IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    ти не разбра ли, че тези са платени - все едно да спориш с радиото, а нищо чудно някои от тях да са ваксинирани, но просто да пишат това за което им се плаща
    Даа, зад антивацърите стои индустрия за десетки милиарди долари. Сипват ни пари с лопата. Иначе честно, и аз много силно се чудя как в момента някой интелигентен, разсъждаващ човек би продължавал да подкрепя експерименталните терапии, условно наричани "ваксини" - при колосалното количество тежки странични ефекти, при грандиозната им безполезност и очевидната мощна рекламна пропаганда, която движи кампанията, със всичките лъжи и манипулации - ама на. И като добавим и бонус-нишката със "сертификатите", която вече е невъзможно да се припише на "конспиративни теории", а очевидно има някакви цели, различаващи се от опазване на здравето... Но всеки си минава пътя със своята скорост.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

      Ами,ти откъде знаеш,кога ще се появи тая нужда....Имаш база за сравнение от някоя друга планета,дето нещо подобно вече се е случило ли?! 1900 г сме били милиард и половина.....Не се ли били вече много?! 1970 сме станали 3,5 млрд.Е това вече е прекалено- са си казали ?!Сега сме над 7 млрд. Къде е точката на пречупване?!
      Е аз няма как да знам къде точно се намира точката на пречупване. Но съм сигурен че такава точка съществува. Според мен не зависи толкова от бройката на хората колкото от техния капацитет да унищожават планетата и по точно биосферата. Защото върху планетата ние реално не можем да влияем по никакъв начин. Ние правим поразии само върху повърхността. А на няколко километра под краката ни се случват процеси за които не знаем абсолютно нищо. Имаме само някакви теории които не са доказани. Затова можем да очакваме и неочакваното. Фосилите на измрели животни и скалните пластове записали глобалния потоп ни показват че положението наистина може да стане сериозно и взривоопасно буквално за минути.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

        Е как кой? Планетата естествено. За всичко си има естествен регулатор. При нужда човешката цивилизация може да бъде изтрита за няколко минути.
        За всичко е помислено.
        Ами,ти откъде знаеш,кога ще се появи тая нужда....Имаш база за сравнение от някоя друга планета,дето нещо подобно вече се е случило ли?! 1900 г сме били милиард и половина.....Не се ли били вече много?! 1970 сме станали 3,5 млрд.Е това вече е прекалено- са си казали ?!Сега сме над 7 млрд. Къде е точката на пречупване?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

          Естествено,ти си на космическо ,а аз съм на земно ниво....На такова се надявам и да си остана.... Добре се чувствам...
          ти не разбра ли, че тези са платени - все едно да спориш с радиото, а нищо чудно някои от тях да са ваксинирани, но просто да пишат това за което им се плаща
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Ти няма да ги разбереш тези картинки, но децата ще ги разберат
            Със сертификати за ваксинация, със заплащане на тестовете:



            Без сертификати за ваксинация:

            А ти май имаш проблем с четенето с разбиране. Четеш "неваксинирани", и дотам, а допълнението "нерегистрирани преболедували" - в trash bin

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              Нямам усещане че комуникираме на едно ниво.
              Естествено,ти си на космическо ,а аз съм на земно ниво....На такова се надявам и да си остана.... Добре се чувствам...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                Кой определя,какво е "едно нормално ниво на съществуване" на света?!
                Е как кой? Планетата естествено. Тя е жив организъм със собствен интелект. За всичко си има естествен регулатор. При нужда човешката цивилизация може да бъде изтрита за няколко минути.
                За всичко е помислено.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                  Положението към момента е безнадеждно. Регресът ще продължи за неопределено време докато не се случи точката на пречупване при която хората ще са неспособни да управляват тази цивилизацията и ще се самоунищожат от глупост и алчност.

                  А специално за "пещерите" проблем няма. Те са точно толкова колкото трябва. Проблемът е в бройката на хората.
                  Естествената селекция в дивата природа играе ролята и на регулатор на популацията. Оцеляват само най силните, най умните и най приспособимите.
                  Имаме качество за сметка на количество.

