IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Иначе аз отидох на сайта на his.bg за да проверя дали зеленият ми сертификат от ваксинирането все още е валиден, след като се разболях и имам положителен бърз антигенен тест.. Нали това е логиката - разболяваш се от корона, и веднага трябва да ти анулират зеления сертификат. На сайта обаче открих, че не само че сертификата ми не е нулиран, но се е появил и още един сертификат, че съм преболедувал

    И към момента аз съм болен от коронавирус, който притежава не един, а два два различни валидни сертификата, даващи ми правото да ходя на публични места. Е те това е системата в България - болните имат не по един, а по два сертификата, и могат да си ходят където си искат. И най-вероятно някои наистина го правят и разнасят зараза. Самият аз се заразих на такова публично място, където се допускат само хора със зелени сертификати.
    И какво сега ,един от най отявлените ваксари разбра истината която за мен винаги е била от ясна по ясна , ваксините са направени предимно да се печели от тях , а лекуването е вторичен ефект ,дето се вика ако помогне няма лошо.
    Не, аз разбирам хората които се страхуват за живота си и не ваксина , ами звънчета като кукери ще накачат ако някой им каже че ще помогне.
    За мен е странно .че ти като човек дето се занимава с математика не можеш да събереш 2 и 2 ,пък какво остава за обикновения човек.

    Ти какво мислиш ,че мене в началото не ме е било страх от болестта ли ,ами психирал се бях като всички ,хигиена ,маски ,дезинфекция.
    И какво направих ,това беше там по първата вълна когато както един филмиран приятел казваше труповете ги изкарваха с чували.Та седнах аз и намерих колко хора умираха в стршната епидемия и колко са умирали преди епидемията.По туй което намерих тогава е че умираха действително малко повече хора , но в никакъв случай за епидемия. А и умиращите бяха предимно 97,98 процента възрстни или сериозно болни хора.
    Та си рекох ,ами то е опасно и да карам кола ,ама карам ли - карам си и си поемам риска който е принебрежимо малък с ползите от автомобила.

    Те така обърни се към математиката и не гледай с ушите си.

    Впрочем ето ти едно израелско изследване ,напълно сериозно и валидно което пак никой доктор няма да ти каже ,че прекаралите ковид имат 600 700 процента по малка вероятност от повторно заразяване отколкото ваксинираните.
    https://www.medrxiv.org/content/10.1...1262415v1.full
    Last edited by Jazabel; 19.11.2021, 12:30.
    Где нет вопросов - всегда есть ответ.

    Коментар


    • Как сте, банда?
      Това, видяхте ли го?
      ФДА са изискали от съда да им позволи да публикуват всички данни около ваксината на Пфайзер и одобрението и през.... 2076г.

      ZeroHedge - On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Ооооо чудо, достатъчно е човек само да се разболее, и дори без да е оздравял получава от сайта his.bg УДОСТОВЕРЕНИЕ за преболедуване на КОВИД19, доказано чрез бърз антигенен тест.

        Държа го в ръцете си. Пише, че съм ПРЕБОЛЕДУВАЛ и това е доказано с ПОЛОЖИТЕЛЕН Бърз антигенен тест. За отрицателни тестове и дума не става, пък и аз нямам такива, защото все още си боледувам. Иначе срока на валидност е 1 година.

        Значи според създателите на системата е достатъчно да се разболееш, и на секундата се сдобиваш с документ да ходиш по кръчмите цяла година. Никой не се интересува дали си оздравял. Още в секундата на разболяването, доказано с антигенен тест, те пишат ПРЕБОЛЕДУВАЛ.

        Та драги антиваксъри, ако искате да ходите по кръчмите, трябва да се разболеете или поне да се докопате до положителен антигенен тест...

        Иначе дори и да умра от короната, ще умра спокоен, че още приживе и още докато боледувам имам правото да ходя по заведения, при това в продължение на цяла 1 година.

        Всички други, които ежедневно умират, роднините им спокойно могат да изтеглят сертификата им и да го сложат в ковчезите, за да може Господ да ги пуска в кръчмите на рая цяла една година.
        +100
        Бравурно!
        Еразъм е по-жив от всякога.

        Коментар


        • Както комунистите се бореха да няма богати, сега медицинската мафия се бори да няма здрави - всички да бъдат заразени - естествено или изкуствено. Важното е да се плащат осигуровки, тестове, ваксини вместо пътувания и курорти, молове.

          Коментар


          • Иначе аз отидох на сайта на his.bg за да проверя дали зеленият ми сертификат от ваксинирането все още е валиден, след като се разболях и имам положителен бърз антигенен тест.. Нали това е логиката - разболяваш се от корона, и веднага трябва да ти анулират зеления сертификат. На сайта обаче открих, че не само че сертификата ми не е нулиран, но се е появил и още един сертификат, че съм преболедувал

            И към момента аз съм болен от коронавирус, който притежава не един, а два два различни валидни сертификата, даващи ми правото да ходя на публични места. Е те това е системата в България - болните имат не по един, а по два сертификата, и могат да си ходят където си искат. И най-вероятно някои наистина го правят и разнасят зараза. Самият аз се заразих на такова публично място, където се допускат само хора със зелени сертификати.
            Last edited by Mateev; 19.11.2021, 00:54.

