IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
    И без да имам медицинско образование ми става ясно, че има стимул за подобно изказване.
    В някои случаи и изследвания имунитетът от ваксина се оказва 5 пъти по-силен от този при преболедуване
    https://www.medicalnewstoday.com/art...e-study-method

    Тукашните мангъропитеци разпространяват глупости, като че след боледуване не можеш да се разболееш пак, което е пълна глупост и измислица. Мисля, че вожда им Мангъров им казал така. Горе се вижда, че 8.7% от преболедувалите се заразяват дори само в периода 3-6 месеца, което никак не е малко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
      И ето какво казва, медицинската наука.

      Имунитетът от ваксините е чудесен, просто е краткотраен – от 6 до 8 месеца се счита към момента, че трае, но някъде около шестия месец вече сериозно започва да пада нивото на антителата. Те обаче са част от имунитета, това е хуморалният имунитет. Има и клетъчен имунитет, който остава и винаги го има. Когато човек се срещне с нов вариант на вируса и се зарази с него, тези паметови клетки се разрастват много бързо и синтезират антитела срещу този агент, срещу който е направена ваксинацията.

      Статията е от:
      проф. д-р Радка Аргирова председател на Българското дружество по медицинска вирусология и член на Експертния съвет по вирусология към министъра на здравеопазването. Информацията е публикувана на фейсбук страницата на МЗ.

      https://coronavirus.bg/bg/news/2334

      Това за информация, на всички , с инженерно и математическо образоване. Но без необходимото образУвание. Които си въобразяват, че разбират. от медицина.

      П.П На Факсаджийчетата им остава само:
      Боцкане до дупка. Докато ръцете им заприличат, на наркомански.
      Погледнах "статията", която всъщност е пост във фейсбук, и попаднах на:

      "По въпроса защо е толкова важно преболедувалите хора също да се ваксинират, проф. Аргирова коментира: „Преболедувалите хора получават имунитет, но вече много зачестиха публикациите, свързани с проучвания, които всъщност доказват, че имунитетът, който се получава след ваксинация, е много по-качествен, по-пълен, по-протектиращ, отколкото имунитетът след боледуване. Това е така, защото ваксината е подготвена по такъв начин, че максимално да се образуват неутрализиращи антитела, защото точно те са тези, които „обезоръжават“ вируса при навлизането му в организма и не допускат засегнатият човек да се разболее, т. е. предпазват го от разболяване“."

      И без да имам медицинско образование ми става ясно, че има стимул за подобно изказване.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Само си представям като му дойде времето Матейко да се срещние Бог и чуе чадо ти защо се съмняваше в мен а вярваше на ваксините....Са при мен ли искаш или при ваксините????
        Не знаех, че е нормално да се плаши човек с Бог и то защото се е ваксинирал. Това в Библията ли го пише? Но знам, че вируса много добре разпознава неваксинираните и ония с фалшивите сертификати, което за човек често е невъзможно. Има нещо като божествена сила.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Абе ти съвсем изтреще !!!!

          Говориш за починали на милион а за БГ слагаш всички починали

          България се води 7 милиона при 175 починали се падат около 25 на милион и по този показател сме между Белгия и Холандия

          Барби ти до кой клас учи математика ???
          led, има предвид, че това е за седем дни на мил. към съответната дата. Не го е включил в поста, може би, защото фигурира в таблицата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
            Абе ти съвсем изтреще !!!!
            Говориш за починали на милион а за БГ слагаш всички починали
            България се води 7 милиона при 175 починали се падат около 25 на милион и по този показател сме между Белгия и Холандия
            Барби ти до кой клас учи математика ???
            Ти трудно загряваш, затова ще пиша бавно
            Твоя побратим, пък и аз, ползваме тази таблица.
            Като я разбереш, обади се пак

            https://www.worldometers.info/corona.../#weekly_table


            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


              Не на мен с такива инфантилни номерца

              Единствената колонка, която представлява интерес за жителите на една държава е:
              "Починали/1М"

              Когато в колонката "Починали/1М" на някои от тези Държави видиш
              111 колкото са "Починали/1М" за България на 2/12/2021 или
              175 колкото са "Починали/1М" за България на 16/11/2021
              ми се обади, тогава може и да прочетеш разсъжденията ми

              Дотогава можеш да си дрънкаш глупости с другите антиваксърчета
              Забавлявате ни, но Костя Копейкин е още по-забавен
              Абе ти съвсем изтреще !!!!

              Говориш за починали на милион а за БГ слагаш всички починали

              България се води 7 милиона при 175 починали се падат около 25 на милион и по този показател сме между Белгия и Холандия

              Барби ти до кой клас учи математика ???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                Роботът отново генерира безсмислена таблица. Единствено илюстрираш провала на здравната система, не знам какво си представяш че показваш. При 0.00% "ваксинирани" съотношенията между държавите са същите.
                Таблицата е "безсмислена" за една празна кратуна

                Коментар



                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  На вниманието на докторите по всичкология Барби (@barbaron) и Матеев (@Mateev), другите от бандата на ваксинаторите могат да им помагат, ако могат.
                  Ето ви една таблица:
                  [ATTACH=CONFIG]n3839266[/ATTACH]
                  В тези държави живеят общо 316 млн. човека (60% от населението на Европа) и там са ваксинирани над 70-80% към днешна дата.