                  А при нашата цилизация имаме количество за сметка на качество. Социалната система и изобилието на цивилизацията позволява и на най слабите и най глупавите да имат деца. Резултата го виждаме. 8 милиарда безполезни консуматори готови да изядат планетата за да задоволят развитото си его.

                  Все пак има надежда че това съвсем скоро може да приключи и света да се върне към едно по нормално ниво на съществуване.
                  Кой определя,какво е "едно нормално ниво на съществуване" на света?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                    И докато те беше много страх,сега мина в другата крайност,така ли?!Почвам леко да ви разбирам антиваксърите...А кога точно те оперираха от чувство за хумор,та прие ,че наистина бих си набол десет ваксини наведнъж?!Посмяхме се с лекарката и толкоз!А виж, от гъба -мухоморка да те е страх и да не консумираш,особено ако е зелена....Силно,ама много силно ти го препоръчвам...Освен ако не си решил да се самообиваш,макар че се сещам и за по-лесни начини да се самообие човек....
                    Нямам усещане че комуникираме на едно ниво.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение
                      Еййй, ама как хитро го въртят това със сертификата за достъп до заведенията. Да го въведели, че заведенията да работят спокойно. Иначе трябвало ограничения, които пречели на бизнеса. Основно ваксинираните имат такъв. И те като се засилили да ходят по заведения. Като са толкова загрижени, защо не се направи така,че тестовете за антитела на нерегистрираните преболедували, които са мнозинство също да се признават и да не се стига до такова делене. Не че ходя по заведения, но ако номерът мине, лека-полека ще се приеме и за други места.
                      Ти няма да ги разбереш тези картинки, но децата ще ги разберат
                      Със сертификати за ваксинация, със заплащане на тестовете:



                      Без сертификати за ваксинация:

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                        От КОВИД-измишльотината ме беше страх, смехотворно е колко много ме беше страх и колко бях повярвал. От псевдоваксините не ме е страх - по същия начин по който не ме е страх от гъба-мухоморка или бутилка препарат за почистване на канали. Просто не смятам да ги вкарам в тялото си и толкова. А подобен небивал героизъм като твоя трябва да се увековечи в барелеф. Ще ми се да беше жив някой от творците от социалистическо време, тяхната характерна стилистика би изобразила добре твоята мускулеста заголена ръка и решително изражение, докато сестрата се е привела напред със спринцовката, а в другата си ръка стиска хладилната чанта с дозите. Ех, нови легенди се пишат в момента за новите герои. А дали пък няма да потрябва художник на икони, вече не знам - май в тая посока е кривнала вече налудността на ваксиапостолите.
                        И докато те беше много страх,сега мина в другата крайност,така ли?!Почвам леко да ви разбирам антиваксърите...А кога точно те оперираха от чувство за хумор,та прие ,че наистина бих си набол десет ваксини наведнъж?!Посмяхме се с лекарката и толкоз!А виж, от гъба -мухоморка да те е страх и да не консумираш,особено ако е зелена....Силно,ама много силно ти го препоръчвам...Освен ако не си решил да се самообиваш,макар че се сещам и за по-лесни начини да се самообие човек....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                          Ами дай да се върнем в пещерите,та да направим генетичен прогрес....Единственит проблем ,за който се сещам е, откъде,по дяволите, ще намерим толкова много пещери....
                          Положението към момента е безнадеждно. Регресът ще продължи за неопределено време докато не се случи точката на пречупване при която хората ще са неспособни да управляват тази цивилизацията и ще се самоунищожат от глупост и алчност.

                          А специално за "пещерите" проблем няма. Те са точно толкова колкото трябва. Проблемът е в бройката на хората.
                          Естествената селекция в дивата природа играе ролята и на регулатор на популацията. Оцеляват само най силните, най умните и най приспособимите.
                          Имаме качество за сметка на количество.

                          А при нашата цилизация имаме количество за сметка на качество. Социалната система и изобилието на цивилизацията позволява и на най слабите и най глупавите да имат деца. Резултата го виждаме. 8 милиарда безполезни консуматори готови да изядат планетата за да задоволят развитото си его.

