IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мда, знаех си днес, че "пфайзерчетата" ще налазят темата. Специално за тях отделих малко време за ревю на новините от последните дни показващи какъв боклук с изтекъл гаранционен срок се опитват да инжектират на българите. И така, да завършим с една "хумористична" новина от Ватикана.
    Охраната на папата, която се състои от елитни швейцарски гвардейци и го пази вече над 500 години почна да си подава оставките. И защо, ами защото гвардейците на папата не желаят да бъда опитни зайчета в тест какво ще им докара тъй наречената "ваксина" - https://www.swissinfo.ch/eng/three-s...-jabs/46998480


    Ами не искат хората да бъдат малтретирани от пишман фармаколози, няма значение колко си религиозен или не и дали 500 години си бил на вярна служба. Насилието си е насилие под всякакви форми и то ще среща все по-масов отпор.
    Last edited by vgc; 05.10.2021, 12:51.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Не можаха да разберат че ина хора които са още по-възприемчиви и боледуват тежко. А да поемат риска не знаейки от коя група са е глупаво и безотговорно според мен. Отдавна писах че хората като всяко същество са различни и при всеки е индивидуално.
      Интерфероновите рецептори, гените които ги кодират, ензима ОАS1...който се интересува и чете би могъл да придобие поне бегла представа.
      И понеже всички са различни, давай всички в един кюп - бе вие ще стане бетер нацистите бре! Или както казва моя позната от щатите - то при нас има свобода на словото и всеки може да си говори каквото си поиска, ама после си носи последствията. нацизъм от най-чист вид!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Не ги знам другите, но аз не съм ходил на никакви тестове. Не виждам и причина да ходя. Просто си живея живота. Трябва да си призная, че след ваксинирането вече не се притеснявам от контакти с други хора. Тоест живея си живота така, все едно че няма никаква епидемия.

        И при грипа всяка зима умираха много възрастни, но обществото не се интересуваше от това и никой не се пазеше от никого. След това нещата се объркаха с този ковид, но пък появата на ваксините даде възможност отново да се върнем към стария си начин на живот.

        Опитвам се да ги разбера антиваксърите, защото и аз бях такъв цял живот. Иска ми се обаче да задам един въпрос, на който някой да ми отговори:

        След като не искате да се ваксинирате и ако не сте преболедували, живеете ли си живота спокойно, без да се пазите от никого, или дълбоко в себе си се страхувате и продължавате да робувате на страха от този вирус?
        Не можаха да разберат че ина хора които са още по-възприемчиви и боледуват тежко. А да поемат риска не знаейки от коя група са е глупаво и безотговорно според мен. Отдавна писах че хората като всяко същество са различни и при всеки е индивидуално.
        Интерфероновите рецептори, гените които ги кодират, ензима ОАS1...който се интересува и чете би могъл да придобие поне бегла представа.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

          Добре е, че всичко е минало леко, дори и при възрастната жена, която не е била ваксинирана и е в най-рисковата група. А след ваксинирането, ти или някой от близките, изследвал ли се е чрез тест за антитела?
          Не ги знам другите, но аз не съм ходил на никакви тестове. Не виждам и причина да ходя. Просто си живея живота. Трябва да си призная, че след ваксинирането вече не се притеснявам от контакти с други хора. Тоест живея си живота така, все едно че няма никаква епидемия.

          И при грипа всяка зима умираха много възрастни, но обществото не се интересуваше от това и никой не се пазеше от никого. След това нещата се объркаха с този ковид, но пък появата на ваксините даде възможност отново да се върнем към стария си начин на живот.

          Опитвам се да ги разбера антиваксърите, защото и аз бях такъв цял живот. Иска ми се обаче да задам един въпрос, на който някой да ми отговори:

          След като не искате да се ваксинирате и ако не сте преболедували, живеете ли си живота спокойно, без да се пазите от никого, или дълбоко в себе си се страхувате и продължавате да робувате на страха от този вирус?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ice Разгледай мнение
            Иначе и аз съм за отпадането на огранизенията ... всички ще добием имунитет, по естествен начин (чрез заразяване) или по изкуствен (чрез ваксиниране). Всеки сам да си извади изводите за себе си.
            Виж сега, за кое от двете си: за отпадане на ограниченията или за отпадане на угризенията
            Извинявай, ако съм те засегнал - случва се на всеки да прави грешки, особено ако пише от телефон. Сега по темата. Германците са прясно набодени всичките - просто си провери данните в твоя линк след 3 месеца - някъде около Нова Година и тогава ще коментираме пак за ефектите на "ваксините" в Бавария.

