IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това със зелените сертификате вече е дъното. Антигенния има валидност 48 ч а ПСР- а 72 ч, и защо? Нали е все тест. Защото единия е 40 лв, другия 100.
    Вече който продума и една дума за еврогейски ценности и задължения не е моя човек.
    Мачкай Костя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
      Антигенен тест след декември 2020 г. ще може да служи за зелен сертификат

      https://www.investor.bg/ikonomika-i-...ifikat-337952/
      Очаквано.
      Сума народ прекара вируса само с антигенен...
      РЗИ го признават за карантина, а иначе - не ти дава права?!?
      За тука хубаво, ама за чужбина не навсякъде ще се признава.

      Коментар


      • Антигенен тест след декември 2020 г. ще може да служи за зелен сертификат

        https://www.investor.bg/ikonomika-i-...ifikat-337952/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

          Предполагам, че човека е имал предвид общата
          смъртност от ковид в света(5-7 хил).
          Ми да напише "общото количество смъртни случаи от Ковид", за да е коректно. Пак казвам, не взимам страна, просто като вадиш числа и статистика, никой не може да ти прочете мислите какво ТОЧНО си имал предвид.

          Коментар


          • СЗО: Европа е единственият регион в света с повишение на случаите на COVID-19

            Световната здравна организация съобщи, че през последната седмица има 7-процентно увеличение в броя на новите случаи на коронавирус в Европа, единствения регион с отчетено повишение по този показател.

            В огласените снощи данни за хода на пандемията здравната агенция на ООН посочи, че за този период са отчетени около 2,7 милиона нови случая на коронавирус и над 46 000 починали, равнище, което е сходно с данните за предишната седмица.

            Най-много нови случаи на заразяване има във Великобритания, Русия и Турция.

            Най-голям спад на коронавирус инфекциите има в Африка и западнотихоокеанския регион, където те намаляват съответно с около 18 и 16 процента. В Африка намалява и броят на смъртните случаи, с около една четвърт, въпреки крайния недостиг на ваксини на континента. Други региони като Америка и Близкия изток отчитат подобни на тези от миналата седмица стойности, посочи СЗО.

            За трета поредна седмица обаче има скок на новите случаи на заразяване в Европа, където те са около 1,3 млн. Над половината от страните в региона отчитат повишение по този показател, заяви СЗО.

            Хайде сега страстните привърженици на ваксините да ми обясните КАК така континентът, който е НАЙ-ВАКСИНИРАН, най-много страда от короната? Защо бе? Нали ваксинираните във Великобритания са 80%, защо там има най-много заболели? Ами нали Европа е първа в света по процент ваксинирани, защо е на първо място по заболеваемост?

            Нека смученето на пръстите да започне сега!
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              и ТАКА ДА Е. С ЦЯЛАТА РЕПРЕСИЯ 30% НЕ ЩАТ ПРИ КАКВАТО И ДА Е ЦЕНА.
              Иначе и попа не ме иска. Докторите при него ме пращаха 90%, даваха ми няколко месеца живот ама аз съм инат
              Не са те пратили на правилния, на екзорсист требе!

              пп А 30% не че не искат, ами са го прекарали и имат сертификат!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Ай стига лъга, 70% от лекарите бяха ваксинирани още преди 3 месеца. За твоя егоизъм лекар не може да помогне, требе поп.
                и ТАКА ДА Е. С ЦЯЛАТА РЕПРЕСИЯ 30% НЕ ЩАТ ПРИ КАКВАТО И ДА Е ЦЕНА.
                Иначе и попа не ме иска. Докторите при него ме пращаха 90%, даваха ми няколко месеца живот ама аз съм инат.
                Отслабнах 43 кг, ама се преборих, смотания ковид само 10-на кила свали от теглото ми, колко едно разстройство да те споходи
                Last edited by bota156; 20.10.2021, 14:35.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Хитлер е САМО ЕДИН. Медицинските фашисти продажници са само шефовете. простите доктори еле тез които са съвестни се примиряват, но всички те са ПРОТИВ. Що ли повечето са НЕВАКСИНИРАНИ? Всички те са ПРОТИВ ФАШИСТИТЕ шефове .... повечето от останалите също но нямат смелост да се противопоставят открито.
                  На мен ми трябва ПРОСТ доктор дето да си ВЪРШИ РАБОТАТА. ПОД ДЪРВО И КАМЪК ГИ ТЪРСЯ ВЪВ ВСЯКА ЕДНА БОЛНИЦА
                  Ай стига лъга, 70% от лекарите бяха ваксинирани още преди 3 месеца. За твоя егоизъм лекар не може да помогне, требе поп.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Точно пък ти си жив в момента именно защото "медицинските фашисти" са те връщали към живота няколко пъти. Голяма грешка ....
                    Хитлер е САМО ЕДИН. Медицинските фашисти продажници са само шефовете. простите доктори еле тез които са съвестни се примиряват, но всички те са ПРОТИВ. Що ли повечето са НЕВАКСИНИРАНИ? Всички те са ПРОТИВ ФАШИСТИТЕ шефове .... повечето от останалите също но нямат смелост да се противопоставят открито.
                    На мен ми трябва ПРОСТ доктор дето да си ВЪРШИ РАБОТАТА. ПОД ДЪРВО И КАМЪК ГИ ТЪРСЯ ВЪВ ВСЯКА ЕДНА БОЛНИЦА
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Ако има локдаун ще работи. Ама то НЯМА.
                      Само магазини за храна, аптеки и банкомати. Военни доброволци разнасят храна на пенсионери. И куриерите да работят - само разнос на всичко.
                      Нищо друго да не работи за 5 дена. Който може онлайн останалите отпуска платена на 50% от държавата или от полагаемата.

