IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Както вчера писаха колегите, на ModeRna им отрязаха възможността да тровят скандинавските младежи: https://trialsitenews.com/sweden-hal...fety-concerns/
    Two Scandinavian countries have declared that their health authorities will place at least a temporary pause on using the Moderna mRNA-based COVID-19 vaccine due to safety concerns based on reports of side effects such as myocarditis.
    Местните Пфайзерски тролчета със съдействието на MinZdrave и ИАЛ пък се опитват да подмамят нашите младежи да бъдат инжектирани с експерименталки С ИЗТЕКЪЛ СРОК НА ГОДНОСТ чрез томболи. Предлагам те да бъдат задължени и вместо надписа "Ваксинирай се и спечели смарт часовник" да бъде използван слогана "Инжектирай си експериментален медикамент с изтекъл срок на годност и виж с какво увреждане ще се сдобиеш".

    Хайде сега за домашно пфайзерчетата да дадат отговора на следната задача (те го знаят мнооого отдавна и няма нужда да се напъват - просто да препишат от черната папка на вторият ред в дясно в шкафа с надпис "Секретно"): При положение, че нашият пресен mRna медикамент причинява увреждане на сърцето и много други проблеми, то какво причинява иРнк медикамент с изтекъл срок на годност?
    Last edited by vgc; 07.10.2021, 10:28.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение


      Усещаш ли се въобще, какви ги пишеш???????
      Говорим за млади, здрави хора. А ти ми вадиш, официална стъкмистика. Пък било, и нормално.
      Кажи за възрастните, със хронични проблеми. Или и за тях е нормално? Дай статистика. Ма няма такава.
      Егати зомбираните, опитни мишлета.
      Тая статистика достатъчна ли е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

        Аз заемам активна позиция, и то отдавна.
        Просто доскоро бях баннат пак.
        Ще бъда баннат и в бъдеще. Като изчезна, знай, че това е причината.
        Бановете ми са най-малко един месец, освен последният. Банван съм и завинаги.

        Гледам, и теб са те трили...
        Точно това ме навежда на мисълта, че нещо не се връзва с тази ваксинация. Много упоритото и глобално цензуриране. До сега не съм видял нито един контрапункт за ваксините по телевизията. За всичко друго се канят хора с две противоположни мнения за да стане дебат и проблема да се разгледа от поне две страни. За ваксините обаче няма такова нещо. Трудно може да се нарече журналистика. Като прибавим и яката цензура в социалните мрежи работатат става ама съвсем подозрителна. Имаме късмет, че поне тук не ни цензурират и можем да излагаме гледните си точки. Така че, не се оплаквай. Цялата тази кампания напълно е промила мозъците на по-податливите и ги е превърнала в агресивни ваксъри. Освет това, като се набодеш, вече нямаш избор освен да си агресивен ваксър. Ясно е, че тези хора са дразнещи, но ако се научиш да ги игнорираш вместо да ги обиждаш във форума е много верятно да не банват.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение

          Колега, трябва да заемем активна позиция срещу троленето, защото има реална опасност от „австрализация” на света.

          Залогът е огромен, бъдещето на децата ни, затова съм толкова емоционален.


          https://youtu.be/Sq3M-VTKy44

          Ето с БГ субтитри декларацията от Рим, прочетена лично от изобретателя на иРНК ваксините д-р Малоун.
          Аз заемам активна позиция, и то отдавна.
          Просто доскоро бях баннат пак.
          Ще бъда баннат и в бъдеще. Като изчезна, знай, че това е причината.
          Бановете ми са най-малко един месец, освен последният. Банван съм и завинаги.

