IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    За да не стигнем до това положение са необходими 2 неща - да няма резултат от изборите и да се удържи положението / под 25% ваксинирани/ до следващата есен. Тогава ще имаме вече 80% с естествен имунитет и вълните ще са езерни = няма основание за ваксинация.
    Ако по някакъв начин принудят 50% от хората да се ваксинират ще отчетат затихването на вълните като заслуга на ваксините и ще принудят и всички останали да се набодат след това....

    ПП Само да добавя - през живота си съм гласувал само 1 път. Сега ще бъде вторият.....За първи път има кауза за която си струва да гласувам.
    Виж че 3-тата вЪлна е вече мижава. всички следващи ще са затихващи и ще има локални избухвания само. Правителство до пролет НЯМА да имаме и не щото няма да има мнозинство - НИКОЙ не иска да обере пешкира, дори и чалгар като учиндолския
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Аз пък смятам,че не е честно с моите данъци да се плаща лечението на някви ,мислещи че имало чипове във ваксините и щели видиш ли дистанционно да ги управляват чрез 5G мрежата после.Щото били много важни и затова били ценни за Бялата мафия.И щото няма никакъви други начини да ги управлят ,а само чрез ваксиниране.

      Едно лечение на една такава е обикновено 3000-5000лв,а на тези в интензивното е от 10 000 лв нагоре и може да достигне доста ,доста повече.Докато една ваксина е само 15-20 евро.Някаква разлика в сумите забелязваш ли или ДА?

      А и да не забравяме ,че това , докато е на лечение с моите данъци,няма да ходи на работа,ще му плащат обещетение за безработица,после болнични и всичко това пак с моите данъци.Ами много често тези пациенти остават с травми за цял живот от Ковид и продължават да бъдат лекувани пак с моите данъци.

      Та къде ще идат повече данъците? За ваксини или за лечение ?
      Съгласен съм и с това и си прав. Редно е всеки сам да си плаща лечението. Та по тази линия не смятам че с моите данъци/здравни вноски трябва да се лекуват пушачи, пияници, катастрофирали и въобще всички разблели се от каквото и да било.
      Спирате ми плащането на здравните вноски и възстановявате каквото съм платил защото не съм го ползвал и ще се лекувам от Ковид и всичко останало от джоба си....:-)
      Също така не е лошо и всички други данъци/осигуровки които плащам да ми се спрат - а те са МНОГОцифрени да поясня.....
      Виж имаме пълно единомислие :-) Никой нищо да не плаща и сам да си се лекува, плаща обезщетения и т.н.

      И стига вече с тези маймуни.... Не разбра ли че и 10 ваксини да си сложиш гените са си гени и няма как да достигнеш нивото на хората :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


        Та къде ще идат повече данъци? За ваксини или за лечение ?
        Май за "ваксини"... Особено като почнат трети, четвърти "дози" - със сигурност. А ако почнем да броим и лечението на странични ефекти... Доста от които са екзотични (и скъпи за лекуване), а някои доживотни... Хм.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
          В германия могат да ги е... таковат как си искат. Черните овце са малцинство и ще ядът големия.
          НИЕ НЕ ТРЯБВА ДА ПОЗВОЛЯВАМЕ ДА СТИГНЕМ ДО ТЯХНОТО ЖАЛКО ПОЛОЖЕНИЕ
          За да не стигнем до това положение са необходими 2 неща - да няма резултат от изборите и да се удържи положението / под 25% ваксинирани/ до следващата есен. Тогава ще имаме вече 80% с естествен имунитет и вълните ще са езерни = няма основание за ваксинация.
          Ако по някакъв начин принудят 50% от хората да се ваксинират ще отчетат затихването на вълните като заслуга на ваксините и ще принудят и всички останали да се набодат след това....

          ПП Само да добавя - през живота си съм гласувал само 1 път. Сега ще бъде вторият.....За първи път има кауза за която си струва да гласувам.
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 23.09.2021, 10:13.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
            Aз пък смятам че не е честно с моите данъци да се купуват ваксини
            Аз пък смятам,че не е честно с моите данъци да се плаща лечението на някви маймуни ,мислещи че имало чипове във ваксините и щели видиш ли дистанционно да ги управляват чрез 5G мрежата после.Щото били много важни и затова били ценни за Бялата мафия.И щото няма никакъви други начини да ги управлят ,а само чрез ваксиниране.

            Едно лечение на една такава маймуна е обикновено 3000-5000лв,а на тези в интензивното е от 10 000 лв нагоре и може да достигне доста ,доста повече.Докато една ваксина е само 15-20 евро.Някаква разлика в сумите забелязваш ли или ДА?

            А и да не забравяме че докато е на лечение с моите данъци това шимпанзе,няма да ходи на работа,ще му плащат обещетение за безработица,после болнични и всичко това пак с моите данъци.Ами много често тези пациенти остават с травми за цял живот от Ковид и продължават да бъдат лекувани пак с моите данъци.

