IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Човек - аз просто казвам истината такава, каквато е. Това не означава, че съм обърнал палачинката, а че имам нова информация в личен план, която промени мирогледа ми.

    Да, ваксината може би ме е пазила докато имах много антитела, но 6 месеца след ваксинирането е факт, че се заразих. Продължавам да си мисля, че от ваксините има полза, защото все пак го карам леко, но тази полза не е чак толкова драстична, колкото медиите ни го набиваха в главата.

    Тоест трябва да сме обективни и да сме честни, когато споделяме мнения във форума.
    Аз по долу бях дал линк към изследването на израелците ,ама там е на английски ,дълго и термини медицински,аз всъщност за него научих ей от тука ,от един доктор който е за ваксините ,а може и да не е но търси начин да каже истината без да го изтрият. На руски е ама ти го знаеш,

    Айде гледай пък после може и да промениш горенаписаното **Продължавам да си мисля, че от ваксините има полза** на ** Може би от ваксините има полза**
    https://www.youtube.com/watch?v=lGT1WpqUiqA

    Где нет вопросов - всегда есть ответ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Пълни глупости. Няма грип дето да е убил 25 хиляди българи за 12 месеца.
      Ми няма. Ама катастрофи, пожари и грипче заедно?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

        Специално за Bingomatic2, поствам първото изречение от ТВОЯ МАТЕРИАЛ:

        "Австрия ще наложи пълна блокада заради коронакризата и ще въведе задължителна ваксинация през февруари.."

        Препоръчвам НЯКОЛКО ПЪТИ да прочетеш това ПЪРВО изречение, за да можеш да го осмислиш;

        1. Ще успееш ли, след като си осмислил това изречение, да ми отговориш на въпроса, как това изречение кореспондира с поста ти, който коментирах, а именно:



        Първоначално изпратено от Bingomatic2
        И училищата (в Австрия) затвориха за 3 седмици. За всички ученици. Трябва да се поучат от светлия пример при нас с тесове два пъти седмично.

        2. Дали ще ти е възможно да коментираш и онова, което според теб "следва": насилствена (задължителна) ваксинация както в Австрия.

        Нали в онова, първо изречение (я пак си го припомни!) ПИШЕ, че: Австрия... ще въведе задължителна ваксинация през февруари.

        Въпрос, как ще въведем, "като в Австрия", АКО ТЕ ЩЕ Я ВЪВЕДАТ през февруари... МОЖЕ БИ.

        Как ние ЩЕ въведем насилствено нещо, като в друга страна, ако там още НЕ СА ГО ВЪВЕЛИ, а МОЖЕ БИ ЩЕ СЕ ВЪВЕДЕ СЛЕД повече от ТРИ МЕСЕЦА?


        Моля, съвземете се и не преигравайте с тълкуването на събития, които СЕ ОЧАКВА да се случат СЛЕД МЕСЕЦИ!
        Мисля, ясно съм казал, че в България ЩЕ СТАНЕ (бъдеще време) това което ЩЕ СТАНЕ (бъдеще време) в Австрия.
        Освен това в статията която цитирам не пише, че МОЖЕ БИ ще бъде въведена задължителна ваксинация. Пише, че ЩЕ бъде въведена.
        Дали ще стане в друг въпрос, но понеже се държиш да сме пунктоални трябваше да направя това уточнение. Защото и аз мога да те обвиня, че с думите "МОЖЕ БИ ЩЕ СЕ ВЪВЕДЕ СЛЕД повече от ТРИ МЕСЕЦА?" манупилираш мнението.

        Коментар


        • От днес мангъропитеците няма да подписват информирано съгласие и да носят отговорност за себе си при ваксинация. Но ако настояват може да ми се обадят, ще подпиша и нося отговорност за всичките.
          https://news.bg/health/katsarov-otme...sinatsiya.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение




            Верни са...Потвърждавам...Вече не ползвам телефон ...Директно си гвориш...Твъденията ,които си получил от Кораба-Майка ,са нъпълно достоверни...

            Ку...
            [ATTACH=CONFIG]n3831654[/ATTACH]
            Еееееех, Ретро, върна ме в спомените. Кин-дза-дза

            https://www.youtube.com/watch?v=Tiq5CGmvITI

            Да знаеш и тези са в заверата. Смятай от кога са ни го гласили

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение

              Следва насилствена (задължителна) ваксинация както в Австрия.
              Специално за mikomikov цитирам източник:
              https://www.investor.bg/evropa/334/a...vruari-340096/
              Специално за Bingomatic2, поствам първото изречение от ТВОЯ МАТЕРИАЛ:

              "Австрия ще наложи пълна блокада заради коронакризата и ще въведе задължителна ваксинация през февруари.."

