IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=barbaron;n3816036]
    Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
    Барбароните гледат 50% френска, 20% американска......
    Демек падаш си по най-яката вакс пропаганда. Беше ми ясен и преди да се похвалиш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      Да те цитирам

      Като гледам горния списък по -голямата част вероятно са "ваксинирани"

      Ми не - това е статистиката - 91,86 % от починалите лица не са били ваксинирани


      Както виждаш твоето твърдение сериозно се разминава с истината.
      Антиваксърите имат проблем с осмислянето, дори и на собствените си твърдения!

      Коментар


      • [QUOTE=neon7;n3815927]
        Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        По телевизиите е само провакс пропаганда 7/24 , а форуми колко от тях ли са чели ?!
        Това може да го напише само антиваксър, гледащ само българска телевизия.
        Барбароните гледат 50% френска, 20% американска, 20% българска и 10% руска телевизия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

          Нищо не спестявам ! След като съм дал линк всеки може да види , каквото го интересува . Какви лъжи пиша ? Няма как на починалите от бюлетина да им се лепи етикета "антиваксъри" Те са хора предимно над 70г ,който едва ли през живота си са подлагали на съмнение думата ваксина ! Това,че -"91,86 % от починалите лица не са били ваксинирани" са поредните официални лъжи (за сплашване),които ще се разкрият !, Доскоро дори не признаваха за някой починал ваксиниран или поради странична реакция .
          Да те цитирам

          Като гледам горния списък по -голямата част вероятно са "ваксинирани"

          Ми не - това е статистиката - 91,86 % от починалите лица не са били ваксинирани


          Както виждаш твоето твърдение сериозно се разминава с истината.

          Коментар


          • https://tamicam.substack.com/p/inter...ch-vaccination

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

              Чукча не читател, а писател. От линка дето си по пуснал си го пише, но някакви си спестяваш този факт типично с тролски манталитет и пишеш лъжи.


              86 нови случая са регистрирани през последните 24 часа. 91,86 % от починалите лица не са били ваксинирани
              Нищо не спестявам ! След като съм дал линк всеки може да види , каквото го интересува . Какви лъжи пиша ? Няма как на починалите от бюлетина да им се лепи етикета "антиваксъри" Те са хора предимно над 70г ,който едва ли през живота си са подлагали на съмнение думата ваксина ! Това,че -"91,86 % от починалите лица не са били ваксинирани" са поредните официални лъжи (за сплашване),които ще се разкрият !, Доскоро дори не признаваха за някой починал ваксиниран или поради странична реакция .

              Коментар


              • Най-високо се издигат най-големите балони...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  На мен ми допада модела ти на поведение. Аз също опитвам да се придържам към преживяното от мен и близките ми. Не обвинявам другите за мои отговорности към семейството ми.
                  Живеем в такива времена, когато са възможни обвинения от различно естество. Сипят се на посоки, без да отчитаме интересите към парите - на хората, когато яхнат дадена идея.
                  Съвсем наскоро, една жена с неразбираема от мен "молба" ми каза: "ваксинирайте се!" - без да съм очаквал подобно развитие на разговора... До такава степен се изненадах, че някой може да се намесва в личните дела на друг, че онемях! Да не си говорил с човек на тези теми и изведнъж да ти изтряскат нещо, което е в почти заповедна форма..., без да се търсят доводи, аргументи.,.

                  Някои живеят с убеждението, че могат да решат един такъв "проблем", длъжни са да го правят и това е единственото справедливо решение на този свят! Страхът е, възможно най-лошият съветник! Кой не се страхува от Смъртта? Да, но до такава степен да бъде замъглено съзнанието на човек, че да живее в заблуда - и идентифицира собствените си страхове и ги налага с тия, на околните... , на околните от СТАДОТО.

                  Така е, СТАДО сме. До такава степен е развит инстинкта на стадото, че не не харесва, ако някой опитва да мисли различно... Дразним се, де! Блеем, раздразнени...

