IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

    Такива данни имаше за САЩ и Израел. Бяха за млади мъже, особено в армията. Случаите от 1 на 100 000 - което било нормално, станали 5 на 100 000. И се предполага че са от ваксината. Но може и да са от вируса. Много от тях изобщо не са усетили че са го преболедували вируса.

    А тези под 18 години няма особен смисъл да се ваксинират.

    За хората над 30 (или 40 да кажем) - близо 30% от заразените страдат от лонг ковид симптоми няколко месеца след това. Така че е несравнимо с 1 на 20 000.

    Както много често е в реалния живот - изборът опира до по-малкото зло.

    Усещаш ли се въобще, какви ги пишеш???????
    Говорим за млади, здрави хора. А ти ми вадиш, официална стъкмистика. Пък било, и нормално.
    Кажи за възрастните, със хронични проблеми. Или и за тях е нормално? Дай статистика. Ма няма такава.
    Егати зомбираните, опитни мишлета.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      Бе ако всички бяхме като вас антиваксърите сигурно щяхме да мрем от чума още

      Да не говорим че освен чумата има още доста сериозни вируси и бактерии преборени.
      Много странно е, че го казваш, защото точно чумата е болест, която сме преодоляли няколко пъти чрез естествен имунитет и това се е случило много преди модерната медицина. Имало ли е някога поголовна противочумна ваксинация? Ти да не би да си ваксиниран сега от чума?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
        Хей мишлета, хей ги две.
        Те ще слушкат най-добре.

        "Швеция и Дания спират прилагането на ваксината на "Модерна" при млади хора"

        При младите миокардит. А при възрастните????????
        Такива данни имаше за САЩ и Израел. Бяха за млади мъже, особено в армията. Случаите от 1 на 100 000 - което било нормално, станали 5 на 100 000. И се предполага че са от ваксината. Но може и да са от вируса. Много от тях изобщо не са усетили че са го преболедували вируса.

        А тези под 18 години няма особен смисъл да се ваксинират.

        За хората над 30 (или 40 да кажем) - близо 30% от заразените страдат от лонг ковид симптоми няколко месеца след това. Така че е несравнимо с 1 на 20 000.

        Както много често е в реалния живот - изборът опира до по-малкото зло.

        Коментар


        • Хей мишлета, хей ги две.
          Те ще слушкат най-добре.

          "Швеция и Дания спират прилагането на ваксината на "Модерна" при млади хора"

          При младите миокардит. А при възрастните????????

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

            Вируси е имало, има и винаги ще има... нямало е, обаче, такива като тебе, които след две дози експериментална субстанция да си вярват толкова свирепо, че са се отървали от нещо, което от милиарди години съжителства с всякакви биологични видове... и то само за някакви си 6 месеца.
            Бе ако всички бяхме като вас антиваксърите сигурно щяхме да мрем от чума още

            Да не говорим че освен чумата има още доста сериозни вируси и бактерии преборени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение

              Колега, трябва да заемем активна позиция срещу троленето, защото има реална опасност от „австрализация” на света.

              Залогът е огромен, бъдещето на децата ни, затова съм толкова емоционален.


              https://youtu.be/Sq3M-VTKy44

              Ето с БГ субтитри декларацията от Рим, прочетена лично от изобретателя на иРНК ваксините д-р Малоун.
              Да. Точно.
              Това е позицията на истински мъж и баща! Браво!

              Разликата ни е, че моите вече са отгледани и големи, и съм много доволен от това, че разбраха какво им показахме ние, родителите.

              Самостоятелни са и в мисленето, и в духа, и в живота си... еми човеци станаха, а не грухтещи свинчета.
              Last edited by chan_tura_naga; 06.10.2021, 14:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                Дрейнлан21,

                вече не се ядосвам като теб от това, че само 1% от двукраките сме хора.
                И аз преди виках и скачах, но само получавах банове, защото останалите 99% от двукраките не са напълно хора.
                Сега малко по малко свиквам с истината.

                Е, кво да се прави – техен е светът сега. За малко, разбира се – много скоро светът, който "строят", ще се срути, без те даже и да разберат защо.
                ————

                На твое място бих махнал последния абзац от поста ти.
                Колега, трябва да заемем активна позиция срещу троленето, защото има реална опасност от „австрализация” на света.

                Залогът е огромен, бъдещето на децата ни, затова съм толкова емоционален.


                https://youtu.be/Sq3M-VTKy44

                Ето с БГ субтитри декларацията от Рим, прочетена лично от изобретателя на иРНК ваксините д-р Малоун.

                Коментар


                • Дрейнлан21,

                  вече не се ядосвам като теб от това, че само 1% от двукраките сме хора.
                  И аз преди виках и скачах, но само получавах банове, защото останалите 99% от двукраките не са напълно хора.
                  Сега малко по малко свиквам с истината.

