IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    Как да няма вирус, в последните 20 месеца има вече даже няколко различни грипни вируса, всичките преименувани и диагностицирани като смъртоужасен ковигрип ТМ.
    Грипни вируси също няма. Няма ДНК, РНК и никой никога не е секвенирал вируси. Всичко е измама. Има само един Биг Фарм и отдолу е плоскодънната земя. Аз пък съм платен трол от Биг Фарм. Ако всичко ти изглежда така, спри да шмъркаш лепило, защото мозъка ти ще се увреди тотално.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
      И как доказа че няма вируз? Абе да те питам, майка и баща живи имаш ли, мислиш ли ги изобщо как са що са? Грижи имаш ли към тях или нямате нищо общо?
      Как да няма вирус, в последните 20 месеца има вече даже няколко различни грипни вируса, всичките преименувани и диагностицирани като смъртоужасен ковигрип ТМ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

        Точно обратното се вижда на графиката Active Cases
        На пика през септември.2020 в миналата вълна са имали активни 1 млн. А в сега в пика от месец май.2021 са имали 3,75 млн.
        т.е. делта е бил 3,75 пъти по-заразен. Къде е измамата, че делтата е по-заразен?
        И после от повече от три месеца напълно и абсолютно престана да е заразен в държавата с 1.3 милиарда население, откъдето "произлезе"?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron
          Остави ги тия ваксинираните 25% Лекари
          Неваксинираните 75% са уникални - лекари, но преди всичко българи
          Затова сигурно българската здравна система е за пример и подражание за Европа
          Чудя се защо все сте недоволни и от тази система
          Ми тя здравната система, с нищо не зависи от лекарите. Тя се изгражда на политическо ниво. От твоите работодатели.
          Пак се нахалоса в незнайни дълбочини.
          П.П. За съжаление позваш, неправилните опорки.

          Коментар


          • Доколкото подочух от новините. под 25% от българските лекари са Факснати. Явно тези хора, нищо не разбират от медицина. Само Матейката разбира. Нищо, че няма нищо общо с медицината, по образование.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Често зад силните думи се крие слабоумие
              много са ти силни думите ма бонке ма
              хихихихи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                Не ти вярвам, за останалите не знам. Не си го писал а си го взел наготово или не ме интересува от къде е дошло.
                Де та фащам ли? Щеше да напишеш : снахата се разболя ,че трябвало да гледаш внучето.
                Пусни пак нещо подобно пак ща фаним.
                По принцип не чета този екскремент, но заради реакцията ти прочетох разказа му: вони отдалече на преведено от американските пропаганди в американския начин на живот, вони и на формален превод от американски.

                Ау, колко долен лъжец е тоя!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Жената на сина ми се разболя. Стандартните сиптоми - загуба на вкус, обоняние, разстройство и кашлица. Понеже сина ми беше в командировка, тя отиде при техните родители, за да гледат заедно 9-месечното бебе. Да, ама и те се разболяха всичките - майка, баща, брат, сестра и баба. Без бабата всичките бяха ваксинирани, но се разболяха. Мина им обаче само за 2-3 дена.

                  Докато се случваше това, някой трябваше да гледа бебето за 2-3 часа, за да може майка му да отиде на лекар. И аз бях единственият човек, който можеше да го направи това. Бебето също беше болно, но аз вероятно се заразих не от него, а от майка му, докато ми даваше инструкции и кашляше от време на време.

                  Както и да е - историята приключи, всички ваксинирани оздравяха, в това число и аз, като по всичко изглежда, че при мене мина най-леко и най-бързо. Учудващото е, че и при бебето премина много бързо. Бабата също оздравя, без да се налага да ходи до болница. Последна оздравя жената на сина ми, която също го прекара без да ходи в болница.