                  Камо ли пък някой да ни каже, че това мислене и поведение - на другия - му харесва! Няма как да стане!

                  Все пак, ще преодолея егото си... и дори ще ти кажа, че твоите разсъждения и модел на мислене ми харесват! Да видим, дали ще ми се случи нещо лошо, ако съм признал очевидното, което трябва да се ... крие... И да не се показва публично! ))

                  Здраве - на теб, семейството и приятелите ти! Сполай ти, друже! Здрави, щастливи, успешни, усмихнати!
                  Сутринта гледах по канал 1 новата шефка на нам кво си ПРОФЕСОР ИВА ХРИСТОВА една бабка дето е на мястото на Тодор Кантарджиев.....Водещият я попита директно с какво неваксинираните застрашават ваксинираните....Отговорът ме потресе а именно ваксинираните се чувствали по комфортно в магазина и се направи на улава и започна да говори за други неща...Който не вярва да си го пусне и да гледа...Нека всеки сами си вади заключенията.Ако аз водех предаванетто щях да я питам добре ли е чула въпроса и щях да и кажа че не я питам как се чувстват а с какво застрашават....Такива хора са на ръководни постове не само в нашата държава а навсякъде по света.Колкото по голям мазник боклук и престъпник си толкова си по нависоко
                  Last edited by power grid; 17.10.2021, 00:38.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    Точно това е целта, щото по страшно звучи.

                    НаУчно е доказано че 1 на милион и 0.000001% действат по различен начин на психиката, въпреки че става въпрос за едно и също нещо.

                    Фразата "Детската ваксина против <незнам си коя болест> води до 1 смъртен случай на 1 милиона ваксинирани" кара в мозъка на всеки един човек, дори и специалист да изникне образа на умряло дете. При което "специалиста" квалифицира ваксината като прекалено рискова.

                    Но написано така "Детската ваксина против <незнам си коя болест> води до 0.000001% смъртни случаи по време на ваксиниране" води до одобряване на ваксината, щото числото 0.000001% е прекалено малко.

                    Та и тука така.

                    Фразата "10% от разболелите са ваксинирани" води до асоциации че ваксините не работят.
                    Докато "90% от разболелите са неваксинирани" води до положителна асоциация че все пак по-добре да се набодеш, ако не искаш да си в тея 90%

                    Което е доста по-безобидно от във ваксините имало "графен осксид или чипове" дето даже и по ТВ се говори вече.

                    В крайна сметка антиваксърите отказвате да признаете тази истина както и да ви я поднесат. Така че не виждам причина защо допълнително да ви стресират.



                    ПЛАШАТ ХОРАТА 20 месеца и сега се били загрижили да не стресират хората затова лъжели !?!?!?!?
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                      Да, в момента официалните числа са други, но защо ги казват по килифаревски, а не кажат пряко, да кажем "5% от тях са ваксинирани"?
                      Не искат да съединят в едно изказване термините "ваксинирани" и "болница"?

                      Това килифаревско гънене и лъжене-мазане ми говори и това, че и официалните им данни вече са под голямо съмнение за най-елементарна просташка лъжа.
                      Точно това е целта, щото по страшно звучи.

                      НаУчно е доказано че 1 на милион и 0.000001% действат по различен начин на психиката, въпреки че става въпрос за едно и също нещо.

                      Фразата "Детската ваксина против <незнам си коя болест> води до 1 смъртен случай на 1 милиона ваксинирани" кара в мозъка на всеки един човек, дори и специалист да изникне образа на умряло дете. При което "специалиста" квалифицира ваксината като прекалено рискова.

                      Но написано така "Детската ваксина против <незнам си коя болест> води до 0.000001% смъртни случаи по време на ваксиниране" води до одобряване на ваксината, щото числото 0.000001% е прекалено малко.

                      Та и тука така.

