IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Берти в това направление е честен и шапка му свалям за което...
    Какво беще написал берти- че ще се ваксинира той за да предпази децата си нали?? Само че дали е помислил че щом него са излъгали- голям мислещ човек, то колко ли бързо ще набодат децата му

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Вече имат естествен имунитет. Те децата по принцип нямат нужда от никакъв имунитет за тази настинка така или иначе де...За другите болести има изпитани през десетилетията лечения, както и ваксини евентуално. Бих разчитал на експериментално лечение като настоящото само ако децата ми са болни от нелечимо заболяване със смъртност 50% + и оставащи им месеци или айде година живот... Настинката за децата е само няколко дни течащ нос.... Има ли прилики ?
      За бог / с малка буква/ си говори с другите форумни колеги. Аз съм граовошопец при тва израснал в комунистическата среда /промит детски мозък/ и подобни гоУеми букви нямат общо със семейството ми....
      Всичко това са само празни приказки. Измисляш си че еди коя си ваксина не носи полза на децата ти, но за други нямаш възражения. Не вярвам и да си от тия особено малоумните които си лекуват децата със чайчета и чаршафи напоени с първак, щото бабите така казвали, или със хомеопатия, като са им болни децата. Изобщо, много ви разглези цивилизацията, само до преди 100 г. близо половината деца са умирали преди да навършат 5 години, щото "естествения имунитет" нещо не е сработил явно.
      И тука гледам някакви идиоти наричат лекарите убийци, щото били прекалявали със антибиотиците.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


        Слаба ракия в сравнение с неизвестните последици от ваксините при децата. Ама все някой ще трябва да си ваксинира своите за да напредва медицинската наука. Тук като гледам май само Боби е доброволец
        Доброволец за него, за децата му не е много сигурно каквото и да напише / евентуално други деца да са доброволците/
        Берти в това направление е честен и шапка му свалям за което...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
          И в тоя смисъл предпазването с дистанциране, заключване и свръххигиена ще имат, след години, много лоши последици за тези деца.

          Слаба ракия в сравнение с неизвестните последици от ваксините при децата. Ама все някой ще трябва да си ваксинира своите за да напредва медицинската наука. Тук като гледам май само Боби е доброволец

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Вече имат естествен имунитет. Те децата по принцип нямат нужда от никакъв имунитет за тази настинка така или иначе де...За другите болести има изпитани през десетилетията лечения, както и ваксини евентуално. Бих разчитал на експериментално лечение като настоящото само ако децата ми са болни от нелечимо заболяване със смъртност 50% + и оставащи им месеци или айде година живот... Настинката за децата е само няколко дни течащ нос.... Има ли прилики ?
            За бог / с малка буква/ си говори с другите форумни колеги. Аз съм граовошопец при тва израснал в комунистическата среда /промит детски мозък/ и подобни гоУеми букви нямат общо със семейството ми....
            Настинките, хремата, температурата са белезите, че децата изграждат имунитет. Така те растат здрави и устойчиви на милиардите вируси и бактерии с които се срещат. И в тоя смисъл предпазването с дистанциране, заключване и свръххигиена ще имат, след години, много лоши последици за тези деца.


            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Мда, виждаме, като ги "опазиш" от иглата и ги оставиш да разчитат на "естествен имунитет". Предполагам и за другите болести така, който оцелее, оцелее, каквото е рекъл Бог.

              Пич, я си помисли - как така оцеляваш от вирусиТЕ, за които не си се имунизирал - а от тях около нас е истинско гъмжило? И си жив, нали?

              ДА, оцеляваш и това е точно - благодарение на твоя ЕСТЕСТВЕНО ПРИДОБИТ ИМУНИТЕТ (БЕЗ кавички!)

              Преговори си нещата по Мангъров и няма да те боли глава! Гаранция!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Мда, виждаме, като ги "опазиш" от иглата и ги оставиш да разчитат на "естествен имунитет". Предполагам и за другите болести така, който оцелее, оцелее, каквото е рекъл Бог.
                Вече имат естествен имунитет. Те децата по принцип нямат нужда от никакъв имунитет за тази настинка така или иначе де...За другите болести има изпитани през десетилетията лечения, както и ваксини евентуално. Бих разчитал на експериментално лечение като настоящото само ако децата ми са болни от нелечимо заболяване със смъртност 50% + и оставащи им месеци или айде година живот... Настинката за децата е само няколко дни течащ нос.... Има ли прилики ?
                За бог / с малка буква/ си говори с другите форумни колеги. Аз съм граовошопец при тва израснал в комунистическата среда /промит детски мозък/ и подобни гоУеми букви нямат общо със семейството ми....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                  Мда, виждаме, като ги "опазиш" от иглата и ги оставиш да разчитат на "естествен имунитет".
                  Ooo Боби какво си се разпенявил още от началото на новата година? Да не би работодателят ти, да ти е съобщил преди малко официално, че няма да ти плаща вече здравната застраховка?
                  Така де с три игли в *****ка и смъртността при вас набодените литна с 40 процента зад океана. Ако не си наясно защо ти спират осигуровките моля заповядай да се просветиш: https://invesbrain.com/life-insuranc...se-aged-18-64/

                  Life Insurance CEO Says Deaths Up 40% Among Those Aged 18-64

                  ...

                  According to Davison, the majority of deaths being filed are not classified as due to Covid-19.
                  ...