                  Моята жена въобще не се зарази, защото се пазеше много и не се е приближавала до никого на по-малко от 5 метра. Историята приключи щастливо, но можеше и да не е така. При тази история 6 ваксинирани човека доброволно се подложиха на заразяване, само и само майката и бебето да се чувстват комфортно по време на боледуването си.
                  Не ти вярвам, за останалите не знам. Не си го писал а си го взел наготово или не ме интересува от къде е дошло.
                  Де та фащам ли? Щеше да напишеш : снахата се разболя ,че трябвало да гледаш внучето.
                  Пусни пак нещо подобно пак ща фаним.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

                    Точно обратното се вижда на графиката Active Cases
                    На пика през септември.2020 в миналата вълна са имали активни 1 млн. А в сега в пика от месец май.2021 са имали 3,75 млн.
                    т.е. делта е бил 3,75 пъти по-заразен. Къде е измамата, че делтата е по-заразен?
                    Често зад силните думи се крие слабоумие

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                      Категорично, неоспоримо доказателство че "по-заразният делта вариант" е ОГРОМНА ИЗМАМА.

                      https://www.worldometers.info/corona...country/india/
                      Точно обратното се вижда на графиката Active Cases
                      На пика през септември.2020 в миналата вълна са имали активни 1 млн. А в сега в пика от месец май.2021 са имали 3,75 млн.
                      т.е. делта е бил 3,75 пъти по-заразен. Къде е измамата, че делтата е по-заразен?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                        А пък аз казвам, че ти си написал огромна, колосална, безобразна лъжа и че заради такива безсрамници вчера умряха 171 (СТО СЕДЕМДЕСЕТ И ЕДИН) неваксинирани българи!
                        Категорично, неоспоримо доказателство че "по-заразният делта вариант" е ОГРОМНА ИЗМАМА.

                        https://www.worldometers.info/corona...country/india/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                          Не е казал това, стига с тази елементарна мошеническа неморална измама на платените от трилиона долари за "справяне" с измисления от същите вас "проблем"!

                          Тогава кажи как пазиш хората дома от вируса?
                          А как си ги пазил преди от също толкова опасния вирус на обикновения грип? Чини ми се, че ако си намерил действащ начин, имаме основания да те предложим за кандидат за Нобеловата премия.
                          Въпросът беше съвсем друг, върни се и го прочети. Макар, че ще по-добре да ме сложиш в игнора. Виждам, че не си наред с акъла, а не искам да страдаш или сам да си причиняваш по-голяма вреда
                          А как ги пазя ли. Аз ги пазех но други не ги пазеха, изпозаразиха ги и взеха че умряха. Ей така от грипчето.
                          Сега за какво ми е да пазя като няма кого? За това и питах колегата. пази ли някой или само себе си мисли
                          Last edited by zlatna treska; 05.10.2021, 17:11.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            А пък аз казвам, че ти си написал огромна, колосална, безобразна лъжа и че заради такива безсрамници вчера умряха 171 (СТО СЕДЕМДЕСЕТ И ЕДИН) неваксинирани българи!
                            Това само за днес ли госпожа?
                            Защото моите данни са за повече хора.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                              Време е да проумеете, дори просто като видите огромната, колосална, безобразна лъжа за "много заразния делта вариант" би трябвало да осъзнаете че ви лъжат безсрамно.
                              А пък аз казвам, че ти си написал огромна, колосална, безобразна лъжа и че заради такива безсрамници вчера умряха 171 (СТО СЕДЕМДЕСЕТ И ЕДИН) неваксинирани българи!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                                Защо реши, че въпросът има връзка с маските
                                Човекът казва, че вируза бил измама, ваксините били измама и т.н.
                                Не е казал това, стига с тази елементарна мошеническа неморална измама на платените от трилиона долари за "справяне" с измисления от същите вас "проблем"!

                                Тогава кажи как пазиш хората дома от вируса?
                                А как си ги пазил преди от също толкова опасния вирус на обикновения грип? Чини ми се, че ако си намерил действащ начин, имаме основания да те предложим за кандидат за Нобеловата премия.
                                Last edited by chan_tura_naga; 05.10.2021, 16:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X