                  Обяснете ми какво ви говори таблицата за ваксините, защитата срещу ковид, смъртност и т.н.
                  Много ще ми е интересно да чуя разсъжденията ви.
                  Не на мен с такива инфантилни номерца

                  Единствената колонка, която представлява интерес за жителите на една държава е:
                  "Починали/1М"

                  Когато в колонката "Починали/1М" на някои от тези Държави видиш
                  111 колкото са "Починали/1М" за България на 2/12/2021 или
                  175 колкото са "Починали/1М" за България на 16/11/2021
                  ми се обади, тогава може и да прочетеш разсъжденията ми

                  Дотогава можеш да си дрънкаш глупости с другите антиваксърчета
                  Забавлявате ни, но Костя Копейкин е още по-забавен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Само си представям като му дойде времето Матейко да се срещние Бог и чуе чадо ти защо се съмняваше в мен а вярваше на ваксините....Са при мен ли искаш или при ваксините????
                    буахахаа
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                      докато се набоде - що не спазвате мерките, вие сте убийци
                      Като се набоде - що не се бодете ве вие сте убийци
                      като се разболя и оздравя - ебете си мамата, кво кат сте убийци, мен не можете да убиете.

                      Ма най-смешното е че и той не вярва във факсините ама иначе ни наричаше УБИЙЦИ разумните.
                      матейко кво мислиш за себегъзника в теб? И той ли е убиец или безсмъртец
                      Само си представям като му дойде времето Матейко да се срещние Бог и чуе чадо ти защо се съмняваше в мен а вярваше на ваксините....Са при мен ли искаш или при ваксините????

                      Коментар


                      • На вниманието на докторите по всичкология Барби (@barbaron) и Матеев (@Mateev), другите от бандата на ваксинаторите могат да им помагат, ако могат.
                        Ето ви една таблица:
                        Click image for larger version

Name:	table-Europe-1.jpg
Views:	1
Size:	42.1 КБ
ID:	3839266

                        В тези държави живеят общо 316 млн. човека (60% от населението на Европа) и там са ваксинирани над 70-80% към днешна дата.

                        Обяснете ми какво ви говори таблицата за ваксините, защитата срещу ковид, смъртност и т.н.
                        Много ще ми е интересно да чуя разсъжденията ви.
                        Last edited by Kildirim_Bei; 02.12.2021, 22:30.
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Аз вече съм си решил проблема с короната в семеен план и от тука нататък въобще не ми пука, че има епидемия или антиваксъри. Нека всеки да си троши главата както си иска - това вече си е негов проблем, а не мой.

                          Няма вече да се меся с акъли в темата, но ще влизам да гледам сеири ...

                          Все пак това е най-интересната тема, в която на показ се демонстрира затъпяването и опростачването на нацията.
                          Матеев какво стана намерили тоя дето е заразил женати да го линчуваш?

                          Коментар



                          • докато се набоде - що не спазвате мерките, вие сте убийци
                            Като се набоде - що не се бодете ве вие сте убийци
                            като се разболя и оздравя - ебете си мамата, кво кат сте убийци, мен не можете да убиете.

                            Ма най-смешното е че и той не вярва във факсините ама иначе ни наричаше УБИЙЦИ разумните.
                            матейко кво мислиш за себегъзника в теб? И той ли е убиец или безсмъртец
                            Last edited by X_Y; 02.12.2021, 21:40.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Аз вече съм си решил проблема с короната в семеен план и от тука нататък въобще не ми пука, че има епидемия или антиваксъри. Нека всеки да си троши главата както си иска - това вече си е негов проблем, а не мой.

                              Няма вече да се меся с акъли в темата, но ще влизам да гледам сеири ...

                              Все пак това е най-интересната тема, в която на показ се демонстрира затъпяването и опростачването на нацията.
                              Не ти пукало, че има епидемия ли - и сега какво, ще излизаш безразборно из парковете и ще ставаш хладнокръвен масов убиец с тия мутирали щамове, дето пируват из тялото ти? Не е ли престъпна безотговорност това поведение и мислене, аамаха..?

                              Коментар


                              • И ето какво казва, медицинската наука.

                                Имунитетът от ваксините е чудесен, просто е краткотраен – от 6 до 8 месеца се счита към момента, че трае, но някъде около шестия месец вече сериозно започва да пада нивото на антителата. Те обаче са част от имунитета, това е хуморалният имунитет. Има и клетъчен имунитет, който остава и винаги го има. Когато човек се срещне с нов вариант на вируса и се зарази с него, тези паметови клетки се разрастват много бързо и синтезират антитела срещу този агент, срещу който е направена ваксинацията.

                                Статията е от:
                                проф. д-р Радка Аргирова председател на Българското дружество по медицинска вирусология и член на Експертния съвет по вирусология към министъра на здравеопазването. Информацията е публикувана на фейсбук страницата на МЗ.

                                https://coronavirus.bg/bg/news/2334

                                Това за информация, на всички , с инженерно и математическо образоване. Но без необходимото образУвание. Които си въобразяват, че разбират. от медицина.

                                П.П На Факсаджийчетата им остава само:
                                Боцкане до дупка. Докато ръцете им заприличат, на наркомански.
                                Last edited by X_Y; 02.12.2021, 20:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X