                  А ако трудно вдяваш от финансови новини, моля заповядай и медицинската трактовка на информацията. Специално за теб съм ти подбрал изявление на професор Малоун по темата защото знам, че си му фен и си мислиш че след като Туитър му отрязаха акаунта никога повече няма да може да видиш негова публикация https://rwmalonemd.substack.com/p/wh...-experiment-on
                  What if the largest experiment on human beings in history is a failure?

                  A report from an Indiana life insurance company raises serious concerns.

                  ...
                  FURTHERMORE, we have also been living through the most massive, globally coordinated propaganda and censorship campaign in the history of the human race. All major mass media and the social media technology companies have coordinated to stifle and suppress any discussion of the risks of the genetic vaccines AND/OR alternative early treatments.

                  IF this report holds true, there must be accountability. We are not just talking about running over the first amendment of the Constitution of the United States and grinding it into the mud with an army of artificial intelligence-powered heavy infantry. This article reads like a dry description of an avoidable mass casualty event caused by a mandated experimental medical procedure. One for which all opportunities for the victims to have become self-informed about the potential risks have been methodically erased from both the internet and public awareness by an international corrupt cabal operating under the flag of the “Trusted News Initiative”. George Orwell must be spinning in his grave.

                  I hope I am wrong. I fear I am right.
                  Last edited by vgc; 04.01.2022, 16:30.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Безспорен факт. Най-голямата победа в живота ми ще е да опазя децата ми. Бих жертвал всичко материално буквално за да постигна това.
                    Мда, виждаме, като ги "опазиш" от иглата и ги оставиш да разчитат на "естествен имунитет". Предполагам и за другите болести така, който оцелее, оцелее, каквото е рекъл Бог.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                      Тука май само антиваксърите останахте да мелите едни и същи глупости и да се самонавивате как сте спечелили като сте се опазили от ИГЛАТА.
                      Все едно на някой му пука. Освен Барбарон по донкихотовски да пуска някоя статистика други не останаха.
                      Що бе и ти си тук

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        А, бе, че е сектант - сектант е. Мисълта ми е за неговия вътрешен плам и енергия да извърви този път. Това ме удиви - нещо, което днес много липсва. Не всеки може. Доктринално е пробит отвсякъде, макар и да носи белези на последовател на Учителя. Всяко учение си има своята доктрина, без която не може. Православието, което е нашата вяра, предоставя достатъчно добри възможности човек да осмисли света и да го разбере, пък и е подковано с 2000 години традиция. А този младеж ще пощипва оттук и оттам, ще бъде мъдър, но той и Дяволът е най-мъдрият след Господа.
                        Да, за силата да промени живота си съм съгласен. Не е лесно. Не знам и дали е планирал всичко от начало или просто му е писнало.... Все тая.
                        Проблема е че за тоз герой се пише в тази тема / не съм гледал мнението му за ваксината и няма да го направя/ и после ще четем писанията на Фончо, че всеки отказал ваксината с разумни доводи е плоскоземец/сектант за 4-ти км.... Този път не без основание, ако ползваме този момък за авторитет....:-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Да, има всички символи и атрибути на секта - облекло, праведно учение, молитви, символи правила, стъпала с мъдрости, последователи, нравоучения, промененото по попски гласче при молитва / що му е молитва на някой решил да живее природосъобразно ?!/ и т.н. 1000000% секта.
                          И да обществото ни е с безкрай много проблеми и несправедливости, така че го разбирам за неговото лично решение да се оттегли в пущинака и да живее с градинката и т.н. . Кой знае ако нямам близки, семейство и деца бих го разбрал още повече.... Вече нататък с агитацията / как никой не насилва/ и горните неща става ясно за какво става въпрос.
                          Има огромна празнина в религиозен план особено при нас след комунизма, трудностите на живота за обикновеният човек , сега вируса , покварени алтернативи както той обяснява / 50 лева за кръщене иначе в ада и беше/ има много добри шансове да направи секта с хиляди последователи.
                          Ама е извън темата , така че толкова от мен по тази. Който го кефи и на него най-доброто желая докато не стане въпрос за моите близки....:-)

                          ПП Бай Пеше, ква бедност кви 5 леуа...Секта братче....
                          А, бе, че е сектант - сектант е. Мисълта ми е за неговия вътрешен плам и енергия да извърви този път. Това ме удиви - нещо, което днес много липсва. Не всеки може. Доктринално е пробит отвсякъде, макар и да носи белези на последовател на Учителя. Всяко учение си има своята доктрина, без която не може. Православието, което е нашата вяра, предоставя достатъчно добри възможности човек да осмисли света и да го разбере, пък и е подковано с 2000 години традиция. А този младеж ще пощипва оттук и оттам, ще бъде мъдър, но той и Дяволът е най-мъдрият след Господа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Безспорен факт. Най-голямата победа в живота ми ще е да опазя децата ми. Бих жертвал всичко материално буквално за да постигна това.
                            Да, така е. Възрастните могат да правят всякакви глупости, но децата са невинни.
                            Какъв глупак трябва да е човек, че да се съгласи да му набодат или тестват децата без да има смисъл?
                            ​​​​​​

                            Коментар



                            • .
                              Кой разбрал - разбрал. BobyB отдавна е разбрал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                                Тука май само антиваксърите останахте да мелите едни и същи глупости и да се самонавивате как сте спечелили като сте се опазили от ИГЛАТА.
                                Все едно на някой му пука. Освен Барбарон по донкихотовски да пуска някоя статистика други не останаха.
                                Безспорен факт. Най-голямата победа в живота ми ще е да опазя децата ми. Бих жертвал всичко материално буквално за да постигна това.

                                Коментар

                                Working...
                                X