛ надеждната информация - от НАД 2000 километра - да ни "ограмотява" за един град - край Дунав, в България.

      И ДРУГ колега тук го опроверга - с линк към точната информация за Русе. Информацията на barbaron - "от Франция" - оказа се - е НЕдостоверна, т.е. - заблуждаваща и лъжлива, т.е. - обслужваща тезата на barbaron.

      Извод: когато този "българин" - barbaron - ти каже "добър ден!" - вдигни очи нагоре, за да потърсиш слънцето.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Глупости - тези хора са умрели С ковид, а не от него, разберете го най-накрая.

        Апропо, винаги в такива моменти се сещам за онзи виц (може би щото съм на морето):

        Седя си на плажа, намазал съм се обилно с плажно масло и се побърквам от страх да не изгоря, щото около мен е пълно с ненамазали се
        Я па се сещам за тиа дет си фърлат боклуците през джама на колата. Мноо са кефят че немат боклуци в таратайката, че плюят и кашлят без маска, корави пичовИ.
        Last edited by X_Y; 01.09.2021, 17:17.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Подписвайте декларация, че като ви пипне ковид няма да ходите в болниците и да заемате там легла, апаратура и да анагажирате лекари и медицински персонал и си мрете вкъщи.
          Тогава няма да ни пречите."
          Не, не... не бъдете толкова хитри - а ако стане така някои от ваксинираните да го пипнат, тях ще ги връщат ли? Според мен ваксинираните трябва да подпишат такава декларация, като в допълнение да се лишат от лечение за всички описани възможни странични ефекти от бодването. Откъде-накъде с осигуровките си ще им плащам първо ваксината, че после и лечението от това или онова?

          ПП. Ти не живееше ли в чужбина - кой от тоя форум, да ме вземат мътните, ти пречи за каквото и да било?
          Last edited by perin; 01.09.2021, 17:15. Причина: послепис

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Много повече са умрели преждевременно или побъркали или самоубили от четене на жълти сайтове и врещене по форумите. Още повече от "профилактика" с ракия, ивермошенгин и бъз. Последните 7 дни ковид уби 350 българи. Повечето щяха да се спасят, ако имахме мерки и ваксинация.
            Глупости - тези хора са умрели С ковид, а не от него, разберете го най-накрая.

            Апропо, винаги в такива моменти се сещам за онзи виц (може би щото съм на морето):

            Седя си на плажа, намазал съм се обилно с плажно масло и се побърквам от страх да не изгоря, щото около мен е пълно с ненамазали се
            Last edited by X_Y; 01.09.2021, 17:08.
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

              Няма пълни болници и никога не е имало! Всеки който твърди обратното е лъжец, провокатор, платен пропагандатор или просто болен мозък загубил връзка с реалността.
              Tцъ, повтарям:

              това са trained community support volunteers, които ни обработват посредством hard-hitting emotional messaging с цел the perceived level of personal threat needs to be increased.

              https://www.gov.uk/government/publications/options-for-increasing-adherence-to-social-distancing-measures-22-march-2020

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                Колко души са умрели преждевременно заради мерките, а!?!? Това никой не казва. Психическите проблеми, които докараха на толкова много хора, защо за това не се говори, за увеличения брой самоубийства...... Госпожата, която си цитирал е твърде агресивна, което е черта на всички ваксинирани, пишещи във форума. Как виждаш ли ние, които не приемаме насилствено ваксиниране, защото е такова сме кретени, идиоти и т.н. Край мен има много хора, които се ваксинираха. На никого не съм казал, че е идиот. Просто това е негов избор, както и мой да не го направя. Не виждаш ли до къде ни докараха, до разделяне, до насъскване един срещу друг, до опит за принизяване на неваксинираните до ниво "ненужни" Нима ние не плащаме данъци, осигуровки и всички други законни налози, които плаща и въпросната госпожа с великото предложение да се откажем от мед. помощ при заболяване. Както вече е доказано и ваксинираните се разболяват и пренасят заразата. Който иска да се ваксинира, въпрос на личен избор
                Много повече са умрели преждевременно или побъркали или самоубили от четене на жълти сайтове и врещене по форумите. Още повече от "профилактика" с ракия, ивермошенгин и бъз. Последните 7 дни ковид уби 350 българи. Повечето щяха да се спасят, ако имахме мерки и ваксинация.