                      Да питам кой и как ще проверява за сертификат. На всяко магазинче, фитнес трябва да има полицай. Как ще проверява някой собственик на обект - на какво основание?
                      Нито има такива права, нито му е изгодно да ги прилага - да си гони клиентите. Е кой ще е тоя луд?
                      Ако те глоби някой за неспазване на НЕЗАКОННА заповед, глобата пада в съда .... Е кой ще спазва измислени мерки, камо ли глупостите със зелени сертификати
                      Ето тук няма как да не се съглася. ТРЯБВА ЛОКДАУН! Тези мерки са имитация, както и всичко през последните месеци. Правителството иска да се покаже колко е "добричко" и че може да се справи с "мек" подход. Това доведе България до първо място по смъртност от делта В СВЕТА! А лошото тепърва предстои. Ще затворят кръчмите, но чак когато почнат да умират по 1000 човека на седмица, тоест след две седмици.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                        Места в болниците за ковид "случаи" и сега има. Проблемът е лоша организация.
                        Така каза председателя на Управителния съвет на Здравната каса завчера по БНР, а той знае за какво плаща на болниците и не може да лъже като журналята, защото има над главата си отговорност, стигаща и до съдебна.
                        Друг пък е въпросът, че пълнят болниците с леки подсмърчащи случаи, даже ги карат с линейки със 100 километра в час. Шоу.

                        не ти пожелавам ти или твой близък да стигне до там, че да разчита на свободните места в момента.
                        тогава ще разбереш, че не си прав
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Интересно що ги бодът с 3-4 доза. нали са безсрочни?
                          Догодина дали няма да искат 5-6 а?
                          Целта е да излъжат хората и да стане бройката 50% после знаят как да ни клатят или тероризират медицинските фашисти
                          Точно пък ти си жив в момента именно защото "медицинските фашисти" са те връщали към живота няколко пъти. Голяма грешка ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                            Предстои заповед , НО за ония, които имат ЧЕТИРИ ваксини (за сега)... Увяхваш!
                            Интересно що ги бодът с 3-4 доза. нали са безсрочни?
                            Догодина дали няма да искат 5-6 а?
                            Целта е да излъжат хората и да стане бройката 50% после знаят как да ни клатят или тероризират медицинските фашисти
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Предстои нова заповед: Сертификатът за ваксиниран - безсрочен, за преболедувал - едногодишен

                              ........
                              Предстои заповед , НО за ония, които имат ЧЕТИРИ ваксини (за сега)... Увяхваш!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                                Ами да, предпочитам заразените да намаляват!
                                А ти сега искаш да има заразени ли, как да те разбираме.
                                С един абзац, аз разбрах че дъвчиш дъвката на Мънгъра - аз съм добре със здравето, проблем няма - сухите съчки горят и освобождават ресурс за по-високи пенсии на оцелелите нови пенсионери.

                                Ти отиде в другата крайност. Кой предпочита да не намаляват заразените? Да ти припомня ли числата, които си пропуснал? (чел си ДО първото изречение)

                                Е, как да стане намаляването на заразените, като е "пандемия" и СТОТИЦИ ХИЛЯДИ пътуват ЕЖЕДНЕВНО? Сигурно е, че ПОНЕ 20 % от тях СТЕ "ваксинирани" с неизследваните достатъчно субстанции.

                                Другите 80 % - СМЕ живи, повече от времето, за което вие сте "ваксинирани".

                                Кое от до тук казаното - е неясно?

                                Коментар

                                Working...
                                X