          Гледам, и теб са те трили...
          Last edited by chan_tura_naga; 07.10.2021, 09:14.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

            Много странно е, че го казваш, защото точно чумата е болест, която сме преодоляли няколко пъти чрез естествен имунитет и това се е случило много преди модерната медицина. Имало ли е някога поголовна противочумна ваксинация? Ти да не би да си ваксиниран сега от чума?
            Да, и сега няма ваксина срещу чума, ако не бъркам. Лечение има, но ваксина няма.
            Медицинските органи следят постоянно за случаи на чума и реагират светкавично, ако се появи. Предвидена е и строга изолация на цели области или квартали (карантина), ако нещата не са уловени още на ниво единичен случай.

            Но математишъна говореше по-образно, не конкретно, защото наистина има тежки, истински и смъртоносни болести, които се сдържат или са победени чрез ваксинациите.

            Обаче... да ми сравнява грипче с туберколоза или дифтерит ... означава, че съзнателно лъже, сравнявайки мишка със слон. Или че е малоумен, а тъй като той не е малоумен, значи лъже с цел.

            Само дано не си мисли, че ще тръгнем да му вярваме.

            Но той играе не пред нас, а пред гмежта, която, за съжаление, е над 90%, така че тактиката му може да е печеливша – примерно за целта да вдига акциите на БигФарма колкото може по-дълго време, та да ги продаде най-скъпо най-накрая.
            Last edited by chan_tura_naga; 07.10.2021, 08:41.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

              Такива данни имаше за САЩ и Израел. Бяха за млади мъже, особено в армията. Случаите от 1 на 100 000 - което било нормално, станали 5 на 100 000. И се предполага че са от ваксината. Но може и да са от вируса. Много от тях изобщо не са усетили че са го преболедували вируса.

              А тези под 18 години няма особен смисъл да се ваксинират.

              За хората над 30 (или 40 да кажем) - близо 30% от заразените страдат от лонг ковид симптоми няколко месеца след това. Така че е несравнимо с 1 на 20 000.

              Както много често е в реалния живот - изборът опира до по-малкото зло.

              Усещаш ли се въобще, какви ги пишеш???????
              Говорим за млади, здрави хора. А ти ми вадиш, официална стъкмистика. Пък било, и нормално.
              Кажи за възрастните, със хронични проблеми. Или и за тях е нормално? Дай статистика. Ма няма такава.
              Егати зомбираните, опитни мишлета.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                Бе ако всички бяхме като вас антиваксърите сигурно щяхме да мрем от чума още

                Да не говорим че освен чумата има още доста сериозни вируси и бактерии преборени.
                Много странно е, че го казваш, защото точно чумата е болест, която сме преодоляли няколко пъти чрез естествен имунитет и това се е случило много преди модерната медицина. Имало ли е някога поголовна противочумна ваксинация? Ти да не би да си ваксиниран сега от чума?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                  Хей мишлета, хей ги две.
                  Те ще слушкат най-добре.

                  "Швеция и Дания спират прилагането на ваксината на "Модерна" при млади хора"

                  При младите миокардит. А при възрастните????????
                  Такива данни имаше за САЩ и Израел. Бяха за млади мъже, особено в армията. Случаите от 1 на 100 000 - което било нормално, станали 5 на 100 000. И се предполага че са от ваксината. Но може и да са от вируса. Много от тях изобщо не са усетили че са го преболедували вируса.

                  А тези под 18 години няма особен смисъл да се ваксинират.

                  За хората над 30 (или 40 да кажем) - близо 30% от заразените страдат от лонг ковид симптоми няколко месеца след това. Така че е несравнимо с 1 на 20 000.

                  Както много често е в реалния живот - изборът опира до по-малкото зло.

                  Коментар


                  • Хей мишлета, хей ги две.
                    Те ще слушкат най-добре.

                    "Швеция и Дания спират прилагането на ваксината на "Модерна" при млади хора"

                    При младите миокардит. А при възрастните????????

