IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Една история, копната:
    Тръгнал ваксиран на селски туризъм. Отива на село и се забил директно в кметството. В кметството събрание. Портиерът го спрял от вратата още и го върнал: - Господине, провежда се общинско събрание. Не можете да присъствате. Ваксираният бръкнал за смартфона и го размахал пред портиера: - Я виж бе! Тва ми е зеления сертификат. С него мога да си ходя на всякакви групови събирания. Портиерът какво да прави - закон. Пуснал го. Ваксираният влезнал на събранието и същата сценка се повторила и с кмета. Следобед ваксираният се забил в кръчмата. Местните го подпитали: - Момче, ти май не си нашенец, а? Що дириш тука? Ваксираният се сопнал, размахвайки телефона: - Аз съм гражданин на света и с тоя сертификат мога да ходя където си искам. Оставили го те да си порка на мира и се върнали към заниманията си. На излизане ваксираният, порядъчно почерпен, решил да мине през една оградена нива зад кръчмата, за по-пряко. Посрещнал го съсухрен старец. - Младеж, недей минава през нивата ми, бре. Върви си из пътя. - Бе я не ми опявай бе, я виж тоя сертификат ме пуска навсякъде! Примирил се старецът, пуснал го. След няколко минути се чува зверски вик, все едно някой го колят жив. Всички от кръчмата излезли да видят що е туй чудо. Гледат ваксираният пердаши из поляната, а зад него го гони разбеснял се бик. Ваксираният едвам извикал веднъж, дваж за помощ, а от тълпата насъбрали се по оградата се провикнал един мощен глас: - СЕРТИФИКАТА! ПОКАЖИ МУ СЕРТИФИКАТА!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
      Дано жена ти се оправи по-бързо и без никакви усложнения.
      Благодаря за пожеланието. Много се притеснявам, защото тя е с много слаба имунна система.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

        В крайна сметка сме единствените в света дето клатим главите наобратно в знак на съгласие или несъгласие...

        Демонстрираш смехотворна неосведоменост, но пък заслужаваш точка за патриотарство.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          при това в болница

          Дано жена ти се оправи по-бързо и без никакви усложнения.

          Коментар


          • Винаги съм си мислил, че като съм ваксиниран, при едно евентуално заразяване ще го изкарам БЪРЗО и ЛЕКО. От двете думички вярна се оказа само втората - наистина го карам ЛЕКО, но с бързината нещо не се получи, защото боледувам вече 2 седмици и края му не се вижда.

            В същото време жена ми не е ваксинирана, и го кара ТЕЖКО, при това в болница, където ежедневно и бухат по 2-3 системи с неизвестен състав.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

              На запитване на Дарик радио, вчера от министерството са отговорили, че случаите, които си посочил са включени в статистиката. Безумие!!! Но се оправдават с това, че като забележка вписват, че фаталният край настъпва в резултат на друго събитие, но понеже човека е диагностициран с ковид, влиза в статистиката. А къде да се видят забележките, никой не казва. Реално е възможно и половината случаи да не е трябвало да се вписват, ама то се гонят някакви цели все пак. Всеки си има глава на раменете и нека да я ползва, както реши според него и ако може.
              Статистиката е манипулирана жестоко. И човек трябва да е изключително (самоцензура), за да ѝ се доверява.

              Коментар


              • Авеее.... пределно ясно е, че ще налагат ваксините с груба първобитна сила. Тука у нас, "защото Европа изисква" (цитат от Р. Радев). Тъй де, за да ни е хубаво. Насила те "пазят" (от какво, като "ваксините" доказано не пазят), но иначе имаш право на евтаназия.

                Коментар


                • Матеев, явно твоята носоглътка е била в задушевен контакт с друга двойно сертифицирана носоглътка. Моля те дръж ни в течение как протича това чудо в реално време, защото постфактум нещата избледняват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Ооооо чудо, достатъчно е човек само да се разболее, и дори без да е оздравял получава от сайта his.bg УДОСТОВЕРЕНИЕ за преболедуване на КОВИД19, доказано чрез бърз антигенен тест.

                    Държа го в ръцете си. Пише, че съм ПРЕБОЛЕДУВАЛ и това е доказано с ПОЛОЖИТЕЛЕН Бърз антигенен тест. За отрицателни тестове и дума не става, пък и аз нямам такива, защото все още си боледувам. Иначе срока на валидност е 1 година.