            Коментар


            • Ооооо чудо, достатъчно е човек само да се разболее, и дори без да е оздравял получава от сайта his.bg УДОСТОВЕРЕНИЕ за преболедуване на КОВИД19, доказано чрез бърз антигенен тест.

              Държа го в ръцете си. Пише, че съм ПРЕБОЛЕДУВАЛ и това е доказано с ПОЛОЖИТЕЛЕН Бърз антигенен тест. За отрицателни тестове и дума не става, пък и аз нямам такива, защото все още си боледувам. Иначе срока на валидност е 1 година.

              Значи според създателите на системата е достатъчно да се разболееш, и на секундата се сдобиваш с документ да ходиш по кръчмите цяла година. Никой не се интересува дали си оздравял. Още в секундата на разболяването, доказано с антигенен тест, те пишат ПРЕБОЛЕДУВАЛ.

              Та драги антиваксъри, ако искате да ходите по кръчмите, трябва да се разболеете или поне да се докопате до положителен антигенен тест...

              Иначе дори и да умра от короната, ще умра спокоен, че още приживе и още докато боледувам имам правото да ходя по заведения, при това в продължение на цяла 1 година.

              Всички други, които ежедневно умират, роднините им спокойно могат да изтеглят сертификата им и да го сложат в ковчезите, за да може Господ да ги пуска в кръчмите на рая цяла една година.
              Last edited by Mateev; 19.11.2021, 00:42.

              Коментар


              • Това дали е случайна новина ? Доста е съмнително !

                Vials labeled as smallpox were discovered at a Pennsylvania lab, the Centers for Disease Control and Prevention said Wednesday
                https://www.nbcnews.com/news/us-news...vania-rcna5918

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                  Тя Велика България се е появила от нищото... византийците са я наричали империя..това за барбито идиота който пише родината си с малка буква ..станалото за съжаление е необратимо ....слаби сме.да си върнем историята.... тъпаци ни управляват...
                  Няма да се плашите, защото сме здрав и древен народ. Ще оцелеем напук на всички.
                  Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                    Точно, но още не можем да го докажем официално.
                    Тя Велика България се е появила от нищото... византийците са я наричали империя..това за барбито идиота който пише родината си с малка буква ..станалото за съжаление е необратимо ....слаби сме.да си върнем историята.... тъпаци ни управляват...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      Гърците съм забелязал, когато стане дума за 'кожата' им са много по-внимателни и предпазливи от нас. Като се изключат лудите млади останалите не неглижират вируса и за разлика от нас имат по-голямо доверие на здравните власти. Сега пак ще кажете, че всички са балъци, а само ние сме най-умни, но се замислете има ли нещо, което да докаже на света, че сме нещо много съобразителна нация.. в последните 30г?
                      Не става дума за 'кожата' им а за най-гнусно изнудване !Явно процента ваксинирани не е този, който обявяват . Който се страхува до сега се е ваксинирал . С какво го заплашват неваксинираните ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                        От понеделник и в Гърция започват да гледат на антиваксърите като на непълноценни хора. Не са разбрали, че у нас математици от Полски Тръмбеш, Радомир и подобни светила на световната наука доказаха тук във форума пред очите ни, че ваксините изобщо не помагат, а дори вредят на целия свят.
                        https://offnews.bg/evropa/gartcia-va...ni-765136.html
                        Хехе, Фончо тариката 35 годишните ти баба и дядо научиха ли те да караш ?
                        Иначе линка ти е топ. Юлката и Бобчо да четат дали се случва или не една от ''конспирациите'' за които писахме тук:
                        ''
                        Сертификатите за ваксинирани граждани на възраст над 60 г. са валидни само 6 месеца, след което са задължени да си поставят трета доза. Ако не се имунизират в рамките на месец, се третират като неваксинирани.
                        ''

                        ПП Не се случва , няма да е на 6 месеца, а има и цял месец на прИмоция.... хахаххаха....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                          Много повече.. от 1350 !!!
                          Точно, но още не можем да го докажем официално.
                          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                            А в последните 1350? Щом сме тук след 1350 години все пак сме съобразителни.
                            Много повече.. от 1350 !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от blackaquarius

                              Модераторите защо допускат пълни идиоти да пишат във форума. Този е абсолютен малоумник!
                              Не, просто е нископлатен....:-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                Гърците съм забелязал, когато стане дума за 'кожата' им са много по-внимателни и предпазливи от нас. Като се изключат лудите млади останалите не неглижират вируса и за разлика от нас имат по-голямо доверие на здравните власти. Сега пак ще кажете, че всички са балъци, а само ние сме най-умни, но се замислете има ли нещо, което да докаже на света, че сме нещо много съобразителна нация.. в последните 30г?
                                А в последните 1350? Щом сме тук след 1350 години все пак сме съобразителни.
                                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X