            Относно изводите - да всеки е отговорен за собственото си здраве. Свободата обаче е нещо което веднъж изгубено е изключително трудно да бъде извоювано обратно. Отдели десет минути и изгледай клипчетата от Австралия - там всяко напълно ваксинирано семейство има на разположение невероятният бонус от цял един час за да диша чист въздух на открито. През останалото време ваксиниран или не, като отидеш до магазина за хляб и биваш или набит от тия с бухалките или разстрелян с гумени куршуми от тия с автоматите. Това бъдеще ли искаш да допуснеш?
            https://summit.news/2021/09/24/more-...ests-continue/
            Last edited by vgc; 05.10.2021, 12:23.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Ко стана, счупихме ли кривата на правата? Къде са труповете на купове? В коя вълна сме, че тотално се обърках - все чакам да мра и все не става и не става, дейва

              Все още се опитваме да достигнем ужасяващия смъртен пик от 2017-та, ама засега не става. Повече ваксинации трябват.

              Коментар


              • Ко стана, счупихме ли кривата на правата? Къде са труповете на купове? В коя вълна сме, че тотално се обърках - все чакам да мра и все не става и не става, дейва

                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение
                  Така ... днес е денят в който пфайзерските тролове се активизират в темата. Как е "мили" тролчета, ще си боцнете ли трета ДОЗА ОТ МЕДИКАМЕНТА С ИЗТЕКЪЛ ВЕЧЕ ГАРАНЦИОНЕН СРОК както ви разрешиха загрижени за вашето здраве от ИАЛ?

                  Своевременно нека да видим какво мислят по въпроса вашите редови учени от Пфайзер - https://www.projectveritas.com/news/...e-vaccination/


                  Най-чистосърдечен е Кроче, който е старшият научен сътрудник във Пфайзер : "Работя за злодеи !!!" В четвъртата серия на проекта Веритас за Ковид разбира се има много повече подробности, както и документално филмче с интервютата.
                  На такива долнопробни лъжи може да се върже само смотан антиваксър, който няма и един работен ден не в западна фирма, ами и в България. Или бърше с парцала из някой офис, работи като пазач или нещо подобно.

                  Коментар


                  • Немската статистика показва, че вероятността неваксиниран да се зарази с КОВИД е 10 пъти по-голяма от колкото при ваксинираните.
                    https://www.lgl.bayern.de/gesundheit...irus/index.htm

                    Иначе и аз съм за отпадането на огранизенията ... всички ще добием имунитет, по естествен начин (чрез заразяване) или по изкуствен (чрез ваксиниране). Всеки сам да си извади изводите за себе си.

                    Коментар


                    • Така ... днес е денят в който пфайзерските тролове се активизират в темата. Как е "мили" тролчета, ще си боцнете ли трета ДОЗА ОТ МЕДИКАМЕНТА С ИЗТЕКЪЛ ВЕЧЕ ГАРАНЦИОНЕН СРОК както ви разрешиха загрижени за вашето здраве от ИАЛ?

                      Своевременно нека да видим какво мислят по въпроса вашите редови учени от Пфайзер - https://www.projectveritas.com/news/...e-vaccination/
                      • Nick Karl, Pfizer Scientist: “When somebody is naturally immune -- like they got COVID -- they probably have more antibodies against the virus…When you actually get the virus, you’re going to start producing antibodies against multiple pieces of the virus…So, your antibodies are probably better at that point than the [COVID] vaccination.”
                      • Chris Croce, Pfizer Senior Associate Scientist: “You’re protected for longer” if you have natural COVID antibodies compared to the COVID vaccine.
                      • Croce: “I work for an evil corporation…Our organization is run on COVID money.”
                      • Rahul Khandke, Pfizer Scientist: “If you have [COVID] antibodies built up, you should be able to prove that you have those built up.”
                      Най-чистосърдечен е Кроче, който е старшият научен сътрудник във Пфайзер : "Работя за злодеи !!!" В четвъртата серия на проекта Веритас за Ковид разбира се има много повече подробности, както и документално филмче с интервютата.
                      Last edited by vgc; 05.10.2021, 10:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Жената на сина ми се разболя. Стандартните сиптоми - загуба на вкус, обоняние, разстройство и кашлица. Понеже сина ми беше в командировка, тя отиде при техните родители, за да гледат заедно 9-месечното бебе. Да, ама и те се разболяха всичките - майка, баща, брат, сестра и баба. Без бабата всичките бяха ваксинирани, но се разболяха. Мина им обаче само за 2-3 дена.

                        Докато се случваше това, някой трябваше да гледа бебето за 2-3 часа, за да може майка му да отиде на лекар. И аз бях единственият човек, който можеше да го направи това. Бебето също беше болно, но аз вероятно се заразих не от него, а от майка му, докато ми даваше инструкции и кашляше от време на време.