                  Е, кво да се прави – техен е светът сега. За малко, разбира се – много скоро светът, който "строят", ще се срути, без те даже и да разберат защо.
                  ————

                  На твое място бих махнал последния абзац от поста ти.
                  Last edited by chan_tura_naga; 06.10.2021, 12:56.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    Всички управници са наясно че система която да задоволява лакомията на говедото наречен човек е обречена. Затова сега въвеждат система против говедото, както си беше в цялата човешка история до средата на 20век
                    Причинната връзка може да е обратната: защото населението с удоволствие и желание стана говеда, офце и свини, затова и управляващите (които също не са далече от тази квалификация) могат да се държат с тях като с полуживотни и даже ги поощряват в освинването.

                    По-склонен съм да приема тази причинна връзка, а нейната причина, в най-крайна сметка, са успехите на технологичната циливилизация.


                    (ПП. Е виж под мене какво е агънце ми заблеяло, агънце по акъл и дух в Тодурови кошари...)
                    Last edited by chan_tura_naga; 06.10.2021, 12:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Аз все си мисля че тази тактика в крайна сметка ще се окаже губеща. Умират "сухите клечки" 0,05% и мнозинството си продължава живота. Друг е въпроса че вече СТАРИЯ живот безвъзвратно го унищожиха, също както комунизма. Всички управници са наясно че система която да задоволява лакомията на говедото наречен човек е обречена. Затова сега въвеждат система против говедото, както си беше в цялата човешка история до средата на 20век
                      В България вече умряха ДЕСЕТ ПЪТИ повече от твоите 0,05%. Но не се свършва, напротив, последните две седмици "изгоряха" над ХИЛЯДА "сухи клечки". 96% от тях неваксинирани.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

                        В държавата с 1.3 милиарда население като се появи един заразен и блокират целия град. Няма не искам няма недей. Блокаж. София кога ще я блокират до 0 случая. Ама военни да ти носят храна до вратата, не само да си мислиш, че има ограничения докато обикаляш навън.

                        https://www.seatrade-maritime.com/po...covid-lockdown
                        https://www.reuters.com/world/china/...cy-2021-08-17/
                        Аз все си мисля че тази тактика в крайна сметка ще се окаже губеща. Умират "сухите клечки" 0,05% и мнозинството си продължава живота. Друг е въпроса че вече СТАРИЯ живот безвъзвратно го унищожиха, също както комунизма. Всички управници са наясно че система която да задоволява лакомията на говедото наречен човек е обречена. Затова сега въвеждат система против говедото, както си беше в цялата човешка история до средата на 20век
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          И после от повече от три месеца напълно и абсолютно престана да е заразен в държавата с 1.3 милиарда население, откъдето "произлезе"?
                          В държавата с 1.3 милиарда население като се появи един заразен и блокират целия град. Няма не искам няма недей. Блокаж. София кога ще я блокират до 0 случая. Ама военни да ти носят храна до вратата, не само да си мислиш, че има ограничения докато обикаляш навън.

                          https://www.seatrade-maritime.com/po...covid-lockdown
                          https://www.reuters.com/world/china/...cy-2021-08-17/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                            Вируси е имало, има и винаги ще има... нямало е, обаче, такива като тебе, които след две дози експериментална субстанция да си вярват толкова свирепо, че са се отървали от нещо, което от милиарди години съжителства с всякакви биологични видове... и то само за някакви си 6 месеца.

                            Не само са съжителствали, но и са борили, затривали и усъвършенствали биологични видове и популации. Има теория, че изменчивостта, приспособяването и еволюцията се дължат на борбата и съжителството на висшите организми с бактерии и вируси....

                            пп Нека се боцкат през 6 месеца, не ми пречат......
                            Last edited by RUBLA; 06.10.2021, 09:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                              Вируси е имало, има и винаги ще има... нямало е, обаче, такива като тебе, които след две дози експериментална субстанция да си вярват толкова свирепо, че са се отървали от нещо, което от милиарди години съжителства с всякакви биологични видове... и то само за някакви си 6 месеца.

                              Ба си нямало е такива..Ми не мога да се сълася.Вирусите са безпомощни пред такива като foncho....По скоро вирусите ще изчезнат
                              Last edited by RUBLA; 06.10.2021, 09:37. Причина: Спазвайте добри тон!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                                Грипни вируси също няма. Няма ДНК, РНК и никой никога не е секвенирал вируси. Всичко е измама. Има само един Биг Фарм и отдолу е плоскодънната земя. Аз пък съм платен трол от Биг Фарм. Ако всичко ти изглежда така, спри да шмъркаш лепило, защото мозъка ти ще се увреди тотално.
                                Вируси е имало, има и винаги ще има... нямало е, обаче, такива като тебе, които след две дози експериментална субстанция да си вярват толкова свирепо, че са се отървали от нещо, което от милиарди години съжителства с всякакви биологични видове... и то само за някакви си 6 месеца.

                                Last edited by RUBLA; 06.10.2021, 09:36. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X