                          Все пак има надежда че това съвсем скоро може да приключи и света да се върне към едно по нормално ниво на съществуване.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                            Напълно нормално е децата да измират и да оцеляват само най силните. Нали именно в това се състои естествената селекция благодарение на която са се развили всички животински видове включително и човека. Това което ние правим сега да поддръжаме с медицината слабите и даже да им даваме възможност да се размножават всъщност ще доведе до голям регрес и отслабване на човешките гени. Хората ще стават все по неустойчиви и все по слаби физически и умствено като второто е следствие и от зависимостта към технологиите. Все повече човека разчита на машината да мисли вместо него.

                            Да, знам че всичко това звучи брутално, жестоко и каквото там се сетите като етикет но това е самата истина! Медицината и технологичния прогрес води до генетичен регрес и масово изглупяване.

                            Теорията на нацистите за така наречената "чиста раса" всъщност не е далеч от истината. Такава раса наистина е имало като последните нейни представители са изчезнали преди около 20 000 години. Това са били хора номади и ловци-събирачи. Те са били много по силни и издържливи от нас. Имали са набити тела, дебели кости, среден ръст 180см. масивна мускулатура, по голяма челюст с пълен набор от зъби и по голяма черепна кутия. (средно 15% по голям мозък от нашия)

                            Генетичния регрес започва заедно със цивилизацията и уседналия начин живот. Променя се драстично начина на хранене. Намаля се месото и дивите растения и се увеличава консумацията на зърнени култури. Намаля се консумацията на сурови храни за сметка на готвени и преработени. Изобретява се алкохола и мн. др вредни навици.
                            Хората се концентрират в селища и градове където се създават условия за развитие на много болести. Разбира се има и много други фактори. Всичко това е произвело съвременния човек. Едно слабо и болнаво същество, безпомощно и напълно неспособно да оцелее в дивата природа без инструментите на цилизацията. Да, това сме ние след 20 000 години генетичен регрес.
                            Оцеляват най - приспособимите , които в повечето случай не са най силните.
                            Хомо сапиенс печели ,, битката,, с Неандерталците благодарение на креативността си по бързото приспособяване към средата.

                            Западната цивилизация при колонизирането на Америка просто смазва новъзникналите американски цивилизации, както и индианските племената на север . А както се вижда храненето с грудки и диво месо много не е помогнало.

                            Искам да ми поясниш понятието ,,генетичен регрес,,







                            ПП А описаните от теб ловци събирачи с големи челюсти основно служещи за дъвкането на месо понякога сурово . И естествено че зъбите са си били на мястото, по простата причина че средната продължителност на живота е била 20- 30 години.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                              Ами дай да се върнем в пещерите,та да направим генетичен прогрес....Единственит проблем ,за който се сещам е, откъде,по дяволите, ще намерим толкова много пещери....
                              Не бой се, не в пещерите, на дърветата трябва да се върнем пак
                              Според теорията на оня, "умника" alphaomega, най-чистата раса е тая, дето е живяла по дърветата
                              А дървета има достатъчно за такива като него

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                                Каже бе?!От една ваксина ли те страх,бе храбрец?!При двата ми неуспешни опити да се ваксинирам,тогава имаше само Астра Зенека,всички се бяха изпонасрали от страх -при ненеобходими 10 бр., бях единствения кандидат ....При втория ми опит направо и викам на докторицата,вади и ми слагай и десетте дози ,да не стават зян,та няма да се разкарвам всяка седмица да правя проби да се ваксинирам....Българи-юнаци!Да бе,да!Българи изпонасрани страхливци,от една игла и припадат....
                                От КОВИД-измишльотината ме беше страх, смехотворно е колко много ме беше страх и колко бях повярвал. От псевдоваксините не ме е страх - по същия начин по който не ме е страх от гъба-мухоморка или бутилка препарат за почистване на канали. Просто не смятам да ги вкарам в тялото си и толкова. А подобен небивал героизъм като твоя трябва да се увековечи в барелеф. Ще ми се да беше жив някой от творците от социалистическо време, тяхната характерна стилистика би изобразила добре твоята мускулеста заголена ръка и решително изражение, докато сестрата се е привела напред със спринцовката, а в другата си ръка стиска хладилната чанта с дозите. Ех, нови легенди се пишат в момента за новите герои. А дали пък няма да потрябва художник на икони, вече не знам - май в тая посока е кривнала вече налудността на ваксиапостолите.

                                Коментар

                                Working...
                                X