                        Както и да е - историята приключи, всички ваксинирани оздравяха, в това число и аз, като по всичко изглежда, че при мене мина най-леко и най-бързо. Учудващото е, че и при бебето премина много бързо. Бабата също оздравя, без да се налага да ходи до болница. Последна оздравя жената на сина ми, която също го прекара без да ходи в болница.

                        Моята жена въобще не се зарази, защото се пазеше много и не се е приближавала до никого на по-малко от 5 метра. Историята приключи щастливо, но можеше и да не е така. При тази история 6 ваксинирани човека доброволно се подложиха на заразяване, само и само майката и бебето да се чувстват комфортно по време на боледуването си.
                        Добре е, че всичко е минало леко, дори и при възрастната жена, която не е била ваксинирана и е в най-рисковата група. А след ваксинирането, ти или някой от близките, изследвал ли се е чрез тест за антитела?

                        Коментар



                        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                          Отново сме с най-много умрели в Европа след руската кочина - 178 човека, 7 от тях със сертификат, че са ваксинирани. Аз по-тъпо нещо от това да си играеш с живота си като на руска рулетка, не знам. Имаме повече умрели от Франция, Германия, Италия и Англия взети заедно.
                          Браво, антиваксъри ! Самоликвидирайте се все така !
                          !
                          Държава Умряли / Заболели % Ваксинирани % Заболели Умряли Заболели / 1М Умряли / 1М
                          Bulgaria 4,25% 18.95% 508800 21216 73925 3139
                          Russia 2,77% 28.97% 7612317 210801 52134 1444
                          Germany 2,21% 64.05% 4264982 94342 50701 1122
                          United Kingdom 1,73% 71.49% 7934936 136986 116119 2005
                          Austria 1,47% 61.42% 750229 11034 82706 1216
                          France 1,66% 70.29% 7028197 116848 107374 1785
                          Last edited by barbaron; 05.10.2021, 09:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Жената на сина ми се разболя. .................................................. .......................
                            Правдива и вълнуваща история. Такива трябва да се събират и да бъдат издавани и подвързвани, за да могат поколенията да прочетат как сме преборили вируса /змея/ Знаем, че децата помнят и трупат ценности от приказките за добро и зло.
                            Но, в книжчицата има и още по-поучителен вариант:
                            Подобна житейска история. Бабата се заразява от бебето и пада жертва. Тя разбира се си е виновна, но основната вина е на бебето. То е малко, сладко, издава примамващи звуци и принуждава бабата да не спазва препоръките на щаба. Бебето е наречено убиец и е заселено в колония за бебета убийци там някъде в северна Канада. Повече никой не чува нещо за бебето.
                            Last edited by vikhunter; 05.10.2021, 08:57.

                            Коментар


                            • Тоя fon (абревиатура на организацията Friends Of Nature) клакьорстваше в полза на Зелената мафия в съответните теми.

                              Сега, покрай енергийната криза, предизвикана най-вече от Зелената мафия, той се е снишил в онези теми и, за да не остане без работа и доход, се премести тук да клакьорства за Мафията на лекарите-убийци.
                              Last edited by chan_tura_naga; 05.10.2021, 01:34.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                                Защо си взел решение умишлено да се изложиш на вируса? И не се ли притесняваш, че така може да изложиш съпругата си на опасност? Странно от твоя страна, но явно има обективни обстоятелства зад това, което се е случило. Между другото беше ли изследвал имунния си отговор след поставянето на ваксината?
                                Жената на сина ми се разболя. Стандартните сиптоми - загуба на вкус, обоняние, разстройство и кашлица. Понеже сина ми беше в командировка, тя отиде при техните родители, за да гледат заедно 9-месечното бебе. Да, ама и те се разболяха всичките - майка, баща, брат, сестра и баба. Без бабата всичките бяха ваксинирани, но се разболяха. Мина им обаче само за 2-3 дена.

                                Докато се случваше това, някой трябваше да гледа бебето за 2-3 часа, за да може майка му да отиде на лекар. И аз бях единственият човек, който можеше да го направи това. Бебето също беше болно, но аз вероятно се заразих не от него, а от майка му, докато ми даваше инструкции и кашляше от време на време.

                                Както и да е - историята приключи, всички ваксинирани оздравяха, в това число и аз, като по всичко изглежда, че при мене мина най-леко и най-бързо. Учудващото е, че и при бебето премина много бързо. Бабата също оздравя, без да се налага да ходи до болница. Последна оздравя жената на сина ми, която също го прекара без да ходи в болница.

                                Моята жена въобще не се зарази, защото се пазеше много и не се е приближавала до никого на по-малко от 5 метра. Историята приключи щастливо, но можеше и да не е така. При тази история 6 ваксинирани човека доброволно се подложиха на заразяване, само и само майката и бебето да се чувстват комфортно по време на боледуването си.
                                Last edited by Mateev; 05.10.2021, 01:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X