IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


    Слаба ракия в сравнение с неизвестните последици от ваксините при децата. Ама все някой ще трябва да си ваксинира своите за да напредва медицинската наука. Тук като гледам май само Боби е доброволец

    Извини ме, ако спорен теб греша, но съм убеден, че НОРМАЛЕН родител - НЯМА КАК да стане доброволец в подобна ГНУСНА кампания!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      На кой протест
      Костя се опитва да яхне народния гняв. След се оказа, че ваксинираните боледуват и разнасят (от Омикрон даже май са по-засегнати), ЗС стана абсолютно безсмислен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Берти каша ти е в главата

        Децата щели да ги ваксинират щото били преносители

        Ако не си забелязал ваксинираните също са преносители

        Ако пак не си забелязал вече се говори за ваксиниране та да го изкараш по леко а не за да не се заразиш или и да не си преносител

        Та сега ми кажи след като децата го карат супер леко и ваксинирани или не ваксинирани пак ще са преносители, какъв е смисълът да се ваксинират?
        Ми няма да си признае че сбърка.Ще умре ама по гръб няма да падне.А е просто извинявайте подведох се и сбърках

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Много му пука на Бил Гейтс какви глупости са написали някакви си човекоподобни питекантропи
          https://dnes.dir.bg/comments/kralyat...?sort=approved

          Ваксинираните с три дози карат Омикрона леко.

          Неваксинираните - и те.

          Та така с конспирациите от фейса и вярата на човекоподобните в долни манипулации ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Много му пука на Бил Гейтс какви глупости са написали някакви си човекоподобни питекантропи
            Що не вървиш п си майчина дъртофелник спинозен...Или си оправи поведението или ше ти епм

            Коментар


            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
              Колеги, ще ходите ли на протеста на 12 януари?
              На кой протест

              Коментар


              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                Голям рев настана, Джокера го пуснали в концлагера
                Напълно нелогично и безумно решение. Браво на Ноле, че демонстративно отказва да участва в световната лудост и няма дори фалшива ваксина (която да му спести милион главоболия) ...

                ... но какъв тежък дебил трябва да си, за да забраниш на неваксинираните да ходят да работа и да направиш 6 ненужни локдауна за 2 години при слаба гъстота, топъл климат и географска отдалеченост, а после да дадеш на тенисист номер 1 да се появи на кортовете без ваксина?

                Впрочем Ноле ще го мятат ли немски овчарки по паважа и дронове ще го следят ли къде пазарува или ще го оставят намира?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  всеки си плаща за вярата във врачки, фейс, извънземни и теория на конспирацията.
                  бил гейтс горкия колко го отнася денонощно във фейса - чак не ми се ще да съм на негово място ако ще милиардите да ми ги дадат
                  Много му пука на Бил Гейтс какви глупости са написали някакви си човекоподобни питекантропи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    считам, че масово ваксинират децата не защото вируса ги засяга, а защото стават приносители.
                    затова ви казвах, че ако 'дъртите' се ваксинираме и падне смъртността - никой няма да закача децата.

                    аз все още считам, че всичко трябва е по желание и всеки си плаща за вярата във врачки, фейс, извънземни и теория на конспирацията.
                    бил гейтс горкия колко го отнася денонощно във фейса - чак не ми се ще да съм на негово място ако ще милиардите да ми ги дадат

                    обществото ни е слабо и разделено и болно - затова младите ни са навън и работят бачекри за 'овцете от запада', мрем като мухи и сме просто едно поле на което да си построят хамбарите мега-веригите.

                    идеята,че сме прочели нещо във фейса, което е истината е покъртителна!

                    ПП песи това не към теб, а по принцип към темата.
                    Берти каша ти е в главата

                    Децата щели да ги ваксинират щото били преносители

                    Ако не си забелязал ваксинираните също са преносители

                    Ако пак не си забелязал вече се говори за ваксиниране та да го изкараш по леко а не за да не се заразиш или и да не си преносител

                    Та сега ми кажи след като децата го карат супер леко и ваксинирани или не ваксинирани пак ще са преносители, какъв е смисълът да се ваксинират?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      считам, че масово ваксинират децата не защото вируса ги засяга, а защото стават приносители.
                      затова ви казвах, че ако 'дъртите' се ваксинираме и падне смъртността - никой няма да закача децата.

                      аз все още считам, че всичко трябва е по желание и всеки си плаща за вярата във врачки, фейс, извънземни и теория на конспирацията.
                      бил гейтс горкия колко го отнася денонощно във фейса - чак не ми се ще да съм на негово място ако ще милиардите да ми ги дадат

                      обществото ни е слабо и разделено и болно - затова малдите ни са навън, мрем като мухи и сме просто едно поле на което да си построят хамбарите мега-веригите.

                      идеята,че сме прочели нещо във фейса, което е истината е покъртителна!

                      ПП песи това не към теб, а по принцип към темата.
                      Берти, децата НЕ СА приносители. Тестовете в училищата го доказват. Сутринта директора на 119то, каза че от 11000 ( единадесет хиляди) теста 3 ( три) са положителни.
                      Няма такова нещо като асимптомни. Това беше на база един от първите случаи в Германия, където се оказа, че всъщност е имала симптоми заболялата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Доброволец за него, за децата му не е много сигурно каквото и да напише / евентуално други деца да са доброволците/
                        Берти в това направление е честен и шапка му свалям за което...
                        считам, че масово ваксинират децата не защото вируса ги засяга, а защото стават приносители.
                        затова ви казвах, че ако 'дъртите' се ваксинираме и падне смъртността - никой няма да закача децата.

                        аз все още считам, че всичко трябва е по желание и всеки си плаща за вярата във врачки, фейс, извънземни и теория на конспирацията.
                        бил гейтс горкия колко го отнася денонощно във фейса - чак не ми се ще да съм на негово място ако ще милиардите да ми ги дадат

                        обществото ни е слабо и разделено и болно - затова младите ни са навън и работят бачекри за 'овцете от запада', мрем като мухи и сме просто едно поле на което да си построят хамбарите мега-веригите.

                        идеята,че сме прочели нещо във фейса, което е истината е покъртителна!

                        ПП песи това не към теб, а по принцип към темата.
                        Last edited by bertram; 04.01.2022, 19:16.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Голям рев настана, Джокера го пуснали в концлагера

                          Коментар


                          • "Предстои да бъде актуализирана заповедта за влизане в страната, като хората, които пристигат у нас от страни, попадащи в „червената зона“, освен сертификат за ваксинация или преболедуване, следва да предоставят и отрицателен резултат от PCR тест, направен до 72 часа преди влизане в България, а в противен случай ще подлежат на 10-дневна карантина."

                            Те на това се вика "след дъжд качулка".
                            Засилва се контролът на влизането в България, но на този етап не се предвижда допълнително затягане на противоепидемичните мерки или въвеждането на...

                            Коментар


                            • Колеги, ще ходите ли на протеста на 12 януари?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Берти в това направление е честен и шапка му свалям за което...
                                Какво беще написал берти- че ще се ваксинира той за да предпази децата си нали?? Само че дали е помислил че щом него са излъгали- голям мислещ човек, то колко ли бързо ще набодат децата му

                                Коментар

                                Working...
                                X