              Препоръчвам НЯКОЛКО ПЪТИ да прочетеш това ПЪРВО изречение, за да можеш да го осмислиш;

              1. Ще успееш ли, след като си осмислил това изречение, да ми отговориш на въпроса, как това изречение кореспондира с поста ти, който коментирах, а именно:



              Първоначално изпратено от Bingomatic2
              И училищата (в Австрия) затвориха за 3 седмици. За всички ученици. Трябва да се поучат от светлия пример при нас с тесове два пъти седмично.

              2. Дали ще ти е възможно да коментираш и онова, което според теб "следва": насилствена (задължителна) ваксинация както в Австрия.

              Нали в онова, първо изречение (я пак си го припомни!) ПИШЕ, че: Австрия... ще въведе задължителна ваксинация през февруари.

              Въпрос, как ще въведем, "като в Австрия", АКО ТЕ ЩЕ Я ВЪВЕДАТ през февруари... МОЖЕ БИ.

              Как ние ЩЕ въведем насилствено нещо, като в друга страна, ако там още НЕ СА ГО ВЪВЕЛИ, а МОЖЕ БИ ЩЕ СЕ ВЪВЕДЕ СЛЕД повече от ТРИ МЕСЕЦА?


              Моля, съвземете се и не преигравайте с тълкуването на събития, които СЕ ОЧАКВА да се случат СЛЕД МЕСЕЦИ!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Пълни глупости. Няма грип дето да е убил 25 хиляди българи за 12 месеца.
                Има, как да нема Испанското ,,грипче,,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                  Това са симптомите на грипа. Направиха му маркетинг. И като се добавят страх и ужас....
                  Пълни глупости. Няма грип дето да е убил 25 хиляди българи за 12 месеца.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    Въведоха следващата стъпка към потъпкване на правата и свободите ни (ще взема от ДПС да стана).
                    Отмениха подписването за информирано съгласие.
                    Сами се сетете какво следва ....
                    Следва насилствена (задължителна) ваксинация както в Австрия.
                    Специално за mikomikov цитирам източник:
                    https://www.investor.bg/evropa/334/a...vruari-340096/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Искаш да сме честни, когато ти споделяш, а когато ние споделяме - вадиш Данинг-Крюгера от кобура и се държиш като каубой. Не става така. Много си невъзпитан.
                      Дънинг-Крюгера го извадих когато започна да публикуваш някакви неверни измислици за светлината и за хлорофила. Срещу тебе се обърнаха и други хора, но ти по неведоми причини продължи да твърдиш, че безсмислиците ти са верни.

                      Коментар


                      • Въведоха следващата стъпка към потъпкване на правата и свободите ни (ще взема от ДПС да стана).
                        Отмениха подписването за информирано съгласие.
                        Сами се сетете какво следва ....
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                          Тъй като преболедувах, първата седмица, или 10-на дни и при мен беше "леко": болки в ставите и очните дъна... После стана малко по-зле: вкл. и главоболие и загубеното обоняние за 3 дни, което се възвърна на 4-я ден... За възстановяването след това - още около 2 седмици.
                          Не съм вземал антибиотици.
                          Това са симптомите на грипа. Направиха му маркетинг. И като се добавят страх и ужас....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                            Не съм прочел, че жена ти не е ваксинирана...

                            Не мислиш ли, че вероятността да се е заразила от теб - ваксинираният - е доста голяма?
                            Или аз съм я заразил нея, или тя мене. По принцип се пазим един от друг, но в колата сме много близо, и каквото е станало, е станало в колата ходейки по магазини или по разни държавни институции. По това време (разкарването с колата) и двамата нямахме никакви сиптоми.


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                              Демонстрираш смехотворна неосведоменост, но пък заслужаваш точка за патриотарство.
                              Май си се оперирал напоследък от чувство за хумор....И да,знам,че не сме единствени с тази "особеност"... Аз -патриотар...?!!!Безброй усмихнати човечета.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Искаш да сме честни, когато ти споделяш, а когато ние споделяме - вадиш Данинг-Крюгера от кобура и се държиш като каубой. Не става така. Много си невъзпитан.

                                Много точно казано!

                                Коментар

                                Working...
                                X