                Коментар


                • Понеже все ме обвиняват , че качвам проучвания само от Америка (то е защото съм платен от тамошните, както правилно се досетиха част от хората ) ето едно от Холандия/ Нидерландия. Публикацията все още не е минала научна рецензия. Изследвани са 24 706 човека ваксинирани с Pfizer, Moderna, Astra Zeneca и Johnson & Johnosn (Jansen). Сред тези 24 706 са установени 161 "пробива" (носителство на вируса повече от 2 седмици след втората (първата за J&J) доза). Всички 161 "пробива" са били с леко прекарване или асимптомни. При изследване на количеството вирус в носоглътката на "пробивите" се установява, че то е сравнимо с неваксинирани носители на вируса. Експерименти, обаче показват, че при ваксинираните "пробиви" вирусът има многократно по-ниска способност за репродуциране в сравнение с неваксинираните заразоносители. Авторите на проучването обясняват това с наличието на IgA неутрализирашщи антитела, вследствие на ваксината. Лично мое мнение, независимо какви данни се публикуват е, че ваксинираните безсимптомни хора няма как да предават зараза. Няма имунологична логика в това. Това проучване донякъде е в тази посока. И пак - нямам никаква идея да играя в посока , че хората трябва да се ваксинират. Ако искате. Това трябва да остане като лично решение. Аз просто информирам, подбирайки материали, които намирам за смислени. проф. Кюркчиев

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Видях на тази Горчева за пълните с Ковид болници, заради които няма места за другите болни... И ПАК искам да попитам:

                    КОИ СА ТЕЗИ ПЪЛНИ БОЛНИЦИ??? Коя - Пирогов ли, Александровска ли, МБАЛ Луковит ли?
                    Няма пълни болници и никога не е имало! Всеки който твърди обратното е лъжец, провокатор, платен пропагандатор или просто болен мозък загубил връзка с реалността.

                    Миналата година когато беше пикът на умрелите даже болниците бяха затворени и не пускаха никой. Много доктори излязоха в отпуск защото нямаха никаква работа. Много хора умряха от други болести. Никой не искаше да ги лекува. Други си умряха от страх да не се заразят със страшния вирус. Паниката и стресът не са за подценяване особено при старите хора и тези с депресии! Всеки ден да ти говорят от телевизора и радиото как всеки момент може да умреш не е шега работа. Разни генерали с черни униформи и да ти говорят как чувалите и хладилниците нямало да стигнат.....така че нека да не ги забравяме тези неща!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                      Чак пък безгранично... Не е ли малко много?

                      Казваш, че твоето мнение за "предпазването" ти от ваксините НЕ е безгранично? Така ли е, или греша? Може би вярваш безгранично във ваксините?

                      По същата логика аз вярвам БЕЗГРАНИЧНО на един шеф на Отделение за лечение на пациенти с коронавирус в Инфекциозна болница.

                      Ти на кого предлагаш да имам БЕЗГРАНИЧНО доверие? На един ваксиниран дилетант в областта на вирусологията (нарекъл се във форум "шокова терапия"), ИЛИ на доц. Мангъров, който всеки божи ден е в отделението на Инфекциозна болница - месеци наред???

                      Съобразявай се поне малко с реалностите в живота!
                      Last edited by X_Y; 01.09.2021, 16:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Видях на тази Горчева за пълните с Ковид болници, заради които няма места за другите болни... И ПАК искам да попитам:

                        КОИ СА ТЕЗИ ПЪЛНИ БОЛНИЦИ??? Коя - Пирогов ли, Александровска ли, МБАЛ Луковит ли?
                        Някъде я видях, преди години, и на видео.
                        Last edited by X_Y; 01.09.2021, 16:04.

                        Коментар


                        • Judge orders Ohio hospital to treat ventilated COVID patient, 51, with anti-parasite treatment Ivermectin after staff refused to give it to him despite prescription from a pulmonologist

                          Детайли тук: https://www.dailymail.co.uk/news/art...vermectin.html

                          Или с две думи: На съпругата се налага да прибегне до съдебно дело, което печели срещу болница в Охайо, за да даде някакъв шанс на съпруга си за лечение, защото болницата спазва единствено разпорежданията на CDC да не прави нищо, въпреки че има предписано лечение от известен пулмолог за пациента.

                          п.п. На болните от рак се дава възможност да изберат експериментално лечение, ама болните от Ковид нямат никакво право на избор, защото Пфайзер решават вместо тях - американците поне имат действаща правосъдна система.
                          Last edited by vgc; 01.09.2021, 16:06.

                          Коментар


                          • Видях на тази Горчева за пълните с Ковид болници, заради които няма места за другите болни... И ПАК искам да попитам:

                            КОИ СА ТЕЗИ ПЪЛНИ БОЛНИЦИ??? Коя - Пирогов ли, Александровска ли, МБАЛ Луковит ли?

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	240971423_4711981565487935_8465789801338287087_n.jpg
Views:	1
Size:	28.7 КБ
ID:	3799065

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                                Госпожата, която си цитирал е твърде агресивна, което е черта на всички ваксинирани, пишещи във форума. Как виждаш ли ние,
                                Даниела Горчева е от пачката на най-старите и най-продажните соросоиди.
                                Живее (избягала е) в Холандия от 1990-а и ми се струва, че има много мръсно бельо от социализма зад гърба си, та и досега слугува на новите господари, за да не я разкрият.

                                Де където се случи с годините да прочета нещо от нея, хваща ме гнус и ме обзема гняв от това, колко долни може да са двукраките.
                                Last edited by X_Y; 01.09.2021, 15:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X