                      Фразата "10% от разболелите са ваксинирани" води до асоциации че ваксините не работят.
                      Докато "90% от разболелите са неваксинирани" води до положителна асоциация че все пак по-добре да се набодеш, ако не искаш да си в тея 90%

                      Което е доста по-безобидно от във ваксините имало "графен осксид или чипове" дето даже и по ТВ се говори вече.

                      В крайна сметка антиваксърите отказвате да признаете тази истина както и да ви я поднесат. Така че не виждам причина защо допълнително да ви стресират.




                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

                        КОЛКО ТРЯБВА ДА СИ ТЪП, ЗА ДА НЕ РАЗБЕРЕШ ,ЧЕ СРЕД ТЕЗИ;ЕДВА ЛИ ИМА ИЛИ СА МАЛЦИНА АНТИВАКСЪРИТЕ ?!
                        .

                        https://coronavirus.bg/bg/news/2649

                        пп. Спомнете си кои групи бяха наплашени и агитирани в началото и кои бяха с предимство да се "ваксинират" !Това бяха хората над 65 и тези със по-сериозни заболявания . Като гледам горния списък по -голямата част вероятно са "ваксинирани"
                        Колко требе да си тъп, да не видиш че отговорът на твоя въпрос го има в посочения линк.

                        Възраст 40-49 50-59 60-69 70-79 80-89 90+
                        Починали 5 9 17 33 19 2
                        ваксинирани 0 0 1 4 2 0

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

                          https://coronavirus.bg/bg/news/2649

                          пп. Спомнете си кои групи бяха наплашени и агитирани в началото и кои бяха с предимство да се "ваксинират" !Това бяха хората над 65 и тези със по-сериозни заболявания . Като гледам горния списък по -голямата част вероятно са "ваксинирани"
                          Чукча не читател, а писател. От линка дето си по пуснал си го пише, но някакви си спестяваш този факт типично с тролски манталитет и пишеш лъжи.


                          86 нови случая са регистрирани през последните 24 часа. 91,86 % от починалите лица не са били ваксинирани

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                            Излагаш се
                            Много мразя лаладжии, които приказват само общи приказки без да проверяват фактите, за които говорим, да ми казват, че се излагам.
                            Тъй като явно много те мързи да погледнеш официалната статистика, съм ти прикачил графика, на която с червени линии съм оградил двата периода на смъртността в Дания - през август и септември 2020 г. /преди ваксинацията/ и смъртността в Дания през август и септември 2021 г. /след ваксинация/ - съвсем ясно се вижда, че след ваксинацията смъртността е по-голяма дори и само от ковид!
                            Attached Files
                            Last edited by LaCosta; 16.10.2021, 17:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение
                              Специално като за уикенда, леко развлекателно и с класическа музика видео. Трябва да са пуснати колонките, а при второто превъртане пфайзерофилчетата трябва да използват задължително стоп кадър, за да гледат с умиление какви бисери ръсиха за техният буламач преди няма и година време в медиите.

                              И така "Деволюция на ефикасността при Ковид-ваксините":
                              https://twitter.com/ke11ybender/stat...36949012578304

                              Още веднъж същото, за след като Туитър резнат горното:
                              https://www.bitchute.com/video/G6349aTOuYLP/
                              Много добре направено!

                              Музикалният фон е парчето на Едвард Григ "Пещерата на Царя на тролите".

                              Коментар


                              • Специално като за уикенда, леко развлекателно и с класическа музика видео. Трябва да са пуснати колонките, а при второто превъртане пфайзерофилчетата трябва да използват задължително стоп кадър, за да гледат с умиление какви бисери ръсиха за техният буламач преди няма и година време в медиите.

                                И така "Деволюция на ефикасността при Ковид-ваксините":
                                https://twitter.com/ke11ybender/stat...36949012578304

                                Още веднъж същото, за след като Туитър резнат горното:
                                https://www.bitchute.com/video/G6349aTOuYLP/
                                Last edited by vgc; 16.10.2021, 17:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X