IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение

    Понеже си в нещата имам питане - има ли ОБЩИ световно приети критерии, по които да се определя, че една смърт е ПРИЧИНЕНА ОТ КОВИД-19? (ако се затрудняваш може да изключиш Африка)
    Да, въпреки, че това не е направено официало с договори. Ако си с положителен тест за ковид, обикновено се приема, че си умрял от ковид. Може да имаш и 1-2 отрицателни антигенни теста, но ренгенова снимка на белите доброве да показва недвусмислено ковид и пак да те пишат така. Това е обяснявано многократно НАЙ-ОФИЦИАЛНО, че не е идеално, но е практично поради финанси, сили и средства. Дори при две болести, често е невъзможно да се определи от какво си починал. Никога в смъртния акт диагнозата не била прецизна, освен при престъпление с аутопсия. Слаабоумните антиваксъри правят обаче някакви теории как истинските причини се криели, от Пфайзер плащали да се пише всичко ковид. Защо при 23 ваксини само от Пфайзер плащат, как при 1 милион лекари само в САЩ в Пфайзер са заделили агенти и пари да подкупват навсякъде не е ясно. Но не е и необходимо, тъй с антиваксърство се занимават хора дето не са наред с акъла си. Второ, "скритата смъртност" показва ясно, че макар и да има много хора, които са починали от нещо друго, но са записани от ковид, хората които са починали от ковид, но са записани като починали от друго са много повече. Вижда се ясно от тази графика.
    https://www.nsi.bg/bg/content/18121/...B8%D1%86%D0%B8

    И да се твърди, че Русия, Китай, Иран и подобни държави поддържат някакви лъжи на Пфайзер е израз също на изключителен примитивизъм и тъпота,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Аз нямам спомен да са ме ваксинирали срещу холера...Помня едни ваксини къде се появяваше един подут кръг на ръката червено петно и го мереха трябваше да е два и половина санта,,,,Никой не ни е питал нито е питал родителите ми помня две съученички как пищяха и ревяха все едно ги колят.Но не им се размина рев и писък припаднаха ама онея зверове ги ваксинираха....Сега ако някой посмее така да ме ваксинира му пръсвам черепа...Просто ще го убия с два удара без да мисля....Мразя насилието и принудата и тая омраза е по силна от смъртта....
      Напълно те подкрепям!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Няма да се съглася с мнението ти, защото всички от моето поколение помним как за една седмица ни ваксинираха с/у холера. Бях малко дете и мен заедно със съучениците ни боднаха без да питат нито мен , нито родителите ми. Същото беше и с възрастните. Дали ваксините са били експериментални и какво е щяло да ни се случи на никой не беше даден отговор. Бодяха наред и по списък.
        Днес, смешното е ,че всеки ,независимо от образованието и акъла може да се прави на лекар и биолог
        Аз нямам спомен да са ме ваксинирали срещу холера...Помня едни ваксини къде се появяваше един подут кръг на ръката червено петно и го мереха трябваше да е два и половина санта,,,,Никой не ни е питал нито е питал родителите ми помня две съученички как пищяха и ревяха все едно ги колят.Но не им се размина рев и писък припаднаха ама онея зверове ги ваксинираха....Сега ако някой посмее така да ме ваксинира му пръсвам черепа...Просто ще го убия с два удара без да мисля....Мразя насилието и принудата и тая омраза е по силна от смъртта....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Няма да се съглася с мнението ти, защото всички от моето поколение помним как за една седмица ни ваксинираха с/у холера. Бях малко дете и мен заедно със съучениците ни боднаха без да питат нито мен , нито родителите ми. Същото беше и с възрастните. Дали ваксините са били експериментални и какво е щяло да ни се случи на никой не беше даден отговор. Бодяха наред и по списък.
          Днес, смешното е ,че всеки ,независимо от образованието и акъла може да се прави на лекар и биолог
          Всички сме в кюпа и ходим набоцкани.
          Да си набоцкан, ваксан и имунизиран - мммм безценно
          Е има и лумпени, малоумници и секви там психота, които се правят че никога ама никога не са виждали боцкане и не са били набоцкани. . А можеше и да не са живи без да ги убоцкат,
          Last edited by Балониада; 15.12.2021, 12:36.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Няма да се съглася с мнението ти, защото всички от моето поколение помним как за една седмица ни ваксинираха с/у холера. Бях малко дете и мен заедно със съучениците ни боднаха без да питат нито мен , нито родителите ми. Същото беше и с възрастните. Дали ваксините са били експериментални и какво е щяло да ни се случи на никой не беше даден отговор. Бодяха наред и по списък.
            Днес, смешното е ,че всеки ,независимо от образованието и акъла може да се прави на лекар и биолог
            Жълта книжка дадоха ли ти като те ваксаха срещу холерата?
            Бодоха ли те всеки 6 месеца, а?
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              Даже през комунизма не е имало чак такива долни прийоми, с които да се принуждават цели държави да направят нещо - в случая, хората принудително да се набоцкат с някаква течност, за която засега е доказано, че не върши нищо полезно, но не е гарантирано, че няма да причини незнайно какви поразии в човешкият организъм.
              Сталин и Хитлер цъкат с език и аплодират бурно от гробовете си днешните "демократи".
              Няма да се съглася с мнението ти, защото всички от моето поколение помним как за една седмица ни ваксинираха с/у холера. Бях малко дете и мен заедно със съучениците ни боднаха без да питат нито мен , нито родителите ми. Същото беше и с възрастните. Дали ваксините са били експериментални и какво е щяло да ни се случи на никой не беше даден отговор. Бодяха наред и по списък.
              Днес, смешното е ,че всеки ,независимо от образованието и акъла може да се прави на лекар и биолог