            Та къде ще идат повече данъци? За ваксини или за лечение ?
            Last edited by petrg5s; 23.09.2021, 11:04.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev

              10 пъти по-лоши показатели има само в кухата ти кратуна. Като си нямате опорки, започвате да си ги измисляте ...
              Добре, връщаме се на ефективността. За предпазване от заразяване от 95% на 0% не знам колко пъти е сложни са ми сметките с цифри клонящи към 0 :-), за влизане в болница от 95% на нивото на неваксинираните ти си сметни процента, за намалена смъртност от 20 пъти по-малко спрямо неваксанираните на 2-2.5 пъти...Ок може да е само 8 пъти по-лош показател от обещаното , а не 10 :-)

              Кажи сега какво би направил с такъв доставчик и с такава суровина в производството ти ? Мисля, че примера е добър и има връзка защото правите продукти в някаква степен свързани със здравето....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Прав е човека, аз пък смятам че не е честно с моите данъци да се купуват ваксини, които работят на 10% от първоначалната реклама.... Които на всичкото отгоре никой от най-близките ми десетина човека не ползва и не смята да ползва.
                В твоето производство, ако някой доставчик ти достави суровина с 10 пъти по-лоши показатели от обещаното какво ще направиш ?
                В германия могат да ги е... таковат как си искат. Черните овце са малцинство и ще ядът големия.
                НИЕ НЕ ТРЯБВА ДА ПОЗВОЛЯВАМЕ ДА СТИГНЕМ ДО ТЯХНОТО ЖАЛКО ПОЛОЖЕНИЕ
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                  [SIZE=20px]

                  ...неваксинирани работещи, които са принудени да се подложат на карантина. Според здравния министър на страната, не е честно да се иска от данъкоплатците да субсидират тези, които отказват да се ваксинират.
                  Мда, не е "честно"... Да казваш на здрави хора да седят две седмици в къщи за нищо... И да ги глобяваш заради това. Новото нормално.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Германия спира компенсациите на неваксинираните работници, които са под карантина

                    https://nova.bg/news/view/2021/09/23...8%D0%BD%D0%B0/

                    Не е честно данъкоплатците да ги субсидират, смята здравният министър.

                    Германия ще спре да плаща компенсации на неваксинирани работещи, които са принудени да се подложат на карантина. Според здравния министър на страната, не е честно да се иска от данъкоплатците да субсидират тези, които отказват да се ваксинират.
                    Прав е човека, аз пък смятам че не е честно с моите данъци да се купуват ваксини, които работят на 10% от първоначалната реклама.... Които на всичкото отгоре никой от най-близките ми десетина човека не ползва и не смята да ползва.
                    В твоето производство, ако някой доставчик ти достави суровина с 10 пъти по-лоши показатели от обещаното какво ще направиш ?

                    Коментар


                    • Германия спира компенсациите на неваксинираните работници, които са под карантина

                      https://nova.bg/news/view/2021/09/23...8%D0%BD%D0%B0/

                      Не е честно данъкоплатците да ги субсидират, смята здравният министър.

                      Германия ще спре да плаща компенсации на неваксинирани работещи, които са принудени да се подложат на карантина. Според здравния министър на страната, не е честно да се иска от данъкоплатците да субсидират тези, които отказват да се ваксинират.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                        Защо никой не споменава Швеция?

                        https://ianmsc.substack.com/p/why-do...-about-sweden?
                        В Дания е доста по-добре без да преминава през глупостите дето мина Швеция

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
                          Ще бъде доста интересно да направят проучване какъв процент от електората на всяка партия е ваксан

                          Гаранция че над 80% от вапцаните са фенове на ДБ + Гроб и гледайте как ще си се вземат в следващият парламент
                          Аз съм член на една от партиите в ДБ и мога отговорно да ти заявя, че няма нищо вярно в това което си написал.

                          Коментар


                          • Ще бъде доста интересно да направят проучване какъв процент от електората на всяка партия е ваксан

                            Гаранция че над 80% от вапцаните са фенове на ДБ + Гроб и гледайте как ще си се вземат в следващият парламент

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                              Защо никой не споменава Швеция?

                              https://ianmsc.substack.com/p/why-do...-about-sweden?
                              Късопаметни са

                              Миналата година всеки ден само това повтаряха - Вие какво искате да стане като в Швеция?

                              Давайки пример как мерките и маските щели да ни опазят

                              Сега със същият плам прокламират ваксините

                              Последната им опорка е да обясняват как само малцинствените групи в БГ не искали да се ваксат

                              Абе онкулу над 85% от хората в БГ избраха да не се ваксинират - Вие сте малцинствената група в БГ ако не се усещате умни красиви и отчайващо страхливи

                              Коментар


                              • Бях се наточил с големи очаквания и бизнес план за внос на чували за трупове, след като Дания обявиха, че махат всякакви мерки за ВСИЧКИ.
                                Както е казал поета: "Яко ще се мре..."

                                Коментар

                                Working...
                                X