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                      Вируси е имало, има и винаги ще има... нямало е, обаче, такива като тебе, които след две дози експериментална субстанция да си вярват толкова свирепо, че са се отървали от нещо, което от милиарди години съжителства с всякакви биологични видове... и то само за някакви си 6 месеца.
                      Бе ако всички бяхме като вас антиваксърите сигурно щяхме да мрем от чума още

                      Да не говорим че освен чумата има още доста сериозни вируси и бактерии преборени.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение

                        Колега, трябва да заемем активна позиция срещу троленето, защото има реална опасност от „австрализация” на света.

                        Залогът е огромен, бъдещето на децата ни, затова съм толкова емоционален.


                        https://youtu.be/Sq3M-VTKy44

                        Ето с БГ субтитри декларацията от Рим, прочетена лично от изобретателя на иРНК ваксините д-р Малоун.
                        Да. Точно.
                        Това е позицията на истински мъж и баща! Браво!

                        Разликата ни е, че моите вече са отгледани и големи, и съм много доволен от това, че разбраха какво им показахме ние, родителите.

                        Самостоятелни са и в мисленето, и в духа, и в живота си... еми човеци станаха, а не грухтещи свинчета.
                        Last edited by chan_tura_naga; 06.10.2021, 14:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                          Дрейнлан21,

                          вече не се ядосвам като теб от това, че само 1% от двукраките сме хора.
                          И аз преди виках и скачах, но само получавах банове, защото останалите 99% от двукраките не са напълно хора.
                          Сега малко по малко свиквам с истината.

                          Е, кво да се прави – техен е светът сега. За малко, разбира се – много скоро светът, който "строят", ще се срути, без те даже и да разберат защо.
                          ————

                          На твое място бих махнал последния абзац от поста ти.
                          Колега, трябва да заемем активна позиция срещу троленето, защото има реална опасност от „австрализация” на света.

                          Залогът е огромен, бъдещето на децата ни, затова съм толкова емоционален.


                          https://youtu.be/Sq3M-VTKy44

                          Ето с БГ субтитри декларацията от Рим, прочетена лично от изобретателя на иРНК ваксините д-р Малоун.

                          Коментар


                          • Дрейнлан21,

                            вече не се ядосвам като теб от това, че само 1% от двукраките сме хора.
                            И аз преди виках и скачах, но само получавах банове, защото останалите 99% от двукраките не са напълно хора.
                            Сега малко по малко свиквам с истината.

                            Е, кво да се прави – техен е светът сега. За малко, разбира се – много скоро светът, който "строят", ще се срути, без те даже и да разберат защо.
                            ————

                            На твое място бих махнал последния абзац от поста ти.
                            Last edited by chan_tura_naga; 06.10.2021, 12:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              Всички управници са наясно че система която да задоволява лакомията на говедото наречен човек е обречена. Затова сега въвеждат система против говедото, както си беше в цялата човешка история до средата на 20век
                              Причинната връзка може да е обратната: защото населението с удоволствие и желание стана говеда, офце и свини, затова и управляващите (които също не са далече от тази квалификация) могат да се държат с тях като с полуживотни и даже ги поощряват в освинването.

                              По-склонен съм да приема тази причинна връзка, а нейната причина, в най-крайна сметка, са успехите на технологичната циливилизация.


                              (ПП. Е виж под мене какво е агънце ми заблеяло, агънце по акъл и дух в Тодурови кошари...)
                              Last edited by chan_tura_naga; 06.10.2021, 12:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Аз все си мисля че тази тактика в крайна сметка ще се окаже губеща. Умират "сухите клечки" 0,05% и мнозинството си продължава живота. Друг е въпроса че вече СТАРИЯ живот безвъзвратно го унищожиха, също както комунизма. Всички управници са наясно че система която да задоволява лакомията на говедото наречен човек е обречена. Затова сега въвеждат система против говедото, както си беше в цялата човешка история до средата на 20век
                                В България вече умряха ДЕСЕТ ПЪТИ повече от твоите 0,05%. Но не се свършва, напротив, последните две седмици "изгоряха" над ХИЛЯДА "сухи клечки". 96% от тях неваксинирани.

                                Коментар

                                Working...
                                X