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                Аз ги познавам тези лично.
                Понеже си в нещата имам питане - има ли ОБЩИ световно приети критерии, по които да се определя, че една смърт е ПРИЧИНЕНА ОТ КОВИД-19? (ако се затрудняваш може да изключиш Африка)
                Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  Чак рай не е бил но е в пъти по добро нещо от сегашната гнус...Аз лично никога не приех послушанието и доносничеството.От сърце и душа ненавиждах отрядните парцали комсомолските и партийни натегачи....От малки бяхме възпитавани в дух на зубрене подмазвачество нагаждачество и доносничество...но тогава имаше само една партия а сега са много...Най ме дразнеше факта че когато имаше открити уроци и олимпиади мен вдигаха и аз решавах задачите а пионерско комсомолският елит се покриваше и гледаше в Земята...В осми клас веднъж побеснях и като ме вдигнаха си мълчах за да предоставя възможност на активните комсомолци да се изявят ама учителката не ги вдигаше..Стана голям конфуз урока се провали и аз се озовах при директора....Чичо Георги Бог да го прости беше добър човек и пред даскалицата ми се караше а когато тя излезе ми вика защо така мойто момче...А аз му отвърнах има си комсомолци те да отговарят....Размина ми се тоя път ама чичо Герги беше говорил с баща ми повече приказки за комсомола никъде....А като студент се гаврех с тях една ме натопи на другарката по научен комунизъм и тя ме заплаши че няма да си взема изпита да не говорим за дипломна защита....За моя радост десети ноември дойде след седмица и аз пак минах метър между капките...Та оттогава знам че некадърника и доносника непочтения и глупака са голяма сила и никога не губят.Те винаги са се уредили...
                  Виж колко гадно е било през камунизма, а сега колко е лесно - боц и си от висшата класа на глупаците
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Мдам. Мениджмънт (всякакъв) и човешки ресурси - убежището за неуспелите да закачат от комсомола. С деиндустриализацията тази класа е все по-многобройна. В Германия ходи, да видиш какво означава доносничество. И по Червенков тука не е било така. Сигурен съм, че има активисти, дето докладват кой не е ваксиниран. Тука поне такива са по-редки и от диаманти в маришките мини.
                    Никога не съм искал да имам нещо общо с комсомола или с пионерите.Като всички по онова време бях член по принуда и както се изрази един партиен секретар за дядо ми проявява безразличие към мероприятията на Народната власт.Никога не съм бил член на партия и никога няма да стана никога...Навремето едни некадърници са взели решение че дядо е неграмотен и за негово добро са му взели земята животните и инвентара и са го натикали в текезето.Сега други некадърници са решили за мое добро насила да ме ваксинират.А Германия какво общо има в случая не знам...И в Германия да ида доносник няма да стана