                    Значи според създателите на системата е достатъчно да се разболееш, и на секундата се сдобиваш с документ да ходиш по кръчмите цяла година. Никой не се интересува дали си оздравял. Още в секундата на разболяването, доказано с антигенен тест, те пишат ПРЕБОЛЕДУВАЛ.

                    Та драги антиваксъри, ако искате да ходите по кръчмите, трябва да се разболеете или поне да се докопате до положителен антигенен тест...

                    Иначе дори и да умра от короната, ще умра спокоен, че още приживе и още докато боледувам имам правото да ходя по заведения, при това в продължение на цяла 1 година.

                    Всички други, които ежедневно умират, роднините им спокойно могат да изтеглят сертификата им и да го сложат в ковчезите, за да може Господ да ги пуска в кръчмите на рая цяла една година.
                    Така е редно да бъде....Болните и заразените по ресторантите ,за да се освободят от стреса...А здравите,незаразените и неваксинирани да си седят у дома...Гиди тарикати с тарикати,нито се заразяват ,нито се ваксинират....Пък и нали трябва да сме все навъпреки ...В крайна сметка сме единствените в света дето клатим главите наобратно в знак на съгласие или несъгласие...

                    Коментар


                    • Интересен видеоматериал. Във втората половина се обясняват причините за страничните ефекти при ваксините и увеличените рискове при втора, трета и т.н. игла

                      https://www.youtube.com/watch?app=de...ature=youtu.be

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Защо не включват ученическите тестове в статистиката ?
                        Дали освен загиналото в катастрофа дете, не включиха и загиналите от пожара в болницата в КОВИД статистиката ?
                        Всяка бройка над 20 - 30 човека е съмнителна... ( и това е страшно много, но лечението с 3-4 антибиотика и имуностимулатори водят до тотален срив на органите - " ...мафия сър " )
                        На запитване на Дарик радио, вчера от министерството са отговорили, че случаите, които си посочил са включени в статистиката. Безумие!!! Но се оправдават с това, че като забележка вписват, че фаталният край настъпва в резултат на друго събитие, но понеже човека е диагностициран с ковид, влиза в статистиката. А къде да се видят забележките, никой не казва. Реално е възможно и половината случаи да не е трябвало да се вписват, ама то се гонят някакви цели все пак. Всеки си има глава на раменете и нека да я ползва, както реши според него и ако може.

                        Коментар


                        • Защо не включват ученическите тестове в статистиката ?
                          Дали освен загиналото в катастрофа дете, не включиха и загиналите от пожара в болницата в КОВИД статистиката ?
                          Всяка бройка над 20 - 30 човека е съмнителна... ( и това е страшно много, но лечението с 3-4 антибиотика и имуностимулатори водят до тотален срив на органите - " ...мафия сър " )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Иначе аз отидох на сайта на his.bg за да проверя дали зеленият ми сертификат от ваксинирането все още е валиден, след като се разболях и имам положителен бърз антигенен тест.. Нали това е логиката - разболяваш се от корона, и веднага трябва да ти анулират зеления сертификат. На сайта обаче открих, че не само че сертификата ми не е нулиран, но се е появил и още един сертификат, че съм преболедувал

                            И към момента аз съм болен от коронавирус, който притежава не един, а два два различни валидни сертификата, даващи ми правото да ходя на публични места. Е те това е системата в България - болните имат не по един, а по два сертификата, и могат да си ходят където си искат. И най-вероятно някои наистина го правят и разнасят зараза. Самият аз се заразих на такова публично място, където се допускат само хора със зелени сертификати.
                            Матейка, а бе ти не беше ли се разболял от снаха ти, докато си помагал с гледането на внука ти? Да не би да и искаш зелен сертификат, като ти идва на гости?
                            ПП Шегичка, да не се разсърдиш сега?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              Ха ха, в част от Австрия забраниха и на "ваксинираните" да излизат. Ха ха, якооооо. Сигурно много бавно се "ваксинират" с трета и четвърта доза. Ганьовци.
                              И училищата затвориха за 3 седмици. За всички ученици. Трябва да се поучат от светлия пример при нас с тесове два пъти седмично.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                В целия ЕС се прилага предимно симптоматично лечение на коронавирус




                                Т.е. не ясно какво се лекува - грип или ковид? Не може да бъде
                                Самият грип е вид корона вирус

                                Коментар

                                Working...
                                X