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      ..Та оттогава знам че некадърника и доносника непочтения и глупака са голяма сила и никога не губят.Те винаги са се уредили...
                      Мдам. Мениджмънт (всякакъв) и човешки ресурси - убежището за неуспелите да закачат от комсомола. С деиндустриализацията тази класа е все по-многобройна. В Германия ходи, да видиш какво означава доносничество. И по Червенков тука не е било така. Сигурен съм, че има активисти, дето докладват кой не е ваксиниран. Тука поне такива са по-редки и от диаманти в маришките мини.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        В България соцът беше рай. Обаче ние бяхме късметлии и влязохме в клуба, когато Сталин вече унищожи комунизма и мина на държавен капитализъм. 20-те години, яко бяхме влезли, жална ни майка. Тогава комунизмът е още млада религия и си имаше съща инквизиция. Буквално като сега при англосаксите. Включително диктатурата на малцинствата, затварянето на църквите, кланяне на "науката", отричане на генетиката, насилствен феминизъм, принудителни медицински процедури, забрана за всякакма форма на национализъм... само без пропаганда на педерастия и диктатура на работниците. Ама то просто няма работници вече. Учете история. Чак е безумно колко очевидно строят Светлото бъдеще по същия калъп. И последният идиот, който си въобразяваше, че по времето на Студената война Западът е срещу комунизма вече разбра как стоят нещата.
                        Чак рай не е бил но е в пъти по добро нещо от сегашната гнус...Аз лично никога не приех послушанието и доносничеството.От сърце и душа ненавиждах отрядните парцали комсомолските и партийни натегачи....От малки бяхме възпитавани в дух на зубрене подмазвачество нагаждачество и доносничество...но тогава имаше само една партия а сега са много...Най ме дразнеше факта че когато имаше открити уроци и олимпиади мен вдигаха и аз решавах задачите а пионерско комсомолският елит се покриваше и гледаше в Земята...В осми клас веднъж побеснях и като ме вдигнаха си мълчах за да предоставя възможност на активните комсомолци да се изявят ама учителката не ги вдигаше..Стана голям конфуз урока се провали и аз се озовах при директора....Чичо Георги Бог да го прости беше добър човек и пред даскалицата ми се караше а когато тя излезе ми вика защо така мойто момче...А аз му отвърнах има си комсомолци те да отговарят....Размина ми се тоя път ама чичо Герги беше говорил с баща ми повече приказки за комсомола никъде....А като студент се гаврех с тях една ме натопи на другарката по научен комунизъм и тя ме заплаши че няма да си взема изпита да не говорим за дипломна защита....За моя радост десети ноември дойде след седмица и аз пак минах метър между капките...Та оттогава знам че некадърника и доносника непочтения и глупака са голяма сила и никога не губят.Те винаги са се уредили...
                        Last edited by power grid; 15.12.2021, 09:50.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          Да бе, през какво са минали нашите дядовци, тия реват че някой щял да ги боде.
                          Боби можеш ли да разбереш че проблема не е в боденето...Никой не го е страх от иглата..Мен ме дразни наглото отношение и насилието.Дразнят ме лъжите...За всеки нормален човек вече е ясно че ваксините не предпазват нито от заболяване нито от разпространение нито от смърт...Всеки нормален човек вижда това настървение тоя бяс на властта.За пусти пари са готови на всичко дори да избият родителите си и децата си...Ние хората нямаме власт върху живота и смъртта.Нищо не знаем за смъртта и какво следва таам...Всъщност не ме учудва нищо.Колкото по прост е един човек толкова повече има мания да властва да знае всичко и да решава бързо всякакъв проблем...Ей го и Кирчо ментата вчера стана калайджия и днес му почерня задника...Решава всякакви проблеми...Ма тока му се опъна нещо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            Прав си донякъде. Но само до някъде...
                            Вярно, че е гадно да ти вземат всичко, но пак си имал възможност да се движиш, да работиш, и даже ако си достатъчно смел - да избягаш от държавата.
                            Сега нямаш тази възможност - единствената ти свобода е да си седиш в къщи и да умреш от глад, щото нямаш зелен сертификат да идеш на работа. Е, ако си депутат - можеш да ходиш на работа и без сертификат
                            Бей няма нерешими проблеми има неприятни решения...Станахме алгъзници изнежихме се искаме удобства комфорт...Колкото повече ги имаме толкова за повече ламтим и толко по негодни и некадърни ставаме...В една дебела книга пише че по лесно слон ще прекараш през иглено ухо отколкото богат да се откаже от богатството си...Само до преди 50г нямахме по един телевизор и не се чувствахме нещастни.Сега масово имаме по два имота и във всяка стая има телевизор и сме недоволни...Същото е с хладилници коли телефони...Дойде поколение което не може да се изсере в гората щото нямало клекало.Да ти кажа на село никой не иска зелен сертификат досега само веднъж в Плевен ми е поискано такова нещо и ги отсвирих веднага.Казах на една нагла маймуна че не само няма да вляза тук ами дори и сертификата да оппадне няма да вляза и ще разкажа на всички приятели да не влизат в магазина ти...Ще стоиш като кукувица по цял ден докато фалираш....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ба не е имало.Нали по нареждане на друга държава взеха земята на дедите ни и ги набутаха в текезето....Много от дядовците ни измряха от мъка други бяха избити по концлагерите...Да не говорим за фабрики жилища изселваха хората....капути е имало през всичките времена..
                              Да бе, през какво са минали нашите дядовци, тия реват че някой щял да ги боде.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                                Прав си донякъде. Но само до някъде...
                                Вярно, че е гадно да ти вземат всичко, но пак си имал възможност да се движиш, да работиш, и даже ако си достатъчно смел - да избягаш от държавата.
                                Сега нямаш тази възможност - единствената ти свобода е да си седиш в къщи и да умреш от глад, щото нямаш зелен сертификат да идеш на работа. Е, ако си депутат - можеш да ходиш на работа и без сертификат
                                Па можеш да избягаш, даже няма да те стрелят на границата. Африка ви чака с отворени обятия.

                                Коментар

                                Working...
                                X